Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » amazon problém po přepnutí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
b0bin4k
Nový Člen

Karma uživatele b0bin4k - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 4  

amazon problém po přepnutí Příspěvek č. 1



zdravím, mám zajímavej problém a nemohu přijít čím to může být. Ve stejném setupu, stejné hnojky, stejné EC,PH (měřím tím stejným) pěstuji ještě v jiném prostoru a už 3 kola bez problému. Ale tenhle box prostě po přepnutí přestane růst, začne to s listama dělat tohle a vůbec nic se neděje. Zkoušel jsem už i prohodit ledky problém stejný. Řízky od stejného matkáře, stejná genetika i odruda beru je vždy společně pro oba setupy. Napadla mě voda, ale ta ve městě teče všude stejná ne? už se pídím i jako po věcech jestli nevadí v amazony kovové šrouby které tam už byli když jsem amazon koupil na bazaru (jsou tam na zajištění a zvednutí horních dvou dílu el. jeřábem pro lepší manipulaci). Nevím jestli z fotky něco poznáte, ale ptejte se. jsem už zoufálej a budu vděčný za každý nápad. Vypadají jak přehnojený, ale to není možné protože dávám uplně stejné těm druhým a nikdy nic. Ještě mě napadlo jestli to není barelem na vodu. Koupil jsem někde na netu nechávám to v něm odstát 48hodin. a ta voda z toho je divná.. takový povlak na hladině, ne jak od oleje ale není to uplně ready. ale to by vadilo už u růstu ne?

Old Post 02-06-2017 v 16:47 PM
b0bin4k je offline   Profil uživatele b0bin4k   Find more posts by b0bin4k   Foto galerie člena b0bin4k   Click here to Send b0bin4k a Private Message   Add b0bin4k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Zdarec, podle toho co pises a podle te fialové barvy, bych řekl, ze je to můj byvalej amazon a led vipar.
Pokud chceš radu, tak budeš muset napsat nějaké info. Jaká je vstupní voda, jaké hnojky, teploty, jaké EC a pH. Nehledě na to, ze by to chtělo foto pod normálním světlem, neni tam nic moc vidět. Nějaké seschle listy a jestli jsem koukal dobře zloutnouci listy a zelené žilky. To o čem mluvis se me ve vodě dělalo taky, byly barely od vina a asi nebyly poredne vyplachle, dělalo mi to bordel v nádrží takovej průhlednej sliz a zanasely se trysky.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-06-2017 v 21:42 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 3


Hele dle těchto obrazku, bych to tipoval na nedostatek železa.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-06-2017 v 21:46 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b0bin4k
Nový Člen

Karma uživatele b0bin4k - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 4

Zdar, to budeš určitě ty já jsem nepsal PH,EC a teploty vody záměrně protože vše dělám stejně jako v boxu v jiném prostoru ve stejném městě a nikdy s tím problém nebyl. Ten průhledný sliz je přesně ono. Myslíš že to mohlo být tím? Když jsem hledal na netu tak jsem taky došel k železu ale to by byl problém i v druhém boxu ne?

Old Post 02-06-2017 v 22:28 PM
b0bin4k je offline   Profil uživatele b0bin4k   Find more posts by b0bin4k   Foto galerie člena b0bin4k   Click here to Send b0bin4k a Private Message   Add b0bin4k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 5

Me ten sliz po par proplachnutich zmizel, neměl ani žádném vliv na kytky, jen zasiral systém. S tou vodou těžko říct, můžou na to mít asi vliv i rozvody, každopádně je divný, ze jedes stejný setupy a v podstatě stejný podmínky a jeden je v poho a druhej se sere. Jak jsou na tom kořeny? Pokud děláš vše stejně, tak jedina možnost je zdrojovka. Nemáš třeba možnost dovézt vodu z druhého zdroje? A ten barel bych něčím dezinfikoval ideálně peroxit, popřípadě savo a pořádně vyplachnout. Sam jsem mel s amazonem jen trápení. Třeba někdo bude vědět v čem je háček.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-06-2017 v 23:01 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b0bin4k
Nový Člen

Karma uživatele b0bin4k - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6

Vzal jsem si barel z toho druhého prostoru. tak tohle mám vyřešeno, ale mám strach zase rozjet další kolo :/ mám jen jiný stan, nedávno jsem tu četl že se někde objevili nějaké fake stany co uvolnovali něco z té folie a zabíjelo to kytky. ten můj je nějaký no-name z číny. Ale to už jsou hrozný teorie podle mě. Ale mám v plánu je prohodit :-D

Old Post 02-06-2017 v 23:05 PM
b0bin4k je offline   Profil uživatele b0bin4k   Find more posts by b0bin4k   Foto galerie člena b0bin4k   Click here to Send b0bin4k a Private Message   Add b0bin4k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.chlup
Nový Člen

Karma uživatele dr.chlup - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 7

čus co to je za zač bubler něco podobného sem si užíval pořád dokola a pak sem někde vyčet že je to málo hnojiva spálená špička - moc hnojiva spálené všechny špičky konečky listu podle mě to přehnojený není teplota roztoku max 20 je ideál a po přepnutí dát ještě růst hnojivo taky sem se jak říkám pěkně natrápil hodně štěstí už sem to málem vzdal

Old Post 17-09-2017 v 09:32 AM
dr.chlup je offline   Profil uživatele dr.chlup   Find more posts by dr.chlup   Foto galerie člena dr.chlup   Click here to Send dr.chlup a Private Message   Add dr.chlup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-06-2017 - amazon problém po přepnutí - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6489920 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív