Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor mix 2017
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Obecné Outdoor mix 2017 Příspěvek č. 1





Zdravím chci se s vámi podělit o muj letošní venek.
Mám rozjeté dvě políčka jedno v lese a druhé v lesní školce. +(záloha CBD)
Počítám stím už ted že obe někdo sklidí za mě aspoň mě to potom nebude tak srát.

Odrudy: Les - 1ks Super Skunk (White Label regular)

1ks Cream Caramel fast verze (sweet seeds femin)

1ks z Legalizace semínka seniorum (regular)

1ks Medical 49 CBD (Vision seeds femin)


Školka - 2ks Critical Impact (Vision seeds femin)

1ks Cream Caramel (sweet seeds femin)

1ks Medical 49 CBD (Vision seeds femin)

Foto: 1 aš 3 Medical 49 krasně se větví...

4 Cream Caramel

Hlina: Vykopané asi 15l aš 20l díry.
Hlína prosypána dolomit. vápencem + granul. konský hnuj.
Zemina Obi 40l pytle + perlit

Předpěst doma pod cfl na dobry start.Přidávám foto zatím ze škloky.Proběhl záštip u každé krom jednoho prcka.
Foto z 4.6
Přál bych si dojet aspoň tu Medical 49 a udělat z ní extrakt...Který chci pro svého nemocného stryce...

Naposledy upravil cvrca 14-06-2017 v 11:59 AM

Old Post 08-06-2017 v 18:39 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 2





Foto 1 Cream Caramel
2 a 3 Critical Impact
4 Critical Impact mimi

Naposledy upravil cvrca 08-06-2017 v 20:56 PM

Old Post 08-06-2017 v 18:50 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 3




Zdravím menší up ze zálohy CBD.
Celkem 5ks.
hlina Obi 20l každa + granulovany konsky hnuj+perlit.
zatím pouze na vodě a ani jim to nejak nevadí.
3 ks Medical 49 CBD
1 ks Durban Poison
1 ks CBD Star (Ministry of Canabis)

1 foto komplet před zásahem
2 foto po upravě na levo v zadu Durban v předu CBD star
foceno 13.06.2017

Old Post 14-06-2017 v 11:35 AM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 4






Pole les.Foceno dnes 17.6 je zde malo slunce a taky podle toho vypadají.
Posádka: No Name (seminka seniorum regular)
Super Skunk (regular)
Cream Caramel fast
Medical 49 femin.
1.foto celek
2.No Name má listy jako bejk
3.Medical 49
4.Cream Caramel fast
5.Super Skunk

Old Post 17-06-2017 v 21:34 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 5






Zdravím vás kolegové...
Dnes 5.7 kontrola políčka ve školce
1 aš 3 foto Medical49
4 Critical impact
5 Cream caramel ( po bouřkách si hezky ležela tak jsem ji podepřel)
Kytky měří 120 as 160 cm párkrát byly zality Biobizz grow

Naposledy upravil cvrca 05-07-2017 v 19:50 PM

Old Post 05-07-2017 v 19:38 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 6




Zdarec všem..menší up ze zalohy cbd...dnes zality fischmixem...a trošku upravený Durban a Cbd star
Mají trošku světlejší barvu jinak si jedou hezky...Durban jako první ukázal bičíky :-)
1foto Celek v popředí (na pravo)Durban a Cbd star
2foto medical 49 trošku se bojím že to nestihne uvidíme
3foto Cbd star ohybačka :-)
4foto Durban poison

Naposledy upravil cvrca 11-07-2017 v 14:35 PM

Old Post 11-07-2017 v 14:23 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 7


Durban

Old Post 11-07-2017 v 14:33 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 8





školka 18.7
1foto Cream Caramel fast
2foto Medical 49
3foto Critical impact ( má už 2m )
4foto Crtical mimi


proběhlo přidání dolomit. vapence každá asi dva panaky + granulovany konsky hnuj.Zalito AGRO Vitality Komplex Rajče a paprika a vše botou zapraveno do pudy.

Naposledy upravil cvrca 21-07-2017 v 21:27 PM

Old Post 19-07-2017 v 20:53 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 9





Les

Naposledy upravil cvrca 21-07-2017 v 21:15 PM

Old Post 19-07-2017 v 21:13 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 10






Balkon jen tak pro radost 3ks AK 47 Natural seeds + Chilli (semínka z canafestu)

Naposledy upravil cvrca 21-07-2017 v 21:18 PM

Old Post 21-07-2017 v 21:05 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 11

ahoj mas to gut.taky jedu af ak 47 od stejny banky dnes je mam 30 den a ještě se neprepli na kvet meri zatím nco mezi 22 az 28 cm nevis kolik mají ty tvoje krasky dik za odpověď cus

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 22-07-2017 v 14:12 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 12

Ahoj každou jsem při rústu přivázal ke květináči ted mají +-50aš60cm a bez toho přivázaní by měli 70aš90cm.
Káždá je jiná jeden phenotyp sativa jak svin a dvě zbylé indika pheno tam bude trošku víc na pár brček..je toho hodně malo na nich protože mají slunce asi jen 3,5h deně.
Já je sadil tak abych si je sklidil aš přijedu z dovolený a počital jsem jen celkově 84 dnu od naklíčení...Hodně zadru při pěstu..voní krásně aš mě bába doma hubuje že to zas smrdí

Old Post 22-07-2017 v 14:25 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 13

super diky stim slunkem to mam podobne .uz to zacina pomalinku vonět to bude sodoma komora at se dari

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 22-07-2017 v 14:54 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IAOGpilot
Nový Člen

Karma uživatele IAOGpilot - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Re: Outdoor mix 2017 Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od cvrca
Zdravím chci se s vámi podělit o muj letošní venek.
...
1ks z Legalizace semínka seniorum (regular)
...


čus,

shodou okolností jsem po asi 5(?) letech našel semínka od legalizace.cz (seminka seniorum) a vsechny je letos na zkousku vysel. Vyrostly mi jen 2 kytky asi z 15 semen, ještě takový pokroucený zezačátku - myslel jsem, že je to mrazem, protože bylo docela brzo.

Každopádně dneska mi jedna roste ze skleníku oknem ven. Nejdřív jsem jí asi 2x zastřihnul aby tak nehnala, ale nepomohlo to. Kytka z venku už slušně zakrejvá skleník, takže mi nejde slunce na rajčata No proč jsem píšu: nevíš jestli ty semena z akce "seminka seniorům" jsou technický konopí nebo ne? Chtěl jsem si z toho udělat hlavně mast pro sebe a nejbližší okolí, ale na to nepotřebuju keř přes půl skleníku. Zbytek jsem myslel, že dám na košt bráchovi. No techniku bych vyhodil...
Kytka nijak nevoní (pouze když přejedu rukou stonek tak je cítit) a dneska jsem si všiml, že tu a tam raší takový světlý chloupky, takže to vypadá, že začíná kvést.

Zkusím sem dát někam fotky zítra, třebas někdo poradí. Mám ještě takovou prapodivnou kytku, co jsem si nařízkoval od bráchovo kytky co má venku na poli - má to pokroucený listy a vršky vůbec nevypadaj jak konopí, ale nějaká zelenina ) nevím jestli to je zmutovaná kytka či co... Jsem myslel, že je to třebas přehnojený nebo nedostatek nějaký látky, ale řízek vypadá stejně jako matka a to je v jiným substrátu na jiným místě atd.

Old Post 23-07-2017 v 21:59 PM
IAOGpilot je offline   Profil uživatele IAOGpilot   Find more posts by IAOGpilot   Foto galerie člena IAOGpilot   Click here to Send IAOGpilot a Private Message   Add IAOGpilot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvrca
Stálý Člen

Karma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% PěstitelskáKarma uživatele cvrca - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 15

Ahoj ja dostal na canafestu 10ks regular semen od semínka seniorum a byli hodne svetle protě takove na piču a pak moji bábě poslali v obalce taky semnika seniorum a to uz byli hodně pekné semena a znich mam jednu samičku je to ta co mám v lese jak jsou u sebe tak ta napravo.
Jinak ty semnika by měli normální odrudy žádné seno co jim darují ruzní prodejci...však to uvidíš sám...tak snad ses poučil že do skleníku fakt sadit později...ale na nejakou tu mast popřípadě extrakt budeš spokojenej...a brácha si taky začoudí pokud ti to dozraje a někdo nečorne

Taky mam letos jednu co se mi u hornich novych lístku krouti listky asi prehnojení nevím nebo nejaka degence....

pošli fotku toho netvora

Old Post 23-07-2017 v 22:20 PM
cvrca je offline   Profil uživatele cvrca   Find more posts by cvrca   Foto galerie člena cvrca   Click here to Send cvrca a Private Message   Add cvrca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IAOGpilot
Nový Člen

Karma uživatele IAOGpilot - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 16






tak posílám foto skleníku

Old Post 24-07-2017 v 16:48 PM
IAOGpilot je offline   Profil uživatele IAOGpilot   Find more posts by IAOGpilot   Foto galerie člena IAOGpilot   Click here to Send IAOGpilot a Private Message   Add IAOGpilot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4259030 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív