Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » jaky prutah minimalni odtah ventilaru a k tomu filtr
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 33

Za kolik jsi kupoval tu PK?

Old Post 11-05-2017 v 08:50 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 34

co je pk?

vrgul

Old Post 11-05-2017 v 09:12 AM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od KonUPa
Ak chces , posli mi spravu s nejakymi detailami a podumam nad tym .
Prosimte nedelej tady z toho soukromou poradnu. Bud dej neco k tematu verejne anebo si to nech pro sebe..

Tohle je forum.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 11-05-2017 v 10:28 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 36

pk, prima klima, za litr...a muze to jit k sobe v tom stanu td silent 350/100 a
prima klima filtr eco 2600-360m3/h.?

vrgul

Old Post 11-05-2017 v 11:05 AM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 37

[účet odstraněn]

Old Post 11-05-2017 v 11:54 AM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 38

ok.

vrgul

Old Post 11-05-2017 v 13:13 PM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 39

[účet odstraněn]

Old Post 11-05-2017 v 13:25 PM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 40

[účet odstraněn]

Naposledy upravil KonUPa 11-05-2017 v 14:48 PM

Old Post 11-05-2017 v 13:36 PM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 41

nekdo asi admi změnil nazev tématu, povodně jsem prosil o rady. jeden dotaz mám. nikdy jsem nebyl na žádném foru, a nikdy jsem nekoníčkařil se stanem a kytí...koupil jsem od typka panel nový, a tak si i radíme. kdysi sadil pod sodíkovkou. ten typek. potom, co jsem koupil stan, viz., výže ,mé vlákno, prosím o rady, pak jsem se pídil po původě, zase viz. výše, takže mám stan, který je prostově větší, než pro jak velký prostor byl ten panel udělán, aby stacil osvítit. od výrobce...pak jsem se pročítal a pročítal a radil, jak je to s odsáváním. nakonec jsem objednal co jsem objednal a jsem na važkách jestli je to ok... ale raději pro jistotu:
stan 120 x90x180
vero 29 gen 7 deláno na plochu 120x 70
td silent350/120 380m3/h
prima klima eco k 2600 380/m3/h

co vy na to?
zatim teda dík pouze konupa že se snažíš
jo a nejsem moc dobrý písař za což se omloouvám , za případné nesrovnalosti a chyby.

vrgul

Old Post 11-05-2017 v 14:37 PM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 42

[účet odstraněn]

Old Post 11-05-2017 v 15:01 PM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 43

KonUPa: ty musíš mít nějaký komplex, nebo tak něco. Ty si myslíš, že víš všechno? Ty mu to maximálně vysvětlíš po tvým, ale že je to tak nejlépe, nebo že se tak rozhodne jet i on? Taky na G je informací, že i bez jediného dotazu vypěstuješ. Věř tomu 😉 Než jsem tu napsal, tak jsem odjel dvě kola jen z informací zde nasbíraných + několik knížek.
Zatím tu žádné tvé foto, tvůj úspěch, nevidím a to mě utvrzuje v tom, že jen plácáš. Peace

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-05-2017 v 16:27 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 44

no a můžete mi když tak nekdo poradit?

vrgul

Old Post 11-05-2017 v 18:43 PM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 45

anebo mam raději založit nové vlákno, které bude dávat smysl?

vrgul

Old Post 11-05-2017 v 18:46 PM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 46

Nemyslím si, že bys měl zakládat nové vlákno, jen si řádně promysli otázky a srozumitelně je pokládej. Než něco vložíš, tak si to aspoň 3krát pořádně přečti. Na rozumnou otázku, dostaneš rozumnou odpověď.
Zdar a sílu

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-05-2017 v 18:57 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 47

Hele mohl bys hodit odkazy na ten venťas a filtr. Našel jsem nějakej ventilátor a cena 4500,- a filtr s průtokem 360m3/h, což je o 20méně než píšeš. A ještě jedna otázka, na kolik tě vyšel ten panel?

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-05-2017 v 19:04 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 48

panel stal 12litru ja za nej dal 11 http://www.growtent.cz/product-cze-...ventilator.html

vrgul

Old Post 12-05-2017 v 04:25 AM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1789280 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív