Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. Ak47 + Special Queen 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Hydroponie 1. Ak47 + Special Queen 250W Příspěvek č. 1



Zdravím,
grower mi poskytl natolik informací, inspirace a zábavy, že jsem měl už několik měsíců touhu mu to nějak oplatit. Moje prozatimní pěsty nestály moc za řeč. Nicméně si myslím, že je třeba se poučit z chyb a zlepšit pěsty budoucí. Součet chyb je astronomický a proto je uvedu na konci

Osanzenstvo:
3ks Special Queen od RQS klíčivost 100%
2ks AK47 řezy od kamaráda

Světlo:
Růst: 90W zářivky
Květ: 250W HPS
Stínidlo amatérské

Prostor:
Přibližně 1,5m*1m
Odraz pouze alobal

Substrát:
Rockwoolové kostky + keramzit
Amatérský Ebba&Flow systém

Hnojiva:
ATAMI HYDRO KIT (A+B, root stim., hydro boost, bloom stim., blossom builder liquid)
PH - od AH
Final Solution od AH

Ventilace:
Místnost byla natolik velká, že nějaký odtah nebyl potřeba
O ventilaci se staral 30cm ventilátor

Úvod:
Na začátku bych chtěl říct, že mým největším soupeřem nebyl hmyz, parazité, plísně nebo cokoli jiného, ale nedostatek financí. Z toho důvodu jsem nemohl více zafinancovat do zavlažovacího systému a musel si ho svépomocí vyrobit. To samé mohu říci o stínidlu, odrazu,... a mohl bych pokračovat.

Semínka od RQS mě překvapili svojí 100% klíčivostí.
Řezy od kamaráda byly několik dní ve tmě, takže jsem je dostal v zuboženém stavu. Proto následovalo asi 14 denní aklimatizování a regenerace.

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 18-03-2017 v 12:30 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 2

Zdar. 1,5x1m je dosť veľký priestor na 250W. To znamená neefektívny.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 18-03-2017 v 13:17 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Růst Příspěvek č. 3

RŮST
Přibližně měsíc jsem kytky nechal hezky růst pod zářivkou a snažil se je co nejvíce kroutit, zastřihávat a různě mazlit
Do přepnutí zbývalo cca 7 dní, když jsem už netrpělivě použil 250W HPS.

Hnojení
Pomalu jsem zvyšoval koncentraci až na cca 1ml/l
Hustil jsem do nich celou dobu root stimulátor aby mi vyplnili vanu kořeny

Vlhkost jsem dokázal držet okolo 60-70%
Teplota se pohybovala v noci okolo 20 st. a přes den okolo 28 st.

Výška před přepnutím
AK47 (37cm a 34cm)
SK1 (39cm + 41cm + 36cm)

Jen tak ze zajímavosti jsem si udělal kvasinkovač zakončený tím šutrem, který mi to foukal do nádrže

Zaplněná plocha byla cca 60*100 cm, takže se moje bludička docela potila

Naposledy upravil DreamForest 18-03-2017 v 13:52 PM

Old Post 18-03-2017 v 13:22 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od shivasambhu
Zdar. 1,5x1m je dosť veľký priestor na 250W. To znamená neefektívny.


To jsem si dost dobře uvědomoval, ale nebyly prostředky na to to nějak zmenšit. Nicméně i tak to nebyla taková hrůza.

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 18-03-2017 v 13:23 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 5

.

Naposledy upravil DreamForest 18-03-2017 v 13:50 PM

Old Post 18-03-2017 v 13:35 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 6





Vlevo AK47
Vpravo SK -> Silnější kytky, větší listy, rychlejší růst

Naposledy upravil DreamForest 18-03-2017 v 13:51 PM

Old Post 18-03-2017 v 13:40 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 7

KVĚT

Vlhkost jsem snižoval pomalu až na 30%
Teplota se pohybovala od 25-30 stupňů
pH jsem držel okolo 5,5-5,8

Hnojiva
1.- 4. týden z 1ml/l až k 2ml/l (AB)
5.- 8. týden z 2ml/l až k 4ml/l (AB)
2.- 4. týden z 0,1 až k 0,5ml/l (Hydro boost)
3.- 8. týden z 0,5 až k 1,5ml/l (bloom stimulator)
5.- 8. týden z 0,25 až k 0,6ml (Blossom builder liquid)
9. týden 1ml/l (FS)

Hlavně jsem se řídil tabulkou od ATAMI s tím, že jsem jim sem tam přidal

Výška
Ke konci se kytky dost vytáhly a
AK47 (83cm + 75cm)
SK1 (88cm + 83cm + 85cm)

Snažil jsem se prostřihávat spodní větve s tím, že listy jsem nechával. Později se jich kytky samy zbavovaly.

AK47 mě celkem zklamalo. Model to podle mě není špatnej, ale ty řezy stály z prd a kytky poté taky. Jedna mi mírně zhermatěla a měl jsem z ni asi 7 semínek.

SK mě naopak velmi překvapil. Je to velmi odolná kytka, která zvládla mé zacházení a navíc vyprodukovala dobrej materiál. Celkově kytky byly větší, stonky silnější, květy mohutnější a vůně intenzivnější než už AK. Za málo peněz hodně muziky.

Old Post 18-03-2017 v 14:20 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

SPOLEČNĚ Příspěvek č. 8






Společně

Old Post 18-03-2017 v 14:27 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

AK47 Příspěvek č. 9






Tady sólo AK47 v průběhu květu

Old Post 18-03-2017 v 14:29 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Special Queen Příspěvek č. 10






Special Queen sólo v průběhu květu...

Old Post 18-03-2017 v 14:32 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Sklizeň Příspěvek č. 11



Sklizeň
Kytky jsem nechal asi 10 dní jen s Final Solution.
Poté 2 dny ve tmě.
Usekl jsem je celé a pověsil vzhůru přeseklým stonkem.
Velké listy jsem nechal 2 dny na kytkách a potom je ostříhal.
Drobné listy jsem stříhal až po vysušení a dal si je stranou na mast.

Sušil jsem za stejných podmínek při kterých kytky rostly (25 st. a 30% vlhkost)

SK: 110g kvalitního materiálu
AK: pouhých 25g materiálu

Samozřejmě nepočítám nějakej popcorn, ale kvalitní šišky.
Takže co se týče výnosnosti, tak musím RQS pochválit, protože i přes těžké podmínky kytky plodily

Old Post 18-03-2017 v 14:42 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Smoke Report Příspěvek č. 12





AK47: Kouř jemný, nijak zvláštní, příjemný.
Stav: Energetický a kreativní, hodí se mezi tlupu.

SK: Kouř je velmi těžký, hutný. Jde cítit klasickým pižmem skunku. Lehce citrónová nakyslá chuť.
Stav: Opravdu výstřel na měsíc. Nehodí se do společnosti, protože jediný, co děláte je, že se válíte smíchy. Působí dost na tělo (chvění), ale i dost na psychiku (teorie o teoriích). Spíše nabuzuje.

Musel jsem si uschovat vzorky do mrazáku, abych se mohl zase někdy potěšit nad 1. growem

Old Post 18-03-2017 v 14:53 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DreamForest
Stálý Člen

Karma uživatele DreamForest - 89% PěstitelskáKarma uživatele DreamForest - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 68  

Problémy a chyby Příspěvek č. 13

1. Špatné stínidlo a odraz. To bylo hlavně kvůli finanční situaci než že bych to nevěděl, ale určitě to mělo vliv na výsledek.

2. Moc velký prostor na 250W. Též kvůli finančním možnostem. Lepší by byly rozměry okolo 60x60cm nebo silnější lampu.

3. Špatné rozmístění kytek. To pramenilo z mých nulových zkušeností. Kytky jsem měl rozmístit do čtverce. Kytky na krajích byly slabší než ty uprostřed. Logicky.

4. Nevhodná hnojiva. Nevím jak moc velký to má vliv, ale měl jsem asi použít hnojiva na cirkulační systémy. Je možné, že i tohle mě stálo další gramy.

5. Jednou při nepřítomnosti se pH krátkodobě zvýšilo až na 7. Hned jsem to snížil zpět na 5,8, ale i tak to určitě mělo další neblahý vliv na kvalitu i kvantitu, protože se kytky pozastavily.

6. Tohle bude asi subjektivní, ale přijde mi, že je lepší pěstovat ze semínek. Pokud tedy chcete kytky tahat do stran jako já. Předem víte do čeho jdete a jaký asi bude výsledek. Mě to například stálo dost a už se budu spoléhat jen na sebe. Nicméně někdo může mít lepší přístup ke klonům a pak to bude taky o něčem jiném.


Nejspíše by se našlo ještě něco, ale na druhou stranu jsem se kytkám věnoval téměř denně a dopřával jim největší luxus, jaký jsem jen mohl. A určitě toho nelituji, protože lepší materiál než ten SK se ke mě ještě nedostal.

Děkuji za pozornost a třeba to někomu pomohlo. Dotazy na mě můžete směřovat kdykoli. Ať to roste!

„Mnozí, kdo promilovali třeba celý
život, dovedou nás méně poučit o
tom, co je láska, než dítě, které
ztratilo pejska...“ Billy Wilder



Old Post 18-03-2017 v 15:07 PM
DreamForest je offline   Profil uživatele DreamForest   Find more posts by DreamForest   Foto galerie člena DreamForest   Click here to Send DreamForest a Private Message   Add DreamForest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-12-2016 - Special Queen RQS 400W - 4 odpovědí
01-08-2021 - Special Queen 400w - 18 odpovědí
24-10-2011 - 3.kolo Special Queen 200 W red - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6703320 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív