Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Malé Karpaty 2017
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Punkheart
Stálý Člen

Karma uživatele Punkheart - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 28  

Obecné Malé Karpaty 2017 Příspěvek č. 1

Ahojte

Už je to 5. či 6. rok v rade a rozhodol som sa podeliť s vami o aktuálnu sezónu, posádka vyzerá nasledovne:

3 x Sweet Skunk Fast (Sweet Seeds)
3x Lemon Skunk (Green House)
2x Frisian Duck (DP)
2x Special Kush (RQS)

3x Auto Bubblegum extra od Bulk Seeds
10 x nejaké bonusové automaty (malo by sa jednat o mazar/magnum - 5+5)

Flek je na južne orientovanom svahu Malých Karpát, je to nové miesto, keďže na tom poslednom sme mali návštevu, našťastie už bolo všetko preč.

Miesto bolo treba vysekať (total húština), hlina sa trochu zkultivovala bielou rašelinou typ RS I objem 250L, keďže je trochu ílovitejšia. http://www.prorain.sk/zahrada/rasel...t-rs-i-250-l-1/
Jamy majú objem do 60 - 70 litrov, bolo do nich pridané peletkové bio hnojivo.


Na flek idú neautomaty, auto Bubblegumy sa slnia v 10 litrových koflíkoch a pojdu niekde von aj s koflíkmi, ostatné bonusové auto semená v blízkej dobe do kukurice na volno.

...hluchonemý chlapec vraj zjavenie vidí takto:
oooooooaaaaaaaa oooooaaaaaaaa

(Omietkový démon, 2012)

Old Post 13-06-2017 v 15:22 PM
Punkheart je offline   Profil uživatele Punkheart   Find more posts by Punkheart   Foto galerie člena Punkheart   Click here to Send Punkheart a Private Message   Add Punkheart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muskatel
Nový Člen

Karma uživatele Muskatel - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 2

daj foto

neznášam stonoženky lebo žerú korienky

Old Post 11-08-2017 v 17:08 PM
Muskatel je offline   Profil uživatele Muskatel   Find more posts by Muskatel   Foto galerie člena Muskatel   Click here to Send Muskatel a Private Message   Add Muskatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Punkheart
Stálý Člen

Karma uživatele Punkheart - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 3

Ahoj,

z dovodu casovej vytazenosti som sa bohuzial rozhodol pridat pravdepodobne az zaverecny vacsi report. Aspon slovami: Auto Bubblegum par dni dozadu seknute, sadene pre zabavu, vynos vidim na par g, tipujem 10-20, od Bulk Seeds som ani necakal nijaky zazrak, pripadne ze by to mohlo vonat/chutit po zuvacke, autoweed beriem zatial ako zabavku.
Jedno mi pred dovolenkou napadli svilusky, co som si najprv nevsimol a po navrate uz bola celkom chytena, isla rovno na hnoj.

Novy flek sa zatial osvedcuje na vybornu, idealna lokalita jak na vodu, tak na slnko. Osobne som tam bol cca len 3-4x, polieval som z toho len 1x aj to aby sa nepovedalo.
Pri pouziti hydrogelu by to bol dokonaly autoflek na automaty.

Ostatne femky maju vysku +/- 180 cm, von boli vysadne 1. alebo 2. junovy /cervnovy/ tyzden - uz fakt neviem, tento rok to so starostlivostou naozaj nehrotim.
Kvety? Od silnejsich preflowers az po regularne kvitnutie /stav cca 7 dni dozadu/

Jediny krpec s vyskou pod pas je Kush od Queenov, to bude kombinaciu indiky a miesta s najviac tienom na fleku.

Foto mozno vecer

...hluchonemý chlapec vraj zjavenie vidí takto:
oooooooaaaaaaaa oooooaaaaaaaa

(Omietkový démon, 2012)

Old Post 15-08-2017 v 14:14 PM
Punkheart je offline   Profil uživatele Punkheart   Find more posts by Punkheart   Foto galerie člena Punkheart   Click here to Send Punkheart a Private Message   Add Punkheart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muskatel
Nový Člen

Karma uživatele Muskatel - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 4

V pohode tešim sa na foto

neznášam stonoženky lebo žerú korienky

Old Post 15-08-2017 v 18:46 PM
Muskatel je offline   Profil uživatele Muskatel   Find more posts by Muskatel   Foto galerie člena Muskatel   Click here to Send Muskatel a Private Message   Add Muskatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0531860 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív