Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Aku hlinu odporucate?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
topgold
Nový Člen

Karma uživatele topgold - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 17

Co si mam predstavit pod tym hodne? Afektuje to moc tu chut? V com bude iná v porovnani napr. s tym Plagronom alebo atami?? Bude horká či ako?

Old Post 18-05-2017 v 06:45 AM
topgold je offline   Profil uživatele topgold   Find more posts by topgold   Foto galerie člena topgold   Click here to Send topgold a Private Message   Add topgold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 18

https://www.hornbach.cz/shop/Substr...176/artikl.html

https://www.hornbach.cz/shop/Prirod...120/artikl.html

https://www.hornbach.cz/shop/Zahrad...270/artikl.html


Plagron stahuje hodne ph dolu tak bacha na to, kdyby bylo na me koupim jeden ze tri substratu viz vyse , 1 a 3 sou lepsi . Na venky bych koupil spis biobizz grow a bloom a jako booster bud ty slepicince ,nebo guanokalong npk 2,10,2.
Se slepicincema opatrne , sou celkem silny a muze to byt citit v chuti.

Old Post 18-05-2017 v 07:54 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 19

_Dr.Skunk_: Aha aha DD Tak ty seš dobrej, nic nevím , když pěstuju 4 roky jenom outdoor ? A mám zkušenosti od growerů co v tomhle jedou 20 let, ehm ? D

"Hlína je základ" Největší shit, je to základ, ale u drahý hlíny typu plagron atd ... platíš jen za značku ... základní živiny jest NPK je v každým zahradním substrátu ... Kdy koupíš 70L substrát s předhnojením na 5-6 týdnů růstu ! Koukni kolik by jsi dal za takový substrát v growshopě Mě stál 70l 80 Kč Nechávám tam kytky a u AF pak hnojím už jen květ, a u femek/regulár pak hnojím ještě na růst a pak až na květ ... Pokaždé nádherné velké zdravé kytky ... Z jedné jsem měl cca 950g dry, tak na tom asi něco bude Palice obsypaný pryskyřicí a jako šutr

To že jsou u tebe slepičáky cítit je tvoje mínus, špatným dávkováním a proplachem Nikdy jsem neměl s tím problém a chuť byla super po ananasu bez škrábání Jde hlavně o to vybrat si kvalitní genetiku ...

Takže asi tak a měj se

Grower je o podílení informací a zkušeností jednotlivých growerů, pokud pěstuju efektivněm dobře a levně, s nádherným a chutným výsledkem, proč bych se neměl podělit Přemýšlej ....

Old Post 18-05-2017 v 09:20 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 20

Borci ja mel dobry vysledky v agro substratu z hornbachu za 125 kc 75litru. Je to pohnojeny kristalonem ,vzdusny, struktura taky dobra a na venky je to parada. Kvalitni substrat je zaklad pokud neplanujes nijak extra hnojit . Pokud mas nejaky hnojky , je to uplne jedno , vysledky byly stejny .
Vubec nejlepsi je vykopat jamu 50l vypchat to zivinama, promichat ten agro s nejakym humusem a na kvet pridat jen slepicince .
Palice jak rakety a nejaky deficity sem nikdy neresil, jedinej deficit byl ten ze mi to vzdy pocorovali

Old Post 18-05-2017 v 09:53 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topgold
Nový Člen

Karma uživatele topgold - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 21

Dobre myslim si, ze nemiestne hadky sem nepatria. Ja som zalozil thread, pretoze sa ako beginner chcem zaucit veciam okolo growu... Nepredstavoval som si, ze tu bude hádka. Kazdopadne velmi dakujem za rady vsetkych!

Old Post 18-05-2017 v 10:32 AM
topgold je offline   Profil uživatele topgold   Find more posts by topgold   Foto galerie člena topgold   Click here to Send topgold a Private Message   Add topgold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topgold
Nový Člen

Karma uživatele topgold - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 22

Nakoniec, mám túto hlinu: http://www.agrocs.sk/produkt/zahradnicky-substrat/

Old Post 18-05-2017 v 10:41 AM
topgold je offline   Profil uživatele topgold   Find more posts by topgold   Foto galerie člena topgold   Click here to Send topgold a Private Message   Add topgold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 23

Super volba

Stačí pak jen po těch 6 týdnech přihnojit na růst ... Pokud budeš mít AF, tak stačí jen na květ

Hodně štěstí

Old Post 18-05-2017 v 14:22 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 24

Ten valim taky, je to pohnojeny kristalonem ,ale ver ze 6 tydnu ti to nevydrzi. Ja hnojim cca behem 2 tydne. Je sice predhnojenej , ale obsahuje v podstate jen zakladni npk. Kytka ti zacne po chvili ulazovat deficity cal mag a myslim tam byl i deficit dusiku.
Spolehat na informace vyrobce je naivni. Kazda rostlina kterou tam zasadis ma jiny naroky na ziviny , na to je treba myslet borci , good luck

Old Post 18-05-2017 v 15:12 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topgold
Nový Člen

Karma uživatele topgold - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 25

to mi bolo jasne uz od zaciatku, ze tam nevydrzi 6 tyzdnov bez hnojenie - sprostost...
Takze ako to tu vidim, je to zatial all right.. Dakujem za rady.
Inak keby niekoho zaujimalo, pojdem odrody 2x auto wembley a 1x magnum.

http://www.konopnesemena.sk/konopne...embley-3-ks-Fem

http://www.konopnesemena.sk/konopne...flower-1-ks-Fem

otazka.. sledujete ako je na tom pH? ci nie?

Old Post 18-05-2017 v 17:51 PM
topgold je offline   Profil uživatele topgold   Find more posts by topgold   Foto galerie člena topgold   Click here to Send topgold a Private Message   Add topgold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 26

Dlhú dobu som fungoval s BioBizz hlinami - či už Lightmix či Allmix, no posledné vrece som kúpil značku Mills, majú novinku obsahujúcu korok a nemôžem si vynachváliť :-)

Old Post 18-05-2017 v 19:51 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topgold
Nový Člen

Karma uživatele topgold - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 27

Ktory konkretne od nich??

Old Post 18-05-2017 v 20:14 PM
topgold je offline   Profil uživatele topgold   Find more posts by topgold   Foto galerie člena topgold   Click here to Send topgold a Private Message   Add topgold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od TheHarst
_Dr.Skunk_: Aha aha DD Tak ty seš dobrej, nic nevím , když pěstuju 4 roky jenom outdoor ? A mám zkušenosti od growerů co v tomhle jedou 20 let, ehm ? D

"Hlína je základ" Největší shit, je to základ, ale u drahý hlíny typu plagron atd ... platíš jen za značku ... základní živiny jest NPK je v každým zahradním substrátu ... Kdy koupíš 70L substrát s předhnojením na 5-6 týdnů růstu ! Koukni kolik by jsi dal za takový substrát v growshopě Mě stál 70l 80 Kč Nechávám tam kytky a u AF pak hnojím už jen květ, a u femek/regulár pak hnojím ještě na růst a pak až na květ ... Pokaždé nádherné velké zdravé kytky ... Z jedné jsem měl cca 950g dry, tak na tom asi něco bude Palice obsypaný pryskyřicí a jako šutr

To že jsou u tebe slepičáky cítit je tvoje mínus, špatným dávkováním a proplachem Nikdy jsem neměl s tím problém a chuť byla super po ananasu bez škrábání Jde hlavně o to vybrat si kvalitní genetiku ...

Takže asi tak a měj se

Grower je o podílení informací a zkušeností jednotlivých growerů, pokud pěstuju efektivněm dobře a levně, s nádherným a chutným výsledkem, proč bych se neměl podělit Přemýšlej ....


Prvne se nauc pouzivat tlacitko Quote. Ja jsem nerekl ze hnojim slepicincema. Ale poznam lidi co timto hnoji dlouhe roky. A proste pokazdy kdyz jdu na nejaky takovi brko tak to z toho citim. Ze jedes 4 roky out a cytis ze mas skill jako někdo kdo jede 20 let ti neberu. Poznam lidi co jedou out pres 10 let a stejne poradne nevedi. Ja pestim out pres 15 let a taky jsem neco pochytil. A rady typu: zasad to do cehokoliv a zalevej klidne odpolko jsou na me proste moc. A ještě k te hline. Taky jsem na zacatku pesteni pouzival hlinu z baumaxu atd. Ale to proste není ono. Vetsinou není sterilizovana takze skudcu bude casem pozehnane + většinou spatne PH i když pisou ze ma treba 5,8 O perlitu vzdusnosti atd nemluvne. Pak se lidi divy ze jim to zloutne atd. Ale brblej si co chces

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Naposledy upravil _Dr.Skunk_ 19-05-2017 v 00:47 AM

Old Post 18-05-2017 v 23:46 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
topgold
Nový Člen

Karma uživatele topgold - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 29

Ešte v tom nemám jasno, čo sa tyka zalievania. Kedy teda? V akych intervaloch

Old Post 19-05-2017 v 10:09 AM
topgold je offline   Profil uživatele topgold   Find more posts by topgold   Foto galerie člena topgold   Click here to Send topgold a Private Message   Add topgold to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 30

.

Old Post 19-05-2017 v 10:26 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od _Dr.Skunk_


Prvne se nauc pouzivat tlacitko Quote. Ja jsem nerekl ze hnojim slepicincema. Ale poznam lidi co timto hnoji dlouhe roky. A proste pokazdy kdyz jdu na nejaky takovi brko tak to z toho citim. Ze jedes 4 roky out a cytis ze mas skill jako někdo kdo jede 20 let ti neberu. Poznam lidi co jedou out pres 10 let a stejne poradne nevedi. Ja pestim out pres 15 let a taky jsem neco pochytil. A rady typu: zasad to do cehokoliv a zalevej klidne odpolko jsou na me proste moc. A ještě k te hline. Taky jsem na zacatku pesteni pouzival hlinu z baumaxu atd. Ale to proste není ono. Vetsinou není sterilizovana takze skudcu bude casem pozehnane + většinou spatne PH i když pisou ze ma treba 5,8 O perlitu vzdusnosti atd nemluvne. Pak se lidi divy ze jim to zloutne atd. Ale brblej si co chces



1) Vím jak funguje Quote, ale né vždy ho používám
- Pro tvé potěšení ho použiju

2) Neříkám že mám skill jako 20ti letej grower ... Ale rozhodně vím co a jak

3) Vím, kdy se má zalévat, ale když jsem zaléval kolem 5-6h. protože jsem nestíhal, nic se kytce nestalo Zaléval jsem takhle cca 4 měsíce a byla krásně zelená a měřila cca ty 3m na výšku

4) U tý hlíny je to individuální ... Je pravda, že většinou není sterilizovaná, ta levnější, ale ještě jsem nezažil, abych měl nějaké větší problémy se škůdci ... Možná zatím jen štěstí

- Vzdušnost atd ... Jako sorry ale je to prostě hlína/substrát Stejně kdo pěstuje v kýblu, tak bude mít během sklizně celej kbelík prorostlý kořenema a pokud se o kytku stará, tak je to v pohodě...

- Navíc já a myslím si i víc lidí, pak femky házejí z kbelíků, rovno do čistý hlíny, když se udělá cca v červenci místo A tam se pak už kytka hezky srovná ... Minulý rok jsem měl kořen od kytky dlouhy přes 2m ... Takže prostě to je spíš o tom, komu co jak vyhovuje a s čím se jak naučí

- Samozřejmě neříkám, že když si někdo koupí hlínu z growshopu za 200 s 30% kokosu a přidá ještě perlit a pak hlídá ph atd ... Tak že je to špatně ... Ale i bez toho se dá vypěstovat krásná a zdravá kytka

- Já tohle plánuju řešit až spíš u Indooru

Old Post 19-05-2017 v 10:29 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od topgold
Ešte v tom nemám jasno, čo sa tyka zalievania. Kedy teda? V akych intervaloch


Zalevat se ma rano nebo k veceru. Ne za primeho slunce. A spravne bys mel nechat substrat vyschnout pred dalsim zalitim. Ale lajcki receno. Na zacatku to s vodou radsi neprehanej. Zalevat asi tak 1x tydne. Kdyz bude kytka uz velka a bude mit velky korenovy systém. Tak je jasny ze bude potrebat zalevat vic. Treba i kazdy den.

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 19-05-2017 v 16:12 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5285750 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív