Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » BHO plyn
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
extrem112
Nový Člen

Karma uživatele extrem112 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 24  

BHO plyn Příspěvek č. 1

Zdar, chci se zeptat jestli někdo nevite kde sehnat( n butan) na vyrobu BHO.Nebo jestli někdo mate zkusenosti s isobutanem R600a?Díky

Naposledy upravil extrem112 19-06-2017 v 13:37 PM

Old Post 19-06-2017 v 08:13 AM
extrem112 je offline   Profil uživatele extrem112   Find more posts by extrem112   Foto galerie člena extrem112   Click here to Send extrem112 a Private Message   Add extrem112 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kundalf
Nový Člen

Karma uživatele Kundalf - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 2

Ahoj,
shanim taky, jestli sezenes napis to sem prosim, jen pro predstavu, psal jsem do Linde gas a ptal jsem se jich kolik by si rekli za naplneni(pouze naplneni vlastni tlakove lahve) o objemu cca 5 kilogramu jejich nejcistsim butanem(honosi se 99,98 bo neco takoveho). Cena mi vyrazila dech chteji za to skoro 4000, kdyby jsi si koupil Dexso ktera ma 500ml(cca necelych 400G plechovka), vyslo by te to levneji i kdyby jsi si objednal odnekud n-butan "puretane" viz google jestli neznas.

Na Dexso mohu udelat, ne uzivatelskou ale zatim jen odbornou recenzi:
Kamarad pracuje ve vyzkumnem ustave, ve kterem si pred cca 2 tydny a dalsi testy pookracuji, nechali testovat cistotu - chteji pry expandovat na americky trh.
Vysledek dopadl tak ze jejich hodnota necistot se pohybuje do 200PPM obsahu NEKARCINOGENNICH latek.

Mam v planu za cca 14 dni ten Dexso dimethyether vyzkouset, pry je ucinejsi nez butan.

Vseobecne tak pro vsechny mohli bychom z toho udelat jedno velke tema protoze daby jsem si zamiloval na prvni dabnuti, Cim Extrahujete?Cena?kde koupit?

I am not complete idiot....some parts are missing:-D

Old Post 21-06-2017 v 15:28 PM
Kundalf je offline   Profil uživatele Kundalf   Find more posts by Kundalf   Foto galerie člena Kundalf   Click here to Send Kundalf a Private Message   Add Kundalf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 3

Taky bych potřeboval nějakej zdroj, dejte prosím vědět

Jináč třeba, jak jste se dostali k prvnímu dabnuti ?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 28-06-2017 v 19:49 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3209980 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív