Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jak na miminka aneb selekce maminy :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 97

Příště si dam majzla . THX

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-06-2017 v 18:22 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 98

Uz jsem se s tim take setkal, letos .. delala to pouze jedna genetika, dodnes jsem neprisel na to, cim to bylo. Likvidoval jsem to redenym lihem, s castecnym uspechem ..

Problem se objevil jak v jiffech, tak v rw, minipařník, s minimem roseni, spise sucho nez vlhkost.

https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=71552&pictureid=1706019

Old Post 18-06-2017 v 19:19 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 99

U těch klonů dost záleží v jakých podmínkách byla matka.

Jinak s tou teplotou bych se taky nebál to souhlasím. Klony, které teprve koření dávají všechnu sílu do kořenů a všichni víme, že kořeny mají radši vyšší teploty při rozvíjení, takže to není jak u dospělých kytek.

Old Post 18-06-2017 v 23:46 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 100

No, pokusím se ti taky pomoct, základ je pařník. Je hrozně důležitá vlhkost. Mě se zase třeba stalo že jsem asi 5. den odklopil vršek a oni během 2 hodin málem všechny zkapaly. Zešedli jim listy a zkroutili se, bylo na ně asi vedro od zářivek. Takže dávat bacha na tu teplotu. Navíc nikdy nedávám klony do té původní díry ale udělám šroubovákem ( tenkým ) díru vedle aby klon lépe přilehl k rockwoolu. Většinou cca za 8-10 dní perfektně zakořeněno a 100%. Zásadní zlepšení přišlo taky po maximální seříznuté ploše klonu !!! koukni na video. A kup si takový ty žiletky s vrchní uchopovací stranou.

Žiletky
https://www.noko.cz/noko-cz/eshop/1...nger-siroka-4cm

Můj pařník ( mám 2 )
https://www.growgarden.cz/skleniky/...am-basic-s.html

Super návod
https://www.youtube.com/watch?v=YsauRvzpQ5w

Old Post 19-06-2017 v 12:57 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zlobivejkluck
Nový Člen

Karma uživatele zlobivejkluck - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 101

Krasny to mas. Ja tet taky trosku selektim pac uz jsem z tech semen na prasky..... Koupil jsem 20x mazar od DP a k tomu 10x fem. Cal. HashPlant od Dinafem. A hodil jsem k tomu par svych vlastnich kusu z mixu. Bohuzel mi toho ranec pomrelo kvuli dubnovejm mrazikum (zapomel jsem tupa hlava zavrit okno pod kteryma byli prcci) A co se tezko zpamatovavalo sem rovnou hodil do hajzlu. Zustalo mi nakonec 12ks, 3hashplanty zbytek mazaru. Co cert nechtel vsechny mazari krom jednoho mely koule. A jeden CHP mi rozjebal pes :-/ Takze letos pekny smolicek zustaly mi 2 CHP a jeden Maz. Tak doufam ze aspon z toho trefim nejaky lepsi prumer. A pristi leto znova poradnou selekci. Jinak z tema Fem. semenama jsem pred par lety delal BlackDomina a drzela rok v poho, prez zimu jsem ji jednou prerezal a z klonu udelal novou a dalsi sezonu zase byla cajk nez mi ji nejakej sulin ukrad z balkonu i z rajcatama :-/ Myslim ze pokud nebude kdytka ve stresu, pak to prerezes, zase nejaky stresy zase prerezes tak nakonec muzes dostat hermiona i z regularu. KDyz se maji porad dobre budou slouzit i fem. maminky... Jinak to delam jednoduse, necham kytky narost 8pater, misto zastipu udelam klon. Kazdej klon jak vystrci koreny hodim na 3dny do mini kvetnicku, pak je hodim ven, na 2 dny do cernyho pytle. Pak je prikryvam dalsi 2 dny o nekolik hodin driv nez se setmi. Je z toho bordel ale za 10-14 dni vim co co je. Chlapiky vyhazu a ze zbytku narezu, odjedu a vyberu TOP.... Easy....

Old Post 21-06-2017 v 01:00 AM
zlobivejkluck je offline   Profil uživatele zlobivejkluck   Find more posts by zlobivejkluck   Foto galerie člena zlobivejkluck   Click here to Send zlobivejkluck a Private Message   Add zlobivejkluck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 102

Tak snad se ti tam vyjde nějaká pecka. Ono když se to nejmíň hodí, tak se to nejvíc sere .
Jinak všem děkuji za rady, ale s řízkováním jako takovým problém nemam, šlo vyloženě o to, ze jsem nebyl ze začátku schopnej zoptimalizovat rizkovnu. A co díky tomu predvedli ti prcci, jsem ještě neviděl. Každopádně všechny rady beru v potaz a věřím, ze pomohou i ostatním, co s řízkováním začínají.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 21-06-2017 v 19:24 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 103


Tak jsem tu opět s menším upem, první kolo řízků začalo celkem dramaticky, naštěstí díky stabilizaci prostředí se dalo vše do kupy a přežily všechny. Plíseň to tedy nebyla, bylo to způsobeno nestabilníma podmínkama, na listech zůstaly oschlé skvrny, ale nezařval ani jeden. Listy jenž byly poškozené víc jsem ostříhal a dnes má již většina vystrčené kořeny skrz kostky. AO je pravděpodobně stabilnější, odolnější a celkově vitálnější odrůda. V podstatě jsou zakořeněné již všechny řízky, u GF je kořenění pomalejší a výkyv klimatu nadělal mnohem větší škody. AO se celkově lépe větví a mezi matečníma rostlinama nejsou žádné velké rozdíly u GF je každá kytka jiná a valná většina i přes záštipy preferuje jednu hlavní větev a sekundárním se moc nechce růst. Zde bude asi o něco jednodušší výběr, protože hezkých mamin je poskrovnu. První řízky jsem přestěhoval do pařníku, kde si pobydou, ještě asi dva dny, aby byly řádně prorostlé a potom se přesunou do květníků a do boxu, aby se ukázalo pohlaví. Některé samce jsem již odchytl ve fóliáku a zredukoval celkový počet na 27ks.
Včera jsem se rozhodl udělat další kolo řízků, kdy jsem z těch 27 asi mamin, vzal od každé po dvou řízkách, takže v této chvíly okupuje řízkovací boxík 54 nových kousků, které snad tentokrát zakoření bez nějakých vážnějších problémů.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-06-2017 v 15:02 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 104



1. den 18/6

Dnes jsem udělal konečně ornung v boxu po předešlém (smutném) kole. Stěny otřeny savem a vše ostatní opláchnuto jarovou vodou, drip pouze vodou, není to operační sál a proto nejsem zastánce nějaké sterilizace. Něktěré řízky trošku přerostly a až na pár vyjímek vypadají celkem slušně.
Nynější stav je 10ks GF a 16ks AO na selekci, bohužel jsem tak nějak posral minulé řízky a nedotáhl jsem to do konce a tak nemám 100% jistotu, že to jsou všechno samičky. Hold budu muset bedlivě sledovat a případné samce eliminovat. Na maminách ve fóliáku se už žádné kulky neobjevily, tak předpokládám, že to budou holky.
Setup je stále stejný, bohužel jsem nebyl schopen na poště vyzvednout hnojky a proto dostaly dávku JidB, v pondělí se mě snad podaří vyzvednout ta biosevia od GH.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 15-07-2017 v 23:30 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 105



10. den 18/6

Již nyní se ukazuje jak je které pheno potentní. AO je na tom celkově o něco lépe než GF, ovšem i zde jsou slabé kousky. Na fotkách to není moc vidět, ale asi čtyři kousky budou ze selekce předčasně vyřazeny. Vzhledem k tomu, že jsem dělal z každé maminy dva řízky, je evidentní, že to není problém daného řízku, ale celkově phena. Ve všech případech jsou mrzáci oba řízky, malé, pomalé zakořenění i růst a problémy s výživou.
Pro sichr jsem přidal ještě čtyři květináče, které pravděpodobně nahradí tyto mrzáky. Od zítřka přepínám na květ a budu se modlit, aby to byly všechno holky, hold budu muset pečlivě sledovat a případně eliminovat.
Co se biosevie týče, tak na růst dobrý, přidal jsem i trichodermu od GH a jsem zvědavej jak se to bude vyvíjet. Zálivka je namíchaná v nádobě asi čtvrtej den úplně v pohodě, jen co mě trošku trápí je pH, které po namíchání klesne na nějakých 6,2, ale postupně stoupá skoro až na 8. Použil jsem ji i na maminy ve fóliáku a musím říct, že super. S JidB byl problém s dusíkem, pořád žloutly listy, zkusil jsem i krystalon na dorovnání, ale vše napravila až dávka biosevie. Nyní jsou krásně zelené a začíná se jim dařit.
Největší obavy mám z toho, aby se mi podařilo udržet kytky aspoň trochu ve stejné výšce, přece jen je každá originál. Tak snad to neskončí katastrofou a snad lépe než minulé kolo.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-07-2017 v 19:50 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 106

Ahoj zatim to vypadá dobře výška plus mínus stejná
Držim palce ať máš co nejmíň samců (já teď měl 1 z 5)
Co se týče hnojiva držim palce ať tě moc netrápí (GH má silnou koncentraci)
ale jinak je to hodně slušný hnojivo i když kolikrát čtu hodně neoblíbený tady na groweru ...
Určitě budu sledovat tak ať se daří ✨👓

Old Post 25-07-2017 v 20:42 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 107





13. den 12/12

Selekce neprobíhá vůbec podle plánu, spíše naopak, celkově nic moc. Kytky jsem dost probral a výsledek? WTF? Konečný výsledek 5 holek GF a 5 holek AO, jako fakt výsměch, protože to vlastně konečný výsledek není. Ještě další dvě maminy GF byly během 2 dnů totálně zdecimované plísní a proto šli okamžitě do koše. Takže výběr bude ve finále pravděpodobně pouze z osmi kousků. Z více než 40 semen, žádnej zázrak.
Další změna je, že matky budou z řízků, protože maminy ve fóliáku začaly pomalu nakvítat, litrový květníky byly malý a díky tomu jak se vytáhly, se mi stejně do matkárny nehodí. Ze všech 12 ks jsem udělal po třech řízkách a putovaly do 6litráků pěkně na květ do boxu. Asi se divíte, jak je možné že 12, je to proto, že díky nedostatku času jsem nevyhodil maminy blbě kořenících řízků. Uvidím jak si nové řízky povedou a je možné, že nakonec bude na výběr z více phen.
Abych se vyjádřil nějak k té biosevii. Na ruční zalívání dobrý, ale do hydrosystémů, se mě to moc OK nezdá. S dešťovkou velkej průser a i s vodou z řádu se mě v nádrži tvoří pěknej mrdník, nebýt silonky na čerpadle, tak je to absolutně nepoužitelný. Jinak na růst v pohodě, ale zdá se mi, že obsahuje málo dusíku a proto jsem se rozhodl použít M složku od JidB a kytkám to celkem prospělo. Co mě opravdu vadí, je pH, který prostě leze nahoru a musím jej stále srážet. Díky tomu jak mám drip udělanej, nelze zalívat jednou za dva dny a proto jsem se vrátil k časovači pěkně 5x denně 1 minuta. Tím jak zůstával roztok ve spinech a trubkách, tak se kazil a ucpával kapiláry.
Toť asi vše k selekci, není to tak jak jsem chtěl, ale to co zůstalo by mělo být celkem odolný a nenáročný. Teď jen doufat, aby to mělo kvalitní paldy a třeba i slušnej výnos.
Už dlouhou dobu jsem měl doma lékařskej benzín a tak jsem se rozhodl zužitkovat veškeré spodky. Byla toho, fakt fest, našláplá 4litrovka, pouze pálky. Tak jsem se pustil do fénixů. Tak sevřený půlky, když to vřelo pod dřevěnou pergolou v rýžovaru, jsem snad ještě neměl. Konečný výsledek 20ml, dle mě solidního matroše. Zatím nemám využití, krom bradavice co má mladej na koleni.
Jinak zkoušel jsem i kokosový olej podle Madiho, kterej jsem daroval matce. Použila jej na ekzém na ruce a během týdne byl pryč. Masti od doktorky nepomohly, takže doporučuju a děkuju.

Tož to je ode mě asi vše, ať se vám daří .

Foto:

1. maminy ještě ve fóliáku
2. nová várka šniclů
3. celkový pohled, pravá strana maminy
4. levá strana, nynější kolo

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 08-08-2017 v 20:46 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 108


Asi spatna varka . Ja ze 7 gg4 x ck mam 5 samic , za 3 otm x gfbb 1 samici a za 4 f13 mam 2 samice.
A to.mi pes shodil a rozslapal par semenacu ktery to nedaly.
Ale i tak rekl bych mam stesti v nestesti rekl bych.
Gorilla glue 4 x cocoa kush, myslim si ze je to zrovna jedna z tech lepsich genetik a s trochou stesti nepotrebujes ani tak velkej pocet samic abys nasel to pravy.
Elanius doufal ze cocoa kush preda gorille vic kakao vuni a nadech , na to ze mam 5 samic ze 7 semen , sou 2 phena gg4 dominant s cokoladovou vuni .
Zatim vse klape podle planu jakej zamyslel elanius , ted uz si jen pockam jaka bude stavba palic a pokud to bude v poradku , coz vypada ze bude ,tak mam vyhrano .
Neves hlavu, verim ze i z toho mala tam bude dost kvalitnich kousku. Me elanius pomaha celkem dost.

Old Post 08-08-2017 v 21:35 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 109

Hlavu nevesim , tech osm vypadá dobře, ted jen záleží co na nich vyroste. Po růstove stránce jsou super, kořenění, odolnost, růst, stavba rostliny.

Old Post 08-08-2017 v 22:24 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 110






25. den 12/12

Za dva týdny se toho dost změnilo, od automatické závlahy jsem upustil zcela, biosevie na to prostě dle mého soudu není dělaná. Myslel jsem že bordel v nádrži způsobuje užití dešťovky, ovšem i s použitím kohoutkové s RO se situace o moc nezlepšila. Předělal jsem zalívání tak, abych mohl napojit čerpadlo na kanystr a vždy jednou za dva dny jsem namíchal roztok a zalil. Bohužel i od tohoto jsem musel upustit, protože GF má na hnojení jiné nároky než AO. Agent vyžaduje vyšší dávky N, kdežto grepa jsem celkem dost předusil.
Co se týče vůně tak nějak se kytky moc neprojevují, agent je skoro bez jakékoliv vůně, grep lehce citrusová vůně, při zežmoulání listu mezi prsty je to ovšem pecka, jako by člověk zrovna oloupal grep.
Přihazuju čtyři fotky nejzajímavějších kousků.

1. AO nejrychlejší nákvět, pěkně se větví, paličky jsou kompaktní a tvrdé, zatím favorit.

2. AO nákvět trval nejdéle, hodně se tahá a pravděpodobně květ bude nejdelší. Paličky jsou zatím hodně malé, ale dle stavby by mohl dělat pěkný salámky. Jsem hodně zvědavej.

3. GF u všech je nákvět i stavba hodně podobná, vzhledově žádný nijak nevyčnívá. Ovšem po sáhnutí na paličku je to něco, co jsem ještě neměl. Palička vypadá jak shluk nerostných krystalů (tak jak když je kámen obsypán krystaly ametystu, akorát zelený ), a stejně tak je i tvrdá, vyloženě to píchá do prstů. Móóóc se těším.

4. GF v podstatě skoro stejný jak předešlej jen né tak tvrdé paličky.

5. Celkový pohled, bohužel opět za světla, pokusím se vyfotit za tmy. Přestěhoval jsem květníky, kdy podl lampou jsou kytky z řezů a na krajích jsou původní maminy.

Od příštího kola hodlám přejít plně na organiku, tímto bych chtěl poděkovat Bitirovi za cenné rady.
Do boxu jsem namontoval growmat, který po technických problémech, (pravděpodobně problém kopatibility mého balastu s elektronikou growmatu) musel být poslán zpět jeho tvůrci. Growmat byl předělán na rádiem řízené zásuvky, nyní funguje bez problémů. Můžu jen doporučit, jak mašinku tak tvůrce, rychlé férové jednání a bezvadná komunikace. Když si spočítáte veškerý balast, který growmat nahradí nebudete na o moc nižší částce a máte stálý přehled o tom co se v boxu děje. Chválím a děkuji.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 20-08-2017 v 20:30 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 111






34. den 12/12

Zatím vše probíhá celkem obstojně, svilušky se mě snad podařilo vymlátit, bohužel jsem byl nucen použít Vermitec. Nejdelší udávaná OL je 28 dní tak doufám, že to bude bez vedlejších účinků, na postřik reagovaly holky v pohodě, jako by se nic nestalo. Jediné co mě trápí je u několika kousků problém s vápníkem a mírné přehnojení, což je vidět i na fotkách. Celkově jsem ovšem celkem spokojenej.
Dnes jsem objevil i u agenta pheno se super tvrdýma pálkama, velikostně nejsou největší, ale tvrdé jako šutr. Vůně je u obou druhů dost do citrusu, u agenta je jemnější, grep je taková víc kyselá a štiplavější. Ovšem žádnej extra zápach, co není může být.
I sativový pheno agenta začíná být dost zajímavý, začíná pěkně bobtnat, pokud to tak půjde dál mohlo by to být hodně zajímavý a možná i dost výnosný.

Foto:

1. grapefruit x blueberry stejná jako v minulém příspěvku, extra tvrdé pálky

2. grapefruit x blueberry detail

3. agent orange x F13 nově objevená, tvrdost palic jako u GF

4. agent orange x F13 detail

5. agent orange x F13 sativový pheno

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 29-08-2017 v 21:25 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 112



Ještě dvě fotky, kdy první je pohled na kytí z řízků a druhá celkový pohled.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 29-08-2017 v 21:28 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0724010 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív