Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Rozdílnost v kytkách
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
greener33
Nový Člen

Karma uživatele greener33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 20 

Rozdílnost v kytkách Příspěvek č. 1


Ahojte přátelé,

mám tu takový problém a pořádně nevím co s tím. V polovině dubna jsem 4 semínka hodil rovnou ven do kýblů. Jednalo se o 2x AK47 (auto) a 2x Bluedream. Bohužel jsem si zapomněl označit na kýblu, který strain je který.

Po téměř dvou měsících je progres takový, že z těch 4 semínek se 3 chytly, ovšem jedna je velice maličká a slabá. Téměř nulový progres. Naopak ty další dvě jsou krásné a zdravé - viz fotky.

A teď bych se chtěl obrátit na Vás - myslíte si, že ta malá má vůbec šanci se nějak vzpamatovat a vyrůst v něco?
- Bohužel nedokážu odhadnout, ale myslím si, že právě ten prcek je ta Bluedream, která vím, že je náchylnější na počasí a to zrovna na přelomu dubna a května bylo opravdu mizivé. Souhlasíte?

Děkuju

Old Post 02-06-2017 v 08:37 AM
greener33 je offline   Profil uživatele greener33   Find more posts by greener33   Foto galerie člena greener33   Click here to Send greener33 a Private Message   Add greener33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greener33
Nový Člen

Karma uživatele greener33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 2


Nejspíš AK47

Old Post 02-06-2017 v 08:39 AM
greener33 je offline   Profil uživatele greener33   Find more posts by greener33   Foto galerie člena greener33   Click here to Send greener33 a Private Message   Add greener33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matixo55
Stálý Člen

Karma uživatele matixo55 - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 3

toto máš po 2 mesiacoch? wtf?

Old Post 04-06-2017 v 06:31 AM
matixo55 je offline   Profil uživatele matixo55   Find more posts by matixo55   Foto galerie člena matixo55   Click here to Send matixo55 a Private Message   Add matixo55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greener33
Nový Člen

Karma uživatele greener33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 4

Jo, zasadil jsem do země semínka nějak koncem dubna

Old Post 04-06-2017 v 07:23 AM
greener33 je offline   Profil uživatele greener33   Find more posts by greener33   Foto galerie člena greener33   Click here to Send greener33 a Private Message   Add greener33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marko48952
Stálý Člen

Karma uživatele marko48952 - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 5

Zdar, máš pravdu tie väčšie sú akcka mám ich rovnake, akurát nwm prečo ti už dávno nekvitnu, keď hovoris, že to máš už dva mesiace. Ten bluedream je seknuty, škoda strácať čas, kúp pár semien autofloweru od fair/natural seeds a hod ich do hliny aby si niečo sklidil. Ja mám auto ak a za 2 týždne 40cm vonká.

Old Post 04-06-2017 v 10:04 AM
marko48952 je offline   Profil uživatele marko48952   Find more posts by marko48952   Foto galerie člena marko48952   Click here to Send marko48952 a Private Message   Add marko48952 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greener33
Nový Člen

Karma uživatele greener33 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 6

Zkusil jsem ještě do kelímku předsadit jeden Bluedream, protože na něj se fakt těším a uvidím jestli z toho něco bude. Zatím ta úspěšnost je fakt dost mizivá. Hele a za jak dlouho to AKcko bude hotové? Četl jsem právě, že i když je to Auto, tak stejně až někdy koncem prázdnin budu sklízet

Old Post 04-06-2017 v 13:14 PM
greener33 je offline   Profil uživatele greener33   Find more posts by greener33   Foto galerie člena greener33   Click here to Send greener33 a Private Message   Add greener33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2278000 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív