Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » PROBLEM v 37. dnu kvetu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Dotaz PROBLEM v 37. dnu kvetu Příspěvek č. 1



Omlouvam se, ze to tady zasiram. Ale prolezl jsem vse a i kdyz jsem podobny problem nasel, nikdy jsem k nemu nedohledal odpověď. Holky jedou v keramzitu pres kapilary (vsechny tecou). Ph se snazim drzet mezi 5,6- 6,2 parkrat vystrelilo i na 6.8. Ec 1.8- 2.3 zalivka 4xdenne po 15 minutach (je to cirkulace) model je Jack H.... na listech odspodu se mi zacalo delat toto. Zatim jsem se stim nesetkal a potreboval bych radu znalejsich.... vrchy jsou krasne vzprimene a zdrave zelene...

Old Post 25-09-2017 v 10:08 AM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Vypadá to na fosfor, kdybys viděl moje listy, tak ses úplně v klidu .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-09-2017 v 15:49 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 3

Mno prichazim o jeden za druhym... Fakt jsem mel obavy ze je to plisen. Na druhou stranu se to hezky provzdusnilo
Takze myslis ze PK by to melo dat dohromady....?

Old Post 25-09-2017 v 17:20 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AliBabak
Stálý Člen

Karma uživatele AliBabak - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 4

A nejsou to náhodou spodní listy? které jsi neostříhal a kytka si je v průběhu stárnutí sama odhodí?

Old Post 25-09-2017 v 17:34 PM
AliBabak je offline   Profil uživatele AliBabak   Find more posts by AliBabak   Foto galerie člena AliBabak   Click here to Send AliBabak a Private Message   Add AliBabak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 5


Spodky jeste pred timto problemem byli vycisteny a zustali pouze hlavni větve. Celek vypada asi nejak takhle....

Old Post 25-09-2017 v 17:53 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

Já bych to neřešil, pokud ještě hnojíš, tak jim můžeš dát navíc PKčko, ale tak jak píše kolega, jestli jsou to spodní listy, tak je to přirozený. Kytka si vycucá živiny a list odpadne. Je to i tím, že spodní listy nemají dostatek světla.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-09-2017 v 18:58 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 7

Ahoj, i podle me jen kytky vyziraji fosfor ze spodnich listu. Plisen listu to neni urcite. Bud prihnoj a nebo se na to uplne vyflakni. Vypada to, ze vrsky sou zelene a olistene hodne, takze nejake starsi listy, na ktere nedopada ani moc svetla a maji tak dost mizivou schopnost fotosyntetizovat, prilis rostlinam chybet nebudou. Spis zalezi na rychlosti, kterou k tomu dochazi. tzn. jak je ten nedostatek fosforu akutni (i vzhledem ke stadiu zralosti).

Old Post 25-09-2017 v 18:59 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 8


No chlapci, rychlost ztraty listu je temer svetelna. Tohle je jeste pred problemem. Ted uz jsou skoro do pulky vsechny listy pryc. To trvalo cca 5 dni od zpozorovani problemu.....
Stejne uz mam toto......
Tak tomu jeste krom palicek projistotu trochu nalozim. Zitra koupim PK+ a rozhodne musim predelat ventilaci. Zjistil jsem ze pri momentalnim pocasi a vymene CT za spudnik mi hodne klesla vymena vzduchu a tudiz vzrostla vlhkost (cca 70-74%) s tim ze prostredi by mohlo nahravat plisnim. Proto ve stredu bude vymenen odtah z tt 125 na tt150 a pritah zkrze mrizku ve dverich vko 125 nahrazen jiz zminenym tt 125 filtr necham can 300m3 to si myslim ze by mohlo odpovidat vcetne zapocitane odporove ztraty....

Old Post 25-09-2017 v 19:51 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 9

Bejt tebou zacnu tim ze si zmerim.hodnoty roztoku co vytecou...muzes mit jen zasolene medium a dalsi davkou to muzes zhorsit....peace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 26-09-2017 v 10:54 AM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AliBabak
Stálý Člen

Karma uživatele AliBabak - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 10

prosimtě ještě jednou jestli hnojíš podle tabulek a podle ec...dodržuješ ph a aspon 2x 3x to vypláchneš, tak se nemuže stat že by ta kytka měla něčeho malo nebo moc...žadny sragory bych už nepřidaval...dojel do cca 50tyho dnu a pomalu začal proplachovat . Příští kolo si to prostě víc ohlídáš

Old Post 26-09-2017 v 12:35 PM
AliBabak je offline   Profil uživatele AliBabak   Find more posts by AliBabak   Foto galerie člena AliBabak   Click here to Send AliBabak a Private Message   Add AliBabak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 11

Pro @jdama: Nahore jsem uz hodnoty psal (mereny kazdy vecer digitalem). Nejsem si jistej jak presne bych mel merit hodnotu vytoku kdyz je to cirkulacni system. Merim porad hodnoty v nadrzi, kazdy večer. ( v noci se nezaleva). Podle toho dorovnavam bud vodou nebo domichavam hnojky. Jeste ke vsemu si nejsem moc jistej na kolik keramzit jako nesave medium trpi na zasolovani??? Kazdopadne diky za kazdou radu...
Pro Alibabaka: Jedine co me jeste napadá je ze je v roztoku moc dusiku a nejsou schopny prijimat P. Pro jistotu jsem komplet vyměnil nadrz a namichal 1.2 ec a ph 5.6 s tim ze je tam vice slozky B 1/2 (plagron hydro) ktera ma prave PK. Tak jsem to michal minule kolo ale hovely si na daleko vyssich hodnotách i ke 3.0ec bez jakekoli znamky prehnojeni. To je ale take tim ze byl minule pouzit v tom samem systemu jako medium 100% kokos... uvidim jak to bude reagovat na nizsi hodnoty a podle toho pojedu dal. Na proplach pocitam az posledni tyden s Final Solutionem ( v kokosu stacilo 7 dni a kour byl tak jemny ze jsem ani nevedel ze neco kourim). Info od matkare bylo 57-62 dni.... Takze jak pises.

Old Post 26-09-2017 v 14:31 PM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaskes
Stálý Člen

Karma uživatele jaskes - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 12

Zdar, připadá mi to jako spálení živinami.

Old Post 29-10-2017 v 20:07 PM
jaskes je offline   Profil uživatele jaskes   Find more posts by jaskes   Foto galerie člena jaskes   Click here to Send jaskes a Private Message   Add jaskes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 13

tohle dělaj listy při velkým stresu když je něco fest špatně... tohle nemám vůbec rád.

And I'm stoned!

Old Post 03-11-2017 v 18:33 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-11-2017 - Problém v květu - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7295790 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív