Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Rozbitý zip u Homeboxu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Rozbitý zip u Homeboxu Příspěvek č. 1

Zdravim,

Mam trochu nevsedni problem. Rozbil se mi stredovy zip u homeboxu a vymyslim co s tim udelat. Prikladam foto. Budu rad za kazdou radu. Nevim jak bych nasil novy zip na to asi nemam zkusenosti. Zatim to prelepuju cernou paskou. Diky https://ibb.co/j4cqrT6

Old Post 30-04-2020 v 08:21 AM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 2

To je asi konečná..můžeš to zkusit nasadit na tu pravou stranu a tak nějak srovnat a používat jen ten druhy zip. Nebo mít známou spolehlivou švadlenu nechat si našít nový...
Taky se mi posral zip na "novém" boxu, jediné řešení jsou buď staré verze stanů,s pořádnými zipy( jsou 2x větší) a z pořádného materiálu,nebo si nechat našít nový zip..
Jsem rád,že jsem sehnal tu první možnost 😉


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 30-04-2020 v 14:22 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solitar
Stálý Člen

Karma uživatele Solitar - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 3

Existuje takový ten ruční “šicí” strojek z TeleSHopu. Ja som to kúpil u rákosky za polovicu. Neviem ako je tá látka hrubá.... a čo záruka?

Old Post 30-04-2020 v 19:54 PM
Solitar je offline   Profil uživatele Solitar   Find more posts by Solitar   Foto galerie člena Solitar   Click here to Send Solitar a Private Message   Add Solitar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

nasel jsem jsem tohle,samolepici zip...
https://www.higarden.cz/pestebni-st...atezovy-zip-2m/

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 03-05-2020 v 10:51 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 5

Diky moc za rady. Zaruka uz je fuc. Jinak ten samolepici zip vypada dost zajimave..asi nejlepsi moznost jak to vyresit. Nejspis to objednam a dam vedet pak jak to vypada. Chapu to dobre, ze se to jen nalepi nic vic?

Old Post 03-05-2020 v 11:02 AM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 6

Vypada to zajimave,snad to bude na te latce držet..hod pak info 😉


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 03-05-2020 v 11:28 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

asi jen nalepit,nasel jsem to nahodou,koukam po novym boxu a kdyz jsem to videl tak jsem si spomel na sve ovecky....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 03-05-2020 v 11:41 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JohnyLachanto
Stálý Člen

Karma uživatele JohnyLachanto - 88% PěstitelskáKarma uživatele JohnyLachanto - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 8

Zkusim to objednat a hodim sem pak info jak to drzi a funguje. Diky moc zatim

Old Post 03-05-2020 v 12:00 PM
JohnyLachanto je offline   Profil uživatele JohnyLachanto   Find more posts by JohnyLachanto   Foto galerie člena JohnyLachanto   Click here to Send JohnyLachanto a Private Message   Add JohnyLachanto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:24 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6339500 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív