Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Cree LED panel z Ali ano či ne?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 49

[účet odstraněn]

Old Post 19-05-2017 v 08:31 AM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 50

beowulf666,
hele do tematu o ledkách už nic nepíšu.To je zaprvé .Ty jsi kdo,že mi budeš říkat kde mám psát a kde né.Já už pod Verem 29 jedu asi nejdéle se zdejšího obsazenstva.
Jaké nesmysly máš na mysly?Vše je dohledatelné na netu a píšu jen svojí zkušenost.Dokažu uznat,že třeba umol/s je taky veličina co má smysl,ale v datasheteh od výrobcu brigelux jsou uváděny jednotky v lm.
Než začneš někoho kritizovat ,tak ukaž co jsi pod ledkama udělal ty.
Vím o čem píšu a dokážu byt sebekritický.Viz.článek 48.
Toto vlákno založil Tommy a napsal,že mu to nevadí,když tady povedem diskuzi.
Kvůli tobě tady určitě nepřestanu pomáhat klukům co začínají pod LED.
Moje názory nejsou jen s pohledu teoretika,ale s pohledu praktika.
Jsou tady dva lidé co jim to nesedí do krámu,za to že píšu z mých zkušeností a vidím ,že si zakladájí i nové nicky.

Old Post 19-05-2017 v 15:27 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 51

Súhlasím s Fikusom!

FIKUS - nemáš sa za čo ohradzovať a ani si robiť hemungy. KĽudne si píš, kam, chceš! Ja si to vždy rád prečítam a nie som sám - tomu ver!

beowulf666 - ukáž a odprezentuj! Inak sa na teba budem pozerať, ako na ďalšieho Chytráčka, čo rozdáva trestné body! :-)

Ramenáčov s teóriou a prehľadom, ovládajúcich odbornú terminológiu tu je plný Grower. Taktiež mudrlantov, čakajúcich na hotové info od tých, čo zainvestujú, odmakajú a potom informujú... a keď sa nezadarí, tak sa škodoradostne vytešujú.

Od Fikusa človek už niečo videl a sa poučil. Čo ponúkaš ty, okrem jedovatých a alergických poznámok ????

Naposledy upravil odo 19-05-2017 v 21:53 PM

Old Post 19-05-2017 v 21:21 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 52

[účet odstraněn]

Old Post 22-05-2017 v 11:12 AM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 53

Odo, z osobni zkusenosti vim to, ze i kdyz tu clovek nema zadnou karmu a odjetej threat, neznamena ze neni zkusenej .
Treba mu to nestoji za to ukazovat lidem na groweru svoji praci ,kdyz vetsina to nedovede ocenit a kazdej se zde honi za vynosem. To pak nejednoho cloveka odradi . good luck

Old Post 22-05-2017 v 11:44 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 54

beowulf666 je mutiaccont martina666.
Za celou dobu jsem dal jen 2x K- a to je martinovi666 za jeho nesmyslech o LED a metráčkovi(to jsem mu hodil na oplátku)
Pokud jsi neviděl co jsem dokázal pod Verem 29 ještě šesté generace,tak se můžeš podívat na moji galerii.Jinač tady máš jeden s mých theatrů:
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=76691
nebo na https://www.youtube.com/watch?v=6_cse2P84-s&t=21s
Většina groweru je tady normálních a dokážou ocenit tu praci co mě to stálo ,ale někomu ležím v žaludku a pořád do mě musí rypat.
Pod led všeobecně jedu od roku 2011(mars hydro,Chloroba C2,mazar,Led UFO) ,tak než mě bude někdo zase kritizovat za moje názory,tak by měl něco ukázat a ne jén tady plkat a rypat do mě,
Bitir,já říkám vše na rovinu a je mi jedno jestli je někdo nováček nebo né.Pár lidem to tady nevoní a proto se mě snaží potopit.
Za mými názory si stojím.Nejsou to jen plky ,které člověk vyčte s netu,ale léta praxe.
Nechci se sebe dělat mistra světa,já už jen pěstuji pro radost a snažím se tady klukům co začínají pomoc,narozdíl od některých chytráku co jen tady prudí a čekají na to aby mě potopily.

Old Post 22-05-2017 v 12:55 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 55

Sak ja ti to neberu , to je v pohode . Ja mluvim zas ze sve zkusenosti a ac sem mel metracka za prudiciho blba , tak zpetne si uvedomuju ze sem ho k tomu vybudil ja sam . Urpimne rikam, sral me a to tak ze dost . Ale nedalo mi to ,zamyslel sem se sam nad sebou a ted muzu rict diky bohu za to ze sem nebyl palicak, pac me nakopal k tomu zmenit par nazoru a celkove zlepsit svuj grow.
Beowulf muze byt na stejne urovni jak metracek , a ver ze ten borec je o par levelu výše nez my co tady radime novackum.
Fiku, bohuzel pro nektery borce je tvoje kolo pod ledkama propadak ,ale pro zacatecniky pod ledkama vcetne me to prislo zajimavy ,pac sem o nicem takovym ani nevedel.
Doufam ze te nenaseru , rikam jen to jak to vidim.

Old Post 22-05-2017 v 13:43 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 56

Bitir,cením si hodnotné diskuze.
Já neříkám,že to bylo něco extra.Klony byly no name a nedělal jsem záštip ani ohýbání.Nikdy jsem neměl pod HPS 600W nad půl kila sušiny a věř tomu nebo né,těch kol bylo dost.
Vždy mi přišlo,že půl kila je dost na jednu lampu.
Mě taky překvapilo ,že jde pod COB čipi udělat víc než pod 600W hps.
Jen mě sere,že se tady do mě opírají lidé co chuja ukázali a mají plnou hubu keců.
To ,že metráček je takový jaký je jedna věc,ale on alespoň něco ukázal i když s některýma jeho výroky nesouhlasím,tak taky jak čtu dobře poradí.
Ale ,aby si frajer založil účet a mstil se mi za to,že jsem mu dal K- za jeho naprosté pičoviny,tak to už je síla.

Old Post 22-05-2017 v 14:08 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luubaan
Stálý Člen

Karma uživatele luubaan - 64% PěstitelskáKarma uživatele luubaan - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 266  

Příspěvek č. 57

Koukám hosi že se tady jedou pekny bomby

Old Post 22-05-2017 v 14:45 PM
luubaan je offline   Profil uživatele luubaan   Find more posts by luubaan   Foto galerie člena luubaan   Click here to Send luubaan a Private Message   Add luubaan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 58

Tak to uz je vas boj zejo, ja nevim jak kdo mezi sebou neco ma ,ale ja treba udelal tech 425 pod hps se special queen a to bylo hodne nepovedeny kolo , vlastne vsechno co sem tady ulazal stalo za prd , ale ber to tak ze pokud mam s pochromanou genetikou 425g a z toho bylo hodne kytek mrzaku , tak promerne a dobre zaplnenou plochou ,genetikou a trochu zkusenostma musis udelat 500g + . Nehazel bych hps do staryho zeleza. K velkymu vynosu nahrava hodne zkusenost grovera a znalost rostlin co pri jakych pocinech delaji a jak se chovaji, dulezity je prepnout v idealni dobu .
Pokud muzu doporucit , sleduj listera , ten ma brutalne rozjety kolo pod hps a verim ze tam udela prez kilo.
Pokud budou lidi postupovat jak on, nebo jak uvadi kvakos nebo kcb , urcite se dostanes se sodou nad 500g. Dokonce i jeden grover ,nevzpomenu si na jeho prezdivku, 10 let neudelal 500g . Zalozil si thread a s par radama se dostal skoro k 600g .
Proto si myslim ze je dobry zac se zdokonalenim u sebe a neco zmenit , myslim tim vic nez hnojiva .
Nerikam ,ledky se mi libi , ale to neresi problemy s vynosem pod hps . Kdyz mi nekdo tvrdi ze nedela k 500g pod 600w ,tak musi proste delat neco spatne a bohuzel spatne to dela i pod ledkama.
Nechci tim rict ze si spatnej grower , ale neco co delas se kytkam proste nelibi.

Tady se jdou bomby no . Ja uz radej koncim , pac nejsme v kanale.

Old Post 22-05-2017 v 15:43 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obelixsk.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Obelixsk.cz - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 59

Zdar lidi, chtěl bych se podělit o zkušenosti s teplotou.
Mám MarsHydro originál 100W. Je tam 48 X 5W Led. Svítí jako Zhruba 250W sodík.

Když jsem měl zapnutý ventak TT100 na snížený výkon teplota ve skříni byla okolo 20.V místnosti Okolo 21C. Takže panel prakticky netopi. Na omak je studený až vlažný. Musím jsem upravit cyklus ventak a teď už pohoda. Dostal jsem se na 26 stabilně.

Obelix

Old Post 27-05-2017 v 16:27 PM
Obelixsk.cz je offline   Profil uživatele Obelixsk.cz   Find more posts by Obelixsk.cz   Foto galerie člena Obelixsk.cz   Click here to Send Obelixsk.cz a Private Message   Add Obelixsk.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4045830 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív