Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » CBD Olej
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Zdraví CBD Olej Příspěvek č. 1


Ahoj, podělím se s Váma o moje zkušenosti s CBD Olejem. Před týdnem pořízen 10ml CBD Oil 4% od Cibdolu. Musím uznat, že po aplikaci na večer, se mi líp usíná a spí. Svalstvo v těle se asi po hodině krásně uvolní z napetí a člověk je příjemně připraven k relaxaci uvnitř těla i mysli. Na mě to má uklidnující efekt, kdy se pozastavím a řeknu si, sakra mě je nějak vnitřně krásně. A to je to. Cítím z tohoto produktu opravdu blahodárné účinky na mé tělo. Dále, roste mi 8smička, celkem omezující bolest, hlavně při jídle. Podávám cbd olej 2 kapky pod jazyk, cca za hodinu ustupuje bolest zubu i celé hlavy a krku. Téměř žádná bolest se nekoná už pár dní. Je to bomba! doporučuju zkusit

viz. http://www.dutch-headshop.com/en/cbd...ml-p-1181.html
http://growmart.cz/zbozi/cibdol-vytazek-konopi/

Užijte den, OG

Old Post 27-10-2015 v 09:48 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daffy
Nový Člen

Karma uživatele Daffy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 2

Koupil jsem to babce k vánocům a taky si to pochvaluje takže vřele doporučuji

Old Post 26-01-2016 v 18:20 PM
Daffy je offline   Profil uživatele Daffy   Find more posts by Daffy   Foto galerie člena Daffy   Click here to Send Daffy a Private Message   Add Daffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmerčenej Klon
Stálý Člen

Karma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 3

Zachytil jsem na internetu, že se na trhu objevil tento CBD olej: http://www.carun.cz/konopne-potravi...y-olej-3-cbd-18
Nemáte s nim někdo zkušenosti???

First Grow pole 2009

2 Grow - Křoví a kopřivy 2010


3. Grow - Critical + a SuperSkunk


Old Post 01-02-2016 v 15:54 PM
Zmerčenej Klon je offline   Profil uživatele Zmerčenej Klon   Find more posts by Zmerčenej Klon   Foto galerie člena Zmerčenej Klon   Click here to Send Zmerčenej Klon a Private Message   Add Zmerčenej Klon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 4

doporučuji!

Old Post 01-02-2016 v 19:24 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 5

[účet odstraněn]

Old Post 01-02-2016 v 19:30 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orome9
Stálý Člen

Karma uživatele orome9 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 6

v čr je dovoleno pestovat techniku, i na menší rozloze , že jo? takže v pohode si udelejte z kvetu techniky fenixovky a vmíchejte je to oleja, treba sezamového či olivového.... učinkuje to exelentne... technika obsahuje všechno až na thc, takže účinek je zaručený...
výroba cbd oleje (presneji kanabioleje) se dá uskutečnit i jiným, na groweru popsanými spúsobmi, avšak nejefektivnejší je to delat tak aj to delají farma firmy - proste extrakt se naredí v jedlém rozpouštedle.. (olej, alkohol, propylenglykol)..
peace...

Old Post 01-02-2016 v 19:51 PM
orome9 je offline   Profil uživatele orome9   Find more posts by orome9   Foto galerie člena orome9   Click here to Send orome9 a Private Message   Add orome9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 7

Na Slovensku je CBD stále ilegálne. Ako vždy za opicami a dementní politici si najebaní jazdia jedna radosť

Old Post 02-02-2016 v 09:02 AM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmerčenej Klon
Stálý Člen

Karma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Zmerčenej Klon - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od orome9
v čr je dovoleno pestovat techniku, i na menší rozloze , že jo? takže v pohode si udelejte z kvetu techniky fenixovky a vmíchejte je to oleja, treba sezamového či olivového.... učinkuje to exelentne... technika obsahuje všechno až na thc, takže účinek je zaručený...
výroba cbd oleje (presneji kanabioleje) se dá uskutečnit i jiným, na groweru popsanými spúsobmi, avšak nejefektivnejší je to delat tak aj to delají farma firmy - proste extrakt se naredí v jedlém rozpouštedle.. (olej, alkohol, propylenglykol)..
peace...


Existují nějaké druhy technického konopí, které se vyznačují vyšším obsahem CBD?

First Grow pole 2009

2 Grow - Křoví a kopřivy 2010


3. Grow - Critical + a SuperSkunk


Old Post 02-02-2016 v 09:22 AM
Zmerčenej Klon je offline   Profil uživatele Zmerčenej Klon   Find more posts by Zmerčenej Klon   Foto galerie člena Zmerčenej Klon   Click here to Send Zmerčenej Klon a Private Message   Add Zmerčenej Klon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rednilias
Nový Člen

Karma uživatele Rednilias - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Zmerčenej Klon


Existují nějaké druhy technického konopí, které se vyznačují vyšším obsahem CBD?



skus Finola a Fedora kamos to robi ve velkem na extrakciu cbd a s tychto dvoch odrod...

tu si precitaj:http://www.magazin-legalizace.cz/cs...hnickeho-konopi

Old Post 02-02-2016 v 09:34 AM
Rednilias je offline   Profil uživatele Rednilias   Find more posts by Rednilias   Foto galerie člena Rednilias   Click here to Send Rednilias a Private Message   Add Rednilias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 10

Těmhle kupovaným olejíčkům moc nevěřím i když podle Vás fungují. Člověk nikdy přesně nebude vědět co v tom oleji je a jak je takový olej připravován.
Nejlepší je vzít dekarboxylované nebo dobře sušené konopí a to rozmixovat a vše to nacpat do 80% lihu a nechat to tam pár měsíců louhovat s občasným pořádným protřepáním.
Samotnou rostlinu (pěstování, sklizeň, skladování) a přípravu extraktu má člověk pod kontrolou a krom alkoholu si může být jist, že dostane tu největší kvalitu.
Navíc v takovém CBD oleji bude pouhopouhý malý zlomek zdraví prospěšných kanabinoidů a dalších látek, které v kytce jsou.
Tyto olejíčky jsou sice bez THC což jistě někteří budou brát jako plus (děti, řidiči, ...) ale všichni víme, že THC, CBD a další látky působí pospolu synergicky a to prostě nejde nahradit jakýmkoliv množství CBD. Prostě u mě je nejdůležitější dostat co nejvíce dobrot z rostlinky do alkoholu nebo jiného rozpouštědla

Old Post 02-02-2016 v 09:55 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 11

Co treba tohle? http://www.zelenazeme.cz/obchod/cbd...konopny-olej-10
Libi se mi, ze je to ceska produkce, koncentrace je take slusna. Mam pocit, ze to bude asi to, co se probiralo ve videu (ta "lepsi" surova varianta): http://video.aktualne.cz/dvtv/vyuzi...7b0025900fea04/

Old Post 02-02-2016 v 10:06 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 12

Ahoj, dělal jsem normální extrakt pomocí olivového oleje, teplota nemusí přesáhnout 100 stupňu pana Celsia.
Dekarboxylace před extrakcí sice může zvýšit obsah CBD ale sníží terpeny.

Samozřejmě nejlepší je extrakt, který obsahuje všechno i terpeny které posilují léčivé účinky CBD.

Takže taky bych doporučil si to doma extrahovat z kvalitní techniky (která je kontrolovaná na plísně, bakterie atd.)
Kupovaný olej co má jen CBD je drahý, i protože že musí proběhnout spousta extrakcí aby se dosáhlo oddělení jen CBD.

Některé CBD oleje jsou podvod, hlavně v USA je to velkej kšeft a některé oleje neobsahují skoro vůbec CBD a jiné jsou dělány z velmi pochybného technického konopí.

CBD začíná být velkej kšeft, lepší je podle mě si sehnat nebo vypěstovat kvalitní technické konopí, nebo nějakou CBD odrůdu a pak si udělat vlastní extrakt.

Naštěstí není extrakce složitá metoda vyžadující drahej labák.

Old Post 02-02-2016 v 10:49 AM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 13

Podělíš se s náma jak jsi dělal extrakt pomocí olivového oleje?

Old Post 02-02-2016 v 16:40 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Medicin
Stálý Člen

Karma uživatele Medicin - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 14

Ahoj, po nějakým zkoumání jsem před nějakým časem objevil tohle:

http://www.cannabis-med.org/data/pdf/en_2013_01_1.pdf

Můj první pokus byl jednoduchý, do trouby do hrnce olivový olej a do něj konopí, trouba na 100 C, tam už CBD a terpeny tajou a olej se nepřepaluje, pak se to přecedí a vymačká (lis na brambory je fajn).

Postup se může opakovat i několikrát, kde je hranice kdy je už olej plně nasycený přesně nevím, ale tak 2 až 4krát by to mělo mít ještě smysl.

Dá se s tím pohrát, jak dloho nechat v oleji, dekarboxylace poloviny materiálu atd.

Že to funguje mi dokázala plná úleva od těžké migrény.Tam mi nepomohla ani analgetika na předpis.

Jasně že výsledek nikdy nebude extrakt ale olej nasycený kanabinoidy.

Dost se mi příčí metody s benzínem, tam jsou vždy toxická rezidua, neodpaří se, tak jak si mnozí myslí.

Teď zkouším i extrakci pomocí alkoholu, který se potom odpařuje, taky zajímavá metoda.Výsledek je hutná pryskyřice.

Old Post 02-02-2016 v 17:46 PM
Medicin je offline   Profil uživatele Medicin   Find more posts by Medicin   Foto galerie člena Medicin   Click here to Send Medicin a Private Message   Add Medicin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 15

Medicíne, díky za velmi zajímavý zdroj informací, večer mám co studovat. Jinak předběžně jsem koukal na ty grafy a extrakce do olivového oleje je celkem zajímavá metoda co se týče vylouhování dobrot z kytky. Minulý rok jsem to zkoušel do olivového oleje extra jemného france a učinek to má, to jo ale nemá to pro mě takové univerzání použití jako v případě alkoholu. Do dneška jsem ten olej nespotřeboval aleletos tomu asi dám novou šanci

Old Post 03-02-2016 v 07:01 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Medicin
metody s benzínem, tam jsou vždy toxická rezidua, neodpaří se, tak jak si mnozí myslí.


Si děláš legraci, ne? Když máš benzín lékařský RN tedy v lékárnické čistotě, což koupíš v každé lékárně asi zhruba za 200 Kč 900 ml flašku, tak v této 600 gramové flašce máš maximální množství příměsí ve výši 300 miligramů a jedná se ve velké míře o další snadno těkavé látky. Tudíž po odpařování, pokud konečný produkt zahřeješ na 100C tam zůstanou z benzínu neměřitelná zbytková množství. Pochopitelně že když je někdo prase a použije benzínový čistič z OBI, tak ten zůstatek je vyšší, ale ani tak nejde o něco šíleného a jde o nějaké miligramy ne celou použitou plechovku.

Old Post 03-02-2016 v 08:56 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-10-2020 - CBD olej Meladol - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3085430 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív