Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dostačující odtah v teplých měsícich na 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 17

Hoši já bohužel nemám absolutně možnost klasické klimošky a na mobilní taky teď nemám Prachy už takhle jsem v tom minimálně za 30k... 🙈 Když tam hodim prima klimu 800m3 a budu nasávat chladný vzduch z kýble se zvlhčovačkou myslíte že to pomůže ? Aspoň na 29°C

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 11-06-2017 v 23:37 PM

Old Post 11-06-2017 v 22:54 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 18

Fikus: A kde bych ji mel používat, ve sklepě? Mám podkrovak tak musím používat klimu, při 33°C se celkem blbe spí, nebo spis vůbec existuje. Nehledě na to ze bych se s ledkou dostal tak na 40 stupňů, odzkouseno s viparem 450, slabým odtahem a nefunkční klimou. Maxima 42°C box a 38°C roztok v amazonu.
S tou zvlhcovackou jsem to tak mel nedávno napojeny do matkarny a dělala se me u pritahu kaluz. Přeju ti, aby se ti to dařilo uchladit, ale doporučuju koukat po bazarech po nějaké mobilní jednotce.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-06-2017 v 23:29 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Fikus: A kde bych ji mel používat, ve sklepě? Mám podkrovak tak musím používat klimu, při 33°C se celkem blbe spí, nebo spis vůbec existuje. Nehledě na to ze bych se s ledkou dostal tak na 40 stupňů, odzkouseno s viparem 450, slabým odtahem a nefunkční klimou. Maxima 42°C box a 38°C roztok v amazonu.
S tou zvlhcovackou jsem to tak mel nedávno napojeny do matkarny a dělala se me u pritahu kaluz. Přeju ti, aby se ti to dařilo uchladit, ale doporučuju koukat po bazarech po nějaké mobilní jednotce.


Už asi hodinu projíždím bazary a něco za cca 3tis se dá sehnat,ale i tak to není nejlevnější řešení a to ani na provoz co si budem povídat kolem 800-1000W si to veme ... Shit summer time no a jeste mne napadla jedna věc a to co Stínidlo Sputnik ? https://growmarket.cz/sputnik-s-125mm-odtahem co si o tom myslíš ?

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 12-06-2017 v 00:22 AM

Old Post 11-06-2017 v 23:42 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 20

Za litr ti ho strelim
Není to špatný reseni, ale co se pokryti týče wing je wing. Odjel jsem s nim jedno kolo, celkem spokojenost, jen to dost svítí na střed a mizerně osvětluje kraje.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 12-06-2017 v 00:51 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Za litr ti ho strelim
Není to špatný reseni, ale co se pokryti týče wing je wing. Odjel jsem s nim jedno kolo, celkem spokojenost, jen to dost svítí na střed a mizerně osvětluje kraje.


Potřebuji jen na řešení na léto,už sem byl i u myšlenky že to pokosim... Kraje by se daly vyřešit tedy použiťim tepelèho štítu když by to človek nějak vymyslel že? No nejspíš se dohodnem. Hoď mi PM

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 12-06-2017 v 01:16 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1528000 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív