Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » jack
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sbarracuda
Stálý Člen

Karma uživatele sbarracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 53 

jack Příspěvek č. 1

Zdravím před 3 dnama jsem dal kličit 10 semen jack a wdovy vilezla jen vdova všecny a jack my ani jedno nepuklo čím to muže být ?

Old Post 07-04-2017 v 08:23 AM
sbarracuda je offline   Profil uživatele sbarracuda   Find more posts by sbarracuda   Foto galerie člena sbarracuda   Click here to Send sbarracuda a Private Message   Add sbarracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

stary semena? spatne skladovany?

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 07-04-2017 v 08:58 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sbarracuda
Stálý Člen

Karma uživatele sbarracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 3

Tak tyden sem je mnel v šupliku a objednaval sem je z 5semen jinak snima mam naprostou spokojenost ale až tedka vcelku mně to štve že ani jedno je to divný jinak my to vždy vyleze nevim jestli je problem u nich nebo u mně ale dneska je zkusím dat prřes noc do vody a uvidim

Old Post 07-04-2017 v 13:38 PM
sbarracuda je offline   Profil uživatele sbarracuda   Find more posts by sbarracuda   Foto galerie člena sbarracuda   Click here to Send sbarracuda a Private Message   Add sbarracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Atara
Nový Člen

Karma uživatele Atara - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 4

Nech je v hlíně a dej jim čas. Mě některý semínka lezou až po 14 dnech. Jsou to prostě brzdy

Atařina zahrádka 2016

Old Post 08-04-2017 v 09:26 AM
Atara je offline   Profil uživatele Atara   Find more posts by Atara   Foto galerie člena Atara   Click here to Send Atara a Private Message   Add Atara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtekskrtkem
Stálý Člen

Karma uživatele krtekskrtkem - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Atara
Nech je v hlíně a dej jim čas. Mě některý semínka lezou až po 14 dnech. Jsou to prostě brzdy


Taky sem nedávno dal klicit 4X deimos a do 5-ti dnů byli 3 kousky ven, tak sem počkal dalších 5 a nic, tak do toho samého kvetniku sem pichnul semínko syrupa a nestačil sem se divit co to za hybrid :-D ( první dojem) no při bližším prozkoumání prostě dvě kytky (téměř)z jedné díry.

Ale je možné že jsou prostě Ko, ale všechny?? Hmm taky by mě nedalo. Tak ať se daří.

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si
poradí sám a hlupák stejně
neposlechne.“
– Mark Twain

Old Post 08-04-2017 v 09:41 AM
krtekskrtkem je offline   Profil uživatele krtekskrtkem   Find more posts by krtekskrtkem   Foto galerie člena krtekskrtkem   Click here to Send krtekskrtkem a Private Message   Add krtekskrtkem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-03-2011 - Out jack - 24 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6908120 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív