Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kokos 600W s pojezdem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 65

Ono já bych to stou kritikou moc nepřeháněl ...
Máš to dobrý co by za to jiný dali

Old Post 27-05-2017 v 19:12 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 66

Nejsem nijak zásadně kritickej. Jen mě sere, že ta technika stojí takový prachy, člověk se na to chce spolehnout a ve finále to stojí všechno za hovno. Kytky ty mě dělají radost, né že né, ale přepl jsem to pozdě a to jsem věděl hned od začátku, o tři dny dřív a nemusel jsem se stresovat s tou výškou. Snad se odvděčej většíma pálkama . Minule byly kytky tak o třetinu menší.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 27-05-2017 v 19:24 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 67

Tak ono uz by to nijak moc rust nemelo, mozna se jeste trosku vytahnou jakoby ty horni palice ,ale nebude to nic nad cim bys mel stresovat.
Skoda toho pojezdu, ale aspon ukazes na co ma 600w hps z pevnyho bodu.
KdBy se ti pak chtelo, tak muzes podle stavby kytek urcit kritickou hranici pro 600w kdy uz ty palice stoji za prd.
Mas to hezky , drzim palce.

Old Post 27-05-2017 v 23:21 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 68

Jak už jsem psal, tak orca na stěnách dělá fakt moc. Když to porovnam s diamantovkou, je to sakra rozdíl a na pohled to vypadá mnohem lépe nasvicene než minulé kolo, které bylo na polovičním prostoru.
Nejhůř osvícený je to pod objimkou, uvažují jestli to neotocim objimkou k zadní stene.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 28-05-2017 v 00:44 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 69

"Pomalejší nákvět a následný nárůst přisuzuju, přebytku dusíku při přepnutí. Příště asi udělám menší průplach a změnu na květový poměr hned při přepnutí." - myslím, že si to presne trafil a je to celkom dobrý nápad. Ja pri prepnutí hneď lejem kvetovku, ale aj tak sa to dosť natiahne, takže nabudúce skúsim tento Tvoj nápad, ak pôjdem JIDB

Inak velmi pekné. Zbytočne sa stresuješ nejakými métami v g/w !

Old Post 28-05-2017 v 06:53 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 70

To je velka nevyhoda vybojek , jestli chces upgradovat hps . Podivej se na vybojky 400V double ended .
Jinak i jidb bych nerekl ze to nakveta pomalu kvuli premire dusiku. To plati mozna kdyz mas hodne prehnojeny dusikem. Vetsi vliv na to maji podminky v pestirne nez rustovej ci kvetovej pomer.

Old Post 28-05-2017 v 14:08 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 71

No ona to bude kombinace preduseni a ty moje ulety se světlem. Myslím si, ze pokud před přepnutím omezis N tak nakvet bude o něco rychlejsi. Říkám co jsem koukal, tak je ten nakvet celkem v norme, jediná nevýhoda je, ze to prostě přerostlo. Tomu se chci příští kolo vyvarovat, pokud nebude pojezd cajk tak je potreba, aby byly o neco menší.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 28-05-2017 v 14:17 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 72




32. den 12/12

Menší UP

tak nějak to začíná konečně trošku kynout. V pátek jsem udělal průplach, protože mě úplně deptá ta sytě zelená barva. Tahání se snad už zastavilo, což bylo teda už na čase. Podle toho jak jsem na to koukal, tak bych řekl že bude kosa minimálně o tejden později, cirka 65 dní. I když, těžko říct minule critical vypadal proti big budovi v tuto dobu obdobně a nakonec jej výnosem předčil. Fotky jsou opět z mobilu, ale příště už vezmu normální foťák, z toho co vybleje ten mobil je problém něco vybrat.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 05-06-2017 v 20:41 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 73

Nějak jsem nezaregistroval ten pojezd.Už jsi ho dal do kupy,nebo ses na to vysral?

Old Post 05-06-2017 v 20:52 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 74

Pojezd nefunguje, budu jej posílat člověku co od něj mám řídící jednotku, aby mrkl zda by se ta jejich nespolehlivá elektronika dala nahradit něčím funkčním. Takže cela plocha je nasvicena jedním 6kilem, o to víc jsem zvedavej co z toho vyleze. Snad to nebude pruser .

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 05-06-2017 v 21:20 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 75

Aké tam máš Ec a teplotu? V podmienkach, ktorých ideš pri stále zvyšujúcej sa teplote bachca na Ec, aby si to neprepálil!

Old Post 06-06-2017 v 06:13 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 76

Máš to na půdě.Co ta teplota jak píše odo.Stíháš uchladit.I když ten prostor na 600W je dost velký,tak by neměl být problém.

Old Post 06-06-2017 v 06:45 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 77

No jak by to asi mohlo dopadnout plocha která bude dobře osvícena dozraje zbytek bude potřebovat ještě tak měsíc...
Ale samozřejmě bych ti přál aby se ti povedla kosa najednou

Old Post 06-06-2017 v 07:22 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 78

Teplota je celkem v pohodě, max je 30°C a to je na místě kam svítí lampa. V tom kokosu bych to neviděl jako nejakej problém, EC jedu ještě stále 1,8-9 s tím, ze dávám větší poměr B složky. Na par místech jsou listy oschly, jakoby nedostatek P, ale v ploše vypadají kytky zdrave, jen se nejsem schopnej zbavit přebytku dusíku. Příští zálivku namicham ještě s nižší koncentraci A a M složky. To nasvícení plochy není az tak dramaticky rozdílny, nakvet je celkem rovnomerny , jak je to nasviceny se projeví az začnou tvrdnout.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 06-06-2017 v 08:16 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 79



38. den 12/12

Stále jsem celkem skeptickej ohledně výsledku. Čas letí a pálky ne a ne nabývat. Včera jsem jim šoupnul pouze dešťovku s Ph 6,1 na takovej mírnej průplach. Po vysosání nádrže mám v plánu ještě poslední nádrž s hnojivem, s tím, že jim opět dám vyšší dávku P a K, dusíku je stále víc než dost a poté už jen čistou vodu. Pokud někoho napadá, čím bobtnání víc nakopnout budu vděčný za radu. Stále zbývá do kosy minimálně 20 dní, takže čekám na zázrak.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 11-06-2017 v 19:34 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 80

Na to ma vliv hodne veci , ted mas hlavne jiny podminky nez minule , holt kazdy kolo neni stejny at chcem nebo ne.
Muze jim vadit teplota, proudeni vzduchu , mozna jsi vic ohybal ,nebo strihal. Tezko rict.
Je mozny ze byly zasekly ze strati jak jsi psal ze je to pomalejsi , hodne veci ma dopad na velikost palic .
Ale jeste bych nezoufal, vzhledem k tomu zes dost zvetsil plochu ,nakvet se zda byt rovnomernej a vysledek bude urcite stat za to . Navic 38 den je dost brzo abys delal zavery .
Edit . Hlavne bych nerekl ze to co sis vybral k selekci bude delat ultra mega palice , podle me to je spis o kvalite a umu vymlatit z toho co nejvic.

Old Post 11-06-2017 v 20:34 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2013 - 600W s pojezdem - 103 odpovědí
08-04-2011 - Kokos 600w - 212 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8528730 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív