Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dostačující odtah v teplých měsícich na 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Dotaz Dostačující odtah v teplých měsícich na 600W Příspěvek č. 1


Zdravím přátelé potřeboval bych nutně radu. Neboť topic http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=39271 asi moc gower's nesleduje tak mi nezbylo než udělat nové téma neboť sem naprosto v koncích. Svítím od 8:30 a je 10:30 a já tam mám 32,6°C...

Mám problém s vysokou teplotou... Ač není jestě léto a vedra...Mám Box 120x120x175cm, 600W , 2x ofuk , 1x ofuk výbojky ,odtah PRIMA KLIMA - PK125 TEMP CTRL a přítah studeného vzduchu z kýble se zvlhčovačkou(viz foto) a sem na 31,5°C V noci to jet nemůže tak co s tím ? Myslel jsem že to šestikilo to prima klima uchladí v boxu 120x120x175cm... A ne nějaké nápady? Silnější odtah?

Za nápady a rady děkuji moooooc!

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 11-06-2017 v 09:30 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 2

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=79083

Vcera jsem udelal thread, mam stejny rozmer boxu, stejny odtah a mam stejny problem (a to mam ledky!!) - bydlym v podkrovy a jedine mozne misto na tahani vzduchu je z okna a to je na strese, kde je v lete i 50 , bylo me odporuceno prave ten produkt bio nova silution - kys. kremicitia. U mne to zatim funguje super, alespon myslim, kytky vypadaji ze vsech kol nejlip, hnojivo stejny, moyzna to bude jen genetikou.. jestli jsi z prahy tak jsem ochotny ti dat na test na 100l zalivky, pac se to jeste neprodava v obchodech

edit - pres den mam tmu a drzi se to kolem 24-26, v od 21:00 v noci svitim a drzi se to ted kolem 29, cekam na srpnovy pecky

Old Post 11-06-2017 v 09:38 AM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od j0hNy:h0ll4nD
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=79083

Vcera jsem udelal thread, mam stejny rozmer boxu, stejny odtah a mam stejny problem (a to mam ledky!!) - bydlym v podkrovy a jedine mozne misto na tahani vzduchu je z okna a to je na strese, kde je v lete i 50 , bylo me odporuceno prave ten produkt bio nova silution - kys. kremicitia. U mne to zatim funguje super, alespon myslim, kytky vypadaji ze vsech kol nejlip, hnojivo stejny, moyzna to bude jen genetikou.. jestli jsi z prahy tak jsem ochotny ti dat na test na 100l zalivky, pac se to jeste neprodava v obchodech

edit - pres den mam tmu a drzi se to kolem 24-26, v od 21:00 v noci svitim a drzi se to ted kolem 29, cekam na srpnovy pecky


jop já sem narazil na toto https://naarden.cz/evoponic-liquid-...-vysoke-teploty no, ale není skladem to za prvé a za druhé popravdě než to řešit přípravkem bych chtěl najít lepší řešení teď uvažuji místo prima klima 400m3 ten samý ale 800m3 ... jinak děkuji za nabídku a když bude nejhůře ozvu se ti do PM a domluvili by jsme se, z Prahy jsem

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 11-06-2017 v 11:06 AM

Old Post 11-06-2017 v 10:39 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 4

Myslím si ze je to trochu boj s větrnými mlyny, silnější odtah pomůže, jen pokud budeš tahat chladnější vzduch. Já abych udržel teplotu pod 30 musím sosat tak max 26°C. Zvlhcovacka něco malo srazí, ale na květ asi nic moc. Ideálně klima a nebo udělat pritah ze spodniho patra.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-06-2017 v 11:40 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Myslím si ze je to trochu boj s větrnými mlyny, silnější odtah pomůže, jen pokud budeš tahat chladnější vzduch. Já abych udržel teplotu pod 30 musím sosat tak max 26°C. Zvlhcovacka něco malo srazí, ale na květ asi nic moc. Ideálně klima a nebo udělat pritah ze spodniho patra.


Přesně na květ nic moc zvlhčovačka :/ no a jinak přítah se spodního patra nehrozí... Bydlim v bytovce sousedi namenou,vedle mě a podemnou... Klima? Myslíš třeba něco takového? https://www.nejlevnejsizbozi.eu/nej...u-orion-oac-02/

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 11-06-2017 v 17:06 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

No to zrovna ono není, toto je nejakej bazmek, koukal jsem na to, když jsem řešil klimu. Mám obavy, ze srážení teploty bude v rámci par stupňů, jestli vůbec. Mobilní klima je za trochu jiný prachy a je u ni blby, ze musíš mít vývod teplého vzduchu někam mimo obytný prostory, takže jsem ve finále poresil klasickou klimatizaci. Klima je podle me jediný řešení, ale bohužel dost o penězích.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-06-2017 v 18:48 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 7

zdarec.klimatizaci se venuji uz min 15 let pracovne a musim rict ze pokud chces jet pres leto v byte pod strechou jako ja,tak se bez toho skoro neobejdes.
i kdyz nasavam z venku tak pri nejvetsich vedrech tam mam bez klimy az 32st.klimu nastavim na 28 a mam klid.na ten malej prostor staci zakladnich 2,5kw chladiciho vykonu,ale zadna trapna mobilka ale nastena jednotka s venkovni jednotou

Old Post 11-06-2017 v 20:42 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od amnesiak81
zdarec.klimatizaci se venuji uz min 15 let pracovne a musim rict ze pokud chces jet pres leto v byte pod strechou jako ja,tak se bez toho skoro neobejdes.
i kdyz nasavam z venku tak pri nejvetsich vedrech tam mam bez klimy az 32st.klimu nastavim na 28 a mam klid.na ten malej prostor staci zakladnich 2,5kw chladiciho vykonu,ale zadna trapna mobilka ale nastena jednotka s venkovni jednotou


Ahoj. Takže něco takového máš na mysli? https://www.chytry-obchod.cz/nasten...TVGbRoCadDw_wcB Absolutně nemám možnost něco takového použít

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 11-06-2017 v 20:44 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od amnesiak81
zdarec.klimatizaci se venuji uz min 15 let pracovne a musim rict ze pokud chces jet pres leto v byte pod strechou jako ja,tak se bez toho skoro neobejdes.
i kdyz nasavam z venku tak pri nejvetsich vedrech tam mam bez klimy az 32st.klimu nastavim na 28 a mam klid.na ten malej prostor staci zakladnich 2,5kw chladiciho vykonu,ale zadna trapna mobilka ale nastena jednotka s venkovni jednotou


blabol sorry.. mam delonghi mobil se zvlhcovacem a kdyz chci 16 stupnu tak si udelam 16 stupnu, kdyz chci 100% humidity tak mam 100% humidity.. no problem

edit - https://klimatizace.heureka.cz/delo...fikace/#section

Old Post 11-06-2017 v 20:46 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 10

Lister ma pravdu.je to trosku o penezich,ale ber to v souvislostech.klima ti pobezi jenom v extremnich venkovnich teplotach s to jenom par dni v roce.
dneska se tahle sranda da poridit od 10000 a kdyz se to dobre namontuje tak nemas do konce zivotnosti problem

Old Post 11-06-2017 v 20:50 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 11

je na miste klasicka otazka.kam s venkovni jednotkou,vid?

Old Post 11-06-2017 v 20:53 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 12

Taky si nemyslím, že by mobilní byla špatná. Osobně bych do ní šel, ale říkám trochu mě trápilo co potom s hadicí, mám vyklápěcí střešní okna a nebyl jsem schopnej vymyslet kam bych to odváděl, tak aby to nezavazelo. Nehledě na to, že je o hodně levnější. Ta ludra s venkovní jednotkou mě stála 25t a věčně někde utíká chladivo, takže ještě před koncem sezóny je vždy nefunkční.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-06-2017 v 20:54 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 13

to lister.
ti to namontoval nejake franta nebo?mu koukej rict at najde ten unik tlaku a da to do kupy.toto je ostuda chladare

Old Post 11-06-2017 v 20:58 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od amnesiak81
je na miste klasicka otazka.kam s venkovni jednotkou,vid?


1)přesně jak jsi psal jsem v bytě 1+1 Bez balkonu v hodně divokém snu bych to jen vymyslel jak 2)to je mimo aktuální finanční možnosti

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 11-06-2017 v 21:15 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 15

L1st3r, ty používáš klimu na půdě? Jinač tady toto téma je jasné.Prostě v letě pěstovat out a držet palce,aby nějaký zasraný cigoš nám to nevyfoukl.
Já jsem vždy přes léto HPS vypínal.
LED je v tomto podnebí super.
Toto léto od druhé poloviny 7.měsíce má přijít saharske proudy,tak jsem zvědav na kolik to vystoupí.

Old Post 11-06-2017 v 21:33 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 16

to johny holland
tak to je jasny.16 tam budu mit i ja,ale je to za potrebi?dalsi je otazka kam s tim teplem z ty hadice cca 150mm tlusta ktera fakt topi.a nerikej blabol.kdo potrebuje 16st.celsia?
jde o to neplatit za chlazeni ptachy navic.ne?

Old Post 11-06-2017 v 21:55 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7144760 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív