Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jak na miminka aneb selekce maminy :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Jak na miminka aneb selekce maminy :) Příspěvek č. 1





Vzhledem k tomu, že poptávka převyšuje nabídku, do poslední chvíle člověk neví co kupuje, může si do boxu zavlíct kde co a hlavně kvůli tomu pocitu, že je to moje práce, jsem se rozhodl pro selekci vlastní maminy, vlastně dvou .

Jedná se o semínka zdejšího člena

24ks Agent Orange (Subcool) x F13 - klíčivost 100%, po 24h 20 ocásků, do 48h všech 24

25ks GrepfruitxBlueberry - klíčivost 84% po 48h, čekám, že do zítřka budou venku i poslední čtyři.

Původně jsem chtěl udělat selekci pouze jednoho druhu, ale tak nějak jsem se rozhodl, že chci fšechno a hned. Takže mě v budoucnu čeká možná problém s místem, uvidím, problém hodlám řešit až nastane. Semínka jsem dal klíčit mezi vrstvy papírových kuchyňských utěrek, zalitých převařenou vodou, do svačinové krabičky a šup s ní vedle xboxu, ten je věčně v pohotovosti a pěkně topí. Již po 12h byla většina prasklá a po 24h jsem se rozhodl je naházet do RW kostek. Měl jsem obavy, že jak budou ocásky větší, mohl bych je během manipulace poškodit. RW jsem hodil cca. na 12h do vody s ph5,8 a EC1 dle tabulky od JidB. Chtěl jsem je původně dávat přímo do květníků s kokosem, ale květníčky jsou objednané a já na ně prostě nechtěl čekat. Doufám, že jsem nezvolil úplně blbej způsob a nebude to mít nějaký negativní vliv. Pařníček jsem koupil trošku malej a prostě víc jak 40 jsem jich tam nenarval, takže se zbytkem budu nějak improvizovat. Takže v tuto chvíly je 20ks v matkárničce a jsem zvědavej co se bude dít, 4ks AO jsou nachystané jít do kostek a 5 ks GF ještě čeká na puknutí.

Plán do budoucna je asi takový. Po tom co trošku povyrostou, budou přesazeny do 1l květníků s kokosem, přemýšlím, že bych zkusil hnojiva od powder feeding grow, tak různě jsem dostal pár vzorků, tak bych je rád testl. Poté co budou dost velké na zástřih, udělám klony na určení pohlaví, které frknu někam na bok do boxu. A po vyřazení nežádoucích kandidátů, ať už dle růstu tak pohlaví, bych ze zbývajících udělal nová mimina s kterýma bych odjel celé kolo a na základě něj vybral od obou druhů po 2-3ks, z kterých bych odjel další kolo a ve finále vybral ty dvě top modelky. Samozřejmě uvítám jakékoliv návrhy a připomínky. Je to poprvé a vím o tom prdlajs, pouze jen co mám načtené.

Foto:

1. Grepfruit po 24h
2. Agent orange po 24h
3. Ještě včera, necelá posádka
4. Dnes již veškerý prostor obsazen a umístěny do matkárny

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Naposledy upravil L1st3r 02-05-2017 v 01:30 AM

Old Post 01-05-2017 v 22:44 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 2

No kurva !

Tohle je pořádná selekce ! Doufám, že brzo najdeš pořádnou a silnou maminu na budoucí prcky Držím pěsti a budu sledovat

Už jsem se dost nasmál nad těma selekcema místních rádoby matkářů co si koupí 10 ks reguálů (dneska aspoň, že tak, znám borce co jedou i z femin :O ...) a myslí si jaká to není selekce

Jak říkal Mr.Nice, selekce, která za něco málo stojí začíná na 20 ks a výše, ale abyste dosáhli toho nejlepší, tak musíte jít přes 100 ks

Těším se

Old Post 01-05-2017 v 23:46 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 3

Zdar, rychlejsi je nechat je narust , udelat klony, prepnout rostliny ze semen, vyhazet samce ,dokvest samice ,urcit topy a zamatkovat klon.
Bud udelas rizky az to prepnes ,nebo i driv ,ale to uz musi byt zasazeny v necim vetsim ,pac v malych kvetinacich to roste strasne pomalu.
Nebo to praskni ven , az budou dost stary ,tak udelas rizky, to uz poznas pohlavi , nechas vykvest rizky ,nebo tu kytku cos mel venku a jedno z toho zamatkujes.
Sice budes mit jedno kolo v boxu poloprazdno, ale je to rychlovka a hned vis jak se to chova.
Ja ted mam zasazenych 35 regularu a jen vyrazuju samce ,do tydne uz budou jen samice a udelam rezy az 14 dni v kvetu.
Mam tam i jednu co dela na jednom patre 4 vetve ,nebo kvety , takivy rozhodne nevyhazuj ,muze to byt unikat . good luck budouci matkaru

Old Post 02-05-2017 v 00:18 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 4

Díky za tipy, ale asi to víceméně necham tak jak jsem naplanoval. Foliak je už plnej salátů, za chvily tam budou rajčata a buhvico jeste. Na zahrádce bylinky a věčne nějakej poletavej srac. Zapremyslim, zatím je čas .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-05-2017 v 00:58 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Paráda, budu sledovat. Mam také něco takového v plánu, tak bude inspirace, návod od zkušenějšího 😉
Já zatím neumím ani řízkovat 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 02-05-2017 v 06:37 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

Tak to nevím, jestli od zkušenějšího, je to moje poprvé a je mi jasné, ze bez chyb se to neobejde. Každopádně podpory si vážim a doufám, ze to bude víc inspirativní než odstrašující.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-05-2017 v 08:59 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wiccini
Stálý Člen

Karma uživatele Wiccini - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 7

Presne niečo takéto plánujem do budúcna keď trošku zväčším priestor a zainvestujem, super, budem sledovať a nechám sa inšpirovať

Old Post 02-05-2017 v 09:14 AM
Wiccini je offline   Profil uživatele Wiccini   Find more posts by Wiccini   Foto galerie člena Wiccini   Click here to Send Wiccini a Private Message   Add Wiccini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 8

O selekci toho tolik nevim, ale cim si sem jisty je to, ze davat je do RW kostek je o hubu, protoze to neschne a je velka sance, ze ti schnijou korinky, takze kdyz uz je v tom mas, tak velmi opatrne s vodou.
Osobne nedavam ani predklicit, akorat si koleduju o to, ze ubrousek vyschne nebo pak zlomim klicek, nejlepsi je dat je rovnou do hliny, zatim jsem tak mel klicivost 100% (pres 30 semen). krome uuplne prvniho grow pred lety, to jsem to prelil taky :/

Jinak ti drzim za sebe palce a pokud se ti povede vyselektovat AO, ktery bude indika phenotyp (tzn. to vynosovy a mnamkozni), tak si klidne i od tebe vemu prcky

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 02-05-2017 v 19:00 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sezam
Stálý Člen

Karma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% PěstitelskáKarma uživatele Sezam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Legy
davat je do RW kostek je o hubu, protoze to neschne a je velka sance, ze ti schnijou korinky

Pokud vím, tak RW je právě proslulý tím, že si udržuje velkou vzdušnost i při úplném namočení (prosím nebrat úplné namočení jako ponoření do vody a zběsilé vymačkání poslední bublinky), ale já osobně měl spíš problém, že mi sice zakořenily, ale kořínky neprorostly ven, takže jsem musel pak složitě vypletat kořínky a přesadit do hlíny, to ale přisuzujinejake mé chybě

4x White Widow 70W HPS SCROG - Levně a přesto účinně
7x Amnesia Jack 70W HPS - FEM klony - Další homemade mini boxík, tentokrát o krůček blíž k ideálu.
AKTUÁLNÍ Early Skunk + Chocolope - Natural Seeds 70W HPS - Indica se sativou v jednom boxu, uvidíme, co nám z toho vznikne.
Lidé jsou zaslepení svými názory, přitom by jen stačilo umět se zamyslet nad pohledem ostatních. Hned by bylo na světě líp.

Old Post 02-05-2017 v 19:41 PM
Sezam je offline   Profil uživatele Sezam   Find more posts by Sezam   Foto galerie člena Sezam   Click here to Send Sezam a Private Message   Add Sezam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 10

Klíčení semen v RW je naprosto v pohodě, na co je potřeba dát si pozor je EC..
Přelití a hniti v RW rozhodně nehrozí, a to ani pokud RW stoji ve vodě.
Nechat vykvést kytky ze semen a z jejich klonů udělat matky je sice rychlejší, ale příjde mi to jako obrovská škoda. To si člověk rovnou může nekde sehnat klon a zmatkovat ho. Kvalitní matka je právě o tom, že je přímo ze semen. Zadny prerezavani,, nerikam ze když matka preroste a je potřeba ji tzv obnovit tak se to nemůže udelat, netvrdim ze genetika bude nejak extra zdegradovana, ale srat se se semena a pak to hned takhle dojebat je skoda.

Parenicek není vůbec potřeba..

popremyslej o presazeni do velkych RW kostek...je to lepsi nez kokos..dobre se s tim pracuje a hlavne kytky v tom vydrzi opravdu dlouho..muzes dat klidne 2 na sebe...az vyresis pohlavi tak jednoduse presadis do vhodného media...

50 ks už je docela dost...zabere to hodne prostoru....az z toho narezes první klony tak odeber všechny velky listy a uber svetlo.. zpomalíš rust a usetris prostor nez zjistis pohlavi...

Jinak většina kytek ukaze pohlavi i na rustu... první pohlavni kvety se ukazujou většinou mezi 7-10 patrem rostliny...takze se vyplati nekdy počkat nez to zastipnes a udelas první klony..usetri to hodne casu...

Old Post 02-05-2017 v 19:59 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 11

Zamatkovat si rostlinu ze semene bych volil kdyby byly venku ,udelal bych rezy ,nechal vyjvest a ty venku bych zamatkoval.
Pokud jich ma 50 a mel by nechat vykvest klony a stale drzet vzrostlych byt 20 matek nekde v boxu je dost o prepychu . Beru to tak ze by zustalo tech 20 samic ktery nez rizky dokvetou,budou nejmin 3 mesice stary a to uz je docela dobrej kerik .
Zamatkovanej klon bude podle me bez problemu , vetsina lidi to tak stejne selektuje kdyz nema prostor.
No nechci do toho kecat , ale jak bylo doporuceno me ,nevidim duvod nevyuzit slunka a prasknout to ven , udelat klony ,nechat vykvest a zamatkovat tu co je venku.
Pod slunkem to prachy nezere .

Old Post 02-05-2017 v 20:26 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 12

Souhlasím s FryNkem, co klon k vytvoření matky to lehká degradace. Matky z regular semen byly vždycky top.

Využívat venek a slunko je asi dobrý, ale zas pak se strachovat aby ti na to nenaskákali nějaký breberky nebo ti to nedej bože opilil nějakej no name samec ze sousedovi zahrady (se stalo mě ) , to je asi lepší mít hezky kontrolovaný růst v boxu

Old Post 02-05-2017 v 20:46 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 13

Legy: Co se klíčení týče, pokud to mrskneš do uzavíratelné nádoby, není šance, aby ti to vyschlo. RW původně nebyly v plánu, ale květináčky dojdou zítra. Na druhou stranu v nich pěkně vidíš jak která koření. Jinak přelití by hrozit nemělo stejně jako u kokosu a poté co je vytahuju z vody lehce je vymáčknu, aby nebyly tak nacucaný.

Sezam: Taky se mě stalo, že jsem dával klony do velkých RW kostek a nechtěly mě zaboha prokořenit, poté jsem je musel pracně vypreparovat.

FrYnK: Zatím jsem pevně rozhodnut, že mamina bude ze semene. Mám nízkou vlhkost, někdy i 35% a abych nemusel startovat hned zvlhčovačku, volil jsem pařníček, bohužel malej. Bude se jednat o malé kytky (max 50cm), chci udělat záštip co nejdřív, abych je udržel při zemi. Co by se stalo, kdybych na určení pohlaví nedělal klony, ale všechny kytky přepl a ve chvíly, kdy by se ukázalo pohlaví je přehodil z5 na 18/6? Jinak mám v plánu je frknout do 1l květníků s kokosem, to by snad do fáze než je budu dávat do finání nádoby mohlo vydržet, ne?

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-05-2017 v 20:51 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 14

Mělo by to vydržet v kokosu.

No, jako taky to je možnost, ale než se kytky "přeorientuje" na květ a pak zase na růst, je pro ní jednak celkem velký stres a jednak to nějakou dobu potrvá... Z květu na růst je to dělší než z růstu na květ... Záleží jak na to pospícháš asi

Old Post 02-05-2017 v 20:53 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 15


Když už se s tím člověk piple, je asi blbost to nějakým způsobem odrbávat. Proto nechám nakvést klony, ať je minimum stresu, kterej by mohl mít negativní vliv.

Jinak co se týče klíčení, tak Grepfruit je na tom o něco hůř než Agent. Z 25 ks vyklíčilo úspěšně 21, jedno je takovej mrzáček a 3 dosud nepraskly. Vše jsem již hodil do kostek a uvidím co se bude dít. Původně měla selekce proběhnout z 20 GF a 20 AO, těch 9 bylo jako bonus navíc a díky tomu to vypadá reálně na 45ks, což je super. Ještě přihazuju foto, jak to vypadá po 4 dnech, za mě spokojenost.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-05-2017 v 21:34 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 16

Stojim si za tim ze pokud se rez udela spravne a matka je zdrava a tak i rizek , nedegraduje nic, vis kolik elitnich genetik bylo uz prerezanych a jedou porad jako blazen.
Ono to da rozum ze matka ze semene je silnejsi a kvalitnejsi , hodne sem si toho zistoval a je to uplne jedno , par matkaru mi psalo ze si matky prerezavaj kazdej rok a bic nehrozi pokud beres rizek ze zdrave rostliny.
Pokud chces matku ze semene, tak to nedavej do niceho vetsiho nez 3 litry nez to doselektujes a rozhodne to neprepinej na jvet a zase zpatky na rust. Drz se toho co mas naplanovany ,aspon se ti nic nebude plest.

Old Post 02-05-2017 v 21:42 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6915550 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív