Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jak na miminka aneb selekce maminy :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 81

Nazdááár, vypadá to, že budou OK. Jestli si vzpomenu nahodím foto, celkem se daly do kupy, Agent ja na tom líp, pěkně se větví, u GF je to o něco horší, každopádně na to jak vypadaly je to nyní už veselejší pohled. Byl bych vděčnej, kdyby začly vyhazovat preflowers, abych je mohl probrat, protože i kdybych bral pouze 2 šnicle z každé, budu skoro na 80 kouskách. Plánuju řezat tak do 14 dní, tak snad se kucíí ukážou.
Jsem si jistej, že použití Rock effectu bylo naposled. Popálený listy a druhej den mě stejně slimák vožral jednu kytí a manželce pocháloval bazalku, hajzl , kéž by se mu to zpříčilo v žaludku.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 09-06-2017 v 13:22 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 82

Ja mel taky mensi problem s rizkama , 4 dny sem byl mimo barak a nikdo se na to nemohl podivat , 3 kytky jsou zas u me na jipce . Je stim sakra prace a dost se tesim na toho agenta .

Old Post 09-06-2017 v 13:37 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 83




43. den

Sliboval jsem fotky, takže jsou tady. Po pár problémech jsou kytí opět celkem v cajku. Agenti jsou celkově vitálnější a hezky se větví, mezi kytkama nejsou nijak zásadní rozdíly u GF je to jiné, vitálních je pár jedinců a růst bočních větví je takovej línější. Poškozené listy jsou z velké části již minulostí, když se už nic nepodělá, chtěl bych příští víkend nasekat řízky.

Foto:

1. celkový pohled, levá strana 2 bedny GF, pravá AO
2.GF
3.AO

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-06-2017 v 19:52 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 84





Tak nějak tlačí čas a jsem nedočkavej, takže jsem se rozhodl, že řízky nadělám již dnes. Dotazy ohledně řízkování se tu stále množí a proto nahodím stručnej návod jak to dělám já. Bral jsem z každé po jednom řízku, abych byl schopnej určit pohlaví. Díky tomu jak jsem je zastříhával a mučil, se jim nechce vyhazovat preflowers a tak jsem nucen je nechat nakvést. Zhruba za týden mám v plánu udělat další várku, po dvou kouskách a s těma odjet příští kolo, aby bylo možné vybrat favoritky.

1. RW kostky jsem namočil na 2hod. do vody s JidB 0,2ml/l od každé složky a pomocí kyseliny upravil Ph na 5,6. Kostky jsou zhruba 3,5x3,5x3,5cm nařezané z velkých kostek, které jsem nevyužil. Při vytažení z vody každou kostičku mírně zmáčknu, aby odtekla přebytečná voda, naskládám do sadbovače a hřebíkem nadělám díry. Nepropichuju kostku durch, ale cca do třičtvrtě.

2. Nůžkama odstřihnu vybranou větvičku a ulamovacím nožem seříznu na koso, jak je vidět na fotce, poté ještě cca 1cm stonku nad řezem oškrabu nožem do živého a celé namočím do gelového stimulaxu. Řízek odložím na bok na 2-3min. a poté zasadím do kostky. Použiju trošku tlaku, abych měl jistotu, že má řez kontakt s kostkou.

3. Takto nachystané klony vezmu a normálně je dávám do pařníčku, ale protože jsem pořídil pařník malej, rozhodl jsem se tentokrát, že je vrazím jen tak do boxíku. Mírně jsem je pošpricoval vodou, protože jsem je řezal venku ve vedru a než jsem je přenesl byly povadlý.

Hodněkrát jsem četl, že je pařník zcela zbytečnej, tak jsem zvědavej jak to dopadne. Vím, že je to tu už mockrát, ale jak se říká, opakování je matka moudrosti .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 15-06-2017 v 12:07 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 85



Tak jsem machroval a problémy s řízkama jsou tady. Žádám vás o radu, zda víte čím to je.
Zásadní problém byl s boxíkem na řízky. Díky úsporkám tam bylo teplo, ovšem po zapnutí větráku, pro změnu nízká vlhkost a řízky uvadaly. Vyřešil jsem to tak, že jsem přepažil box skleněnou deskou, aby odtah fungoval pouze pro část s úsporkama, ovšem moc jsem nedořešil přítah a díky tomu se spodní část celkem dost zahřívala cca 30°C, vlhkost 85%. Na několika kouskách vznikly skvrny na listech a nejsem si jistej zda to bylo tím teplem a nebo to je něco jiného. Přítah jsem pořešil a box přesunul do chladnějšího prostoru. Otázkou je zda se řízky vzpamatují a nebo je mám vyházet a udělat nový. Jsou pouze na určení pohlaví takže to klidně můžou být trochu mrzáci. Díky za rady.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-06-2017 v 16:02 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 86

Podle myho nazoru je moc prepiplana rizkarna na prd. Ja mel doslova punl podminky a no stres 100% uspesnost . Rizky podle me nepotrebuji pritah a odtah. Po diskuzi s matkarem je nejlepsi je nechat korenit v podminkach v jake je matecni rostlina.
Snad se ti vyjadri nekdo zkusenejsi , "doufam ze to neni plisen" . Ale vymeni vzduchu v boxu bych asi neresil . Co jim davas ? Jestli uz maji korinky ,mozna chcou nejakou vyzivu.

Old Post 17-06-2017 v 16:33 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 87

Jsou dva dny starý, plíseň me napadla taky, ale bylo to dost rychlý a jen některý kousky. Odtah jsem řešil kvůli těm usporkam, kvůli teplu. Doufám, ze je to tím vedrem, matky jsou ve foliaku, tam by šli srat hned jak by vylezlo slunko. Když jsem je dával do parníku tak pohoda. Uvidim po změně podmínek, jestli se dají do kupy.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-06-2017 v 17:01 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 88

Tohle se mi stalo jednou když jsem si dělal sám řízky na ven... Bavil jsem se s kamarádem, který měl dříve 5 matek, pak kvůli narozenímu děťátku skončil.

Měl jsem to samý co ty, teplo, výkyvy vlhkosti. Tvrdil mi, že takhle mladý jsou moc náchylný a všechno se pak ukáže... Tady tu , ze začátku fialkovou barvu potom do hněda mi dělala teplota. Některý klony to daly, některý ne.

Old Post 17-06-2017 v 18:54 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 89

Myslel jsem si to, dostaly drobet na prdel , rizkovna je upravována za pochodu. Mizerně vypadá tak 6 kousku, zítra mrknu co jsou zač, protože se ve foliaku začaly ukazovat koule a už jsem vyřadil asi 8 samců. Třeba to jsou zrovna voni. Díky

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-06-2017 v 19:21 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 90

Zdary, taky bych jako problém viděl změny prostředí. Na odtah bych kašlal, maximálně malý vent na cirkulaci vzduchu uvnitř a klidně kvůli teplu jednu úsporku ubrat

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 17-06-2017 v 19:24 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 91

Asi jsem to blbe napsal. Spodní část s řízky je uzavřena, v podstatě jako parník, kvůli tomu jsem tam dával to sklo, abych od sebe oddělil prostor usporek od řízků. Odtah je pouze v horní části, kde je světlo. Ovšem tim ze tam nebyl poradnej pritah tak to ventas pořádně neodsaval a ohrival delici sklo a tím se zahrival i spodní prostor. Šlo mi hlavně o ty fleky, protože jsem je ještě nikdy neviděl, mel jsem obavy aby to nebyla plisen, ale je to přesně jak píše BRoot, nejprve fialové a pak hnědé fleky. Od ted už snad bude prostředí stabilní a nebudou další problémy.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-06-2017 v 23:25 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 92

Zkus příště zářivky když budeš mít možnost

Old Post 18-06-2017 v 12:09 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 93

Uvidim jak se to bude do budoucna vyvijet, pokud bych se řízkování věnoval, asi bych zbastlil nejakej lepší box na řízky. Toto je původně bedna na odhlučnění ventilatoru prekopana na rizkarnu. Na ten parník co mám je ideální, ale parník je tak na 20-25 ks a to je v tuto chvily malo. Box je na zářivky malej, 40 čísel. Nehledě na to, ze ten boxik vypadá strašně, asi bych volil lamino a udělal to jako skříňku, aby to nemlatilo do oči. Tady ta vobludnost vypadá v interieru nic moc, když jsem to donesl moc se to manželce nezamlouvalo.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-06-2017 v 13:37 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 94

Uplně v rychlosti.
Je to jednoduše přemazlený. Timhle jsme si taky prošel a nakonec jsem skončil u pařníču z Bauhausu, kterej mám na okně a mám 100% úspěšnost. Kořenim do 10 dnů a náklady jsou 2 Kč za rockwool kostičku. V letě dám pařník na okno (nesmí na to jít přímí slunce), občas navlhčim rockwool a za chvíli sázim. V zimě furt na okně, jen si pod to dám výhřevnou podložku s termostatem a rockwool držim na 24C (vše koupeno na tera burze cca za 350 Kč) plus nad tim mám na 16 hodin zapnutou 23W úsporku 600K za pár kaček taky z Bauhausu. Ano je to na osobní potřebu, když potřebuju jen pár kytek, nebavim se tu o řízkárně na prodej. Ale jen pro představu, že někdy je míně více.
Určitě neni třeba na to rvát buhví jaký waty, stačí opravdu málo. Další věc, to co tam máš to hnědý, tak to je na 90% plísen. Já nikdy řezy nerosim, spíš si vždy dávám pozor, aby jich tam nebylo zbytečně moc a vlhkost tak nestoupala a nehnilo to. Pokud potřebuješ víc jak 40 řezů, tak doporučuju menší skřínku (např. 60 x 60), tam dát tak 2x 23w a řezy narvat tak do 3 pařníčků. Teplej vzduch stoupne nahoru a snad problemy s teplotou nebudou. Pokud máš problemy s vejškou, tak klidně jed ten odtah, ale musíš si dát pozor, aby ta teplota nešla cca přes 28C. Pak je ale nutný mít ten pařník, s odtahem ta vlhkost klesne až nebezpečně nízko.
Good luck

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 18-06-2017 v 15:39 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 95

Prohlížel jsem to a na plíseň to fakt nevypadá a ani se to nešíří. Premazleny to není, je to udělaný z toho co bylo doma, takže náklady cca 2kila za usporky. Mám podkrovak takže na okno to dat nejde. Rosil jsem jen z počátku, kdy tam byla vlhkost tak 40%, nyní je to stabilní na nějakých 80% s teplotou 22°C. Vypadají již mnohem lepe

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-06-2017 v 15:54 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 96

Pro příště- tý teploty se tak neboj. Já u nich měl několik dní i 30°C a dařilo se jim. Asi opravdu jde hlavně o ty stabilní podmínky a vlhkost.
Ps: já teda řízky rosim a nemám problém

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-06-2017 v 18:19 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1221420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív