Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » One plant projekt - 250w HPS - hlína - AfghanKush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

One plant projekt - 250w HPS - hlína - AfghanKush Příspěvek č. 1


Záměr je jasnej, 1 kytka na celej prostor, což u 60x60 není vůbec problém.

Setup jako vždy. Pro ty co nevědí:

Ds60 60x60x150
Osram Plantastar 250w, Gib pro v-t předřadník
Ufo Vk100
ofuk atd. Jo a nádoba je 20l kalfas do kterého jsem vyvrtal díry do dna,ale to je jasný.

Afghan Kush Pheno 1 - matka

Momentálně 12 den 12/12. Průběžně jsem vyplétal do sítě co se dodává s Ds60, není to idealni, moc velká oka ale prostor takhle zaplnit jde

Foto za světla aby to tu nebylo bez fotky. Příště se polepším

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Naposledy upravil kwb 22-05-2017 v 20:02 PM

Old Post 22-05-2017 v 19:48 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2




aktualizace, minule jsem psal 12. 12/12 ale jistej si tím vůbec nejsem.Vypada to momentálně na nejakych 25 dní 12/12 ( nepoznamenal jsem si přepnutí).

Hnojim plnou dávku Atami Hydro A+B a Hesi Pk 13-14. Ec 1.9, pH 6.5.

Nad sítí je nejvyšší bod 25cm +- a vzdálenost od výbojky je momentálně 20cm +-. Takze by se to mělo parádně prosvitit.

Jenom dost premejslim jak udělám flush, no nějak se s tím budu muset poprat. Myslíte že je kravina to posledních třeba 20 dní zalévat jenom vodou? Místo úplného proplachu.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Naposledy upravil kwb 28-05-2017 v 18:50 PM

Old Post 28-05-2017 v 18:38 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 3

Nemyslím si ze by to byla kravina, venku s těma hnojkama taky nic neudelas. Vždy tam něco zbyde, já si myslím, ze by to melo bejt cajk.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 28-05-2017 v 23:28 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 4




Momentální stav

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 03-06-2017 v 18:37 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 5

Proplachuju prez samozavlazovaci drip (nevyteka po celou dobu pestuzadna voda ven v hline)
poslednich 20-14 dni jen s enzymi a supervitem. 14-6 dni voda cista. 6-0 dni, nechavam vycucat vse z kvetniku a listu vodu a konec. Podotykam jedu organicke hnojiva. Zatim si nikdo nestezoval na chut, ba naopak. Nevim jestli to nejak ovlivni
vynos ale chut a ucinek na 250w si nemuzu vynachvalit. Par lidi co jsem za tech par let potkal tak proplachuji v hline poslednich 14-10dni a vpohode nevim sam jsem
To netestoval. Mas to moc pekne. Dalsi grow sem chtel udelat to same.
Hodne stesti k uspechu, a at to bobtna 😉

Old Post 03-06-2017 v 22:39 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 6

Smog. Cau ,hesi pokud vim tak nejsou organicky .
Jinak abych taky prispel, tak treba 3x pruplachem tak ze vyplavis nejaky soli kytku nijak nevycistis. Podle me ma je lepsi v posledni fazy kvetu ubirat hnojiva , pak zalivat jen cistou vodou at si kytka spotrebuje zbytek zivin , krasne se ti zbarvi listy atd atd. Je to takovej prirozenejsi postup , ber to tak ze veskery ziviny ma kytka ulozeny v sobe, tim ze na vode zacina ztracet barvy si bere zbytek zivin z listu ,tudis se "cisti" od hnojiv . Takze smysl to urcite ma .

Old Post 03-06-2017 v 22:56 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 7

Ahoj, nevim kdyz jsem zacinal tak sem navstivil jejich stranky a slozky pro soil jsou temer vsechny organickeho puvodu. A to z cele rady pouze bloom ma stopove mnozstvi, a fosfor neni organickeho ale mineralniho puvodu. Nejsem machr na hnojky ale to co ctu prezentuju. Osobne pruplach na 100% i kdybys tm lil homemade bio hnojky.

Old Post 04-06-2017 v 00:37 AM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 8

No to je jedno, ja jen abys vedel ze to neni organika , ale mineral. Nebo ten dnesni cool nazev biomimeralni.

Old Post 04-06-2017 v 07:37 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 9

Používám Atami HYDRO = minerální a Hesi Pk 13-14 taky minerální. Proplach je tady nutnej jen se bude dělat hrozně blbě Proto to chci jenom zalévat čistou vodou,jinak bych ji vzal do sprchy a pořádně proplach.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 04-06-2017 v 08:44 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 10

Bitir: Aha tak to, se omlouvám, že prohlašuji co není pravda ale tak proč to tam psali ?
kwb: Atami použival můj matkář a pjel na to chválu, i to tak vypadalo. a to tvé výpadá taky mooc pěkně
dej ji 20 dni vodu máš klid, a jistotu že se ti ta hlina propláchne dostatečně nebo to kyti mezitím spapá. bez obav.

Old Post 05-06-2017 v 18:57 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 11



Od dnes jenom voda.Snad není brzo, no nechci mít hnojky ve finálním produktu

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 06-06-2017 v 18:45 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 12

Je to brzo, ještě bych jim být tebou aspoň týden (minimálně) naložil, dokud nezačnou aspoň trochu hnědnout pestíky, takových cca 30% a až pak udělej flush, i tak ti na to zbude spousta dnů, akorát se teď připravíš o výnos, potažmo i o kvalitu (nebudou tak tvrdý paldy a bude to vzdušný, listnatější)
Každopádně držím palce, viděl jsem v takových systémech i na 1 kytku g/w

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 06-06-2017 v 19:09 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Legy
Je to brzo, ještě bych jim být tebou aspoň týden (minimálně) naložil, dokud nezačnou aspoň trochu hnědnout pestíky, takových cca 30% a až pak udělej flush, i tak ti na to zbude spousta dnů, akorát se teď připravíš o výnos, potažmo i o kvalitu (nebudou tak tvrdý paldy a bude to vzdušný, listnatější)
Každopádně držím palce, viděl jsem v takových systémech i na 1 kytku g/w


Jedu tohle teďka druhý kolo, a tohle Pheno je hotový kolem 50. dne teď jsem tuším kousek za půlkou (odhaduju protože jsem si to nepoznamenal a nepamatuji si kdy jsem přepnul). No možná tomu ještě nalozim,taky jsem si rikal,ale posledně jsem hnojili skoro do konce a bylo to na kouří negativně znát. No za 3-4 dny bude proschnuto tak mám čas se rozmyslet.Kazdopadne díky za reakci,víc takových G/w moc nečekám, možná se sítí s menšíma okama. Před přepnutím jsem napočítal 26 vrcholů, ted jak se to vytáhlo a já to neohýbal to vypadá na nějakých 18 vrcholů. Čistě teoreticky, 18vrcholu x 4,6g je 83g...necháme se překvapit,minule tohle pheno hodilo 28g s 6ti vrcholky.Vim že takhle se to počítat nedá,ale přibližně odhaduju

Edit: jedu to podruhý ale teď jenom jednu kytku a nejrychlejší Pheno ze 3 testovaných

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Naposledy upravil kwb 06-06-2017 v 19:34 PM

Old Post 06-06-2017 v 19:23 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 14

No tak vidíš, jestli jsi kousek za půlkou, tak máš pořád čas, osobně bych dal na flush 10-14 dní a budeš to mít dobry, uvidíš
/edit: a jestli se dostaneš nad 100g, tak to je docela v pohodě výsledek, taky nedávám kdoví jaký bomby, jen jsem viděl, že to jde prostě..

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 06-06-2017 v 19:45 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 15




Pomalu kyneme, už se to začíná formovat. Zítra musím koupit opěrnou síť protože palice si lehaj. Některý úplně, tak jsem prozatím natáhl drátky ale zítra tam přijde síť.
Nějak s tím nejsem spokojenej zase mám úplně jinou představu, ale ne a ne to uskutečnit. To samy venku, všechno mi žerou slimáci !!! No uvidíme

Rozhodl jsem se že ještě budu chvíli hnojit , takže o víkendu dostali 2,2EC převážně Atami Hydro B a Pk13-14. Někde už hnědnou blizny (malinko) takže ještě tak jednu dávku a končím.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 13-06-2017 v 17:58 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 16



Po natažení druhé sítě

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 14-06-2017 v 18:04 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4045880 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív