Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Sakra co to je?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Dotaz Sakra co to je? Příspěvek č. 1


Zdravím pánové/dámy.

Můžete mi vysvětlit co se mi to objevilo za prášek v nové MH výbojce 250W (Elektrox Super Grow 250W MH)

Koupil jsem tedy jednu z nejlevnějších. A ta značka je taky v celku na nic. Ale na těch pár týdnů pro růst bych řekl že postačuje.

Po pár dnech se mi tam objevilo toto. Ale na funkčnosti to moc vliv nemá všechno roste brutálně dobře. Mám podezření že je to nějaká ta barva z té výbojky uvnitř. Koukal jsem jestli sem do ní nenapral třeba 400W (digitální předřadník 400W), ale nic takového hlídám to perfektně stále 250W.

Na to že už mi pod rukama pár výbojek prošlo. Jsem toto tedy viděl poprvé. Trošku mě to znervózňuje. (Využil jsem 20% slevu v GS) Jinak bych si to možná ani nekoupil.

Otázka tedy zní. Neublíží to kytkám? Popřípadě nebude nějaký problém z výbojkou nechci vyhořet. Zatím už cca 14 dní svítí. Prášek jsem sesypal na bok.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 09-04-2018 v 21:38 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 2

chod to vratit...lebo ten prasok ti vytvara tien, takze svieti to menej

Old Post 13-05-2018 v 22:56 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od psyweed
chod to vratit...lebo ten prasok ti vytvara tien, takze svieti to menej
Jak sem psal sesypal jsem ho na bok. K objímce. Tedy žádný stín. Ale mám v plánu koupit radši lepší MH výbojku. Vracet to podle mě nemá moc smysl.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-05-2018 v 00:47 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 4

no ja by som vratil...vada produktu proste
na to tie zaruky su...pripadne druhy kus moze byt bez problemu

Old Post 14-05-2018 v 22:34 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-07-2011 - aka je to vybojka? - 9 odpovědí
21-03-2011 - Poradte mi co to je - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7980700 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív