Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » pred pestovani in a v dubnu nebo kvetnu hodit out?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
wewior
Nový Člen

Karma uživatele wewior - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 2  

Organika pred pestovani in a v dubnu nebo kvetnu hodit out? Příspěvek č. 1

zdar bando, jsem novy clen, vzdycky jsem pestoval jen out a ten docela zvladam, budu ted mit moznost si na kytky pred tim nez slunicko zacne poradne svitit, posvitit lampou 200W a v takovym ne uplne boxu, nebude to uzavrene protoze na to nemam prostredky ale vetracek a teplomer a tak to mam, muzete mi prosim dat nejake rady, protoze to delam uplne poprve a verim ze tady se najde nekdo kdo mi s tim pomuze diky wewior

Old Post 18-03-2017 v 07:09 AM
wewior je offline   Profil uživatele wewior   Find more posts by wewior   Foto galerie člena wewior   Click here to Send wewior a Private Message   Add wewior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 2

jestli tě dobře chápu tak chceš na prcky svítit 200w lampou a pak dát ven ?
proč, co tě k tomu vede ?

Old Post 20-03-2017 v 21:39 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Chikoo
jestli tě dobře chápu tak chceš na prcky svítit 200w lampou a pak dát ven ?
proč, co tě k tomu vede ?


Vede ho k tomu nedostatečně dlouhá fotoperioda. Teď by začaly ještě nakvétat.

Běžně se to takhle praktikuje, včetně mě.
Ven dávej nejdříve konec dubna, začátek května.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 21-03-2017 v 05:20 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 4

jo je to dobrej nápad, kytky budou silný a hlavně se budou větvit úplně sami, dávat třeba v květnu ven třeba už 100cm kytku, tak z toho musí bejt hrozný monstrum

Prostě démon

Old Post 21-03-2017 v 07:42 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 5

Ano, funguje to, lide to delaji bezne :]. Pokud to bude otevrene prostredi, mozna bude problem s pomalejsim rustem, kvuli nizke vlhkosti vzduchu.

Old Post 21-03-2017 v 09:10 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 6

Jen mala otazka pro kolegu "Chikoo",jak to praktikujes ty? Pokud pestujes outdor. Preci to nedas na okno,jako rajcata a potom ty kostata das ven.Opravdu by me to zajimalo,kdyz uz jsi mel takovy dotaz. At se dari.

alpine

Old Post 22-03-2017 v 00:34 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teomax
Stálý Člen

Karma uživatele teomax - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 7

Tenhle rok pojedu taky predpest, nejak me to cekani uz nebavi a skakani okolo kytek schazi :-)
Jinak jsem na jiznim balkone pestoval jednou automaty uz od 1.4, sklizen nekdy v pulce cervna, 50cm kytka. Ted jsem si na automaty i normalni kytky poridil parnik (vyska asi 1.2m, sirka 60cm), tak jsem zvedavej jak vysoky budou dubnovy automaty.
Kdyz je pekne a sviti, tak jsem tam uz ted v polovicce Brezna nameril okolo 35c. K tomu jsem na vrsek parniku dal tohle http://www.growmania.cz/popup_image...&pic=0&pID=4350
a behem stejneho pocasi me templomer ukazoval okolo 45C (slunce do nej parilo v idealnim uhlu)

Old Post 22-03-2017 v 17:12 PM
teomax je offline   Profil uživatele teomax   Find more posts by teomax   Foto galerie člena teomax   Click here to Send teomax a Private Message   Add teomax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3758110 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív