Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Automaty 2019
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MorganGrow
Nový Člen

Karma uživatele MorganGrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 7 

Upozornění Automaty 2019 Příspěvek č. 1

Zdar borci,

mám problém s out auťáky.

Minulý rok to byly krásné cca metrové keříky.

Tentok rok tak 40-50 cm jedna hlavní větev, jinak nic. Nevíte, kde je chyba?

Jedna kytka byla ten samej genotyp.

Zbytek je OG Kush od Nirvany a pak Galaxy od Pyramidu..


Nasazováno stejně jako minulý rok.. cca 6 automatů prostě úplně stejný, jedna větev, jinak nic.

Old Post 05-08-2019 v 12:07 PM
MorganGrow je offline   Profil uživatele MorganGrow   Find more posts by MorganGrow   Foto galerie člena MorganGrow   Click here to Send MorganGrow a Private Message   Add MorganGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 2

Zdravim tě,
musíš napsat víc věcí. Takhle můžeme jen luštit z koule. U automatů je podstatný první měsíc růstu. Rostlina by měla vyvinout velký kořenový systém, aby pak při následném přepnutí ještě povyrostla co to jde. Tudíž velký květináč (já doporučuji min. 20L), kvalitní zemina (nejlépe kupovaný mix s perlitem..já osobně přimíchávám ještě wormhumus) a dostatek světla. Pokud tohle dodržíš a bez záseku ti povalí první měsíc vesele do výšky, tak nejsou problémy téměř s žádnou odrůdou ačkoliv některé auta dorůstají opravdu do malé výšky (nevím jak to je s tvými odrudami). Můj kamarád si tento rok stěžoval na to samé co ty a to měl stejné odrůdy jako já. Třeba Green poison xl auto od Sweet Seeds umí bez problému udělat víc jak 50g keř. On měl jen tyčky. Důvod jednoduchý - špatná hlína (nekupovaná) a jak to měl v květináčích černých tak i přehřívání média. S tím jsem koneckonců měl tento rok také problém, jak jsou ty neskutečný pařáky a pere to do toho černého květináče, tak ti to na té straně zbytečně zasychá a má to také negativní dopad. Prostě říkám to pořád. Co ti automat nevyroste za první měsíc, to už pak nedožene.
Měj se a ať se daří

Thomas V.

Old Post 05-08-2019 v 12:24 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MorganGrow
Nový Člen

Karma uživatele MorganGrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 3


Konkrétně to mám ve foliáku. První jsem si "předpěstoval" v malém květináčku, jen co vykoukla, šla do hlíny, kde byly minulý rok (hnojená, kypřená) Druhou várku jsem nechal vyklíčit a šup s tím opět do hlíny, kde si to může růst jak chce, ale výsledek stejný. Světlo tam jde krom večera celý den. Hnojím také perlitem.. Jsem z toho nějakej mimo no

Old Post 05-08-2019 v 12:28 PM
MorganGrow je offline   Profil uživatele MorganGrow   Find more posts by MorganGrow   Foto galerie člena MorganGrow   Click here to Send MorganGrow a Private Message   Add MorganGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 4

Perlit není hnojivo. Slouží k provzdusneni zeminy. Díky němu i přijímá rostlina líp živiny z hnojek. To chce haldu perlitu zamíchat s tou tvou stávající. Spíše bych ale volil novou již koupenou zeminu jak jsem psal.

Thomas V.

Old Post 05-08-2019 v 21:32 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 5

podle me malo svetla..je videt, ze kytka nahazuje sekundarni vetve, ale zustavaji zakrnele, protoze je nic nepodpori...to co mas vedle ni ji ocividne dost stini a i tam je trosku videt ze sou vetivky misty pohuble a vytahle...nicmene ta automatka vypada ze se teprve chysta nakvetat, takze bych nehazel flintu do zita, ten nejvetsi rustovy boom by mel teprve prijit kdzy pocasi bude prat

vachy55: 20l kvetinac na automatku? vzdyt to ti neproroste ani za boha...jak rikas maximalne mesic vegetace, takhle tam das zbytecne moc hliny kterou abys prolil vycamras moc vody a absolutne to nebude prosychat...pokad ma substrat dobre pudni vlastnosti tak bohate staci 12 litru i na ty vetsi odrudy, na mensi 10 jak prd...a stejne tak, jako kdyz zalejes kvetnik zespodu z misky, tak stejne se dokaze sirit voda v kvetinaci z vlhcich do sussich mist, kdyz na povrch hliny nebo zboku pere slunko, pokud ma dobre sorpcni vlastnosti...prave melky povrch kolikrat zustava nejdele vlhky i kdyz se nan ej dostane svetlo a vitr, protoze vlhkost se odparuje smerem nahoru skrz nej a koreny sajou odspodu

Old Post 05-08-2019 v 22:24 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MorganGrow
Nový Člen

Karma uživatele MorganGrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 6

Váchy, jasně perlit není hnojivo, jsem mimo... jinak Ti díky za rady!

Dain, to co je vedle bylo vysazeno dlouho po tom automatu, právě proto, aby ji nestínil, nicméně ji nádherně a rychle předehnala (není to automat) To byla asi týden stará fotka, včera už kytka rozkvétala, asi budu muset hledat problém přímo u zrodu a to někde u naklíčení to vypadá, nicméně Ti také díky!

Old Post 06-08-2019 v 05:13 AM
MorganGrow je offline   Profil uživatele MorganGrow   Find more posts by MorganGrow   Foto galerie člena MorganGrow   Click here to Send MorganGrow a Private Message   Add MorganGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 7

To Dain: Neproroste, ale mám to léty odzkoušené. Autoflower, který začne tvořit bal a kořeny už nemají kam dál jít, má mnohem větší tendenci přepnout a jít do květu. Větší květník je jistota, že ti poroste co nejdýl to půjde. Také jsem jel v 11L, ale vždy jsem měl větší kytky v 20L, takže mi to prostě nevymluvíš. To s tim vysycháním..nemám pod kytkama podtácky, mám je na podstavci (fošně) a i 25L květník musím každý 2. den v těch vedrech zalévat! Když to pak vytvoří kvůli vysychání tu mezeru mezi balem a květníkem a pere do toho z boku slunce tak to na té straně zaschne jak nic to mi nikdo nevymluví to je čistá logika. I kdyby ne, tak se to minimálně tak přehřívá, že kytka nemůže přijímat živiny. Vzhledem k tomu je i lepší velký květník. Proto také záleží, jestli to máš někde na chladné zemi nebo ne. Jinak tyto zkušenosti jsou s biobizz light mix - takto vzdušný substrát ti proschne mnohem snáž, kor když to mám na tom podstavci. Až budeš mít třeba 80g keř v 12L, tak mi to prosím pošli chtěl bych to vidět. V 11L jsem neviděl ani 50g kytku a v 20L a víc no problem ;-) Nevim proč se se mnou musí furt někdo dohadovat. To je takový problém použít pro jistotu větší květník?

Thomas V.

Old Post 06-08-2019 v 09:25 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MorganGrow
Nový Člen

Karma uživatele MorganGrow - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 8

To Váchy: přemýšlím, že bych to ještě zkusil dle tvých rad, hodit to do květníků, nějaký 2-3 autoflowery, a posadil bych je do foliáku, jako mám tyto. Myslíš, že to má ještě cenu vzhledem k tomu, že už je srpen?

Old Post 06-08-2019 v 11:54 AM
MorganGrow je offline   Profil uživatele MorganGrow   Find more posts by MorganGrow   Foto galerie člena MorganGrow   Click here to Send MorganGrow a Private Message   Add MorganGrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 9

Stihnes to, ale budu to male kyti s malymi vynosmi alw za pokus to stojii 😂

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 06-08-2019 v 12:06 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 10

Jak píše Stan ;-)

Thomas V.

Old Post 06-08-2019 v 21:36 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 11

vachy: je to snad diskuzni forum, nake to dohadovani sem k tomu snad patri....poridit si podtacky, abych mohl kvetnik poradne prolit, to je problem? pokud ma tmavou barvu a pere na nej, tak se to da taky resit prece, treba ho z te strany polepit bilou folii nebo zatrit....jesli musis 25L kvetnik zalivat kazde dva dny tak to je taky trosku neco spatne....bud to zalivas malo (coz pak trosku ztraci vyznam mit obrovsky kvetnik ale neprolit ho) anebo mas fakt obrovske kere co sajou jak drakula....a tvrzeni ze par litru hliny navic mi u automatek zajisti delsi vegetaci mas podlozene jak? sam uzivas termin korenovy bal, spravny bal je kdyz kvetinac proroste! aby mohla kyti efektivne pit a tahat ziviny a nstala dlouho v nacucane zemi...to ze ti korinky zajedou do trochu vetsi hloubky ma vyznam mozna tak v prirode kde je nedostatek vlahy, ale na vzrust? kdyz se automatka prepina na zaklade genetiky? tam ma na vzrust mnohem vetsi vliv pocasi behem tech prvnich 3 tydnu a to jak se vytahnou - vznikle internodalni rozestupy kvetu

Old Post 08-08-2019 v 09:56 AM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 12

Však diskutujeme. Já už svoje napsal, proč to tak mám. Jen si trochu nerozumíme. Prostě máš větší šanci na větší kytku ve větším květníku. A s tím zalevanim.. Mix biobizzu lightmix s wormhumusem +vlastní mix substrátu s perlitem. Vzdušná půda, vedro, výpar. Zalevas už kvůli sobě tak aby to vydrželo co nejdéle, takže v několika zaplavení za sebou s tím že něco ti postupně vytece. Podtacky nepoužívám, nechci aby to v tom stálo,když používám hnojiva.

Thomas V.

Old Post 08-08-2019 v 21:34 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Váchy 55
To Dain: Neproroste, ale mám to léty odzkoušené. Autoflower, který začne tvořit bal a kořeny už nemají kam dál jít, má mnohem větší tendenci přepnout a jít do květu. Větší květník je jistota, že ti poroste co nejdýl to půjde. Také jsem jel v 11L, ale vždy jsem měl větší kytky v 20L, takže mi to prostě nevymluvíš. To s tim vysycháním..nemám pod kytkama podtácky, mám je na podstavci (fošně) a i 25L květník musím každý 2. den v těch vedrech zalévat! Když to pak vytvoří kvůli vysychání tu mezeru mezi balem a květníkem a pere do toho z boku slunce tak to na té straně zaschne jak nic to mi nikdo nevymluví to je čistá logika. I kdyby ne, tak se to minimálně tak přehřívá, že kytka nemůže přijímat živiny. Vzhledem k tomu je i lepší velký květník. Proto také záleží, jestli to máš někde na chladné zemi nebo ne. Jinak tyto zkušenosti jsou s biobizz light mix - takto vzdušný substrát ti proschne mnohem snáž, kor když to mám na tom podstavci. Až budeš mít třeba 80g keř v 12L, tak mi to prosím pošli chtěl bych to vidět. V 11L jsem neviděl ani 50g kytku a v 20L a víc no problem ;-) Nevim proč se se mnou musí furt někdo dohadovat. To je takový problém použít pro jistotu větší květník?


Docela rád bych viděl 80kg automat... 80kg měly kytky co sem viděl 4m vysoký stromy s hlavním vrchem větším než 2l petka a kmenem taky tak širokým.

papun-dekl

Old Post 04-09-2019 v 17:18 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 14

Už jsem pár automatů odkvet, takže zkusím přispět...
1) automat v pohodě dokáže prorůst 40l květník. Nejmenší nádoby používám velké kýble na barvu z bauhausu a jsou celé prokořenělé. Pak přepravky 60x40x30cm a ty jsou prokořenělé z naprosté většiny...

2) dekl - chtěl bych vidět 80kg kytku - klidně mi ji zvažte i s listím a stonkem a nemusí to ani být automat :-D. ale teď vážně, 150g na jednom automatu není nic nereálného. v velké nádobě je to takový standard. pokud na to samozřejmě genetika má - a spousta dnešních na to má, např. automazar nebo úplně obyčejný top tao - viz http://grower.cz/forum/showthread....77#post1101577. vedle něj je vidět ještě jiné auto...už nevím co to bylo...

Old Post 04-09-2019 v 18:05 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dekl
Stálý Člen

Karma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% PěstitelskáKarma uživatele dekl - 29% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 192  

Příspěvek č. 15

80kg kytka měla 1300g+- suchých palic...

papun-dekl

Old Post 04-09-2019 v 19:11 PM
dekl je offline   Profil uživatele dekl   Find more posts by dekl   Foto galerie člena dekl   Click here to Send dekl a Private Message   Add dekl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od dekl
80kg kytka měla 1300g+- suchých palic...


Vrať se na zem a čti pořádně. Nikdo tady nemluvil o nějakých 80kg. Takovou kytku nikdy nikdo nevypěstoval a ani nevypěstuje.. kor automat. Vždy se bavíme o suché váze..ten kdo váží kytky neuschlé nechápu co tim sleduje. Chce si snad zjistit kolik vody v kytce bylo?
...To Indician: Konečně někdo kdo ví ;-) díky za příspěvek.K+

Thomas V.

Old Post 06-09-2019 v 13:41 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4424240 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív