Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Humboldti Black DOG, EWE2 a 707 Headband
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 17

@odo: vacsi box jedneho dna bude, ale teraz to nie je mozne - hadam koncom roka. potom by som tam lupol aj tu zakladnu nak sa nemusim zohynat ako chuj, dik za tip to ma nenapadlo. budem to musiet pretrpiet a vramci moznosti a invencie vyladit; hlavne idem urobit tu polievaciu palicu aby som 'operoval' pod sietou a pohodlne a pomaly polievat.

k tomu, ze mixujem plagron a canna pk13-14: idea bola dat rastlinam nejaky boost hned po prepnuti a vyvarovat sa PK deficitom. v minulom kole som dva dni po prepnuti zacal chytat deficity. cannu som zobral na zaklade dristov na zahranicnom fore, kde ludia tvrdili nieco v zmysle, ze "pk-cko od canny je najlepsie a pomaha urychlit nakvet". tak reku skusim a ak nahodou nekecaju tak to bude lucky bonus

inak nemam plan tymto canna pk-ckom solit dalej - od teraz az do konca len plagron. tento vikend zacnem nabiehat na bloom+GS v 1/3 davkach a postupne sa dostanem na tabulkove mnozstva a ak bude treba tak aj dalej (minule kolo som sa ustalil na 1.5x davke)

Old Post 03-05-2017 v 12:50 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

intermezzo Příspěvek č. 18



rastliny sa tahaju, ziadne komplikacie. zajtra zacinam liat bloom+GS v 1/3 davke a na predlzeny vikend ich opustim.

---

pretoze sa nic zaujimave nedeje, tak dam male intermezzo - prve testovacie kolo.

- vybavenie to iste ako teraz,
- hnojiva & substrat plagron, batmix
- osadka: 2x HSO Black D.O.G v 7L texpotoch

plan: 2 rastliny dobre povegovat, zaplnit siet a prepnut
realita: z pracovnych dovodov som musel skratit veg na 3 tyzdne a par dni inak by som s rastlinama nebol na konci kvetu a v case ked treba kosit; takze nakoniec ziadny scrog ale dva male kricky
vynos: 44g

chytil som dva rozne phenotypy

- jeden zacal zhruba tri tyzdne do kosy brutalne fialoviet a zostal verny svojmu menu; haluze nie cele pokryte siskama. vynos 24g
- druhy viac listnaty typ, ku koncu trocha zfialovel na vrcholoch ale len aby sa nepovedalo. haluze viac pokryte siskama, opticky vacsi. vynos 20g

tmavo fialovy typ sa mi pozdava jednoznacne viac, bolo by super keby som ho chytil znova aj v tomto kole, idealne ten pes v 11L crepe.

smerom ku flushu som uberal hnojiva a flush som dal len poslednych asi 9 dni.

hlavne sisky tvrde ako sutre, chut zemita, dym sametovy, ziadne skriabanie. pomerne silny matros, viac ako 2 prasky zo skla som si radsej nedal pretoze mam po tych rokoch tendenciu k zlym a paranoidnym stavom.

co som porozdaval na kostovku tak sa stretlo z velkym uspechom.

Old Post 04-05-2017 v 21:24 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 19

Už na pohled to vypadá pěkně. Ještě jsem nikdy ty texpoty nejel a vypadá to docela zajímavě. Dival jsem se na stranky vyrobce a něco to bude mít do sebe. Nenašel jsem cenu těch 7 litr.
Jak jsem četl tvoje komentáře, tak má to i své mínusy.

Old Post 04-05-2017 v 22:34 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 20

je to srovnatelny s airpotem. ten muze mut pro nekeho nevyhodu, ze kytka nevycucne protecenou zalivku z podmisky. airpot se taky vyrazne lip uklizi. vomyjes a je to. textilni kvetnik bejva drbacka. ty koreny do nej zarustaj. nevim, jestli je ale nevydrbani vsech korenu problem. podle mi az tak ne.

Old Post 04-05-2017 v 23:21 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

8.5. kvet den 24 Příspěvek č. 21




blizi sa polovica kvetu pre psov a evy.

- dnes dalsia zalievka s 1/3 davkou bloom+GS. po minulej zalievke som nasiel niekolko listov s mierne spalenymi koncami. uvidim ako sa budu tvarit teraz a ak nebudu viac spalene tak im dam nabuduce viac.

- obral som listy a spravil posledny prerez neperspektivnych haluzi

- 'nainstaloval' som igelity medzi texpoty a steny stanu; budem mat kludnejsi spanok, ze nepridu susedia s tym preco maju flaky na strope

prikladam par foto stanu + obrany a ostrihany bordel.

Old Post 08-05-2017 v 22:40 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

intermezzo Příspěvek č. 22



kontrolny den po vcerajsej zalievke neodhalil dalsie spalene spicky. ak bude aj zajtra vsetko rovnake tak zvysujem davky.

---

pretoze je to zatial nuda tak pridam este jedno intermezzo - priprava na tretie kolo: test phoshopdermy.

cely pribeh ide nejak takto:

> mal som v tomto kole chvilu v stane 9ks rastlin (vid hore) a 3 som dal von, ze ich pojdem na out (na terase)
> chcel som ist kriky v 57L a 26L texpotoch, rastliny boli zastipnute nad 4tym poschodim
> potom som narazil na techniku mainliningu / manifold
> na obrazkoch vyzera dobre tak to chcem vyskusat :]
> bolo mi luto zrezane casti vyhodit tak som sa rozhodol, ze zaroven vyskusam "poor man's klonovanie" z fem rastlin bez selekcie; mal som este 11 RR kociek tak reku ich zaplnim
> 1. 5. som ich zrezal; z psa aj evy dva rezy z vrchnych haluzi, dva rezy z uplne spodnych; v zvysnych 3 kockach su dva rezy so psa a jeden rez z evy
> RR kocky som vymachal v 1.5L odstatej vody s 1ML plagron power roots; spodne 2cm kazdej stonky som jemne oskrabal, velke listy trocha ostrihal, do kocky jebol gel a sup tam snima
> parenisko je polozene na radiatore; radiator nastaveny na velmi mierny ohrev; mam usporku ale neprisvecujem

dnes, 9.5 uz maju takmer vsetky klony minimalne jeden koren von z RR kocky. a to maju za sebou 3 dni bez starostlivosti, vcera po navrate domov som nasiel vsetky kocky takmer uplne suche. zatial najviac je prekoreneny pes odrezany z vrchu.

plan na test je nasledovny:

> idealne 8 klonov, 4 zo psa, 4 z evy, najlepsie vzdy po dva klony odrezane z rovnakeho poschodia
> pojdem v 7L s batmixom bez symbivitu
> kym sa uvolni stan (= zhruba polovica juna) budu klony vegetovat na parapete. v stane tak tyzden aklimatizacia pod 16/8, potom 12/12; ak budu prilis male tak veg predlzim
> najneskor v priebehu aklimatizacie rozdelim klony z kazdej rastliny a kazdeho poschodia na dve skupiny. skupina A budu lepsie vyzerajuce klony, skupina B budu horsie vyzerajuce klony
> skupinu B budem osetrovat phosphodermou v 14dnovych intervaloch
> ziadne ohybanie, ziadna siet

Old Post 09-05-2017 v 22:12 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

12. 5. den 28 Příspěvek č. 23



> dnes dalsie polievanie s 2/3 normalnej davky GS + 1/2 normalnej davky bloomu

> z tvrdej hadice a polovice petky som spravil nastroj na polievanie = je to teraz pomerne pohodlne; sedim na stolicke a pomaly lejem

---

rastliny maju asi nejaky problem, zatial sa mi nepodarilo jednoznacne dopatrat co by to mohlo byt, zaujimal by ma nazor skusenejsich:

vrchne listy na haluziach menia farbu do svetlo zelena az by som povedal zlto-zelena. ale inak nevykazuju ziadne dalsie symptomy, su pevne, nekrutia sa a neodpadavaju.

uvazujem, ci to nie je dosledok prilis silneho svetla. tuto hypotezu ciastocne podporuje fakt, ze rastliny v zadnej casti stanu (co su nizsie a plus vzadu maju trocha slabsie svetlo) tymto netrpia. okrem toho vidim na tej najdlhsej haluzi (headband), ze cast ktora je viac na svetle tym trpi a cast co je viac v tieni je OK.

ale furt mi vrta v hlave ci to nemoze byt nejaky deficit.. co som hladal na nete tak deficit zinku sa manifestuje zhruba podobne.

Vas nazor?

---

1 - foto zvrchu de pekne vidno rozdiel vo farbe
2 - detail haluze najblizsie k svetlu (snazil som sa vyladit white balance ale foto 1 viac odpoveda realite)

Old Post 12-05-2017 v 22:54 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 24

caf! Pripadá mi, že im chýba dusik.
V čom koreníš tie klony? Vyzerá to ako molitan. Niečo podobné aj so semenami bylín som videl v Hornbachum ale bolo to hriešne drahé.

Old Post 13-05-2017 v 05:17 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 25

@odo: korenim v RootRiot (RR)

nemyslim si, ze je to dusik, ziadne dalsie symptomy nedostatku dusiku sa na vrchnych listoch neukazuju; az na vyblednutie mi pridu OK: hmota je tam, su silne, nekrutia sa, nehnednu a ani nejdu lahko odlupnut.

naa.. necham to este par dni bez zasahov a uvidim ci zacnu ukazovat aj nejake ine symptomy - podla toho sa zariadim.

Old Post 13-05-2017 v 19:06 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

15. 5. kvet den 31 Příspěvek č. 26






> dnes zalievka s plnou davkou GS + 1/2 davka bloomu. psi a evy by mali mat ~25dni do konca.

> trocha prestrihavam nad sietou nak su viac presvetlene. robim postupne a po mensich mnozstvach

> vyblednute listy nejavia ziadne dalsie symptomy, nejdem to riesit

> nainstaloval som do stanu VKO-cko na ofuk; ten klipsnak je uplne na hovno, idem ho vyhodit - viac drnci ako ofukuje.

> zda sa, ze pes v 11Lku bude take to listnate, menej fialove pheno

---

par foto zo stanu, do piatku nebude dalsi update:

1 - zaber na takmer celu plochu
2 - mensie haluze
3 - jedna veza
4 - mala siska
5 - dve veze a mensie haluze

Old Post 15-05-2017 v 22:16 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

19. 5. kvet den 35 Příspěvek č. 27




> dnes zalievka plnou davkou GS + 1/4 davka bloomu; dalsie polievanie uz vysadim bloom.

> oberam listy + stale mierne prestrihavam

> uz sa zacinaju celkom pekne lepit, psi zacinaju fialoviet

---

foto

1 - cela plocha
2 - koberec a fialovejuce psi
3 - haluz z velkeho psa

Old Post 19-05-2017 v 21:43 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

22. 5. kvet den 38 Příspěvek č. 28





> dnes zalievka plnou davkou GS, bez bloomu
> headbandom nabuduce dam este GS, ostatnym uz nasadim vodu
> pride mi, ze som prestrihal dost takze uz nestriham

---

foto

1 - foto zvrchu
2 - detail ewe-2
3 - detail 707 headband
4 - foto zpredu

Naposledy upravil deadahead 22-05-2017 v 21:17 PM

Old Post 22-05-2017 v 21:05 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

26. 5. kvet den 42 Příspěvek č. 29





> dnes este headbandy dostali plnu davku GS, ostatne uz len vodu
> psi a evy maju tak ~2 tyzdne do konca
> psi idu do fialova
> ide znich slusny odeer
> vrchne sisky vyzeraju slubne ale pod nimi zatial nie je prilisna hitparada; hadan ze 2 tyzdne stym spravia svoje

---

foto

1 - no comment
2 - velky pes (v 11L) zvrchu
3 - sisky velkeho psa
4 - headband (vlavo) a pes

Old Post 26-05-2017 v 22:27 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

30. 5. kvet den 46 Příspěvek č. 30





> dnes zaliate, headbandy este s GS, psi a evy cista voda
> psi a evy ~10 dni do konca, od buduceho vikendu zacnem monitorovat trichomy
> headbandy zacinaju vyzerat zaujimavo, maju tak ~17 dni do konca a pekne sa nafukuju, dufam ze zasadne zdvihnu vynos z tohto kola

---

foto

1 - zlto-zeleno-fialovy koberec
2 - zpredu
3 - headband
4 - mensi headband

Old Post 30-05-2017 v 22:43 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

intermezzo Příspěvek č. 31




male intermezzo ohladom pripravy na test phosphodermy.

> klony si vegetuju vonku smerom na juho-zapad, maju tieto dni velmi vela slnka; su v 7L texpotoch, batmixe a bez zastipu
> phosphodermu budem testovat na 4 klonoch z EWE2
> na psoch porovnavat nebudem; 2 klony som daroval a zo zvysnych dvoch sa jeden klon zasekol a je o polovicu mensi ako druhy; hodim ich do stanu nak su tam do poctu
> okrem toho pojde do stanu zkriplena matka EWE2 ktoru som chcel mainlinovat a nechat von ale usla mi ruka a odrezal som trocha viac ako som mal

pokial buduci vikend skosim psi a evy v stane tak rovno jebnem 4 'pokusne klony' na kvitnutie do stanu. ostatne 3 rastliny sa pridaju ked sa uvolni miesto po hedbendoch.

---

foto

1 - klony na test, tie vlavo vyzeraju trocha slabsie - tym budem liat phosphodermu
2 - dva klony psa a skriplena matka EWE2
3 - pre uplnost mainlinovany pes v 26L texpote (dnes presadene), musim ho este trocha po-ohybat a prestrihat listie

Old Post 02-06-2017 v 19:35 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

6. 6. kvet den 53 Příspěvek č. 32





> blizi sa koniec pre psi a evy, vcera dalsia zalievka cistou vodou
> teploty za svetla osciluju tak 24-27C (ked bolo von teplo), vlhkost 40-44%
> pes vzadu v 7L (nefiguruje prilis na fotkach) je slaby clanok, ocakavam zneho <10g
> monitorujem trichomy, este je viac ako polovica cirych
> chcel by som kosit v sobotu alebo nedelu (d57-58 - to papierovo sedi), no hadam to vijde, klony na test potrebujem co najskor dat kvitnut nak totalne neprerastu

---

foto

1 - zvrchu
2 - zpredu
3 - velka eva z bleskom
4 - pes a headbandy

Old Post 06-06-2017 v 23:10 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7393060 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív