Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W-Soil-120x120x185cm-Pinaple Skunk,OG Kush,Critical Kush, MK-ULTRA® KUSH X BUBBLE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Obecné 600W-Soil-120x120x185cm-Pinaple Skunk,OG Kush,Critical Kush, MK-ULTRA® KUSH X BUBBLE Příspěvek č. 1




Zdravím místní komunitu Groweru

Ač velice nerad,ale vzhledem k rodinným důvodům jsem byl nucen předčasně ukončit kolo:http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=78287 nicméně vše vyřešeno a je tu další pěst

Setup:
DARK STREET 120 Rev 3,0 -120 x 120 x 185cm
WAVEFLECTOR VEGA GREEN XL
Výbojka GIB Lighting Growth Spectrum Advanced 400W MH na růst
Výbojka OSRAM NAV-T SUPER 4Y 600W HPS na květ
O elektriku se stará předřadník NTS 600W s regulací (250-660W)
Odtah-PRIMA KLIMA - PK125 TEMP CTRL (termosta a regulace minimálních otáček)
Pachový filtr CAN lite 425m3/hod
2m combiflex
1,5m sonoflex
Cirgulaci vzduchu obstarává ventilátor 2x Ventilátor s klipsnou Monkey Fan, průměr 15cm, 2 rychlosti
Aktivní chlazení výbojky Ventilátor s klipsnou Monkey Fan, průměr 15cm, 2 rychlosti
Teplotu mi zobrazuje LAN teplo/vlhko měr
Vlhkost má na starost ultrazvukový zvlhčovač HUMI 6l Cornwall Electronics
PH a EC měříme digitálními metry

Médium: Biobizz lightmix - do něj jsou sázeny semínka
ATAMI Janeco lightmix - do něj přezadíme zaseničky

Hnojiva : HEESI SOIL

GROTEK Final Flush Straw
CO2 TABLETY

Osazenstvo: 5x MK-ULTRA® KUSH X BUBBLE - 100% indika doba květu 55-60dnů

5x Pineapple skunk - 50%50 doba květu 63dnů

5x OG Kush - 80% indica 20% sativa doba květu 56-63dnů

5x Critical Kush - 100% indika doba květu 50-60dnů


Květináče: 19x5,7l

Matkárna/předpěst klonů
Probox 60x60x160cm
Pasivní přítah
Odtah Ventilátor VKO 125, 185m3/h
Osvětlení: TNeon Pragator 2x55W 6500K

Tak to je něco pro začátek Nějaké to foto přidám zítra či v úterý. Jinak semínka byly dávány předevčírem(pátek večer) klíčit a dnes odpoledne se všech 20ks sázelo do 1-1,5l květníků

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 10-06-2017 v 23:05 PM

Old Post 07-05-2017 v 21:21 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 2

Nazdárek přátelé zeleného listu.

Takže semínka nám krásně vyklíčila v počtu 19ks z 20ks . 1x OG KUSH nevylezl. Momentálně mají kytičky cca 10cm takže jsou dány pod výbojku a předřadník jede na 150W. Teplota 25,5°C-26°C a vlhkost cca 60%. Foto přihodím během dneška.

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 16-05-2017 v 13:04 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 3





Tak jak sem slíbil tak zde nějaké foto miminek a celku

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 16-05-2017 v 17:56 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 4




Dnesla nám přibila nová zvlhčovačka HUMI 6l Cornwall Electronics. No jinak holky se zatím drží,ale nic moc tahají se jako svině a to je výbojka tak 30cm nad nima..

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 17-05-2017 v 15:03 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 5


Rosteme dále

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 20-05-2017 v 17:42 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

Tož, tahají se jak sviňa. To by bylo lepší snad hodit ven na sluníčko. To jsem netušil, že se to pod MH tak tahá, lepší by bylo snad i CFLko nebo nějakej levnej panel od číňanů.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 20-05-2017 v 18:37 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Tož, tahají se jak sviňa. To by bylo lepší snad hodit ven na sluníčko. To jsem netušil, že se to pod MH tak tahá, lepší by bylo snad i CFLko nebo nějakej levnej panel od číňanů.


Tahaj se řekl bych,protže byli na předpěst pod zářivkou... Dneska se na ně jdu mrknout tak uvidíme...

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 21-05-2017 v 12:44 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLHR
Stálý Člen

Karma uživatele BLHR - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 8

Na těch špejlích bude za chvilku plíseň, plast bude bezproblémovější..i když smysl to mít nebude tak ani tak.

Old Post 21-05-2017 v 23:08 PM
BLHR je offline   Profil uživatele BLHR   Find more posts by BLHR   Foto galerie člena BLHR   Click here to Send BLHR a Private Message   Add BLHR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od BLHR
Na těch špejlích bude za chvilku plíseň, plast bude bezproblémovější..i když smysl to mít nebude tak ani tak.


Smysl to mělo a má jediný a ten to plní a to,aby se kytky nelámali a nepadali jak tomu bylo vzhledem k jejich vytažení. Jinak s plísní máš pravdu a tak dlouho tam snad nebudou potřeba

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 21-05-2017 v 23:31 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLHR
Stálý Člen

Karma uživatele BLHR - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 10

Ofuk čím silnější tím lepší a na špejle se vyser, je to plevel potřebuje dostat co proto aby se ti odměnil.Pokud se ti tohle stává a je jedno z jakého důvodu, zvol radši větší(vyšší) květník a ty nítěnky dosypávej substrátem dle potřeby a máš to. Ať se daří.

Old Post 22-05-2017 v 02:11 AM
BLHR je offline   Profil uživatele BLHR   Find more posts by BLHR   Foto galerie člena BLHR   Click here to Send BLHR a Private Message   Add BLHR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 11


Tákže.
Kde začít? Asi tady: vzhledem k tomu jaká je v našich českých krajích bída na kvalitní klony a prostě ze semen to trvá dlouho tak jsme se s kamarádem rozhodli pro vlastní selekci jedné matky(pro naše potřeby 4x ročně 20 řízků by měla přebohatě postačit ). Takže jsem se právě vrátil z újezdu ze seeds banky a přivezl 10ks Orange Hill Special-Regular a budem doufat že alespoň nějaká samice tam bude . Plán je zhruba následný: semínla dám klíčit klasicky jak jsem zvyklý. Prasklá semínka s klíčky přijdou do grodan sadbovacích kostek(purfovaných). Jen co budou kytky dost velké, udělám klony na určení pohlaví. Po vyřazení samců a těch nevhodných, dle všech podstatných faktorů (výška, odolnost, výnos,zakořeňování řízků atd.) bych ze zbývajících vyselektovaných udělal nové klony se kterýma bych odjel grow a na základě odjetého kola vybral 2ks se kterýma bych dal ještě jednen grow a dle něj bych vybral tu vyvolenou maminou... Je postup selekce a prostě výběru té nejlepší matičky správný ? Žádná zkušenost není, tato bude první takže připomínky,náměty a rady? sem s nimi!

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 23-05-2017 v 00:08 AM

Old Post 22-05-2017 v 15:57 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 12




Tak jsem opět zde. Takže z 10ks regular semen musím říct,že 3ks vypadají jako nedozrálá tak uvidíme co z toho bude... Jinak semínka jsem tedy dal dnes klíčit do vyhřívaného skleníčku

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 23-05-2017 v 00:18 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 13

Když dáš semínka pod MH dostatečně nízko tak se tahat nebudou. Pod MH se vždy krásně větví. Tahaj se pod zářivkou...

A selekce z 10 ks ti nabídně stejně kvalitní klony jako prodávají na bazarech..

Old Post 23-05-2017 v 01:18 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od BRooT
Když dáš semínka pod MH dostatečně nízko tak se tahat nebudou. Pod MH se vždy krásně větví. Tahaj se pod zářivkou...

A selekce z 10 ks ti nabídně stejně kvalitní klony jako prodávají na bazarech..


Jo jo psal jsem o z příspěvku č.7 že se tahají z důvodu předpěstu po zářivkou Jinak co se týče selekce tak ano 10ks není ideální počet na selekci,ale bohužel prostory nám nic jiného nedovolují momentálně no tak alespoň takto jsme se rozhodli to zkusit

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Old Post 23-05-2017 v 11:23 AM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 15

To chápu , jde o to jestli se ti to vyplatí. Ale tak jestli to děláš z radosti a chceš si to zkusit, proč ne.

Po tom co mi odpadl můj matkář, který byl super, jsem objednával 2x z bazaru, no a taky děs a hrůza, a nejradši bych jim to omlátil o hlavu. Tak jsem se taky rozhodoval jestli si neudělám matkárnu na 3-4 matky. Ale pak jsem získal kontakt na jednoho supr čupr frajera na klony A myslím, že teď už to bude ok

A jsem rád, nechtělo se mi shánět další menší box + vybavení a pak tu "dlouuuhou selekci"

Ale tk jestli si to jedeš pro dobrý pocit Přeju hodně úspěchu

Naposledy upravil BRooT 23-05-2017 v 18:29 PM

Old Post 23-05-2017 v 14:21 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejda.losos
Stálý Člen

Karma uživatele strejda.losos - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 16


citace:
Původní příspěvek od BRooT
To chápu , jde o to jestli se ti to vyplatí. Ale tak jestli to děláš z radosti a chceš si to zkusit, proč ne.

Po tom co mi odpadl můj matkář, který byl super, jsem objednával 2x z bazaru, no a taky děs a hrůza, a nejradši bych jim to omlátil o hlavu. Tak jsem se taky rozhodoval jestli si neudělám matkárnu na 3-4 matky. Ale pak jsem získal kontakt na jednoho supr čupr frajera na klony A myslím, že teď už to bude ok

A jsem rád, nechtělo se mi shánět další menší box + vybavení a pak tu "dlouuuhou selekci"

Ale tk jestli si to jedeš pro dobrý pocit Přeju hodně úspěchu


Naprosto chápu a nedivím se ti. Opravdu děs a hrůza tadyy v ČR. Jinak jak jsi psal jestli se to vyplatí. I kdyby z toho nic nebylo přesně jak jsi psal dělám to pro radost a je to můj dlouholetý koníček. Pokuď by z toho byla alespoň jedna mamina dejmetomu na místní poměry kvalitní tak budu mít radost,ale když ne smutnit nebudu.Je to má první selekce a taky hlavně jsme si to chtěl odzkoušet,než by se člověk pustil do řádné selekce cca ze 40-50ks. Jinak po 36hodinách všech 10ks naklíčeno a dnes půjdou do pufrovaných RW sadbovacích kostek.

Kdo pěstuje,ten legalizuje a
nepodporujte narko byznys tak jako já
Ať Vám to krásně roste.


S pozdravem strejda

Naposledy upravil strejda.losos 24-05-2017 v 22:32 PM

Old Post 24-05-2017 v 12:45 PM
strejda.losos je offline   Profil uživatele strejda.losos   Find more posts by strejda.losos   Foto galerie člena strejda.losos   Click here to Send strejda.losos a Private Message   Add strejda.losos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3924730 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív