Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Pomalý růst - OG kush dinafem auto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
jorge
Nový Člen

Karma uživatele jorge - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 17  

Obecné Pomalý růst - OG kush dinafem auto Příspěvek č. 1


Moje rostlinky mají už tři týdny ale připadají mi jako by měli 14 dní, bojím se že už moc nevyrostou :/

Old Post 26-03-2017 v 16:09 PM
jorge je offline   Profil uživatele jorge   Find more posts by jorge   Foto galerie člena jorge   Click here to Send jorge a Private Message   Add jorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jorge
Nový Člen

Karma uživatele jorge - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 2

mají tak 15 cm na výšku, ale to mi příjde na 3 týden hodně málo

Old Post 26-03-2017 v 16:12 PM
jorge je offline   Profil uživatele jorge   Find more posts by jorge   Foto galerie člena jorge   Click here to Send jorge a Private Message   Add jorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtekskrtkem
Stálý Člen

Karma uživatele krtekskrtkem - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 3

Hoj

Chce to lepší podmínky, mě v obýváku na stole taky nic moc nevalí :-D to trošku rozepiš co to máš, kde to máš, v čem to máš , co plánuješ dal s těma kytkama atd.

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si
poradí sám a hlupák stejně
neposlechne.“
– Mark Twain

Old Post 26-03-2017 v 17:57 PM
krtekskrtkem je offline   Profil uživatele krtekskrtkem   Find more posts by krtekskrtkem   Foto galerie člena krtekskrtkem   Click here to Send krtekskrtkem a Private Message   Add krtekskrtkem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jorge
Nový Člen

Karma uživatele jorge - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 4

Ze začátku to mělo trochu spoždění kvůli nedostatku světla ale to už jsem vyřešil (snad) ?

Naposledy upravil jorge 26-03-2017 v 19:59 PM

Old Post 26-03-2017 v 18:44 PM
jorge je offline   Profil uživatele jorge   Find more posts by jorge   Foto galerie člena jorge   Click here to Send jorge a Private Message   Add jorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jorge
Nový Člen

Karma uživatele jorge - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od krtekskrtkem
Hoj

Chce to lepší podmínky, mě v obýváku na stole taky nic moc nevalí :-D to trošku rozepiš co to máš, kde to máš, v čem to máš , co plánuješ dal s těma kytkama atd.


XD mám to u okna dosvicuju to usporkou ekvivalentní 100w , hnojím plagron alga grow, zatím to mám v 1l petce přesazovat sem chtěl až to bude mít aspoň ty dvě patra ale přesadím to rovnou jsou to OG kush automaty proto se bojím že se pustí do květu a ani nevyroste :/

Old Post 26-03-2017 v 18:49 PM
jorge je offline   Profil uživatele jorge   Find more posts by jorge   Foto galerie člena jorge   Click here to Send jorge a Private Message   Add jorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtekskrtkem
Stálý Člen

Karma uživatele krtekskrtkem - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od jorge


XD mám to u okna dosvicuju to usporkou ekvivalentní 100w ,

Nezlob se na mě ale, to ti stojí za to abys tam měl ve finále 10 max 15 g pod tou usporkou?? Hele já být tebou presadim (opatrně) a hodím na balkon přes den a noc dovnitř, nebo windoor. Hoj ať se daří

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si
poradí sám a hlupák stejně
neposlechne.“
– Mark Twain

Old Post 26-03-2017 v 20:29 PM
krtekskrtkem je offline   Profil uživatele krtekskrtkem   Find more posts by krtekskrtkem   Foto galerie člena krtekskrtkem   Click here to Send krtekskrtkem a Private Message   Add krtekskrtkem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jorge
Nový Člen

Karma uživatele jorge - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 7

Je to moje první pěstování takže moc nwm :/

Old Post 26-03-2017 v 20:31 PM
jorge je offline   Profil uživatele jorge   Find more posts by jorge   Foto galerie člena jorge   Click here to Send jorge a Private Message   Add jorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jorge
Nový Člen

Karma uživatele jorge - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od krtekskrtkem

Nezlob se na mě ale, to ti stojí za to abys tam měl ve finále 10 max 15 g pod tou usporkou?? Hele já být tebou presadim (opatrně) a hodím na balkon přes den a noc dovnitř, nebo windoor. Hoj ať se daří


No právě že to mám windoor ale to spořivkou to jen dosvicuju, celkem tragické pěstování na příště si postavím skříň

Naposledy upravil jorge 26-03-2017 v 20:47 PM

Old Post 26-03-2017 v 20:35 PM
jorge je offline   Profil uživatele jorge   Find more posts by jorge   Foto galerie člena jorge   Click here to Send jorge a Private Message   Add jorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 9

Nech to za oknem a dej se vule bozi. A zacatkem cervna si nasad nejaky rychly automaty , vyhod je na slunko a kochej se jak rostou

Old Post 26-03-2017 v 20:52 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jorge
Nový Člen

Karma uživatele jorge - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Nech to za oknem a dej se vule bozi. A zacatkem cervna si nasad nejaky rychly automaty , vyhod je na slunko a kochej se jak rostou


Strašně rád bych pěstoval na bakoně ale bydlím v paneláku takže by mě brzo někdo práskl Nebo je to do 2 kytek povolené ? no asi radši začnu stavět skříň protože s nemám zrovna shovívavé sousedy :/

Naposledy upravil jorge 26-03-2017 v 21:17 PM

Old Post 26-03-2017 v 21:02 PM
jorge je offline   Profil uživatele jorge   Find more posts by jorge   Foto galerie člena jorge   Click here to Send jorge a Private Message   Add jorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 11

No nemusi to byt zrovna na balkone, nevim tvoje podminky, ale venku je dost mista na pestovani ,pokud nebydlis nekde v centru prahy. Pokud pojedes v boxu, tak zapomen na autflower a hod tam rizky. At to roste , pic

Old Post 26-03-2017 v 21:39 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jorge
Nový Člen

Karma uživatele jorge - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Bitir
No nemusi to byt zrovna na balkone, nevim tvoje podminky, ale venku je dost mista na pestovani ,pokud nebydlis nekde v centru prahy. Pokud pojedes v boxu, tak zapomen na autflower a hod tam rizky. At to roste , pic


Partizanské pěstování by mohla být sranda ale lidi chodí všude :/

Old Post 28-03-2017 v 07:58 AM
jorge je offline   Profil uživatele jorge   Find more posts by jorge   Foto galerie člena jorge   Click here to Send jorge a Private Message   Add jorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 13

Na stromy ale moc nelezou .

Old Post 28-03-2017 v 08:01 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jorge
Nový Člen

Karma uživatele jorge - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Na stromy ale moc nelezou .


Pěstovat na sromě by mohlo být zajímavé ještě jsem četl něco o kukuřici ale nevím kdy se sklízí takže se bojím že by my to mohl někdy koncem sklizně přejet kombajn, jakou odrůdu bys doporučil pro partizanské a automat nebo obyčejné ? dik

Old Post 28-03-2017 v 08:47 AM
jorge je offline   Profil uživatele jorge   Find more posts by jorge   Foto galerie člena jorge   Click here to Send jorge a Private Message   Add jorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 15

To je uplne jedno, nejlepsi sou dle myho rizky od nekoho ,kdo to prubnul a vi ze to venku dokvete.
Jo kukurice je dobra, ale musis si zistit kdy to sklizi, u nas se to sklizi behem 1 mesice . Na strome te to uz musi bavit . V kukurici bych jel na klid automaty , kdyz zavitas do sekce autoflower odrudy , dozvis se toho vic nez ode me .

Old Post 28-03-2017 v 09:06 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jorge
Nový Člen

Karma uživatele jorge - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Bitir
To je uplne jedno, nejlepsi sou dle myho rizky od nekoho ,kdo to prubnul a vi ze to venku dokvete.
Jo kukurice je dobra, ale musis si zistit kdy to sklizi, u nas se to sklizi behem 1 mesice . Na strome te to uz musi bavit . V kukurici bych jel na klid automaty , kdyz zavitas do sekce autoflower odrudy , dozvis se toho vic nez ode me .


Řízky bych rád ale nevím moc kde sehnat :/ asi pojedu noname kterých mám ještě hromadu

Old Post 28-03-2017 v 12:04 PM
jorge je offline   Profil uživatele jorge   Find more posts by jorge   Foto galerie člena jorge   Click here to Send jorge a Private Message   Add jorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-05-2013 - Pomalý růst outdoor - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2108220 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív