Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » » 600 W - hlína - mazar, kushe, auto blueberry
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

600 W - hlína - mazar, kushe, auto blueberry Příspěvek č. 1



Zdravím vás po delší době,
rozhodl jsem se sem postnout jedno ze svých kol, ale bude to takový chudší report..
setup:
stínidlo: hobby
předřadník: digitální
světlo: prvních 21 dní 250W MH
aktuálně už 600W HPS
2x přítah (tt125+tt100)
osazenstvo: 4x Mazar (dutchpassion-klon), 1x KushE(EdRosenthal X Kush-klon), 1x auto royal bluematic od RQS ze semene (blueberry x ruderalis)
medium: plagron Growmix
stan: secret jardin 100x100x180
+ diamantkova natažená kolem dokola stanu, přišlo mi, že už ten stan propouštěl trochu světla, je už starší..
holky jsem parkrat zastipnul, obcas se povedl FIM, aplikoval jsem celkem dost pulmesicu pri ohybani a jeste ted dost aplikovat budu, az holky vystreli do vzduchu..
ten automat tam mam jeden na test, jak to pojede po 12 hod světla a jakej bude rozdíl oproti outdooru, venku mám ještě 2..
ode dnes jedu prvních 12/12
myslím, že ideální čas pomalu přepnout, tak kushe se dle mě bude hodně větvit, takže se to dost zaplní, navíc jsem ještě holky před pár dny zastrihnul, takze se jeste rozvetvi
tak at to roste

Naposledy upravil Severus 19-07-2017 v 09:23 AM

Old Post 31-05-2017 v 21:51 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 2


Tady přihodím zatím fotku toho, jak vypadal jeden z mazarů minulé kolo pod 250 W hps, je to fakt výbornej model )
btw prvních 21 dnů byla jen voda, substrát je předhnojen, teď pomalu začnu valit hnojky
AN Connoisseur Bloom
možná ještě k tomu něco přikoupím, ale ještě uvidím..

Old Post 31-05-2017 v 22:01 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 3


zdravím vás, tak dnes je 3. den 12/12.
aplikoval jsem pár kolínek, abych ještě trochu dovyplnil prostor
Kushe se fakt krásně větví..
ale ten automat se mi moc nelíbí, jak je světlej, přitom ty co jsou venku jsou krásně zelený.. ale možná to je právě tím, že maj víc než 12 hodin svetla no..

Old Post 02-06-2017 v 22:49 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 4



Dneska 8. den 12/12, začínají pomalu vylézat pestíky.
Max teplota během dne: 30°C
min teplota během noci: 21°C
prostor mi už přijde poměrně zaplněn, no posuďte sami..
včera jsem dal první dávku 20 ml+20 ml AN Connoisseur Bloom.
Přemýšlím, jestli ještě ohýbat? Přijde mi to už celkem ok a myslím, že se to ještě rozroste..

Old Post 07-06-2017 v 19:12 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 5



Updaaaate!
14. den 12/12
1) Asi takhle jsme velke!
2) Kvetemee!
Jediný zaostává auto royal bluematic, coz je samozrejme tim, ze se u nej neda ovlivnit prepnuti, ale když jsem kontroloval dnes, tak jsem už objevil vykukující pestíky :-).
Teď začneme pomalu kynout :-)) ve 14. den jsem to ještě takto rozkvetlé snad nikdy neměl, tak se budu těšit, co to šestikilo ještě vykouzlí :-))).
Kolínka už neaplikuji, dnes jsem dal zálivku 30 ml AN výše zmiňovaných na 10 l vody.
Vlhlkost kolem 40-45%, teplota 24-30°C
KushE by měla být hotová do 63. dne 12/12
Mazar do 57. dne 12/12
Bluematic by měl být už cca za měsíc!
Tak ať to roste

Naposledy upravil Severus 13-06-2017 v 17:42 PM

Old Post 13-06-2017 v 17:31 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 6



zdar, sorry, že jsem neupdatoval, byl jsem línej nějakej :-)) přidávám další fota..
38. noc 12/12
1. fotka celek
2. fotka mazárek
Teploty mi popravdě celej květe lítaj 24-34°C, mám puštěný dva přítahy, jeden teda 180m3/h a druhej 280m3/h, jedne malej ventoš, ale stejně ten to pořádně neuchladí, ale snad to tolik sklizeň neovlivní..
Od 14 dne jsem valil těch 30 ml AN na 10 l vody až do cca 30 dne, kdy jsem snížil dávku na 20 ml AN(Connoisseur bloom A+B ) na 10 l vody

Old Post 15-07-2017 v 07:05 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 7




45. den 12/12
Je tam poměrně blbý světlo z tý lampy :/
1. fotka celek
2. fotka vršek mazara z předchozího příspěvku na druhé fotce
3. fotka vršek KushE(EdRosenthalSuperBud x Kush)

od 41. dne liju mazarům jen vodu
od 48. dne dostane jen vodu KushE
a ten automat jeste nejakou chvilku asi pojede, jak to tak vypadá, takze nahnojim a budu postupne sledovat, jak vitálně vypadá a případně už přejfdu pomalu jen na vodu

Old Post 15-07-2017 v 07:11 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 8

Zdar, to 250W MHčko jsi startoval přes regulovatelnej 600W předřadník? Zajímá mě, pokud to předřadník umožňuje, zda se daj používat výbojky s nižším příkonem, třeba pro růst. Dík

Old Post 20-07-2017 v 12:04 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Rhino
Zdar, to 250W MHčko jsi startoval přes regulovatelnej 600W předřadník? Zajímá mě, pokud to předřadník umožňuje, zda se daj používat výbojky s nižším příkonem, třeba pro růst. Dík


Když napíše Digitální předřadník - růst 250 MH a květ 600 HPS, tak asi určitě to startoval přes jeden digitální předřadník... Od toho se ty digitálý kupujou. Stačilo by pročíst FAQ

Old Post 20-07-2017 v 13:38 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od BRooT
..., tak asi určitě to startoval...

BRooT: Asi?.. nebo určitě? Ptám se na to proto, že spousta zahraničních threadů v tom taky nemá jasno.. A digitály maj i jiný výhody, než jen regulace výkonu. FAQ na mě nevytahuj, ten se neaktualizoval už dobrejch pár let, a zmínku o digitálním předřadníku tam ani nenajdeš.

Old Post 20-07-2017 v 14:13 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 11

Zdarek, to 250 MH jsem startoval přes regulovatelnej Lumatek 250 W (150, 175, 250, SL - 275), s tím, že jsem jel těch 275 MH..
Takže ano, umožňuje to, ale najdi si ideálně nějakej 600 W přepínací (250, 400, 600), jestli ti mohu doporučit, protože teď bych si to koupil taky ..
Ten 600W jsem dokupoval až na květ a bohužel lze přepnout jen na 400, 600, 660, takže to je celkem škoda 400W na růst podle mě, ale uvidíme, další kolo hodlám jet hydro, takže by to nemuselo požrat tolik elektřiny...
Jinak Broote s tím FAQem jsi to fakt zabil přesně jak píše Rhino :?

Old Post 20-07-2017 v 15:22 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 12






Tak když už se tu spustila diskuze, tak nahazuju update :-)jeden den jsem to posral a zapomněl jsem vypnout světla, takže se doba svícení skrz to posunula o den, tzn. od skutečného dne květu odečtu den..
50. den 12/12
mazaři cca 4 dny do konce, a pak to začnu každej den hlídat mikroskopem..
KushE cca 11 dni do konce
Royal Bluematic jeste nevim, jak dlouho do konce, uvidime, odhaduju jako KushE.. mozna o trochu dele
ted k fotkam..
1, 2) Dve ruzne palice KushE
3) Jeden z vybranych mazaru viz prechodzi fotky
4) RoyalBluematic .. venku jsem je už sekl a musim říct že parádní model, jsem zevědavej, co to naloží ve stanu, podle mě to bude nejvýnosnější kytka)
5) celek

Old Post 20-07-2017 v 23:00 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Rhino

BRooT: Asi?.. nebo určitě? Ptám se na to proto, že spousta zahraničních threadů v tom taky nemá jasno.. A digitály maj i jiný výhody, než jen regulace výkonu. FAQ na mě nevytahuj, ten se neaktualizoval už dobrejch pár let, a zmínku o digitálním předřadníku tam ani nenajdeš.


Asi určitě. Taky na to tady bylo diskuze, kde to někdo velmi pečlivě a dobře rozepisoval. Tuším, že v indoor pěstování.

Nicméně, nepotřebuješ dva různý předřadníky zvlášť na HPS a na MH...

Moc výhod nemají, krom těch uplně nejnovějších. Jen tu regulovatelnost. Ale myslím, že první řady digitálních předřadníků ti znova nenakopli MHčko když vypadl na chvíli proud. Akorát to do nekonečna cvakalo dokud si to neodpojil ze zásuvky a pak to zase dal zpět.

Old Post 21-07-2017 v 03:05 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 14

Tak tuhle věc musim potvrdit, akorát se mi stala trochu jinak. všDva ventilatory, cirkulacni ventilator + světlo byly zapojeny do jedny prodluzky, jdyz jsem svetlo vypojil a zapojil, nerozsvitlo se, musel jsem vypnout na cca 5 s prodluzku..
rikal jsem si, cim to muze byt, ale ted uz mi to dava smysl;? 😀
jinak jsem rad za diskuzi, ale mohlk byste rovnou i nejak okomentovat pest, jak to vidíte? 🤔😁

Old Post 21-07-2017 v 07:42 AM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 15

No myslím si, že je to děs a hrůza... Hnusný kytky, hnusný palice, hnusný celý pěst, i tvůj nick je takový hnusný....

Ne vážně. Hele vypadá to dobře, kytky krásně zelený, až na ty části, kde jde vidět lehký problém s hnojením (i když jen u nějakých) a samozřejmě se na nějakých listech už projevuje nedostatek živin díky flushi Myslím, že můžeš být spokojený. Mazara jsem dojel v předminulém kole a předem řikám, když si to budeš dávat, tak si zalez někam k filmečku, protože je to celkem kladivo

Old Post 21-07-2017 v 09:03 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

60. den 12|12 Příspěvek č. 16






Tak teda pěkně děkuju BRooTe...
ne, fakt díky :-).
No je pravda, že j sem holky trochu přepálil, ale to je tím, že jsem do teď nejel EC metr, navíc jak jsem jel pH perfect formuli, tak jsem nekontrolkoval ani pH no..
další kolo pojedu v amazonu s pH i EC metrem, tak to snad bude vypadat trochu lip
Dneska jsem seknul 4x Mazar, resp. když holkám začla cca 60. noc 12|12
Původně měl být mazar o něco dříve, ale chtěl jsem počkat, než budou trichomy 50% mléčné a 50% jantarové, nicméně jsem si řekl, že by to asi dost degradovalo thc, tak jsem to seknul, když byl tak v 5-10% jantar. :-)
Postupně naházím fotky jednotlivých kytek, tady pro ukázku:
1) Největší mazarská palice
2) Mazar č. 1 - komplet
3) Mazar č. 1 - central
4) Mazar č. 2 - komplet
5) Mazar č. 2 -central

Old Post 30-07-2017 v 12:08 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6350370 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív