Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm - HYDRO-DRIP
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Posere ve výnosu Industrial Plant výnosového krále Critical + 2.0 ?
Ano, bude lepší než Critical + 2.0
Ne, Critical zůstane na trůně Dinafem výnosovek
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
mongoose
Stálý Člen

Karma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 49

oko vidí krásných 255g

jsme jen kapkou v moři času...

qík <(°@°)> )~

OUTdoor

INdoor

Promyka venkovská 2018

Old Post 17-08-2017 v 18:46 PM
mongoose je offline   Profil uživatele mongoose   Find more posts by mongoose   Foto galerie člena mongoose   Click here to Send mongoose a Private Message   Add mongoose to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 50






Výsledek osmého kola 2x Industrial Plant pod 250w HPS

Sedněte si... ať až to s vama švicne o zem nemáte trvalý následky
Nebudu to zatím moc komentovat, čísla mluví za vše.
____________________________________________________________


Vrcholy -------Spodky-------Celkem

Industrial Plant NO.1 132,9g--------52,7g---------185,6g
Industrial Plant NO.2 66,6g----------23,6g----------90,2g

Celkem------------------------------------------------275,8g

_____________________________________________________________

CELKEM 275,8g !!!

což znamená

REKORD V CELKOVÉ SKLIZNI 275,8g !!!!!

REKORD V CELKOVÉ VYUŽITELNOSTI SVÍCENÉ ENERGIE 1,1032 g/W !!!!

REKORD VE SKLIZNI Z JEDNÉ ROSTLINY 185,6g!!!!

_______________________________________________________________

Co na TOHLE ŘÍCT????? CO?

Asi že jsem konečně spokojen se sebou i svými schopnostmi i když samozřejmě je toho HROMADA CO ZLEPŠOVAT už teď mě napadají některé věci co chci zlepšit ale také zainvestovat....

Překonal jsem všechno co překonat šlo... Ale bouchání o strop se nebojím mám totiž


NOVÝ CÍL - DOSTAT SE NA 300g pod 250w !!!! a bůh nademnou vidí a ví že těch 25 g tam ještě někde naženu!!!!!
_____________________________________________________________

Vyhlášení výsledků tipovačky:

1.místo - Jamés - 276 g
2.místo - Bitir - 273 g
3.místo - Maryanne 264 g

Tipovali jste celkem dost přesně, asi je z fotek zjevné že toho bude dost...

První místo má tedy Jamés s odchylkou 0,2g !!!
Gratuluji všem a posílám karmy.
_______________________________________________________________

Vyhlášení výsledků ankety :

Ptal jsem se, zdali si myslíte že Industrial Plant překoná výnosem Critical + 2.0 - další výnosovku od Dinafemu kterou jsem měl čest jet, a také ve 2 rostlinách.

Industrialu jste moc nevěřili... Ale on vám pěkně vytřel zrak
6 lidí mu věřilo
12 lidí věřilo dosavadnímu králi Criticalu.

Osobně si ale myslím že Critical o tom není výnosově nijak výrazně hůře, neboť to kolo které jsem jel, byl ŠPATNĚ OHÝBÁN A NEDOKONALE VYPLETENÉ PLETIVO...

Ovšem síla Industrial Plant NO.1 kytky je NEZMĚRNÁ a NEPŘEKONATELNÁ
_________________________________________________________________

Každopádně k Industrial Plant:

- opravdu jsem neočekávál překonání všech rekordů
- opravdu jsem neočekával tak velkou sílu materiálu odrůdy která je výnosová
- předčil všechny moje očekávání a Industral Plant určitě patří mezi TOP genetiky

Chuť/Vůně - chuť je velice zvláštní a vůně ještě více. Chuť je velice "sativová" nevím jak to popsat, ale takhle chutnal vždycky Durban poison - tóny lékořice.... Vůně je 100% jako Durban Poison - totální lékořička...

Seedbanka - Dinafem hodnotím stejně jako u Criticalu - pokulhávající klíčivost, sem tam příznak neinfekčních koulí - ale celkově po všech stránkach SUPER! Dinafem umí silné a potentní rosltliny pokud to o nich řekne že takové jsou.

Smokereport VIZ VÝŠE, jen dodám že stav se rapidně zvyšuje 3/4 slklíčka dokáže celkem kvalitně sundat dva lidi.... což je obdivuhodné!


Závěr: KDO CHCE VÝNOS, A TROŠKU DELŠÍ ZRÁNÍ ZA CENU SÍLY PRODUKTU, JE TO JASNÁ VOLBA
________________________________________________________________

Děkuji za sledování, karmy, tipovačky. Myslím že tomuto kolu bylo učiněno zadost... Příští kolo bude VELICE zajímavá specialitka k již DESÁTÉMU (neuvěřitelné) kolu..... Nechte se překvapit..


Zdraví a těší se na další kolo s vámi, Bohém!

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 18-08-2017 v 10:25 AM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marianne
Stálý Člen

Karma uživatele Marianne - 85% PěstitelskáKarma uživatele Marianne - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 51

Gratuluju :-) je to nádhera, těším se na další kolo

Old Post 18-08-2017 v 10:40 AM
Marianne je offline   Profil uživatele Marianne   Find more posts by Marianne   Foto galerie člena Marianne   Click here to Send Marianne a Private Message   Add Marianne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 52

Pěkné a dobře zhodnocené. Jaky je GE index ? Co kytky na krajích, měli dost místa?

Old Post 18-08-2017 v 11:53 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 53

Tak to je paráda, K+ , k takovému výsledku bych se taky rád někdy dopracoval

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 18-08-2017 v 13:57 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 54

tak to je mazec jakože hodně velkej mazec co dělám špatně ? K+++

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 24-08-2017 v 18:03 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 55

masakrik

Old Post 24-08-2017 v 21:55 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-12-2018 - 12th. Bohémův indoor 250W - 4x Sweet Deep Grapefruit - Aquafarm - HYDRO-DRIP - 11 odpovědí
07-04-2019 - 11th. Bohémův indoor 250W - 4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP - 52 odpovědí
22-11-2018 - 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm - HYDRO-DRIP - 186 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2497450 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív