Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W-Soil-120x120x185cm-Pinaple Skunk,OG Kush,Critical Kush, MK-ULTRA® KUSH X BUBBLE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 17





Konečně to v boxu začíná vypadat jak má no a jinak semínka na seleci krásně vyklíčena vyloupnutá ze slupek a rostou jako z vody

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 25-05-2017 v 20:12 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 18





Jedeme a rosteme konečně jak se sluší a patří

Foto celku 19ks z nich 1ks MK nejspíš půjde do háje
A foto detail OG KuSH

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 29-05-2017 v 18:29 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 19




Zdravíčko přátelé co sledujete

Konečně jsme se nějak hnuli z místa a dnes proběhlo přesazení do 5,7l květináčů a od každého strainu 1x do 11l květináče. Je tu plno názorů na 5,7l a 11l a tak jsem se rozhodl si udělat vlastní test výhod a nevýhod 11l vůči 5,7l a co prostě je lepší... Takže medium Atami janeco lightmix , zálivka komplet HESI- Root Complex,PoverZyme,TNT Complex a SuperVit + CO2 tableta. Zítra proběhne zástřih FIM technikou jo a jinak n kytky se teď svítí TNeon Propagátorem 2x 55W 6500K neboť proběhl prodej NTS digi 400W a objednal jsem NTS digi 600W. Nakonec po úvaze jsme se rozhodli místo původních 400W jít do 600W

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 02-06-2017 v 23:37 PM

Old Post 02-06-2017 v 22:55 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 20




Jinak selekce pokračuje. Zatím vyřazeny 4ks pro růstové vady a deformace. Jinak č.4 pravděpodobně bude další vyřazené a zbývá 5ks tak uvidím. Zatím favorit je č.10 jak kořeňením tak růstem a vzhledem ale to ještě ukáže čas během pár dnů je pošlu do 1-1,5l květníků a medium BioBizz light mix

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 02-06-2017 v 23:39 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 21




Dva dny od přesazení a 13ks ze 14ks OK a jeden OG KUSH umírá. Nechápu why? Stejné médium, stejná zálivka a stejný postup u všech přesazovaných. Nechápu nevíte někdo proč se to stalo?

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 04-06-2017 v 16:48 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 22






Zdravíčko přátelé

Takže po měsíci a týdnu cca přepnuto na květ 660W. Výška 20-30cm jak které Jinak na to že není jestě léto a vedra tak mám problém s teplotou 2x ofuk 1x ofuk výbojky ,odtah PRIMA KLIMA - PK125 TEMP CTRL a přítah studeného vzduchu z kýble se zvlhčovačkou(viz foto) a sem na 31,5°C V noci to jet nemůže tak co s tím ? Myslel jsem že to šestikilo to prima klima uchladí v boxu 120x120x175cm... A ne nějaké nápady? Silnější odtah?

Jinak co se týče selekce matky, tak 7ks vyřazeno a zbyly tři tak uvidíme. Již jsou v ProBoxu 60x60x160cm svítí na ně TNeon Proagátor 2x55W 6500K . Odtah zajišťuje Ventilátor VKO 125 - 185m3/h . A o vlkost prostředí se stará Humi Cornwall Electronics 6l . Jinak v obou boxech využívám na měření teploty LAN meteostanice ve velkém tuto https://www.mall.cz/meteostanice/te...001-starter-set a do Proboxu sem dokoupil i na vlhkost https://www.mall.cz/meteostanice-pr...hnoline-ma10200 . Super věc pro možnost sledování teploty a vlkhosti v boxech když nejsem doma(nejpomalejší mobilní připojení stačí). Takže tak no

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 10-06-2017 v 19:51 PM

Old Post 10-06-2017 v 19:32 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fotosynteza
Stálý Člen

Karma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% PěstitelskáKarma uživatele fotosynteza - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 23

Zdar, ten 10% boost pri preradníku nenamáha príliš výbojku, neznižuje jej životnosť alebo nezvyšuje riziko prasknutia?

Old Post 10-06-2017 v 20:01 PM
fotosynteza je offline   Profil uživatele fotosynteza   Find more posts by fotosynteza   Foto galerie člena fotosynteza   Click here to Send fotosynteza a Private Message   Add fotosynteza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od fotosynteza
Zdar, ten 10% boost pri preradníku nenamáha príliš výbojku, neznižuje jej životnosť alebo nezvyšuje riziko prasknutia?



Heleď na tohle nedokážu odpovědět co se týče namáhání výbojky,snižování životnosti bych neviděl nějak hrozivé,vzhled k tomu,že výbojky měním po druhém kole a co se týče prasknutí neřekl bych,nikdy mi žádná výbojka nepraskla. No a proč by to vyráběli kdyby to bylo nebezpečné vlastně? A třeba Lumatek dává na digi předřadníky dokonce 5let záruku a též mají super lumeny. tak doufám,že snad vědí co dělají

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 11-06-2017 v 21:02 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od fotosynteza
Zdar, ten 10% boost pri preradníku nenamáha príliš výbojku, neznižuje jej životnosť alebo nezvyšuje riziko prasknutia?


Heleď na tohle nedokážu odpovědět co se týče namáhání výbojky,snižování životnosti bych neviděl nějak hrozivé,vzhled k tomu,že výbojky měním po druhém kole a co se týče prasknutí neřekl bych,nikdy mi žádná výbojka nepraskla. No a proč by to vyráběli kdyby to bylo nebezpečné vlastně? A třeba Lumatek dává na digi předřadníky dokonce 5let záruku a též mají super lumeny. tak doufám,že snad vědí co dělají


Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 11-06-2017 v 21:03 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 26




Ahoj grower kamarádi

Po týdnu od přepnutí se kytičky krásně rozjely(některé až moc) a tak zatím spokojenost. Co se týče problému s teplotou tak byl pořízen stojanový ventilátor a podlahový RAM 30cm a Sputnik 125mm. Teplota 28-29cm ale to ještě nejsou taková vedra takže uvidíme...

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 19-06-2017 v 15:10 PM

Old Post 17-06-2017 v 16:03 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 27

Ahojte přátelé

Takže Sputnik nevím no... Žádný efekt to nemělo teplota s ním i 31°C...asi slabý odtah už na celou vzduchotechniku...(3,5m combiflex a 1,5m sonoflex = 5m potrubí) takže opět demontován a vyměněn za původní Waveflector XL Vegagreen s velkým tepelným štítem a proběhla výměna výbojky z 600W na 400W a sem na 27°C s tím,že venku ve stínu to momentálně ukazuje 29°C...a na místnost kde je box praží celé odpoledne slunce navíc...(ještě jsem přemýšlel nad výměnou Prima Klima PK125 400m3/h za Prima Klima PK160 800m3/h(ale to už by bylo jiné hučení a bydlím v bytovce takže sousedi nademnou,podemnou,vedle mě a navíc v místnosti se spí ) abych pravdu řekl,koníček je to velký a srdcovka,ale to sraní a řešení v tomhle počasí mne fakt už nebaví a hlavně nevím co s tím... Otázka zní vysrat se na to či nevysrat? Zahodit čas a práci či nezahodit? Jsem fakt zoufalý a nas*atý noooo z toho

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 19-06-2017 v 15:09 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 28

Pár možností je

Koupit za pár kaček z bazáče nějakou malou chladičku s malým příkonem, a tahat přítah přes ní, ale né že jim napálíš že na ně bude z jedný strany foukat hrozně studený vzduch . Takže to trochu natáhnout rouru aby se vzduch ohřál, nebo nějaký chladničky můžeš nastavit i na 18 stupňů, což si myslím, že při letní teplotě je ideál.

Větší odtah a zaboxovat ho (já koupil ten odhlučnovací materiál a OSB desku a udělal si takový boxík pro ventilátor), vyšlo to celkem asi na 500.

Pouštět box přes noc

A jako asi nejvíc nákladný řešení klimatizace, tu jsem taky zkoušel, teplota jak si nastavíš ale vlhkost je v prdeli -- takže nedoporučuji, jen jako poslední možnost.

Zkus a uvidíš

Kámoš používal tuto : https://www.euronics.cz/ardes-tk44-...ASABEgLoDfD_BwE

Napájel to přes adaptér z nějaký nabíječky. Když tu lednici měl furt otevřenou a tahal vzduch do boxu tak mu to na přítahu v boxu foukalo vzduch s teplotou cca 20-22 stupňů.

Old Post 19-06-2017 v 15:34 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 29

Jo. A nebo můžeš v létě pěstovat modely, kterým nevadí vyšší teplota

Asi nejlíp co vím, snáší vyšší teplotu Swiss cheese.

Nother Light od Nirvany taky něco snese, a svým způsobem tam kde je víc jak 70% sativy, tak je kytka více odolná teplotě.

Afgan kush, ten zvládna snad i víc jak 35+ A typický "skunky" taky se nenechaj udolat teplotou okolo 30

Ostatním kytkám vysoká teplota zpomaluje růst, možná i výnos. Ale ten růst se dá řešit COčkem nebo tak...

Old Post 19-06-2017 v 15:40 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 30

Hele ja hedu 600w hps, 380w led ,480w led a odtah mam 420me a 480m3 , teplota pod ledkama je 24° a pod sodou neprekroci 27° . Nevim jaky mas moznosti ,ale pokud tahas vzduch z cimry ,nebo odnekud kde nesviti slunko ,tak jsi v cajku a nemusis resit zadny lednicky .
V noci se sputnikem ,nebo jakymkoliv chlazenym stinitkem nechapu jak muzes mit 31° .
Kdyz do nej natahnes vzduch z venku tak se to hodne srazi, kamos ma na chlazeni stinitka solo odtah tusim 320m3 a i to je rekl bych dost.
Ctu ze pises momentalne , opravdu je blbost svitit prez den hps , to bych mel problemy i s ledkama . Ted rekl bych je idealni od 20:00 do 8:00 . Max od 21:00 . S prehledem to uchladis.

Old Post 19-06-2017 v 15:47 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Jo. A nebo můžeš v létě pěstovat modely, kterým nevadí vyšší teplota


Tak jakože já jsem si pořídil toto: http://www.growshop.cz/katalog/deta...gicky-pripravek (samo ne z growshopu za tyhle prachy ) jen si prostě říkám jak to sakra vyřešit, aby to nebylo za majlandy viz.klima a mít klid a pohodu a v boxu max 29°C při 600W .... A ne 31°C .... Ano když tam je 400W je tam 27°C dnes tak se to dá ale... 600W lepší

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 19-06-2017 v 15:49 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Hele ja hedu 600w hps, 380w led ,480w led a odtah mam 420me a 480m3 , teplota pod ledkama je 24° a pod sodou neprekroci 27° . Nevim jaky mas moznosti ,ale pokud tahas vzduch z cimry ,nebo odnekud kde nesviti slunko ,tak jsi v cajku a nemusis resit zadny lednicky .
V noci se sputnikem ,nebo jakymkoliv chlazenym stinitkem nechapu jak muzes mit 31° .
Kdyz do nej natahnes vzduch z venku tak se to hodne srazi, kamos ma na chlazeni stinitka solo odtah tusim 320m3 a i to je rekl bych dost.
Ctu ze pises momentalne , opravdu je blbost svitit prez den hps , to bych mel problemy i s ledkama . Ted rekl bych je idealni od 20:00 do 8:00 . Max od 21:00 . S prehledem to uchladis.


Ne ne Nemám možnost tahat jiný vzduch než z mistnosti kde je (ložnice) tím pádem odpověď na další bod nemohu jet box v noci... Sousedi mají nad naší ložnicí také ložnici .... Takže to nejde jet v noci město se utichne a je vše 100x více slyšet já mám co dělat u toho spát a manželka prudí a občas tam nemůže spát... Hučí to a to je regulator na 40% cca

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 19-06-2017 v 15:55 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5683420 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív