Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » pěst 2017, ss jack 47, dp drurban, rqs special queen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 65

Krasne palice taky jsem minulej rok jel special Q abyl hotovej nekdy první tyden v řijnu a super kytka .letos jsem dal na fast verse od sweet seed a killer pekny tverdy šišky ,a tipuji tak pulka zaři a bude hotovej .Další rok jen fasty ten jack je pecka kdy si ho sklizel a kolik ti hodil jestli si vzpomeneš at ti to dojede a bez plisně čus

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 04-09-2018 v 10:22 AM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od sakumprdum
Krasne palice taky jsem minulej rok jel special Q abyl hotovej nekdy první tyden v řijnu a super kytka .letos jsem dal na fast verse od sweet seed a killer pekny tverdy šišky ,a tipuji tak pulka zaři a bude hotovej .Další rok jen fasty ten jack je pecka kdy si ho sklizel a kolik ti hodil jestli si vzpomeneš at ti to dojede a bez plisně čus


Čus, Jack byl hotovej 8.září, výnos na tý kytce kolem 500g i se spodkama, kterých tam ale moc nebylo

Jinak od SS jsem jel skoro vše krom asi 3 fastů a pokud máš hotovo KK už teď máš to rychlé pheno, které je super! foto sušiny mam hned v uvodu, nikdy jsem venku nic takoveho nevidel!
Moje KK letos zase bgude až v říjnu no..

Ten GP je ale taky rychlý tak snad až se počasí umoudří ho v poho sklidim...

Sweet cheese je samorost na zahradě, ale prý už tam sou taky pálky, pojedu tam nejdříve přísští týden, tak dám echo..

dík a ať ti to taky roste! D.

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 04-09-2018 v 10:53 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thaavi
Stálý Člen

Karma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% PěstitelskáKarma uživatele thaavi - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 67

taky hodně bojuju s nahráváním fotek, psal jsem už i adminovi, ale reakce žádná

Old Post 04-09-2018 v 15:46 PM
thaavi je offline   Profil uživatele thaavi   Find more posts by thaavi   Foto galerie člena thaavi   Click here to Send thaavi a Private Message   Add thaavi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOLA33
Stálý Člen

Karma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% PěstitelskáKarma uživatele SMOLA33 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 365 

Příspěvek č. 68

Nahrávať po jednom

Old Post 04-09-2018 v 16:34 PM
SMOLA33 je offline   Profil uživatele SMOLA33   Find more posts by SMOLA33   Foto galerie člena SMOLA33   Click here to Send SMOLA33 a Private Message   Add SMOLA33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 69

Taky mám dvě fena kk, jeden cca za 14 ready, druhej tak 14 dni teprve kvete...zato GP to jsou už teď největší palky

Old Post 04-09-2018 v 20:10 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od ExTip
Taky mám dvě fena kk, jeden cca za 14 ready, druhej tak 14 dni teprve kvete...zato GP to jsou už teď největší palky


Přesně tak! vždycky se modlím za to rychlejší pheno, ale bohužel letos ho vychytal kamoš

Gp jsou hroudy, ale taky jim tak 14 dni chybí..

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 05-09-2018 v 12:03 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Obecné Příspěvek č. 71






Tak opět aktualizace a noční fotky...ty já prostě rád!

GP jde do finále, rekord KK ale asi nepřekoná.. první foto detail jedne ze 34vrcholovek

Druhe foto detail ohnute vrcholovky na KK, raší to hezky, teď u nás má být 10 dnů slunce, takže snaž vše bude ok.

dale pak foto za tmy Gp a KK

a poslední foto Sweet ch. F1 (zasadil jsem ze zvědavosti a jsem přijemne prekvapen, co kytka dokazala bez mojí péče. Dal jsem babi jen pullitrovku biobizzu 50/50 grow/bloom a má pěknou barvičku

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 08-09-2018 v 09:48 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WeedBurger
Stálý Člen

Karma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% PěstitelskáKarma uživatele WeedBurger - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 288  

Příspěvek č. 72

Ta třetí fotka? Úplně křičí "obejmi mě" bože to je krása


Chemdawg x MK Ultra, Blueberry x Critical Mass a White Russian - led FrYnk 650W hotovo 1,5g/W

CBD Hemp Scout Cookie mini grow

Elektronický herbář na vaporizaci bylin

Bylinné směsy a bylinky k vaporizaci

Old Post 08-09-2018 v 09:53 AM
WeedBurger je offline   Profil uživatele WeedBurger   Find more posts by WeedBurger   Foto galerie člena WeedBurger   Click here to Send WeedBurger a Private Message   Add WeedBurger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od WeedBurger
Ta třetí fotka? Úplně křičí "obejmi mě" bože to je krása


:-D díky, objímám, zpívám a už leju jen biohaeven, od neděle ji čeká asi uz jen Advanced Nutrients Flawless Finish...

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 08-09-2018 v 10:24 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 74

Já dnes seknul GP

Old Post 08-09-2018 v 11:04 AM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od ExTip
Já dnes seknul GP


Fakt? Už byl ready? Kdy ti začal kvést?

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 08-09-2018 v 11:50 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 76

Posilal jsem o fotku,zas se tam ale nevložila, právě že se přepnul hodně brzo,někdy koncem června.

Old Post 08-09-2018 v 12:00 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 77

Musel jsem to čtrnáct dní z5 celý vyvázat,ty palice uz stonky neudržely,hrozny salámy, sem spokojenej s GP...

Old Post 08-09-2018 v 12:11 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od ExTip
Posilal jsem o fotku,zas se tam ale nevložila, právě že se přepnul hodně brzo,někdy koncem června.


Tak to je haluz, asi u Vás nebylo hezky tak přepli, tady pražilo až do konce června a celej červenec 30st plus a přeply se až cca 20.července.

Já vyvazoval už od mala a budoval větve, zatím drží

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 08-09-2018 v 12:18 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 79



Tak jsem dnes našel na několika místech plisen!
Největší pálka to schytala tak sem ji seknul a jelikož už 4. Den proplachuju finishem, tak jsem rostlinu otrimival a je téměř bez listu.

Teď ju nechám dva tropické dny jen na vodě finishi a oak kosa. Měl jsem sice naplní až konec týdne, ale v pátek na pršet a to nemíním riskovat!

Vrcholovka viz foto 😊

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 11-09-2018 v 10:57 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 80


Noční třpit, prolivam ph 6.2 a final, kytka už tak nezere vodu, ale pořad teče žlutohnědá voda spodem. Dnes buden pruplach 5. Den.

1. 125w CFL Grapefruit 4x

Old Post 12-09-2018 v 08:09 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2140730 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív