Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kokos 600W s pojezdem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 129

Zdar, líbí se mi jak ti to rostlo.
Měl bych dotaz na začátek růstu.... kupuješ lisovanej kokos? upravuješ nák tu vodu, kterou naleješ na tu kostku? ph, ec?
dík, furt s tim mam nákej problém

Everybody loves Bob Marley

Old Post 26-07-2017 v 02:02 AM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 130

Čau, kokos kupuju lisovanej a do vody dávám rovnou hnojiva cca EC 1,2 a PH 5,8 . Neměl jsem s tím problém a nemusím hned zalivat hnojkama.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 26-07-2017 v 16:22 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 131

Jak to myslíš, že nemusíš hned zalívat hnojkama? Stejne tam hned pustíš drip 1,3 EC, ne?

Everybody loves Bob Marley

Old Post 26-07-2017 v 17:23 PM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 132

Drip nepoustim hned po přesazení, dokud nejsou zakoreneny , tak to stejně moc neprosycha. Ted chci zkusit drip použít jen jako ulehčení zalivani a zalivat dle proschnuti kokosu, ted jsem třeba nezalival již tři dny a stále jsou kvetniky dost vlhký. Četl jsem zde na fóru, ze pokud se nechá kokos preschnout, ztratí absorpční vlastnost. Stalo se mi to již párkrát ve foliaku a pomůže několikrát pořádně prolit větším množstvím vody a je jak novej. Možná by i stačilo strcit celej kvetnik na par minut do nádoby s vodou.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 26-07-2017 v 19:44 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-04-2013 - 600W s pojezdem - 103 odpovědí
08-04-2011 - Kokos 600w - 212 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5200190 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív