Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » sM0gova Manéž pod 250w, učinkují: 3xCheese 2xKalasnikov 1xDiamond girl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od sM0g
Diky jsem presvedcen ze to umim i lepe. Ale uz se stalo.
Pitr90: Kolik toho bude no tak slabych 150 muj tip. 230 zatim je muj rekord. 😁.


Taky vidím něco kolem 150g, ale ten 1g/w bych přál. Sám jedu pod 250w a ať se snažím sebevíc, tak se mi víc jak 180g nepovedlo.
Tak ať to roste 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 08-08-2017 v 08:44 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 66

Dekuji. Jako tajne v to doufam kdyby se postestilo tech 180. Uvidime nekdy zdani klame, treba me jeste holky potesi.

Old Post 08-08-2017 v 09:56 AM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 67






Zdarec groweri a growerky

dodávám fotky paliček co nejlepší kvality 65.den.

Old Post 08-08-2017 v 21:02 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 68






Zdarec groweri a growerky

Sorry že postuju až ted ale nebyl nejak cas.
Úspešně sklidil po 70.dnech květu. zhruba o 15.dní pozdeji než sem mel ale nevadí mohlo to tam být ještě pár dní alespoň to není tak stoned, už je to tak dost.
Tak budou následovat fotky po uvolnění každé z devcat i nejaká ta nejpeknejší palda za živa a za sucha. Sušení proběhlo v boxu 6 dní vzhůru nohama s navlhčenými kořeny více foto., poté rozstříháno na drobnější a uskladněno ve sklenicích. sakum pikum to bylo 149g, což není taková hrůza ale nejvíce byla na vině má chyba. 2x špatné ph půdy a dál, jsem si uvědomil největší chybu v tom že lampa jela 4. kolo neboť jsem idiot a zapomněl na to, že jsem chtěl měnit před přepínáním. ale tak co už něž vyroste nové jsem zásoben, i na mastičku se tam najde či na nějakou dobrotu takže pohoda.

Nasleduje série všech slečen. u fotek kde jsou paličky přiměřené k zapalovači a jsou u nich napsány váhy, centraly jsou myšleny max 9cm vrcholu, ostaní je spodek (i když není ale prostě to tak beru)

Old Post 25-08-2017 v 21:45 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 69






a dále

Old Post 25-08-2017 v 21:47 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 70






a dále

Old Post 25-08-2017 v 21:53 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 71






a dále

nevím proč 2. foto má být jako první nejde mi to prohodit ani za zlaté prase...

Old Post 25-08-2017 v 22:03 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 72





a dále

Old Post 25-08-2017 v 22:09 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 73





a dale..

Old Post 25-08-2017 v 22:13 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 74





a dále

Old Post 25-08-2017 v 22:14 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Bobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Bobby - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 75

Recenze kouře genetiky jinak paráda!gratulace máš to pěkný

Old Post 27-08-2017 v 20:33 PM
Dr.Bobby je offline   Profil uživatele Dr.Bobby   Find more posts by Dr.Bobby   Foto galerie člena Dr.Bobby   Click here to Send Dr.Bobby a Private Message   Add Dr.Bobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 76

Děkuji, mohlo to být ale lepší. No pro příště jsem ponaučen.

Omlouvám se smoke report se spozdil. času málo :X

SMOKE REPORT a shrnutí :

Diamond Girl

Klíčivost : 3/1

Struktura : dobře by se větvila i bez toppingu. ale už vím kdyby náhodou se ocitla v boxu. Centrály pevné pěkně prorostlé, velké kalichy, docela listnaté i po trimu ale krasně ocukrované jako koblížky. spodky jsou nic moc od půlky kytky staly docela zaprd kdybych to jen tušil tak jsem je štípnul už na začátku a centrály by byli mazecové.

Vůně : Docela zemitá, kamenitá, po otevření dózy manželka do půl minuty utíká z pokoje a já si libuju. Po pár dnech v doze začala konečně měnit zmíněnou vůni. do té doby jsem se bál protože to smrdělo jako ponožky po dvou denním maratonu až po plísni. Měl jsem docela strach teď je to okey jsem spokojen. škoda jen že byla jedna

Chuť : zemitá až hašišovitá a vůbec kyselá. vůbec neškrabe fakt po chuťové stránce parada klasická indika

Stavy : Hodně stoned až přímo spavý tlak na celé tělo, prostě gaučák. ubalil jsem půl gram do papíru a ani jsem ho nedokouřil u tretí třetiny jsem ho odložil a došel jsem k gauči a konec ani zvuk ani obraz. za 6hodin jsem se probudil. Druhé kouření proběhlo v bongu po třech prckách parádní stav, euforie až přímo zažranost do toho co děláš.

Kouř : hutnější

KALASNIKOV

Klíčivost : 3/2 - 1. pheno úplně super, 2. pheno taková až moc citlivá. dělala indikátor problému v boxu.

Struktura : větvení s toppingem uplně super sem zvědavý jak by se zachovala na fim. Centrály pevné pěkně prorostlé, kalichy menší, méně listnaté, krasně ocukrované. spodky docela vyvinuté.

Vůně : Docela zemitá, ale fresh, po otevření dózy ten samý případ jako předtím. Po pár dnech v doze začala měnit zmíněnou vůni spíše do kávy.

Chuť : zemitá ale fresh lehce kyselkavější. lehce kope když člověk přetáhne a dá většího prda než je třeba ale po chuťové stránce paráda. ale hodně mi připomíná spíše sativu.

Stavy : Frešovka . ubalil jsem půl gram do papíru. a v pohodě funkční člověk lehce nad věcí. asi by to byla suprovka pro depresáře takže doporučuji

Kouř : hutný bylo ho vela


CHEESE

Klíčivost : 3/3 - 1-2. pheno úplně super, 3. pheno bohužel vzešla až po 5. dnech růstu ostatních takže lehké spoždení

Struktura : větvení s toppingem úplně špatně. Centrály trošku řidší ale pěkně prorostlé, kalichy menší za to mooc vlasaté u druhého phena pravý opak tvrdé ale meně vlasaté i menší celkově , méně listnaté, krasně ocukrované hlavně phneho 3 cukrovalo se jako první z boxu. spodky maličké docela špatné.

Vůně : Když pořádně nasaji vůní je to jako gorgonzola s pořádně vyzrálým tvarůžkem pak tě lehce natáhne , po otevření dózy ten samý případ jako předtím a to už mam lehce i ja problém a myslím že to musí cítit celá bytovka. Po pár dnech v doze se vůně ustálila ještě víc. docela to jde cítit i přes sklenici

Chuť : lehce jetého sýru, lehce kyselkavější. vůbec nekope. po chuťové stránce paráda.

Stavy : Frešovka, energy, ale může být i gaučovka . ubalil jsem půl gram do papíru. v polovině delete za 15 minut přemýšlivé stavy, paráda i do práce.

Kouř : lehký a docela málo



Tak tešilo mě groweři a growerky.
prozatím je box vypnut, bohužel se má skřínka začína brutálně rozklizovat. hold už má odjeto. přemýšlím o koupi stanu má někdo dobrou zkušenost s Secret Jardin Twin T90 - 90x90x220cm ? zajímá mě rozměr výšky vršku a spodku. zatím sem se to nikde nedočetl. rád bych měl předpěst takhle pohromadě. díky za tip

ať se zelená !! pěstu zdarec

Old Post 28-08-2017 v 18:25 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 77

Nechci tě strašit, ale Secret Jardin jsem měl uplně nový, a nakonec se mi protrhla vrchní část dolů... Prý špatný kus, nevím. Vrátili mi peníze, vzal jsem normálně HomeBox Twin a nemůžu si stěžovat

Druhý mám DS 90x90x180 a na tom mám Mammoth nebo jak, 40x40x90 tuším. A krásně vychází, že ho posadím nahoru a vypadá jako další Twin

Old Post 02-09-2017 v 03:55 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-10-2017 - sM0gova Manéž pod 400w, učinkují: 6xGP 1xBxCM 7xLOG 7xWR - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8951170 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív