Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Tohle už přehánějí !!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Vozembouch
Nový Člen

Karma uživatele Vozembouch - 0% Pěstitelská

Příspěvek č. 33

ať se klidně hranice zavřou, klidně si vyčkám v koloně několik hodin, než abych byl svědkem situací, který se odehrávali třeba v Londýně a navíc - v letadle je člověk stejně podroben důkladné kontrole, akorát že místo pasu se ukazuje občanka ...

já jsem proti neřízené ilegální migraci, tak jako je to nyní... naši sousedi tu situaci nezvládají a ani se to nenaučí, ono to ani nejde. Může to časem vygradovat v občanskou válku, kdy oběti vezmou právo do svých rukou. Ta situace je kritická zejména v bývalých koloniálních mocnostech, které se účastní různých zahraničních akcí. Lidé z Afriky jsou kulturně taky úplně někde jinde. Vždyť vzpomeňme jaká závist byla mezi lidmi v devadesátých letech u nás, kdy bohatých bylo jen pár a o to horší je to, když do Evropy dorazí negramotný člověk, který přišel z válečného konfliktu a bydlel v chatrči. Nemám nic proti imigraci, ale musí být systémově řízená na základě daných kritérii - pokud toto nefunguje, pak je nutné zavést celoplošné restrikce.

Je nutné k tomu problému přistupovat racionálně bez emocí a různých pseudohumanistických ideií. Je nutné zabránit tomu, aby v naší společnosti někdy došlo k tomu, co jsme viděli dvakrát v minulém století a co jsme mohli třeba vidět i v bývalé Jugoslavii, nebo když bul nucený odsud němců z pohraničí. Už v zárodku se musí zabraňovat tomu, aby se roztočila vlna násilí, jehož prvotní impuls nám se někdo importuje.

Old Post 28-06-2017 v 20:35 PM
Vozembouch je offline   Profil uživatele Vozembouch   Find more posts by Vozembouch   Foto galerie člena Vozembouch   Click here to Send Vozembouch a Private Message   Add Vozembouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Stálý Člen

Karma uživatele fikus37 - 94% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 94% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 94% Pěstitelská

Příspěvek č. 34

Každý den do Evropy připlouvají tisíce migrantu.Je škoda,že se to nechalo dojít tak daleko.Měli to zastavit včas a postavit jim na ostrovech ve středomoří nějaké ubytovny.Teď už je pozdě.

Old Post 29-06-2017 v 05:51 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 91% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 91% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 91% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 91% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 91% Pěstitelská

Příspěvek č. 35

Kdyby nekdo stavel na ostrovech ubytovani gratis, asi bych byl jeden z migrantu

Old Post 29-06-2017 v 07:43 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 95% PěstitelskáKarma uživatele LinChi - 95% PěstitelskáKarma uživatele LinChi - 95% Pěstitelská

Příspěvek č. 36

čtu si tak co se tady děje... a přiložím tak nějak příspěvkem do diskuze.. takže ano Okamura má docela pěkný seznam věcí ktere by chtěl změnit a mě se to líbí ... dále pirati rozhodně ne protože mají pro imigrační politiku měl by jim to někdo vysvětlit ( nejlepe onen imigrant .. ) bydlím ve velkém panelovém domě pro socialně slabé .. je tu taky hotel pro pracovníky sportoovce a tak a nakonec ubytovna... Denně na schodech mám sfetovanýho blbečka či nějakou jinou fetku .. dvakrát za měsíc podržím dole policajtům ze zasahovky se samopalama dveře od vchodu aby mohli naběhnout na toho zýpka s perníkem co to tady selí i dětem... občas rozbité dveře krvál stříkačky kolem baráku bordel a chcanky... No Idýlka... já mam za to .. chytejte prodoavače perníku .. a zavírejte varny.. no rozhodně nechte nás se zelenou bylinkou na pokoji.... řeknu vám poprvé vidět těžkooděnce nabíhat do mojeho vchodu když jim držím dveře a mám doma akorát první kolo před sklizní v květu .. docela maras...
ano taky bych byl imigrant kdyby někde na ostrovech okolo afriky stavěly free bydlení
Multikultura je součást naší budoucnosti at chceme nebo ne.. dřív či později .. i kdyby ted okamura urdžel politiku třeba i na 50 let ... tak potom se to z okolí stejně domíchá... ano namixování kultur je nevyhnnutelné projekt pan evropan starý 80 let (možná více ) tenhleten maras předpověděl přivolal i naplánoval.. se podívejte.. ) prostě lidem určují osud bohatí a mocní a my s tím nic neuděláme..

a ještě taková poznámka na závěr k těm volbám .. nezáleží na tom kdo příjde k volbám .. to je až druhá podmínka.. t nejduležitější je se zeptat .. kdo ty hlasy počítá ? pak se mužeeme o něčem bavit.. aneb mě pobavil ftip z politiky...

Pane Premiere.. v průzkumu kde jsme se lidí ptali na vaše politické názory máme hodně procent s negativním názorem...
Pan Premier : vážně... ? to nevadí udělejte jiný pruzkum kde bude většina souhlasit

Trochu konspirace
LinChi-ho První indor VERO242W
Moje Skříň !!
Druhý Indoor

OD DOBY CO ZNÁM GROWER MI ROSTOU I POKOJOVÉ KVĚTINY DÍKY KOMUNITO

Old Post 29-06-2017 v 08:21 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi   Click here to Send LinChi a Private Message   Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 37

Prosimte kdo je pocita? CSU?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 29-06-2017 v 10:56 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Příspěvek č. 38

trochu se nam tu zmenilo tema na politiku tak to trochu vrátíme zpět do kolejí

určitě to je zlej sen mnohých z nás..... DOPORUČUJI PUSTIT SI VIDEO.

http://karlovarsky.denik.cz/zlociny...u-20170803.html

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016

Old Post 03-08-2017 v 11:27 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 61% Pěstitelská

Příspěvek č. 39

Škoda že neuvádějí způsob kterým to vypátrali dva stany přeci nemohli brát tolik aby se na to přišlo...

Old Post 03-08-2017 v 12:01 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 84% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 84% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 84% Pěstitelská

Příspěvek č. 40

To byl beztak BONZ

Old Post 03-08-2017 v 12:35 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Stálý Člen

Karma uživatele fikus37 - 94% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 94% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 94% Pěstitelská

Příspěvek č. 41

To je masakr, pár kytek a dělají s toho obr akci. Beztak to bude dneska na nově. A ti s toho udělají kriminálu Kolín

Old Post 03-08-2017 v 16:04 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Příspěvek č. 42

je to masakr...další zbytečné problémy pro pěstitele zde:
http://zlin.cz/529145n-mladik-vypes...elo-i-dva-metry

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

Old Post 05-08-2017 v 16:24 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 43

Bacha na drticky, za ty hrozi kriminal ..

citace:
„Při domovní prohlídce jsme našli kromě pěstebního boxu veškeré zařízení potřebné pro pěstování. Patří tam například ventilátory, uhlíkový filtr, vzduchotechnika, zásuvky s časovými spínači, hnojiva a také drtičku marihuany,“ vyjmenovala mluvčí.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 06-08-2017 v 12:47 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Stálý Člen

Příspěvek č. 44

Pár kytek a benga stoho udělají jak by vyloupil banku. Člověk nikomu neublizuje, snaží se naopak pomáhat a pak mu dají za pár kytek dva roky. Legalizace!!!!!!

Old Post 06-08-2017 v 14:54 PM
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maxeaux - 86% Pěstitelská

Příspěvek č. 45

Musia trocha sirit propagandu aby plebs boli ostraziti a bonzovali dal. Na svk susinu meraju dokonca na "davky" . Ubohe.

Slow down. God can hear you.

Old Post 06-08-2017 v 15:29 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Příspěvek č. 46

https://m.youtube.com/watch?time_co...2&v=GSpxDbO4m3Y

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

Old Post 23-08-2017 v 16:10 PM
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od LinChi
Denně na schodech mám sfetovanýho blbečka či nějakou jinou fetku .. dvakrát za měsíc podržím dole policajtům ze zasahovky se samopalama dveře od vchodu aby mohli naběhnout na toho zýpka s perníkem co to tady selí i dětem... občas rozbité dveře krvál stříkačky kolem baráku bordel a chcanky... No Idýlka... já mam za to .. chytejte prodoavače perníku .. a zavírejte varny.. no rozhodně nechte nás se zelenou bylinkou na pokoji.... řeknu vám poprvé vidět těžkooděnce nabíhat do mojeho vchodu když jim držím dveře a mám doma akorát první kolo před sklizní v květu .. docela maras...

Nejsme nahodou sousedi?:-D taky jsem poprve malem dostala infarkt, kdyz ve tri rano nabihalo komando do baraku... Ale musim rict, ze i kdyz byli az u nas v byte (na stole ne zrovna malej pytel ganji, nabity bongo, cejtit museli travu vsude, protoze v baraku nejsme jedini..) tak nic ani nerekli. Ale radsi si davam bacha a od te doby nenechavam nic na stole a kytky taky "zneviditelnim", kdyz se objevi modry svetla nebo neocekavane busi nekdo na dvere.

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 23-08-2017 v 16:36 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradník - 92% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 92% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 92% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 92% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 92% PěstitelskáKarma uživatele Zahradník - 92% Pěstitelská

Pro objasnění Příspěvek č. 48

Zdravím, nedalo mi to abych nezareagoval, jelikož se zde nebezpečně šíří debilismus.. Za 1. tento případ prostě ne, v žádném případě nelze nijak obhájit jakoukoli buzeraci za pěstování za oknem. Pokud se s tím člověk vyloženě luxusně neživí ( i na tom bych nic neviděl pokud by řádně platil daně a nebyl to šmejd ) tak prostě udání neudání zákon ne zákon. Pěstuji si kytky, nikomu neubližuji, stát taky nezruinuji, nulová veřejná nebezpečnost.. Příde mi donebevolající že kdokoli se snaží obhajovat tuto a podobnou práci policejních poskoků politické mafie, sory, ale zažil jsem co dovedou, nevím jak vy já měl tu čest, podstoupit exkurz do tajů policejní práce, 40h na CPZ, jen za to že jsem rýpnul do vlivné oblasti. Šup a zažil jsem to co jsem se dočítal že se zažívalo za komunismu. Prostě totální persekuce.. Přesto ale jsem viděl policajty a policajty.. jsou sice v pasti, ale omluva pro takovou buzeraci to není. Dovolím si říct, že v takovém případě, bych od takovéto oběti policejní zlovůle čekal cokoli. Řeknu vám to narovinu. Buďte rádi že něco takového nezkoušejí na mě. Nevím jestli jsem to tady psal, myslím že před lety jsem zde obhajoval prodej. Teď to můžu naprosto otevřeně sdělit. Trávu jsem zde prodával skoro deset let v kuse a to tak jakobych prodával legálně zmrzlinu, kdo mi zavolal tomu jsem prodal, dařilo se velice. Prodával jsem od 50,- do 1000 a více. Prostě kolik kdo měl tolik dostal. Po těch letech jsem si vybudoval jméno a svého času jsem zde dobře rýžoval. Nikdy naprosto nikdy jsem kvůli trávě neměl problém.. Jednou mě nějaký feťák bonznul aby se asi zbavil výslechu, tak řekl mě že někde vím o nějakém perníku něco.. Takže mě u baráku čekala kriminálka, a to byla celkem hektická doba, takže jsem za nima vlítl do toho né jako vystrašený pachatel, ale nasraný občan. Tudíž žádné přátelství od počátku. Tehdy jsem měl názor na policajty obecně ještě horší, teď alespoň na ty čestné beru ohled, jsou tam takoví ale já měl štěstí jen na ty druhé.. Mno ale jdeme dále, když jsem začal pěstovat.. tak jsem se měl celkem dost dobře. Ještě aby né když jsem gram soustavně prodával za 250,-g, penízky se kupily a jediné co mi dělalo vrásky byli psi okolo kteří už brali okradení mé osoby jako výzvu. Ono pochopte já nevážil nikdy více jak 60kg a hovádka z kriminálu tady okolo okradli každého, jen mě né, stal jsem se takovou legendou.. měl jsem ale většinou pouze krutě neuvěřitelné štěstí.. Jeden mě chtěl okrást přímo u bytu, a málem přišel o ruku hold reflexy mám dobré a kdo by neuměl třisknout s dveřmi další zase mi vletěl do vchodu a vřískal po celém vchodě že prodávám drogy, kopal mi do dveří.. otevřela mama a co chceš ? Váš syn prodává drogy ! Noacojako ? takový mráz mno dělal dál bordel, volal jsem policajty, kdyby ten vůl tehdy věděl že je asi 5m od skoro půlkila prvotřídní trávy, tak jsem nahraný.. Tehdy mi policajti poprvé v životě pomohli.. přijeli snad do 5 ti mit, akční , všechno jsem jim řekl že tady nějaký pošuk po mě chce nějaké drogy a řve tu že prodávám drogy, že si mě asi spletl s někým.. a oni na mě a vy prodáváte drogy ? Jak se může někdo takto zeptat ? ANO prodávám drogy, kdo by tohle řekl ? no samozřejmě že né no a oni dobře dobře v pořádku kdyby se objevil volejte jsme tu hned !!! Si neumíte představit ten pocit když vám policie dělá ochranku když mi chtěl jednou pomatený školník z bývalé základy chtěl urazit hlavu lopatou, tak jsem měl co dělat abych nedostal ještě od policajtů. neřeším. Po posledních dvou zkušenostech vím že, banda policajtů je skupinou nezralých mladých nezkušených mozků, tedy velmi nebezpečná ozbrojená skupina lidí.. takhle je beru, a vyhýbám se jim obloukem.. Ale stop lidi, tady končí sranda.. Tráva není droga, a ikdyby nemá žádné opodstatnění ji jakkoli zakazovat a omezovat, vytáčí mě to ! Co si to vůbec dovolují !? A kdo by mě chtěl soudit ? Ten šupák zaprodaný v taláru co si říká soudce ? Křivý jak turecká šavle ?! Vůbec neexistuje, tady jsou jiné zločiny a jiní zločinci, kvůli kterým pak lidi jako já raději spáchají zločin než aby se stali otroky. Tady vedu už několik let válku proti debilismu, a systému vůbec.. Vedle tohoto případu, byl případ 40 rostlin na zahradě, majitelka domu nevěděla, policajti hledají pachatele.. celé zákony jsou paskvil a je čistě o souběhu různých náhod jak dopadnete.. Tohle neexistuje, buď se budou dělat věci pořádně nebo vůbec. V pořádku chcete sekat trávu, potom každou vědomí měnící látku. Jak vůbec můžou zakazovat měkkou drogu trávu, a alkohol free dýluje se vevelkém celostátně problémů způsobuje až hnus. NE NE NE. Taky tady pěstuji trávu, a položil bych život kdyby mi na ni chtěl někdo sáhnout, pěstuji kytku, a ve světě kde mi chcete zakazovat pěstovat kytku NECHCI ŽÍT a s radostí a hrdostí v bojí za spravedlnost položím život. Já nemám co ztratit a smrti se nebojím. Když jsem tohle povídal policajtům na stanici.. nevydrželi to. Nesnesli pravdu, objevil jsem že pravda je mocná zbraň. Pochopil jsem trochu víc, a o to více nesnáším to co se tady děje. Jsme tady zotročení, ani o tom většina nemá tušení.. Je mi jasné že sklidím určitě spoustu kritiky, je mě to jedno. Zkrátka něco už jsem pochopil a to něco mi dává sílu. Já jim to ale říkal od začátku, že mě mají zastřelit dokud to jde, než přerostu, což se právě stalo.. Už jsem nemanipulovatelný, nezajímají mě peníze, nedám se uplatit, ani nijak ovlivnit, neplánuji rodinu, a brzy mě tady nebude držet vůbec nic. Pak se o mě stoprocentně dozvíte. Život je úplně o něčem jiném když nejste připosraní strachem pořád z něčeho, jak né nemoc, tak práce, jak né práce, tak tráva tak to smrt, budoucnost.. totální kravina.. Já od té doby co jsem to všechno pochopil, strach zcela opadl, práce snů mi spadla do klína, uzdravil jsem se jak psychicky tak fyzicky.. i když to tak možná nevypadá. Byl jsem ujištěn soudním znalcem z oboru psychiatrie.. Tudíž pokud se vám něco nezdá, zajděte se vyšetřit vy protože já mám černé na bílém že jsem naprosto v pořádku. Myšleno vy co tohle nemůžete strávit, znova připomínám je to pravda co vám je tak proti gustu.. A jen podotýkám že nejen skrze mě se dere na povrch dere se všude. Jedině blbec se jí vzpírá, moudrý se jí snaží přijmout, když nic alespoň pochopit. Mějte se a držte se.. Co takhle se na příští rok domluvit koupit každý pytel semen ve zverimexu, a zkrášlit trochu tu naší zem.. Pokud si každý koupí pytlík a začne rozhazovat na veřejných místech.. tak alespoň budou mít pak policajti co sekat.. Co vy na to.. takový neškodná forma mírumilovného přírodního odporu.. Žádné násilí, nemusíte udělat nic a bude to dost na to aby se něco hnulo.. Je to prosté jen je těžké prozřít. A co říkáte na TOR ? Kontrolujte děckám poštu, dneska jim mohou přijít drogy, jako reklama poštou zcela zdarma.. ano darkmarkety, trošku mazec.. A jsme zase u toho.. od nikoho se nenechám buzerovat. Vím co dělám, a vím co se tady děje, příde mi neuvěřitelná drzost když tady babylon hoří titanik se potápí a všeci mají zaostřeno jen na ty vrahy huliče.. nenene.. jak jsem řekl, pro mě život bez svobody, není život, není vzácný a rád půjdu smrti na proti.. Policajtům jsem.. no už jsem toho napsal dost.. Možná trochu víc.. Každopádně snad jste pochopili jak to myslím, neboť mi to trochu dělá potíž správně vyjádřit tak složité a silné myšlenkové pochody.. Jo a hádat se s nikým nebudu, pokud jsem blbec, tak jak je libo nemusíte se bát i tak pak můžete přijít.. .)

1.INDOOR ???250W----http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=38584&perpage=16&pagenumber=4
2.INDOOR Durban poison,HASHPLANT-----http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=799446#post799446

Old Post 27-08-2017 v 17:24 PM
Zahradník je offline   Profil uživatele Zahradník   Find more posts by Zahradník   Foto galerie člena Zahradník   Click here to Send Zahradník a Private Message   Add Zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:

Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás