Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Mars Hydro 96 W vs HPS & MH 250 W vs 20 W LED Osram
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Nápad Sensiseeds Skunk #1 Mars 96 W vs HPS 250 W vs 20 W LED Příspěvek č. 1


Ahoj kolegové,
Chtěl bych představit svůj nečekaný experiment. Rozhodl jsem se že začnu pro radost indoor pěstovat. Jsem experimentator tak jsem koupil Mars Hydro 250W (96W), bohužel vybírám rychle tak až po koupi jsem zjistil co to je za shit. No nic stalo to 3500 tak jsem si řekl že to zkusím porovnat z HPS. Níže jsou předběžně výsledky.

V prvním kole jsem udělal spousty chyb ať že začátku s PH než jsme si koupil pH metr, pak s vodou EC 0.7 tak jsem asi druhým týdnu koupil reverzní osmózu. Atd atd atd..

80x80x160 cm homebox Ambition
Odtah TT 100 180 m3
Pritah 110 m3
MH elektrox, HPS Philips Son pia 250W
Jungle in da box hnojky
Booster X Jungle in da box
Kokos
11 l květníky

Celkem 400 W svítí v boxiku

42 den květu

Automat sensiseeds.com Skunk #1

Závěr : potvrdilo se že Mars je shit. Palice jsou řídký. Osram LED palice mají podobnou strukturu jako HPS. Samozřejmě nejsou tak velké, odhadem aby to bylo jako 250 W HPS potřeboval bych jich 12. Ale myslím že varianta k HPS obstojna. Jediná výhoda asi nižší teplota spotřeba stejná jako HPS. V přepočtu na lm.

Obelix

Naposledy upravil Obelixsk.cz 28-07-2017 v 01:46 AM

Old Post 27-07-2017 v 17:22 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 2




Hps & MH 250 W / 33000 lm & 23000 lm

MH růst pak HPS kvet

Na poslední pár dní jsem nasadil MH kvůli většímu záření UVA, UVB.

Obelix

Naposledy upravil Obelixsk.cz 27-07-2017 v 18:12 PM

Old Post 27-07-2017 v 17:23 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 3



Mars Hydro 250(96)W 3800 lm

Obelix

Naposledy upravil Obelixsk.cz 27-07-2017 v 18:09 PM

Old Post 27-07-2017 v 17:26 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 4



Led osram 20 W 2500 lm 2400 K

Obelix

Naposledy upravil Obelixsk.cz 27-07-2017 v 18:01 PM

Old Post 27-07-2017 v 17:27 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 5

Palice řídké. Bude to na pikacu, protože světlo je na pikacu. Kdybys tam prdnul Vero 29, tak to bude jiné kafe.

Old Post 03-08-2017 v 19:12 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 6

To nejsou žádné novinky. Jak jsem psal v úvodu...
Mars Hydro jsem koupil dřív než jsem si něco pořádně přečetl. Je to čínský srac a hodí se tam ze začátku

Bridgelux vero 29 gen 7 už znám a chystám se k Vánocům od ledideal.cz

Obelix

Old Post 03-08-2017 v 19:18 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 7

Ale hodně dobře dopadly LED od Osramu...

Obelix

Old Post 03-08-2017 v 19:19 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3072420 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív