Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Prosím o rady zázemí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Anosys
Nový Člen

Karma uživatele Anosys - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 5 

Dotaz První indoor, prosím o pomoc [INDIVIDUAL] Příspěvek č. 1

Zdravím všechny!

Chtěl bych začít s prvním indoorem jelikož už po 2jé jsem přišel o všechno, rozstřihaný plot a všechna úroda i s kořenem pryč. Na fótu je toho strašně moc až nevím do čeho jít. Chtěl bych něco na výnos a s počáteční investicí nešetřím.

Proto bych uvítal nějaké rady popř. seznam co si sehnat a, jak vlastně začít. Mám poměrně velký prostor, který je pro okolí plně diskréntní.

Základnou pro to by měl být nějaký box ale jaký to necím, nejspíš záleží na set-upu. Představu bych měl asi 15 - 20 kytinek. Nespěchám a rád bych spadl do nějakeho osvědčeného grifu. (Proto bych uvítal nějaký ten seznam, pokud se někdo rád podělí)

Jelikož jsem četl nemkde, že kity jsou na to aby člověk zjistil, že to stojí za prd a dokupoval tak bych vzal holej box a zbytek zvlášt na to množství. Jaký tedy rozmeř? Ventilaci, avwˇtla (LEDxHPS) prostě nevím. Jediné co tak mám strach z toho, že na to někdo dojde. Z lidí v okolí nikdo, ale podle spotřeby a tak (nevím jak bezpečně/nebezpečné to je) ale rád bych se vyvaroval všen možným provlémům, abych dořekl tu spotřebu je to velký barák 2 patra ještě s větší zahradou asi 250m2. Ale může někdo rejpat do toho jaká je spotřeba v noci a tak? Že je vyšší a následně udělat nějaké kroky? Mluvím hlavně o modrých. Z toho mám celkem strach.

Dále tedy vzduch, zavlažování a další potřebné věci.
(Já vím, že na tohle se ptal už někdo snad 10x ale mám v tom takový guláš, že nechci kombinovat 10 variamt jelikož žádná není pořádně stejná a tak něco na čem se dá stavět)

Uvítal bych i mentora )) za PM budu rád.

Diiiiky

Naposledy upravil Anosys 29-05-2017 v 22:10 PM

Old Post 29-05-2017 v 21:07 PM
Anosys je offline   Profil uživatele Anosys   Find more posts by Anosys   Foto galerie člena Anosys   Click here to Send Anosys a Private Message   Add Anosys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Mam takovej dojem, ze te zklamu. Toto je přesně příklad toho, kdy je člověk zhnilej a čeká ze mu někdo všechno na servíruje pod nos. Pochybuju, ze se tu někdo takovej najde. Jen ve FAQu je v podstatě vše co potrebujes vědět. Pote je sin slávy, kde jsou pesty celkem do podrobna popsány. Pěstování není jen o tom vzít balík peněz, nakoupit to nejlepší a čekat ze výsledek bude pecka. Může byt, ale taky to může stát za hovno.
Kazdej ma svůj způsob pěstování a pouze se ti tady budou kupit různé názory a chytrej z toho stejně nebudeš.
Projed pesty, namysli si jakým způsobem chceš pěstovat a zkus dat do kopy co bys chtěl za komponenty. Pote to sem napis a lidi ti to zhodnotej a poradi.
Hledej a nebuď zhnilej a ono se ti to odvdeci kvalitním výsledkem.
Měj se

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 30-05-2017 v 01:19 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

Ahoj, jsem tak línej, že tento sáhodlouhý příspěvek a vlastně i založení threadu jsou jediné dvě činnosti, které jsem pro pěst udělal 😁😁😁😁 zbytek bych prosil naservírovat až pod nos.
Má rada zní, koukni do síně slávy a něčí setup zkopíruj - třeba.
Jako mentora bych doporučil Martin666 😉😉😉 ten umí fakt Věci 😉😉😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 30-05-2017 v 02:52 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 4

Tak jsme se zasmali...

alpine

Old Post 30-05-2017 v 03:31 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Sorry, já musel. Takovéto tready se tu poslední dobou vyskytují čím dál častěji a s vědomím, kolik " studia" jsem tomu věnoval, než jsem s něčím vůbec začal, kolik dnů, týdnů.... Hoši já měl lampu doma kolik let a ne a ne rozsvítit. No prostě mě ta lenost lidí už naštvala

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 30-05-2017 v 04:54 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 6

Skús aspoň toto prečítať: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=77004

Old Post 30-05-2017 v 05:04 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anosys
Nový Člen

Karma uživatele Anosys - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 7

Mně nedělá si to pročíst, než jsem tohle napsal tak jsem si toho taky pročetl dost. Ale celou dobu se věnuju kvalitnímu outdooru, aby potom někdo přišel a všechno vytrhal. Indoor je pro mě uplná neznámá. Ptal jsem se i na to, jaké je riziko odhalení jen podle spotřeby a čím se tedy limitovat, na to jsem asi taky línej a mám tu hledat odpověd, která tu třeba ne í. Ale jo, nějakej setup sem klidně pošlu. Zatím díky.

Old Post 30-05-2017 v 07:48 AM
Anosys je offline   Profil uživatele Anosys   Find more posts by Anosys   Foto galerie člena Anosys   Click here to Send Anosys a Private Message   Add Anosys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 8

Proc ho prudíte? Je lepsi se tady zeprat nez neco nakoupit a po prvnim kole zjistit ze je to k hovnu.. Me se vali doma veci z prvniho kola za 10k a taky sem byl z toho pekne nasranej...

Old Post 30-05-2017 v 08:25 AM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 9

Nemam mimentalne cas . ja bych doporucil.. Mrkni naprd na hotchilli.cz

Prehradnik digi lumatek prepinatelbej 250-400w stim SL
Lampu nakou 250w MH na rust a 400w HPS na kvet treba gib
400watu je na prostor 1x m2 treba homebox q10
Odtah bych doporucil regupovanou prima klimu s regulatorem a termostatem 420mh3
Kvetniky 5,7l... Urcite par kol odjed v hline treba biobizz light mix.

A urcite z klonu ze semen se toho da hodne posrat.. Kdyby neco napis do pm

Old Post 30-05-2017 v 08:35 AM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 10

S tou spotřebou se to tu řešilo x krát, aspoň to tlačítko HLEDAT zkus. 6kilo v bytě nikdo řešit nebude, 2x6kilo na RD taky nikdo řešit nebude. Distributor energie bude řešit černý odběr, ale ne pár megawatt ročně navíc. Spíš se bát bonzáků, na to jsou češi odborníci. Zajisti ať to nehučí a nesmrdí do sousedství a nikomu o tom neříkej a máš klid. Pokud máš kombinovanej nízkej a vysokej tarif zjisti si podle elektroměru, kdy se to nejvíc vyplatí. Většinou je podstatná část NT v noci, ideálně svítit růst 18:00-12:00h a květ 18:00-6:00h, i kvůli teplotě.
Když už jsem se tak rozepsal tak, tady mají http://www.growway-garden.cz/ při nákupu nad 5t slevu 10% a poštovný gratis.
Setup:
Box 120x120x200cm nevím jakej mám stavěnej, takže se v tom nevyznám
Osram Plantstar 600w
Digitální předřadník s regulací 250w-400w-600w-SL660w
Adjust a wing M - řekl bych, že jsou všechny dobrý
Květník 5,7l 12-16ks
Médium: za mě kokos ideálně s nějakým drip systémem, pro 12ks je ideálka Topspin
Venťas Prima klima 420m3/h s regulací s adekvátním filtrem

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 30-05-2017 v 13:06 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 11

No ja bych radci medium uplnymu novackovy doporucil light mix a bio hnojky a jet podle tabulek. Pak se neda moc co skazit.

Old Post 31-05-2017 v 00:42 AM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anosys
Nový Člen

Karma uživatele Anosys - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 5 

Sestava Příspěvek č. 12

Tak jsem si myslel, že jsem rozhodlej, kvůli hliníkovým rozvodům, ale dokonce v místnosti není zásuvká žádná, takže budu dělat v RD do mmého druhého patra nově elektriku a to už měděnou. (Tím by se už nemělo nic stát když tam přivedu 1500 - 2000W) počítám raději víc.

1. Co se týče boxu přemýšlel jsem nad tímhle ProBox 240L, 240x120x200 cm
Zase pro 15 - 30 kousků, při 11l květníku, (více názorů na to, že čím větší tím lepší, kdo umí stejné výsledky v menším je už asi prostě zkušenej, vzhledem k tomu, že začínám) pokud se mi tam těch 30 vleze teda asi dost na těsno.

ADD1.1: Uvažoval jsem i na homemade boxem, o nějaké velikosti kolem těch 240x150(170)x200 a vyplnil bych ,,ORCA bílá odrazová folie"

2. Světlo: fikus37 za což mu děkuji, mi poradil LED grow VERO29, kvůli el. rozvodům v RD, ale jelikož tam budu dělat nové nabízí se tedy i HPS, pro dosažení toho čeho bych chtěl, bych ale musel mít v LED asi 700W nebo 600W (pokud mají učinnost 197lm/watt a HPS kolem 130lm/watt) což je asi 25k světlo + ostatní 35k základ.

Jinak 2x Osram Plantastar 600W HPS - dual
*Chápu to tak, že další výbojky nepotřebji kvůli DUAL spektru?
**Vidělj sem i hodně threadu, kde píšou 600W (nevím jestli dual nebo ne) ale i přesto doplnují o další baarvu třeba jen 250W

A 2x Elektronický předřadník Lumatek ULTIMATE PRO 600W, 400V se čtyřpolohovou regulací
*Tady teda nevím jak je to s tou regulací, popis taky hodně řekne, ale předpokladám, že ,,250w-400w-600w-SL660w" - ANO
**Cena šilená, životnost neznámá, ještě si pročtu o cena/výkon/efekt

3. Stínidlo: Adjust-A-Wing DEFENDER L2, na 2 lampy
*Má s tím někdo zkušenost? Asi bude malý co? Spíše koupit 2x L samostatně?

4. Květníky HLÍNA: 11l, nebo 7,6l, KOKOS teda 5,7l
*Ale kokos si uplně nefandím, že ukočíruju i když vžsledky z fóra jsou fakt hezký a to asi i kvalitou
**Někdo řiká, že hlína chyby odpouští ale to jsem četl i kokosu takže netuším, snad jen, že kokos nepřeliju a je dražší na substráty

5. Vzduch: přítah, bych udělal čerstvej vzduch z venku (výřez v okně) to může být problém teplo, dokážu si tam představit strašnej hic, alternativou jsem chtěl navést z druhé místnosti chladnej vzduch, kde bych ho udržoval vlhkostí a průvanem (to mám strach zase s plísně)

PRIMA KLIMA - PK125L 1 rychlost,440m3/h
nebo
Ventilátor PRIMA KLIMA-PK 160 2-rychlostní (420/800 m3/h)
*podle té plochy jestli stačí 420?

ADD5.1: Co použiváte na cirkulaci vzduchu? Přívod, pasiv, jen větrák uvnitř?

Filtr: Prima-Klima filtr Industry 180 420m3/h 100mm asi není uplně nejlepší sám nevím nebo aktivní uhlí (tam jsem četl nějakou piplačku s tím)

Regulátory (velký otazník) obecně vzduchotechnika bude pro mě druhá maturita

Digitální regulovatelný hydrostat a termostat pro odsávání
nebo
GSE digitální regulátor teploty a min.rychlosti ventilátoru a hysteréze

*Fakt nevím co sem pořádně davám (tak prosím pomoc)

No a to je asi všechno.. Potom tedy doplnky jako metery, substrát apod..

Jo a ještě jsem chtěl poradit něajký drip systém, který bych sem zabudoval, o tom si zatím furt hledám, kde, kdy a jak používat a hlavním důvodem je, že ne vždy se tam dostanu, max doba aby mohli být bez ,,odborně začátečnického dozoru" 5-7 dní (já vím, že to je dost, na doplnění vody regulace tam budu mít ale maminku , která bude dělat mastičky)

Díky za rady!!!

Old Post 31-05-2017 v 09:49 AM
Anosys je offline   Profil uživatele Anosys   Find more posts by Anosys   Foto galerie člena Anosys   Click here to Send Anosys a Private Message   Add Anosys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 13

Na to ze jeste nevis jestli ti to pujde tak planujes utratit docela velkej balik penez .
Moje rada zni ,kup si to co mas naplanovany , ale za tu cenu lumatek, vybojka a stinitko bych se mozna podival po nejakym kompletu gavita, awing helion atd.
Jinak ja nadsene kupoval homebox ambient a ted ho mam jen jako drzak na svetla ,takze pokud mas vyresenou cimru ,tak bych asi box nekupoval a pouzil max tu orcu.
Na 2x 600w uz bych mozna resil nejaky stinitko s odtahem .
Pokud budes mit prepinatelnej odtah az na 800m3 tak potrebujes i filtr 800a vic.
Na 2x 600w to bude malo , volil bych spis kolem 1100m3 s regulaci.

Old Post 31-05-2017 v 10:20 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 14

Gavita neni uplně vhodná na tenhle styl pěstu, navíc by potřeboval tak 3-4 (to už jsme na +- 40-50k jen za světla)

Kupuješ si 400V předřadník na 230V lampy, to asi nebude potřeba. Vem si normální 230V předřadník a nebo vyměň lampy. Takhle zbytečně vyhazuješ prachy za nevyužitej předřadník. Lumatek dává na svoje předřadníky záruku 5 let, takže je vlastně za super prachy.

Orca je určitě lepší volba než kupovanej obyč stříbrnej box.

Stínidlo neni stěžejní věc, ale určitě bych volil pro každou lampu zvlášť, žádný dualy a žádný cooltuby (nic překrytýho sklem)

Vzduch máš těžce nepodchycenej. Do takovýho boxu určitě aktivní přítah +- 250m3/h, pořádnej odtah +- 1200 m3/h. Ofukový ventilátory aspoň dva 40cm (mě se osvědčily Fanline BLT ale sou to 30cm)

Nicméně už tu vymejšlíš vymyšlený a takhle začni přistupovat k celýmu growu. Co tebe možná napadlo, tak už před tebou x lidí udělalo a hlavně, zaznamenalo tady na fóru. Hledáš setup na 240x120 ? Je jich tu víc než dost, tak se podívej komu to jelo dobře a prostě to obšlehni. Žádná raketová věda.

Old Post 31-05-2017 v 12:48 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 15

Pokud půjdeš do 2x600W tak cirkulace vzduchu musí být větší.Teď záleží kde budeš pěstovat(sklep,půda),kvůli teplotě.V letě to bude peklo uchladit na půdě,kde ti pere slunko do střechy.
Jak psal Bitir,filtr musíš dát ten samý jaký máš odtah.Raději to předymenzuj na 1100m3,samozdřejmě regulovatelný.
Určitě vyměň rozvody.Hliník je při takových proudech co sepíná HPS o hubu.

Old Post 31-05-2017 v 14:48 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 16

Keen: jen takovej technickej dotaz. Aktivní pritah 250m3 a odtah 1200m3, nemyslis ze to bude problém? Nebo jsi to myslel aktivní i s pasivem dohromady? Podle me by měli byt ventilátory bud stejný a nebo s hodně podobnou kubaturou.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 31-05-2017 v 15:44 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - Prosím o radu - 4 odpovědí
05-05-2020 - Prosím o radu- HNOJENÍ - 24 odpovědí
20-02-2018 - Prosím o radu malé palice? - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3492560 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív