Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » L.s.d -- Critical Kush -- Critical +2,0
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Pil si ?
Bol som s dežom na pive
Black Jack
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
barneyfarmaris
Stálý Člen

Karma uživatele barneyfarmaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 36  

Obecné Příspěvek č. 1

[účet odstraněn]

Old Post 03-04-2017 v 17:02 PM
barneyfarmaris je offline   Profil uživatele barneyfarmaris   Find more posts by barneyfarmaris   Foto galerie člena barneyfarmaris   Click here to Send barneyfarmaris a Private Message   Add barneyfarmaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyn1kdy
Stálý Člen

Karma uživatele tyn1kdy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 2

Ahoj, tak allmix si myslim ze bude uplne v pohodě Jinak critical 2,0+ pojedu tenhle rok taky. Mám ho od dinafemu. A jinak mas ještě čas, dal bych to klíčit až na začátku května S těma hnojkama neporadím, at se Daří a udělaj pak nějakej topic, jsem zvědavej na to LSD aji critical abych mohl porovnat

Old Post 03-04-2017 v 18:49 PM
tyn1kdy je offline   Profil uživatele tyn1kdy   Find more posts by tyn1kdy   Foto galerie člena tyn1kdy   Click here to Send tyn1kdy a Private Message   Add tyn1kdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barneyfarmaris
Stálý Člen

Karma uživatele barneyfarmaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 3

[účet odstraněn]

Old Post 04-04-2017 v 22:12 PM
barneyfarmaris je offline   Profil uživatele barneyfarmaris   Find more posts by barneyfarmaris   Foto galerie člena barneyfarmaris   Click here to Send barneyfarmaris a Private Message   Add barneyfarmaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barneyfarmaris
Stálý Člen

Karma uživatele barneyfarmaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 05-04-2017 v 22:57 PM
barneyfarmaris je offline   Profil uživatele barneyfarmaris   Find more posts by barneyfarmaris   Foto galerie člena barneyfarmaris   Click here to Send barneyfarmaris a Private Message   Add barneyfarmaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tyn1kdy
Stálý Člen

Karma uživatele tyn1kdy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5

Minulej rok jsem jel Magnum od budhy, ale totalne jsem to po****, daval jsem to pozdě do skleniku a nevím proč ale vubec mi to nerostlo. Jel jsem mninulej rok dvě kola, stím že tyhle šli až do toho druhého. První kolo všechno OK, ale tam zrovna budha nefiguroval

Old Post 06-04-2017 v 12:03 PM
tyn1kdy je offline   Profil uživatele tyn1kdy   Find more posts by tyn1kdy   Foto galerie člena tyn1kdy   Click here to Send tyn1kdy a Private Message   Add tyn1kdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barneyfarmaris
Stálý Člen

Karma uživatele barneyfarmaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 04-05-2017 v 17:08 PM
barneyfarmaris je offline   Profil uživatele barneyfarmaris   Find more posts by barneyfarmaris   Foto galerie člena barneyfarmaris   Click here to Send barneyfarmaris a Private Message   Add barneyfarmaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barneyfarmaris
Stálý Člen

Karma uživatele barneyfarmaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 7


[účet odstraněn]

Old Post 04-05-2017 v 17:17 PM
barneyfarmaris je offline   Profil uživatele barneyfarmaris   Find more posts by barneyfarmaris   Foto galerie člena barneyfarmaris   Click here to Send barneyfarmaris a Private Message   Add barneyfarmaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hern
Nový Člen

Karma uživatele hern - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 8

LSD jsem měl před léty na zahrádce (stř.Čechy) - asi nejhezčí kytka za ty léta (nádherně, pravidelně rostlá, nenáročná, silná, odolná, s výborným výnosem a kvalitou ) .....jako outdoor indica dobrá volba.
Ven dát určitě až po "zmrzlých" (polovina května), přiklopit PET-kou a hlavně dát pozor na slimáky.....

Naposledy upravil hern 04-05-2017 v 18:35 PM

Old Post 04-05-2017 v 18:19 PM
hern je offline   Profil uživatele hern   Find more posts by hern   Foto galerie člena hern   Click here to Send hern a Private Message   Add hern to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barneyfarmaris
Stálý Člen

Karma uživatele barneyfarmaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 9

[účet odstraněn]

Old Post 08-05-2017 v 13:38 PM
barneyfarmaris je offline   Profil uživatele barneyfarmaris   Find more posts by barneyfarmaris   Foto galerie člena barneyfarmaris   Click here to Send barneyfarmaris a Private Message   Add barneyfarmaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barneyfarmaris
Stálý Člen

Karma uživatele barneyfarmaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 10


[účet odstraněn]

Old Post 08-05-2017 v 13:39 PM
barneyfarmaris je offline   Profil uživatele barneyfarmaris   Find more posts by barneyfarmaris   Foto galerie člena barneyfarmaris   Click here to Send barneyfarmaris a Private Message   Add barneyfarmaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barneyfarmaris
Stálý Člen

Karma uživatele barneyfarmaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 11

[účet odstraněn]

Old Post 10-05-2017 v 08:16 AM
barneyfarmaris je offline   Profil uživatele barneyfarmaris   Find more posts by barneyfarmaris   Foto galerie člena barneyfarmaris   Click here to Send barneyfarmaris a Private Message   Add barneyfarmaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 12

Jestli jsi fanda Barneys Farm, rozhodně zkus Pineapple Chunk
Stojí to za to

Old Post 10-05-2017 v 12:54 PM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barneyfarmaris
Stálý Člen

Karma uživatele barneyfarmaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 13

[účet odstraněn]

Old Post 11-05-2017 v 09:03 AM
barneyfarmaris je offline   Profil uživatele barneyfarmaris   Find more posts by barneyfarmaris   Foto galerie člena barneyfarmaris   Click here to Send barneyfarmaris a Private Message   Add barneyfarmaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheHarst
Stálý Člen

Karma uživatele TheHarst - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 14


Hele zasadil jsem Pineapple už někdy myslím v březnu a měl ho doma
Zastříhával jsem jeden jako keř a druhý jako strom ...

Keř měl cca 2m (šířka) x1m (hloubka) x1,5m (výška) s cca 50ti vrcholky a sklidil jsem okolo 750-800 g dry

Strom měl cca 1,5m x 1,5m x 3m s cca 30ti vrcholky a sklidil jsem okolo 1000-1100 g dry

Takže za mě spokojenost, hlavně je odolný vůči nemocem a pěkný palice (jako indoor)
viz. foto

Jinak to s tím světlem .... AF by možná měl nějaký šok, ale moc ho to nezpomalí...

A u femek/regulár je to upřímě úplně jedno Když femku zasadíš teď, tak jí můžeš zastříhávat a ohýbat ve směs stačí, když jí dáš do konečný hlíny kde budeš sklízet cca na konci června

Hlavně femky/regulár jsou docela odolné Řekl bych, že se nemáš čeho bát ...

Pokud jsi zasadil femky už teď, tak můžeš čekat výnos 400g + /kytka...
AF by byl cca od 30g - 200g, ale 200g to je už vážně hranice u AF

Old Post 11-05-2017 v 09:20 AM
TheHarst je offline   Profil uživatele TheHarst   Find more posts by TheHarst   Foto galerie člena TheHarst   Click here to Send TheHarst a Private Message   Add TheHarst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 15

[účet odstraněn]

Old Post 11-05-2017 v 14:26 PM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KonUPa
Stálý Člen

Karma uživatele KonUPa - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 16

[účet odstraněn]

Old Post 11-05-2017 v 14:30 PM
KonUPa je offline   Profil uživatele KonUPa   Find more posts by KonUPa   Foto galerie člena KonUPa   Click here to Send KonUPa a Private Message   Add KonUPa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5426350 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív