Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Hluk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Slávek
Nový Člen

Karma uživatele Slávek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 5  

Dotaz Hluk Příspěvek č. 1

Ahoj, hledám na netu otázku ale nenacházím. Snažím se vymyslet, jak co nejvíce odhlučnit odsávání. Konkrétně by mě zajímalo, jestli konec sonoflexu se dá taky nějak odhlučnit. Prostě to co mi jakoby čouhá z okna ten kousek. Napadlo mě, jestli ten konec zavést třeba do dřevěné bedny a vystlat to třeba molitanem? Jak to máte vyřešené vy? Díky za odpověď všem kdo si udělá čas pro začátečníka.

Vždy ®

Old Post 30-05-2017 v 06:46 AM
Slávek je offline   Profil uživatele Slávek   Find more posts by Slávek   Foto galerie člena Slávek   Click here to Send Slávek a Private Message   Add Slávek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Mám dojem, že se dělají nějaké tlumiče. Jinak proudící vzduch dělá vždy rachot, možná by pomohlo ke konci rozšíření potrubí, ale je to jen teorie.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 30-05-2017 v 13:10 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 3

Zdary, nemám to osobně vyzkoušené, ale řekl bych, že kombinace většího průměru odvětrání a nižších otáček ventilátoru by měla hluk snížit 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 30-05-2017 v 13:47 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slávek
Nový Člen

Karma uživatele Slávek - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

No trochu jsem koukal zase po netu, nějaké tlumiče na kruhové potrubí jsem našel. Ale doma jsem "experimentoval" a zjistil jsem že pokud do toho sona zavedu nějakou hadru, tak se hluk o trochu eliminoval. Uvažoval jsem, že bych si v práci udělal nějaký kryt, co by to vyústění teda lehce krylo a tak minimálně metr dovnitř zavedl něco abych právě vymezil prostor a ono se to ztisilo. Nevím jak to zatím popsat...pouvazuju nad tím a zkusím to vymyslet.

Vždy ®

Old Post 31-05-2017 v 04:46 AM
Slávek je offline   Profil uživatele Slávek   Find more posts by Slávek   Foto galerie člena Slávek   Click here to Send Slávek a Private Message   Add Slávek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1861690 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív