Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » natural seeds - fast version
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 17

Vravite o tych fast f1 strainoch ? Tiez by som ich chcel skusit tuto sezony ale cena je dost vysoka. Som zvedavy ci to bude lepsie ako napriklad autoflower mazara ktory ma dobre vynosy, kvality a hlavne rastie a dozrieva velmi rychlo

Old Post 16-01-2018 v 12:36 PM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 18

Je to pecka, chtěl jsem sehnat z Granday matku, ale poslali mě k šípku. Napadá mě nezkusil to někdo do skříně na indoor?

Díky

Old Post 21-01-2018 v 20:20 PM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 19

Naco bys daval f1 do skrine fakt nechapu kdyz si to tam ridis sam a navic sou totalne nevychytany a kazdou kytku bys mel uplne jinou takze je to uplna blbost

Old Post 24-01-2018 v 06:38 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luboshek
Stálý Člen

Karma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luboshek - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 20

to Jurgiano-je to rozhodně lepší než autoflower sklizíš to jen v září parádně zralí a bez plísně Od sweet seeds jsem jel killer kush fv-super chuť, taková skunková,výnos byl taky parádní.black jack fv jedna kytka ani neskuřovala.jedna ze 4 stálá za to.měl jsem i jack 47-hodně tvrdý pálka.green poison fv.byl hotového až začátkem října,ale má betonový palice a velkej výnos a stav hodně gaučovej

Old Post 06-02-2018 v 10:08 AM
Luboshek je offline   Profil uživatele Luboshek   Find more posts by Luboshek   Foto galerie člena Luboshek   Click here to Send Luboshek a Private Message   Add Luboshek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Linkot
Stálý Člen

Karma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% PěstitelskáKarma uživatele Linkot - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 21

Já teď mám pod 600w 5x green poison f1 , a vypadá to moc pěkně! Uvidíme na konci

Old Post 08-02-2018 v 07:10 AM
Linkot je offline   Profil uživatele Linkot   Find more posts by Linkot   Foto galerie člena Linkot   Click here to Send Linkot a Private Message   Add Linkot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
quicktime
Nový Člen

Karma uživatele quicktime - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 22

Zdarec.

Nějake tipy na outdoor FASTY? nebo potřebuji outdoor, KTERY SE RYCHLE SKLÍZÍ ( VIZ ZLODĚJI!), kde je malá náročnost na vodu a roste to jak plevel a má to velky výnos
PĚSTOVÁNÍ SUBTROPY JIŽNÍ MORAVA.
- přemýšlím o GREEN POISON FAST
-EARLY SKUNK
-BIG NUTS FAST
DURBAN POISON
SKUNK 1 FAST


DÍK ZA RADY. jde mi 1. RYCHLÁ SKLIZEN, 2. NENÁROČNOST 3. VÝNOS ASPOŇ 500G A VÍCE.


A MÁTE NĚKDO ZKUŠENOST CZECH SEED BANK ? PŘÍPADNĚ FOTKY DÍKES

Old Post 22-03-2018 v 20:48 PM
quicktime je offline   Profil uživatele quicktime   Find more posts by quicktime   Foto galerie člena quicktime   Click here to Send quicktime a Private Message   Add quicktime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9157420 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív