Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 541

S horkosti v srdci musim konstatovat ze to stale zloutne a vubec nic nepomaha.
Dnes jsem hnojil pomerem 1:5 , a pridal jsem jeste trochu Whorm humusu do kazdeho kvetinace.

Pokud to nepomuze smirim se s tim ze to bude zloutnout az dokonce.
Ten Biobizz kupovat nebudu protoze jsem by v patek za znamym v botanicky zahrade ,bohuzel tam nebyl ale bylo mi receno jeho kolegou ze zpusob hnojeni nemam rozhodne uz menit ze by to nadelalo vice skody nez uzitku.

Pokud to pry neni spatne PH nebo nedostatecna koncentrace hnojeni tak za to mohou 100% ty smutnice , hodne ty koreny poskodily a kytky se pry nedostaly jeste ze stresu.
Pry jsem mel kliku ze vubec prezily a vykvetly.

Uz se tesim na dalsi kolo, priste snad uz konecne bezproblemove.

Old Post 26-08-2017 v 18:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 542

Čau nemyslím si, ze tím ze bys koupil nějaký hnojivo a doplnil tím živiny, narusis nějak schéma hnojení. Pokud vidim , ze me to žloutne, tak prostě sahnu po nějakým hnojivu co ma dostatek N a naleju to tam, ted se me u třech kytek objevil deficit Ca a tak jsem jim tam nalil calmag. Lepší vyřešit deficit než, si striktně stát za chcankama a nebo organikou na úkor vysledku. Marne jsem hledal vápník v obou složkách biosevie a tak jsem tam nalil minerální doplněk. Je to tvoje věc, ale já bych to řešil. GL

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 26-08-2017 v 21:00 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 543

Jo, jo, deficit bych rad resil ale ceho je to teda deficit? Je to ale fakticky deficit?
Rostlina udajne take zloutne kdyz je ve stresu a teoreticky ji momentalne nic z zivin nezchazi a nemusi se z toho zpamatovat vubec.

Larvy smutnic poskodily koreny, to je fakt ! Pokud jsou poskozene koreny s nejvetsi pravdepodobnosti vznika nasledne hniloba korenu ,to je take fakt. Hniloba korenu ma priznaky na listech nezvratne zloutnuti.
To je podle nej duvod ale jen to jen odhad od boku, kdyz tu kytku nemuze videt.

AZ se za pul hodky rozsviti svetlo nafotim teda detaily par listu.
A snad na to spolecne prijdeme co kytkam zchazi.

Old Post 27-08-2017 v 06:24 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 544




Zloutnou listy vzdy od spicek v hornich a strednich patrech.
Spis me to pripada spalene nez z nedostatku nejakych zivin.

Old Post 27-08-2017 v 07:18 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 545

Pokiaľ budeš naraz pridávať aj koncentráciu chcaniek a zároveň aj ten humus, tak to veru možno čoskoro spáliš. Poškodeným koreňom chvíľu trvá, kým sa zregenerujú a obnovia svoju činnosť,- to znamená, že začnú tlačiť živiny do rastliny. Tak pozor na to, aby si to zase neprehnal a neprismažil tie mladé korienky.

Old Post 27-08-2017 v 07:54 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 546

Dal jsem tam jen toho Whorm humusu zanedbatelne a pristi zalivku dam uz zase 1:7 a pokud bude furt zloutnout vratim se na 1:10.

Old Post 27-08-2017 v 08:00 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 547

Zdravím, nechci chytračit, ale ta " vosková " barva listů podle mě značí přebytek, přehnojení, ale u tebe s všemi tvými problémy těžko odhalit příčinu... Držím palce, ať to s aspoň nějakým výsledkem dojedeš

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-08-2017 v 08:38 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 548

Jo , me se to taky zda uz ted spis prehnojeny nez nedohnojeny.
Protoze to furt nechtelo zrat ,zloultly zpocatku jen ty spodni listy , tak jsem furt pridaval (mezi tim dorostly korinky) az jsem to asi mozna trosicku prehnojil.
Ale EC je stale jeste ok.

Verim ze kdyby neprisly do toho ty smutnice a jeste na tak dloyhou dobu tak by to vypadalo docela jinak. Jeste ja blb organiku prolil hypermanganem, no to sem tomu nasadil korunu.

Vratim se teda k 1:10 a uvidime.
Diky Pitre ,doufam ze to uz nejak dojedu a snad vysledek nebude az tak uplne tragickej. Doufam ze kvety jeste trochu nabobtnaji.

Old Post 27-08-2017 v 17:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 549

Hele sorry, ale dle toho cos před tím popisoval, tak jsem myslel ze to bude N, ale az jsi nafotil ty listy, tak to na deficit fakt nevypadá. Taky mám ty listy takový voskový, je to hodně dusíku a nizsi vlhkost, akorát já je mám jen lehce smahly na koncích listu, toto bude asi další stadium prehnojeni a tak daleko jsem se ještě nedostal. Snad se s tím poperes a nebude to mít moc drasticky následky, já jdu bojovat se sviluskama.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 27-08-2017 v 17:51 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 550

Ne L1st3re, to je uplne v poradku, kdyz ste s Bitirem raily hnojit vic tak skutecne ty listy zloutly zespoda uplne jinak nez ted, ty dnesni fotky to je novinka az od dnesniho rana.

Vemte si ,larvy sezerou korinky, ja do toho zlikviduju jeste prospesne bakterie tim hypermanganem ale smutnice prezijou.
Pak jsem dal hned bakterie ktere moc nepomohly ,pak ty predatory hlistice teprve zabraly na ty kurvy, az pak dle rady Bitira jsem dal ten wormhumus a teprve az potom zrejme zacaly korinky dorustat a bakterie se zacaly poradne rozmnozovat. Jelikoz to zloutlo od spoda tak jsem pritvrdil v hnojeni.
No ted sice listy zase zloutnou od spicek z prehnojeni, takze ted jen uberu na klasickych 1:10 a predpokladam ze to uz bude ok.
Myslim ze jsme to nakonec s vasi pomoci dali do poradku.

Verim ze by se kvety mohly jeste zvetsit alespon do prijatene velikosti.

Old Post 27-08-2017 v 18:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 551

Já to ted nekompromisně vystrikal vermitecem, mám 30 dni do konce tak doufám, ze to bude v poho a ze to na ty svilusky konečně zabere.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 27-08-2017 v 18:31 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 552

Kdyztak predatory na svilusky.

Old Post 27-08-2017 v 19:08 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 553





29.DEN 12/12

Dnes vecer jen zalivka a vynecham uplne hnojeni aby kytky spotrebovaly ty prebytecne ziviny co tam maji navic.

To je hruza, takovyhle vysledek po mesici kvetu .
To uz asi moc nenaboptna.

Old Post 28-08-2017 v 10:51 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 554

Uz ti to zdechlo ?

Old Post 30-08-2017 v 10:38 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 555

Nač stahovat kalhoty když brod je ještě daleko...
Pořád máš minimálně 30dní květu před sebou
Ono se není ani čemu divit když tam neleješ super hnojiva enzymy pk a cukry
Prostě nemůžeš chtít výsledky srovnatelný s profi pěsty

Jinak si myslim že to vypadá dobře zřejmě ti ale 60 dní květu stačit nebude

Old Post 30-08-2017 v 10:49 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 556

Kdyby to uz zdechlo tak bych mel aspon klid a mohl bych v klidku rozjet dalsi kolo.
Uz 2x jsem vynechal hnojeni a listy zloutnou jako svine o 106 ,stale od spicek, je to k posrani. Tecou me tady u toho nervy a nemuzu z toho spat, mam takovou depku ze se v noci probouzim nekolikrat za noc ze spani.
Takhle vysilujici a unavnej pest mam poprvy, predtim nebylo nikdy nic tak tragickyho.
Kvety sou furt malinky, vubec nebobtnaji ,nezvetsuji se, premyslim ze to seknu a vyhazim, nemam k tomu daleko a vazne o tom premyslim.
Citim se uplne bezradny a budizknicemu.

Old Post 30-08-2017 v 22:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 557



32.DEN 12/12

Takhle to vypada aktualne.
Ty zlute listu uz nebudu otrhavat,odstranim je az sami odpadnou protoze by tam za chvili nezbyly zadne.

Zitra zacnu lehce hnojit zda se mi ze to zas trochu bledne.
Za ten tyden se mi nezda ze by se kvet zvetsil byt jen i minimetr.

Brok je vazne jeste prilis hodne daleko.

Old Post 31-08-2017 v 17:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 558



37 DEN 12/12

Uz je evidentni ze na vahu z toho bude tak maximalne bida.
Dofam ze to bude alespon fungovat zdravotne kdyz toho bude tak malo.

Vzhledem k tomu ze kvety jsou naprosto stale stejne a vubec nerostou a to doslova , tak to tipuji na takovych 20 g , mozna s velkym stetim maximalne neco k 50 g.

Flushing planuji cca az na 50 den kvetu a seknout to planuji v 60 az 65 dnu takze to bude priblizne o tyden delsi doba na kvetu nez posledne.
Samozrejme ze budu sledovat trichomy.


Edit:

Pro porovnani..... toto je kvet v 36.dnu z minuleho kola.

Naposledy upravil Madical-Strains 05-09-2017 v 17:15 PM

Old Post 05-09-2017 v 17:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 559

Čau , kdesy sem čet , že Když liješ moč na pálky je dobré na zjemnení chuti dávať smotanu . Normálne ju pridaš do vody s hnojkou a upravis . Mám stým skúsenosti v out .a výsledný efekt je že po ususeny sú pálky ešte tvrdší a chuťovo sa pôjdeš zblázniť . Tak zatim ať roste .

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 06-09-2017 v 05:29 AM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 560

Ja neleju moč na palky ale ke korenum.
To bych asi neriskoval.

Jinak paldy v minulem kole byly tvrdy skoro jak sutr.

Old Post 06-09-2017 v 11:38 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 561

Ja mislel ku koreňom , omluva že som to blbé napsal. Tá smotana je super . Za pokus to predsa stojí . Doporučil by som to ku flushu posledné dva týždne k zberu .

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 06-09-2017 v 12:10 PM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 562

Muzu se zeptat proc presne po smetane ma konopi jemnejsi ,nebo lepsi chut a palice sou jako kameny ?

Old Post 06-09-2017 v 12:39 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 563

Jako nevím, ale když jsme kdysi na základce lili mlíko do kytek učitelce, tak to akorát tak po pár dnech děsně smrdělo 😁😁😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 06-09-2017 v 14:46 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 564

No, ja myslim ze v tomhle kole uz jsem udelal s kytkama hodne experimentu a moc se mi to nevyplatilo, radeji se uz budu drzet pri zemi a lit tam smetanu si radeji odpustim.

Old Post 06-09-2017 v 15:21 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 565

Zdar madi, hele je to na pikacu, ale aspoň jsi tady udělal test a všichni tady můžou vidět, že to není ono hnojit chcankama. Možná že to byla ta havěť co jsi měl pořád a ty chcanky tomu taky moc nepridaly. Příští kolo jet nějaké bio hnojivo, třeba od Canny nebo jibd a uvidíš, že to bude dobrý.

Old Post 06-09-2017 v 20:07 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 566

To robia tie bilkoviny + čo ja viem čo ešte smotana obsahuje , na oko to de taky poznat po 2-3 zalivkach , vidíš ako je vitalni , presne jako píše pitr drsné to taký smrdí , ja vám to ukážu v mim thraede . No taký súhlasím s madicalom . Nebyť tých svíň čo mu to napadli byli by to hezci .

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 07-09-2017 v 05:28 AM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 567

A nenapadlo te ze to smrdi ,protoze je to zkazeny, jako nerikam , je mozny ze bakterie nejaky slozky dovedou vyuzit ,ale pochybuju ze by to melo nejakej vliv na stavbu palic.
Nechci byt zlej , ale jak muzes nekomu doporucovat zalivat smetanou ,kdyz si mi odpovedel co ja viem co to jeste obsahuje ?
Az udelas par testu jestli tam je rozdil, tak neco doporucuj.
Edit , aby sis nemyslel ze z tebe delam hlupaka , tak treba mliko ci redeny syrovátka se na kytky pouziva ,, kdyz jeste zila babicka , tak mixovala vyluhy z bylyn a pridavala i syrovatka , ze po tom lip kvetou ,ale nikdy mi nerekla proc.
Mluvim teda o pokojovych rostlinach.

Old Post 07-09-2017 v 06:28 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 568

Pokud chceš něco sklidit, tak se vyser na všechny mlika, syrovátky, red buly, různé picoviny a používej hnojiva které jsou na to určené.

Old Post 07-09-2017 v 06:52 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 569

Jako borec nebyl zase moc vedle co se tyce hnojeni.
Treba mliko ma nejaky makro prvky a stopovy prvky.
Treba fosfor draslik , tusim ze i siru ,nejaky magnesium ,ale hlavne je bohaty na vapnik ,kterej se podili na stavbe palic, proto mozna vidi nejaky zmeny .
Nehlede na to ze v tvym tele produkuje kyselinu mlecnou , tak by teoreticky mohla produkovat i v substratu, to by mohlo mit za nasledek stabilizace ph . Dal ma urcite nejakej ten cukr a celkobe muze byt prospesny pro bakterie.
Proto sem se ptal jestli vi jak to funguje a jak to ma otestovany.

Old Post 07-09-2017 v 09:13 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 570

BITIR - bingo!
ak si pozriete toto:http://www.kleckashop.cz/nirvana-5-l-advanced-nutrients

okrem iného to obsahuje:"syrovátkový protein - rostlina ho využívá při enzymatických procesech místo aminokyselin cystein a tryptofan, ty se účastní kvetení a zůstávají uchovávány pro potřebu rostliny v tzv. L formě"
:-)
syrovátka sa vyrába z mlieka, mlieko obsahuje množstvo aminokyselín, minerálov...atď
takže podľa môjho názoru smotana môže mať vplyv na formovanie a štruktúru kvetov. Taktiež platia starými rodičmi praktizované metódy zalievania krvavou vodou po čistení masa, alebo zvyškami čiernej kávy, či melasou. Každá táto metóda vychádza zo skúseností predošlých generácii. My sa tomu dnes snažíme dať punc vedeckosti vysvetlením a syntetickým napodobňovaním toho, čo tu celé stáročia praktizovali naši predkovia. Samozrejme niektoré firmy to dokážu aj šikovne marketingovo predať a tváriť sa pri tom, že bohviečo vymysleli.
Množstvo dnešných agro-bio-eco metód vychádza práve z týchto princípov medzi ktoré patrí okrem iného aj Madiho chcanky. Uverejnená analýza by to potvrdila. Úprimne mi je ľuto, že to Madimu nevyšlo, ale nemyslím, že to je stratené.
MADI - ako aktuálne hnojíš? Skúsil by som pridať Hoštické slepačince, alebo niečo podobné v tekutom stave.

Old Post 07-09-2017 v 09:45 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1292310 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív