Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Happy Box LED Vol.II
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 33




12.06. - 23.den květu

Dostáváme se asi do třetiny květu a kytky si zatím lebedí. Nemám na chudery vůbec čas, takže jenom zalívám a nechávám to na osudu.
BD#2 (zadní levá) nahodila zatím největší palice. BD#1 (přední levá) má palice o něco menší. Oba JH už taky pomalu nasazují květ ale jsou oproti BD hodně pozadu.
Listy všech kytek zatím bez jediného defektu nebo nějaké zlosti. Jenom spodní listy odpadávají jelikož už nejsou třeba pač na ně nesvítí.
Je mi velmi líto, že se holky moc nevětvili a mám tam celkem dost hluchých míst ale aspoň jsou zdravé a čilé.
Dneska buu mít snad konečně trochu času abych zvedl LED světla trochu výše, pač kytky jsou už jenom pár centimetrů od LEDek.

Jinak dneska budu klíčit jedno semínko nějakého léčivého automatu do 6l airpotu. Na balkóně mám ve velkém květináči Jacka Herera celkem už pěkně povyrostlého, ze kterého udělám pár klonů pro známé. To stejné čeká i mamčin modrý sen (BD).
Z obou kytek udělám asi 4-8 klonů. Obě kytky mám v plánu vyvázat do podobného tvaru viz obrázek níže.

obr.1 / celek
obr.2 / BD#2 květ
obr.3 / Plánovaný tvar po tréningu balkonovek

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Naposledy upravil Pixxel 12-06-2017 v 10:37 AM

Old Post 12-06-2017 v 10:13 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 34


13.06. - Balkón #1 - JH

Nebudu zakládat zbytečně nové vlákno a občas jsem hodím i nějaké fotky z balkónů.
U mě mám na balkónu nyní jednoho Jacka, který je v ?l květináči. Řekl bych, že je to asi okolo 11-15l. Mamku jsem včera večer za světla čelovky obral o šest větví, které jsem včera zapíchnul do kelímků s hlínou a čekám co se bude dít. Konce stonků jsem zařízl do špičky a napudroval nějakým kořenovým stimulátorem.
Dneska, jestli bude časoprostor, zajdu k mamce na balkón a tam udělám podobnou řežbu na Blue Dreamu.
Jinak jsem do 6l airpotu včera hodil semínko Medical kush automatic gold či jak se to jmenuje. Uvidíme co z toho vzejde.

Abych to nějak shrnul počty bylinek

V HappyBoxu mám nyní 2xBD a 2xJH
Na jednom balkóně jeden JH, 6 klonu JH a zasazené semínko automatu
Na druhém balkóně je jedna BD, ze které udělám asi taky 6 klonů.
Kloníci půjdou rodině, známým a kamarádů. Jestli nějaký kloník zbyde, tak si je nechám pro sebe a zasadím je někam do přírody a uvidím, zda z toho něco bude či nikoliv.

Přeji všem pěkný den

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 13-06-2017 v 09:34 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 35



16.06. - 27.den květu

Ahoj,

Kytky se zatím mají bezvadně. Jinak i po 27 dnech po přepnutí pořád pozoruji, že se stále natahují do výšky. Sice nerostou rychle ale jde to vidět zvlášť když člověk kytky vidí po pár dnech. Zajímavé je, že nejvíce rostou ty, kde se generuje nejvíce světla.
Jinak paličky vypadají jak nějaké medúzky s chapadly. Když to porovnám s minulým kolem ve stejnou dobu květu tak paličky velikost paliček je +- stejná. Jediné v čem je rozdíl, že paličky tohoto kola jsou takové kulatější, tvarově konzistentní a mají v sobě mnohem méně listů. Prostě změť chapadel tvaru kuliček.
Můj pocit z toho je, že tohle kole bude hlavně o topovkách, kde se vygeneruje nejvíce g. Spodních paliček moc nebude jako v minulém kole a to se podepíše velmi na výnosu.
JH je kvetením asi o 1-2 týdny pozadu. BD tvoří už celkem velké palice a na některých listech už pozoruju první snížek
Těžko zatím něco předvídat ale pokud něco nezdrbu a nenapadnou mi to nějací chrousti tak to bude opět fajné kolo. Sice zaplnění prostoru je smutnější a větvení se spodníma paličkama je taky slabší ale i tak z toho mám zatím dobrý pocit. Můj cíl je udělat alespoň 1g/W, to znamená asi okolo 100g.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 16-06-2017 v 08:40 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 36




26.06. - 37.den květu

Ahoj,

Tak po trochu menší odmlce jsem tu zpět s info jak vše funguje.

Začnu HappyBoxem...Holky krásně kvetou a vše vypadá v naprostém pořádku. Listy vypadají nádherně. Palice pomalu nabírají na objemu a na BD se tvoří i pěkný cukrkandl. Stavba palic je hutná, kompaktní, taková jaká by měla asi být. Oproti minulému kolu se na tyhle paličky kouká mnohem lépe a mám z nich i takový nějaký lepší pocit. Některé větve budou dělat salámky což se mi ještě nikdy nepodařilo takže z toho mám velkou radost. Už jsou asi v polovině květu takže času mají relativně ještě dost. Jen je škoda, že se mi nepodařilo trochu více zapracovat na vyplnění prostoru a roztahování. Jsem každým týdnem na služebkách a o víkendech doháním osobní život takže na kytky moc času není. Ale asi jim to moc nevadí, pač zdravotně vypadají na výbornou.

Co se týče balkónovek a stavu klonů, tak tam je to horší. Na obou balkónech mi kytky napadli zase molice, tak jsem zaúřadoval s rockeffectem. Trochu po pomohlo ale bude to velký boj.
Kloni nevypadají v moc dobré kondici. Sice žijou ale přesnější popis by byl, že přežívají. Nevypadají, že by se jim chtělo do života. O stavu klonů na druhé balkónu nic nevím. Budu muset zavolat a zjistit jak na tom jsou.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 27-06-2017 v 08:24 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 37




08.07. - 49.den květu

Ahoj, tak jsem tu zase.

Nedostává se mi v poslední době času, služebky, B4L,... Kytkám se nevěnuji tak jak bych chtěl ale naštěstí moc péče nepotřebují. Palic je sice málo, zato se tvoří místy obrovské monstra podle mého. Pomalu a jistě se dělají malé salámky a z klasických palic lezou další paličky jako by ty palice chtěli a chtěli za každou cenu růst. Dneska jsem zalil kytky se sníženou dávkou hnojiv a už je pomalu připravuji na pročištění.
Všiml jsem si na velký rozdíl mezi palicema i stylem květu mezi BD holkama. První levá BD má takovou úplně jinou stavbu palice i ty chloupky nejsou rovné ale takové kroucené. I kdyby to nebyla BD tak mi dělá zatím asi největší radost.
Listy jsou skoro bez jediné vady. Zdraví kytek je stoprocentní a tentokrát zatím žádné breberky.
Výnosově tohle kolo nebude takové žůžo ale myslím, že kvalita to vynahradí více než dostatečně. Snad nic nezkazím a dojedu ty dva týdny v klidu a míru.

obr.1 / celek
obr.2 / BD#1 květ (BD s jiným vzhledem palic)
obr.3 / BD#2 květ (Asi normální BD)

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 08-07-2017 v 13:25 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 38




17.07. - 58.den květu

Ahoj

stav HappyBoxu je zdá se být velmi veselý. Palice stále rostou a rostou a nevypadá, že by chtěly přestat. Ty největší vrchní palice jsou opravdu obří.
Už týden nehnojím a dávám jim napít čisté vody s trochou enzymů. POmalu a jistě už začínají přepínat na zásoby v listech. Vidím to tak na týden-14dnů. Zadní BD kvetla dříve a rychleji takže tu budu kosit asi někdy začátkem příštího týden. Ostatní mají ještě 14 dnů určitě čas. Trichomy jsou zatím ve stavu 40%-60%-0% čiré-zakalené-jantarové. Vzhledem k tomu, že z palic rostou další palice tak se u těch největších palic obávám možné plísně. Fukaři sice foukají ale snad se mi tyhle problémy vyhnou. Vlhkost se pohybuje okolo 50%, takže omezuju i trochu zálivku. Příroda má teď v plánu trochu zatopit, takže vlhkost trochu klesne. Pokud se vše bude vyvíjet stejným tempem tak si myslím, že tohle kolo má našlápnuto na to překonat výnosem kolo první. Každopádně přední zvláštní BD voní hodně ovocně s citronovou dominancí, ostatní mají takovou nespecifikovatelnou vůni. Kvalita paliček je asi zajištěna. Pokud výnos bude za hranicí alespoň 1g/W, tak budu moct konstatovat a všem doporučit svícení z boku.

Jinak balkónovky jsou na to velmi dobře. Sice obě měly potíže s holuby, kdy mi je trochu rozlámali u hlavního stonku ale vše bylo stáhnuto lepící páskou a teď opět obě rostou jak zběsilé. Mamčina BD se neuvěřitelně pěkně rozrostla i přes ty peripetie. Jde vidět, že každým dnem nahazuje nové a nové větvičky a patra. Jack Herer na mém balkóně jsem trochu poroztahoval a vypadá to na velmi dobře rostlou kytku. hodně se to větví a patruje, takže výnos bude velmi fajný. Ještě má dlouhý čas na růst, takže to bude asi opravdu velká potvora.
Letos outdoor asi nepojedu, pač klony, které jsem udělal pomalu a všichni po jednom chcípají. Možná jedna, dvě to přežijí ale obávám se, že už nedorostou do velikostí jak by mohly. To klonování budu muset na příští rok více naštudovat.
Nicméně ale obě balkónovky jsou na velmi dobré cestě. Sice jsou napadené molicemi a trochu puklicemi ale snažím se s něma při každé volné chvilce bojovat. Zatím to vypadá, že vítězím a holkám se to moc líbí.

Mám i zasazené AF jménem Gold Medical Kush Automatic od Spliff Seeds. Začátek měla složitější pač se hodně vytáhla a měla dlouhý stonek. Teď už jej trochu zdřevnatila a posílila takže už je jí fajn. Pro jistotu jsem ji přichytil k tyčce, kdyby byla bouřka. Vůbec netuším kdy jsem ji sadil a podle mého určitě tři týdny to budou. Růst bude ještě asi tak 14dnů a pak přejde pomalu do květu. Doufám, že aspoň 20-30g na ní později uvidím.

Nuže tak mi držte palce ať HappyBox dojedu bez problému. Jedná se o možný historický milník v pěstování konopí. Pokud se mi to podruhé v praxi potvrdí, tak by bylo fajn to ověřit i u jiných skříní zda jsou výsledky podobné. Nebylo by přece moc fajn si jenom změnou svícení zajistit minimálně 1g/W?

obr.1 / Největší palice, přední BD
obr.2 / Celek
obr.3 / Balkón, roztahaný jack herer a vzadu automat, a kousek Caroliny Reaper

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 17-07-2017 v 12:57 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 39




26.07. - 67.den květu

Ahoj,

Už se pomalu blížíme k 70 dnům květu a stále to nevypadá, že by se mělo sklízet.
Zadní BD (levá zadní) je posypaná moc hezky ale uplně finální ještě není.
Semotamo sezou ještě nové chloupky a trichomy jsou ve stavu 15%-80%-5% čiré-zakalené-jantarové. Zajímavé je, že listy jsou ještě celkem tmavé, plné živin. Tuhle kytku však budu kosit asi jako první, pač je asi ze všech čtyř nejzralejší.

Přední BD (levá přední) stále trochu bobtná. Snad ani jeden chloupek není hnědý. Trichomy jsou 35%-60%-5% (Č-Z-J). Listy se chovají jak bych při fluši předpokládal, světlají po celé kytce.
Podle mého tohle není BD ale jiná odrůda. Nicméně velikost některých palic je obří ale posypání cukrem se tu moc neděje. Vzhledem k tomu, že ani jeden chlopek není hnědý tak má asi ještě dost času před sebou tak snad trichomy se ještě objeví.

Oba JH jsou na tom podobně. Trichomy 25%-70%-5% (Č-Z-J) a malá-střední pocuktovanost. Listy tmavě zelené. Zadní JH na některých paličkách tvoří velké kalichy a některé větvičky se už ohýbají pod tíhou palic.

Vůně je u každé kytky trochu jiná. Nejvíc mi voní ta zvláštní první levá BD. Jinak spodní palice jsou malinké a nerostou do chuchvalců jako v mém minulém kole. Tohle kolo daly holky většinu síly hlavně to vrchních palic. Vzhledem k tomu, že spodní paličky mají však potenciál, tak plánuji sklízet nadvakrát.
Seknu vrchní palice a spodní palice nechám ještě chvíli dorůst a dozrát.
Abych nezapomněl, tuto noc jsem fázi světla vynechal abych podpořil růst trichomů ale žádný vliv jsem nezaznamenal. Uvidíme co se stane zítra.

Zatím zdraví kytek vypadá suprově a brebery se mi zatím vyhly, snad i plíseň. Zatím vše vypadá fajn a pokud mě nesklamou vahou vrchní obří palice, tak to bude opět moc fajn kolo. Snad mi neudělají holky ostudu a bude aspoň 100g sušeného

Balkónovky zatím rostou a větví se. Jen mě trochu trápí ten automat. Potvora během 7 dnů se dvojnásobně zvětšila a už mi vršek přesahuje přes zábradí balkónu. Naštěstí už pomalinku přechází do květu ale počítám stím, že ještě povyroste.
Neměřil jsem ji jak je vysoká ale 1m určitě bude mít. Jestli ještě během začátku květu povyrose o 10-20čísel tak to bude zlé. A to jsem ji holku jednu vytáhlou fest přehnojil až ji zvrásněly a pokrutily listy.
Ony ty airpoty co jsem použil na tento automat i v HappyBoxu mají opravdu velký vliv na růst a zdraví kytek.
Jinak od mamčiny balkónovky BD jsem ušmikl na test dva malé výhonky, které se teď snažím znova zakořenit. Sice je asi pozdě ale chtěl jsem si napravit reputaci pač ani jeden klon mi nevydržel. Asi jsem to moc přelil:/.
Teď jsem to podlil jenom mírně a ze dvou plastových kelímků na pivo jsem udělal, pro každou větvičku, skleníček. Zatím si tam větvičky lebedí a listy mají normálně vzpřímené tak uvidíme jak se jim bude dařit.

Pokud to někdo sleduje a vidí nějaký problém nebo námět na zlepšení tak budu rád, když napíše co dělám blbě.

Buďte všichni fajní!

obr.1 / Celek
obr.2 / Ohnivý Jack Herer
obr.3 / Posypaná palice zadní BD

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 26-07-2017 v 09:50 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 40




31.07. - 72.den květu

Ahoj,

Už jsme s holkama překonali 10.týden květu a stále to vypadá, že budeme stále kvést, růst a zrát jako víno.

Zadní BD velikost paliček se nezvětšuje, listy jsou stále tmavě zelené. Jediné co jsem zaznamenal je přibývání cukrkandlu a možná trochu bobtnání spodních paliček. Zralá ještě není a chce to ještě minimálně tento týden nechat.

Přední BD ve velkém žloutne a žloutnou a usychají i paličkové listí. Moc se mi to nelíbí pač suché kousky paličkových listí v palicích může mít následek vzniku plísně. Trochu jsem to včera zahnojil mým 100% bio hnojivem z výluhu čínských čajů. Flushing jsem asi začal zbytečně moc brzo. Minimálně u této kytky. Její paličky stále nabírají na velikosti a už to jsou opravdu velká monstra. Stále se z obřích palic objevují nové a nové minipaličky s čerstvými chloupky. Jediná nevýhoda je, že se ty paličky nechtějí moc cukrkandlovat. Trichomů je velmi málo a zralost je taky ještě asi daleko.

Jackové naštěstí už pomalu a jistě dostávají rozum, paličky začaly růst ve velkém stylu. Dělají se nové struktury paliček, které mají velké kalichy. Větvičky už to pomalu nestíhají a pomalu a jistě se bortí. Listy jsou stálé zelené ale už místy začínají světlat. Hnojivo v listech teda už dochází a za týden až 14 dnů bude určitě hotovo.

Mám pocit, že pod mýma LEDkama to trvá nějak moc dlouho. Na druhou stranu velikost palic je móc hezká a móc bych se divil, pokud bych z HappyBoxu nesklidil aspoň těch 100g sušeného. Vůně zatím v mezích. Nic extrémně nevoní na velkou vzdálenost. Jen při dotyku je pak prst velmi voňav.

Balkóny jsou zatím v pořádku krom AF medical kushe. Ta se vyšvihla na nynějších 104cm. Přeshahuje celkem dost zábradlí takže už z protějšího baráku jde určitě vidět. Naštěstí jak rychle rostla, tak rychle i kvete. Už teď po pár dnech květu má paličky jako holky v happyboxu po 10 dnech. Časem budu muset vymyslet nějaké zakrývadlo aby tak nerazila

Uvidíme jak to bude vše probíhat Zatím to vypadá velmi slibně a všechny kytky mi dělají velkou radost. Jestli tohle kolo a balkónovky povedou dojet bez plísní, tak to bude epesní

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 31-07-2017 v 15:07 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 41






07.08. - 79.den květu

Ahoj,

Už jsme v polovině 11 týdnu květu a stále ne a né zrát. Všechny potvory stále mají tendenci vyhazovat nové a nové malé paličky z palic.
Naštěstí tmavě syté listy u Jacků i u zadní BD už začínají pomalu taky ztrácet živiny a pooooomalinku světlají.
Ve středu minulý týden jsem skosil jednu vrchní paličku na košt i na detailní zkouknutí stavu trichomů a vnitřků stavby palic.
Z useknuté palice mi přišlo jako by kdysik mléčné trichomy zase pruzračněly. Většina jich byla průzračná a občas sem tam nějaký mléčný trichom.
Toš se zklamáním, že to moc nebude fungovat, jsem kousek o víkendu vyzkoušel v mém DIY vapíku a po deseti minutách to na chvíli přítelkyni mírně sejmulo a já byl taky takový velmi vláčný.
Do toho mého vapíku se vleze asi maximálně okolo 0,3g sušeného, když to přeženu ale i tak je můj vapík s dobrou travkou schopný zničit dva člověkojedince. Takže velká radost, že i jedna taková palička výjde na minimálně na 6 fajných greenmeetingů.
Jinak palička ještě nebyla 100% suchá, takže to nebylo chuťově a voňavě ono. Palička měla 2g ale vzhledem k tomu, že nebyla ještě uplně suchá za ty 4dny veder, tak bych řekl, že ve výsledku by 1-1,5g měla.
Jak byla čersvá, tak vážila 5g.
Celkově nevím co si mám o tom myslet. Některé palice pořád rostou, listy stálé zelené, trichomy zatím spíše průzračné. Velmi se obávám, že čím déle budu čekat, tím bude pravděpodobnější plíseň.
Nechci to sklízet nezralé ale taky nechci o to přijít. Přemýšlím, že bych horní paličky seknul a nechal jenom ty spodní aby nabrali na síle. Co by jste doporučili v této zapeklité situaci? Nechat to dozrát nebo to radši o víkendu seknout?

Na balkóně mi Jack Herer pomalinku roste. Listy má krásné zelené a molice jsou úspěšně zliknidovány. Jsou tam jenom puklice, které čas od času odrypnu a postříkám rockeffectem. Nevypadá, že by jí vadili tak to moc nehrotím.
Medicínský automat jsem ohnul v horní 1/5 pač už to bylo moc vysoko. Nevypadá, že by jí to vadilo pač paličky už pomalu míří vzhůru. Horní-spodní větve se výškou srovnali s tou ohnutou částí a tak předpokládám, že snad bude na AFku více vrcholovek.
Uvidíme jak se stím holka popere. AFko by se v růstu nemělo moc trápit ale v květu v tom nevidím problém. Je možné, že díky ohnutí vrchní části rostliny zajistím více vrcholovek a tím pádem i větší výnos. Jen to pak budu muset nějak podchytit ať se nezlomí ve větru.
U mamky na balkóně jsem dlouho nebyl, tak netuším jak to tam vypadá. Ale předpokládám, že kdyby bylo něco zlého tak bych se o tom jistě dozvěděl.
Jinak se daří i paprikám. Na fotce jde vidět, jak mi rostou ty nejpálivější papričky světa, Carolina Reaper


obr.1 / Celek
obr.2 / Největší paličky
obr.3 / Stále rostoucí palička
obr.4 / Seknutá palička zadní BD
obr.5 / Nejpálivější papričky Carolina Reaper

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 07-08-2017 v 10:48 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 42


09.08. - 81.den květu

Už budeme kvést skoro tři měsíce a ony ty potvůrky mi dělají totok. Stálé se snaží růst ať se děje co se děje. Je mi toho škoda to sekat když tak krásně paličky rostou a protahují se. Nicméně přední BD (ta nejvíc zežloutlá) už má hodně trichichomů mléčných a asi jí budu sklízet tento pátek či sobotu. Některé paličkové listí už odumřelo a bojím se, že to chytne plíseň. Seseknu však jenom ty obří vrchní palice a nastříhám je na menší ať mi celá palice nekiksne při sušení. Zadní BD nemám zkontrolovanou jak na tom je. Dneska zkouknu a uvidím co a jak.
Jackís stále kvetou ve velkém a z palic se stéle objevují nové paličky. Listy jsou zatím tmavě zelené s mírným žlutým nádechem, takže už taky pomalu přichází jejich chvíle. Pěkně se rosí a nabírají na objemu tak je nechám do příštího týdne.
Kdybych byl býval věděl, že to nechytne plíseň tak bych to tam ještě klidně všechno 14 dnů nechal a pak sklízel monstra s výnosem 2g/W. Jsem moc zvědav, jaký bude výsledek.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 09-08-2017 v 09:59 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 43



12.08. - 84.den květu - přední levá BD - první část sklizně vrchních paliček

Ahoj,

dneska v dopoledních hodinách jsem šmikl tři největší a jednu menší paličku z přední levé BD. Paličky krásně ovocně voní a jsou velmi hutné a tvrdé. Ta největší mi spadla na zem a zvuk byl takový tvrdý jak kdyby spadlo něco tupého na zem:).
Váha po rozestříhání palic je pěkných 26g mokrého matroše. Z minulého kola je koeficient sušení okolo 3,5. Tedy bych měl mít z těchto čtyř paliček okolo 7,5g. Není toho moc ale 25g sušeného snad tahle holka dosáhne:). Nu uvidíme jak se budou další dny holky chovat.
Mějte krásný víkend;)

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 12-08-2017 v 13:53 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 44



14.08. - 86.den květu - zadní levá BD - první část sklizně vrchních paliček

Ahoj,

v pondělí jsem musel sklidit vrchní paličky zadní BD, pač jsem až do pátku na služební cestě. Nechtěl jsem riskovat plíseň vrchních palic, tak jsem je radši zkosil. Celkově jsem ucvakl 8ks vrchních krásných voňavých palic, které jsou neskutečně pocukrované a lepivé. Všechny jsem se rozestříhal aby se lépe sušily a aby byla menší šance chytnout plíseň. Prsty a nůžky byly ulepené jak jsem živ nezažil. Když jsem přimáčkl palec a ukazováček k sobě tak jsem musel vyvinout opravdu velkou sílu abych je dostal od sebe. Příště už jim nebudu lít do zálivky ten Herkules:D.
Z těchto osmi palic bylo nakonec okolo 37g morkých paliček, tvrdých jako kámen plus malá hnědá kulička pryskyřice jako bonus;).
Paličky z přední BD byly z velké 5l zavařovačky přesunuty do malé zavařovačky a do velké zavařovačky putovaly paličky nové aby se tam mohly točit a dělat ze sebe krásné zelené nugátky radosti.
Po dvou dnech sušení první várky palic z předdní BD se z 26g stalo okolo 13g. Jsou ještě čerstvé takže váha půjde určitě velmi dolů. Těch 7g bych ve výsledku i věřil.
Až dojedu v pátek domů tak zhodnotím situaci a o víkendu seknu další palice dolů.
Čekal jsem, že vrchní palice budou vážit trochu více, takže nepředpokládám, že se dostanu nad 1g/W. Možná se k němu přiblížím ale určitě to nebude takové terno jako v kole prvním.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 16-08-2017 v 14:42 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 45


19.08. - 91.den květu - zbytek přední BD

Tak v sobotu jsem došmikl celou přední BD. Váha ukazovala 48g mokrého materiálu.
S předchozími 26g to dává hezkých 74g mokrého materiálu . S koeficientem sušení z minulého kola 3,5 můžu očekávat okolo 21g sušených paliček.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 21-08-2017 v 11:47 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 46


19.08. - 91.den květu - zbytek zadní BD

V sobotu jsem šmikl i zadní BD. Je neskutečně lepkavá. Zbytek, který jsem sklidil, vážil 43g mokrých paliček. S předchozími setnutými vršky (37g) tak je nakonec sklizeno 80g morkých palic. Sušeného tedy můžu očekávat okolo 22-23g suchých paliček.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 21-08-2017 v 11:54 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 47





20.08. - 92.den květu - Obě Jackie

V nedělu jsem zkosil obě Jackie. Přední Jackii ukázala na váze 66g a zadní 77g mokrých paliček. Očekávaný výnos v sušeném stavu by mohl být okolo 19g a 20-21g.

obr.1 / Nej paličky z přední Jackie
obr.2 / nastříahné paličky z přední Jackie na váze
obr.3 / Nej paličky ze zadní Jackie
obr.4 / nastříahné paličky ze zadní Jackie na váze

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 21-08-2017 v 12:00 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 48

caf! sledoval som kolo a gratulujem k úspešnému zavŕšeniu pestu! Ako to sušíš, prípadne čo s tým máš v pláne ďalej?
Som zvedavý na hodnotenie. Asi to budeš vapovať?? SOm zvedavý na chuťové a účinkové hodnotenie BD, ktorý je v USA štatistikách dosť obľúbený

Old Post 21-08-2017 v 12:23 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-02-2018 - Happy Box LED Vol.III - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0624170 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív