Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kokos 600W s pojezdem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 49

Co se týče teploty a vlhkosti v boxu netusim, mám ted ten merak v matkarne a tam je vlhkost 65% a teplota v rozmezí 20-26°. Svitim pres noc, to je ještě relativně chladno. Víc jak 26°C tam zatím není a vlhkost bude nízká odhaduju cca 40%.
Vedra teprve přijdou, už ted z toho mám nervy. Toto kolo dojedu a na příští uvazuju silnější odtah, hen sa ukáže

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-05-2017 v 00:29 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 50

:-) 26 je v systéme čo ideš ideál....podľa mňa silnejší odťah to nevyrieši, pokiaľ nebudeš nasávať chladnejší vzduch zo spodných miestností, prípadne z klímy. Rozpálená strecha v lete je docela nepríjemná. Aj ja mám nervy, keď vidím, že čo si rozbehol...:-)

Old Post 18-05-2017 v 07:03 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 51

Uvidim jak se to bude jevit, box ma 10cm izolaci, ustalo to zimu bez nutnosti dotapet, minimalni teplota byla 16°C a to jen díky tomu, ze máme kotel nastavenej na časový úseky, takže když nejsme doma tak se netopi. V létě je to horší, pac i pres celkem dobrou izolaci podkroví se po par dnech vedra celej byt nahraje a mivame tam někdy i 28 stupňů. Hold tento rok se klimatizace zapoti, což me připomíná, ze bych ji mel nechat doplnit.
Jinak mám objednán growmat, který je hotov a mel by co nevidět dorazit. Už se tesim az to tam nainstaluju, jsem strasnej technofil a z veškerých elektronických picovinek mám vždy strašnou radost.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 18-05-2017 v 10:14 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 52





18. den 12/12

Tak dneska dorazil growmat easy GSM. Hned po rozsvícení jsem tam naběhl a musel jsem ho nainstalovat. Vyčistil jsem zásuvky od časovaček a mám vše pěkně pohromadě a pod kontrolou i když nejsem doma. Konečně jsem trochu klidnější co se týče bezpečnosti, přece jen je to celý ze dřeva a než bych na to doma přišel byla by druhá půlka baráku v ohni. Growmat má na zálivku pouze cyklovač a to znamená, že lze pouze nastavit pauza mezi zálivkami na jeden interval a proto jsem nastavil vždy po 4hod. zálivku na 40s. Co myslíte, bude lepší víc krátkých zálivek a nebo míň delších. Ovládání odtahu je super, ale až bude silnější odtah bude to užitečnější.
Je nainstalována triaková regulace, nevíte někdo co je třeba za ventilátor, aby nevrčel při stažení výkonu?
Co se holek týče, trošku se rozhodly přerůst, nějak jsem to tentokrát neodhadl a asi budou problémy s výškou. Už jsem byl nucen zapnout pojez, teď jen doufám, že vydrží až do konce. Příště musím přepnout dřív . Co se roztoku týče, jedu pořád stejně EC 1,9 a Ph 5,9. Teploty max okolo 26st.

Foto:
1. zapojenej growmat
2. čidlo growmatu
3.-4. holky

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Naposledy upravil L1st3r 22-05-2017 v 21:24 PM

Old Post 22-05-2017 v 20:18 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 53

Krasna vec,i kdyz je to velkej prostor, myslim si ze budes spokojenej s vysledkem.

Old Post 22-05-2017 v 21:12 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 54



Proti minulému kolu, je květ poněkud opožděnej. V tuto dobu jsem měl minule již regulérní pálky. Je možné, že na tom má podíl, že měly během přepnutí mnohem více dusíku než minule a možná i to fópa se světlem. No uvidíme jak se to bude vyvíjet, na druhou stranu jsou o dost vyšší než minule.
Dneska jsem kontroloval prcky a vypadá to zatím na 100% úspěch, prokořeněná je většina, zítra je začnu pomalu přendávat do květníčků. Budu mít dostatek času na to abych si je pěkně připravil než půjdou pod sodu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 24-05-2017 v 19:01 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 55

Držím palce, nech nemáš moc horká. Aj klony sa Ti po 10 dňoch vydarili. Vyzerá to veľmi dobre. Do akého substrátu plánuješ strčiť tie klony a čím to chceš zaliať? Na aké EC? Zopakuješ si už rozbehnutý setup? Čím na ne budeš svietť, kým ich nedáš rovno pod HPS?

Old Post 25-05-2017 v 07:17 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 56

Ty jsi mistr , krasny klony !!! Zavidim.

Old Post 25-05-2017 v 07:19 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 57

odo: Klony půjdou do kokosu, klasika. Nějak se mě to médium zalíbilo a asi u něj zůstanu, dobrej kompromis mezi hlínou a hydrem. Dnes půjdou do kokosu, opět 1l květníčky. Kokos je rozpuštěnej ve vodě s namíchanýma hnojkama, minule to fungovalo EC cca.1,2 , ani jsem ho tentokrát neměřil. A půjdou do matkárny, když je tam nyní volno. Zde proběhne předpěst, až do doby než je bude možné šoupnout pod HPS. S boxem nyní už nemám v plánu cokoliv dělat, pojezdy mě zklamaly a tak to pojedu bez, 7 litrů v ha..lu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-05-2017 v 12:42 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 58

ahoj, pro upřesnění, pojezd máš nefunkční ?

Old Post 25-05-2017 v 17:39 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 59



Přesně tak, už druhej a je na hovno. Úplně stejnej problém, psal jsem to do jiného vlákna, ale zkusím to ještě zde. Jedná se o Starlight mover, problém je v tom, že po pár cestách se zasekne na levé straně o doraz a tím jeho cestování končí. Vzhledem k tomu, že nejsem elektrikář, netuším v čem je přesně problém. Tipuju to na relé, které přehazuje směr.
Situace vznikne takto: pojezd jede do prava, dojede k magnetickýmu dorazu a změní se směr, ale dioda, která ukazuje směr pohybu zůstane aktivní na pravém směru. Díky tomu je aktivní pravý magnetický doraz, ale pojezd jede do leva, kde se natvrdo sekne.
Zkoušel jsem štelovat s kolečkem, které nastavuje pauzy, ale nemá to na nic vliv. Stejná situace vznikne po pár vypojení a zapojení ze sítě. Budu vděčný, pokud se najde někdo, kdo se v tom vyzná a věděl by co s tím. Přece jen je to 7táců. Prosím, aby jste se zdrželi poznámek typu, že jsem měl koupit kvalitnější, protože to vím, ale nyní je pro mě důležitější vyřešit vzniklej problém, díky. Připojuju foto tišťáku z prvního pojezdu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-05-2017 v 18:31 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 60


Zde ještě fotečka dnes zasezených klonů. Jsou to sice takový mrzáčci, ale věřím, že se rozjedou. Nyní by měli strávit víc jak měsíc v matkárně a poté jít pod HPS.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 25-05-2017 v 18:37 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 61

chcelo by to odmerať, či kontakty relátka spínajú, resp. či rozpínajú. Můžu mať prerušené, prípadne trvalo zlepené kontakty. Prípadne, či tam nie sú ešte nejaké dorazové mikrospínače. Sú to mechanické súčiastky.....podliehajú únave vo vlhku a teple....

Old Post 25-05-2017 v 19:01 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 62

Jen mě zaráží, že u dvou pojezdů je úplně stejnej problém. To musí mít dojebaný už ve výrobě. Magnetický dorazy budou cajk, ty reagují jak mají. Problém bude až někde na relátkách, ale na to já jsem krátkej.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 26-05-2017 v 10:29 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 63

Drzim palce at vse dopadne podle tvych predstav, mas to vse moc hezky !

Old Post 26-05-2017 v 20:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 64




23. den 12/12

Dnes se mě zase podařilo vyfotit něco za tmy. Při porovnávání s minulým kolem jsem s květem dost pozadu, ale při porovnávání se zdejšíma pěstama, jsem se celkem uklidnil. Předpokládám, že se holky ještě předvedou. Koukal jsem, že budu nucenej sundat, celej ten bazmek pojezdu, abych mohl jít se světlem v budoucnu ještě o drobet výš. K mé smůle zbývá tak posledních 10cm. Pevně věřím, že to bude stačit, pokud ne tak je to průser a nic záložního nemám. Díky problémům s technikou, jsem se již tak nějak rozloučil s metou 1kg, ale to zatím předbíhám a nechám se prostě překvapit jak to dopadne.
Díky tomu, jak holčiny vyrostly, nejsem již díky nedostatku prostoru schopen udělat celkovou fotku. Snažil jsem se to tak nějak nafotit, ale telefon to úplně nedává. Proto je nafocen celek z boku, ani výškově se mě to nepodařilo úplně ukočírovat, a z vrchu pouze levá strana, pravá byla rozmazaná. Levá strana je i o něco hustěji osázena paličkama. A poslední foto je detail z boku.
Pomalejší nákvět a následný nárůst přisuzuju, přebytku dusíku při přepnutí. Příště asi udělám menší průplach a změnu na květový poměr hned při přepnutí.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Naposledy upravil L1st3r 05-06-2017 v 20:29 PM

Old Post 27-05-2017 v 19:01 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2013 - 600W s pojezdem - 103 odpovědí
08-04-2011 - Kokos 600w - 212 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1607080 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív