Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
beowulf666
Stálý Člen

Karma uživatele beowulf666 - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 289

[účet odstraněn]

Old Post 14-06-2017 v 08:15 AM
beowulf666 je offline   Profil uživatele beowulf666   Find more posts by beowulf666   Foto galerie člena beowulf666   Click here to Send beowulf666 a Private Message   Add beowulf666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 290

20-60 cm. Zalezi ktere palice...

Old Post 14-06-2017 v 09:10 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 291

Presne to tim myslim, jakoby palice sem, palice tam , jedna kriva , druha mala. Ale me se to libi, je to jak spletenej prales , urcite sem to ale nemyslel zle

Old Post 14-06-2017 v 13:35 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 292

Ste moc prísni!!!
LinChi ide rôzne odrody v NFT zo semien! takže nijak neovplyvný rozdielny rast jednotlivých odrôd. Hlavne, ak ich ešte nepozná a celé ide takto 1.x
V ďalšom kole pôjde určite už iba monokultúru z klonov a po skúsenostiach to vymaká k dokonalosti.
Má tam npr. od RQS tú nešťastnú Danceworld. Ja ich mám tiež zo semien veďla seba 2 a každá z nich je iná a ani náhodou sa nepodobá na fotky rastliny na stránkach seedbanky.

Old Post 15-06-2017 v 08:10 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 293

V nft na tusim tangie, v kvetinaci ma ma mazar a dance.
Nikdo to nemysli ale zle , me se to libi ,docela punk styl. Me ted nevychazi nic co planuju takze to neberu jako vysmech odo.
Jen je proste punk jet 242w v boxu kde se mi zda vero pusteny na 380w malo . V kombinaci s tou dzungli je to proste rachot . Sam jsem na to zbedavej.

Old Post 15-06-2017 v 09:24 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 294

Je to pravda odo... Kazdopadne az prisni jsou .. v nft mam jeden model tangie 9klonu... Takze hydro okay .. mam tam hlinu s dalsimy modely. Dw a Me... Myslim ze stavba palic v hydru opravdu nasvedvuje presvicenym palicim ... No tohle kolo uz jen dojedu... A budu doufat ze to bde fungovat

Old Post 15-06-2017 v 09:24 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 295

Jaaaj...kukol som to spatne ten Tvoj grow.....Tak pridáš v ďalšom kole 3-4 Vero 3000K homemade, alebo ešte jeden Spider a bude to ok!
Mne sa to páči tiež. Učil si sa za jazdy.

Old Post 15-06-2017 v 09:45 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 296






Tohle Je nářez ! MACRO DAY

1 TANGIE (NFT) 135cm
2 DANCE WORLD 125cm
3 MAZAR EXTRA ! 80cm
4 CELÁ 242w SESTAVA
5 CELKY

Paradní na 242 wattů sem čekal spíš hromadu malých paliček a žádnou velikou protože toho je moc.. no svělo už je uplně u stropu stanu cca 10 cm na zavěšení jinak sem v maximalce cm u květin jsou nejvyšší body počítano od země ( pro kytku ne pro člověka ) Spodků mám tak dvě kila vrchů mam tak 3/4 kila samozřejmě vtipkuju .. další kolo bude zase 242 W punk.. dokud nebudu v bytě 3+1 tak víc ani nemužu sem strachový no všechno co šlo sem přivázal at to nějak vypadá těším se až do hydra naliju OverDrive ( doufám že to poznám ) poslední složka a pak už jen proplach mazar nejspíš pujde zase o něco dříve ze skříně takže zase sušíme v boxu se silicagelem zbytek kosy pujde najednou sušit do boxu uvažuju že si pořídím Drying Rack nějaký někdo kdo to má odzkoušené hodí se nebo spíš ne ?

Naposledy upravil LinChi 15-06-2017 v 18:24 PM

Old Post 15-06-2017 v 18:10 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 297

takový ty sušící sítě jsou celkem shit jestli myslíš co já . .když tam leží paldy na plocho tak divně vypadají když uschnou klasický tvar ziskáš jen zavěsšním vertikálně .. jinak dobrou chut přeju

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 16-06-2017 v 13:40 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 298




52.dní 12/12
Holky v hydru dneska dostanou OverDrive !
v hlíně už pojedeme jen vodičku je tady poslední období ! hurá

Naposledy upravil LinChi 20-06-2017 v 01:17 AM

Old Post 19-06-2017 v 08:47 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 299






Srovnni velikosti palic + nocni s bleskem

1DanceWorld
2Tangie
3Danceworld
4Tangie
5.Celek

Naposledy upravil LinChi 22-06-2017 v 13:17 PM

Old Post 22-06-2017 v 07:39 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 300






Nr.2

1.Celky
2.Dance World
3.Dance World
4.Celek s blaskem za tmy
5. mazar... Mrzí mě že mazar nemám jak vyfotit je celej schovanej v džngli takže až na kose se ukáže !


Naposledy upravil LinChi 22-06-2017 v 13:16 PM

Old Post 22-06-2017 v 07:42 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 301

To je vsechno ta tangie ?
Edit. Jestli si to pamatujes a chce se ti, tak udavej i koncentraci hnojiv ,co tam lejes a ph. Jak u pudy, tak u nft. Bude to prehlednejsi ne jenom pro tebe ,ale i pro hodne lidi co se rozhoduji ,pac jedes organiku pudu a nft mineral. Jelikoz mas zdravy a hezky kytky ,tak bych to klidne pojal formou navodu na uspesny pestovani organiky v pude a mineralu v hydroponii pod slabou watazi. Hodne lidi se urcite inspiruje i z galerie mikropestu . Klobouk dolu lincolne.

Naposledy upravil Bitir 22-06-2017 v 11:35 AM

Old Post 22-06-2017 v 11:08 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 302

ahoj Bitire Dík Tak ja ted Projedu celý Forumek a všude přidám hodnoty a dopíšu a doplním... vono ja si ještě vedu deníček a tam mám takový ty duležitý poznatky tak jdu na to

Old Post 22-06-2017 v 13:13 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Nápad Přehled Pěstu ! Příspěvek č. 303




Přehled Pěstu Od začátku do konce aneb něco duležitého ... otevřete si deníčky..

Je to neuvěřitelný ale tenhle Punk Jde 242W Ledka 110x110 CM Plocha
že mě to absolutně přerostlo přes hlavu nebudeme počítat ale to se da vyřešit kratší dobou ve vegetační fazi .. ale budiž ...

Hlína ! Soil ! prostě ZEM jak ji Bůh stvořil a pokus o BIO-Pěst !
od semínka po mladou rostlinku to nehnojím Vodu dávám vždy odstátou z kohotku upravené Ph 6,5 světlo je ze začátku hodně vysoko a nechávám at se za ním kytky táhnou začínám 80cm a postupně se vzdalenost zmenšuje jak kytí roste
SEmínko klíčí v sáčku v kapesníku na topení ve tmě

Program :
1.týden od naklíčení malý kelímek 0,3l Zalevka jen velmi lehce Odstátá voda ph6,0

2. Týden stále malý kelímek stejná voda stejné podmínky Vlhkost valím co nejvyší jde klidně i 85% teploty držím stabilně noc 22-24 den 25-27 přidávám Hnojiva bioRhizotonic a Biovega ze začátku méně 50% oproti tabulce vždy jedna zalivka s hnojivy jedna s čistou vodou tento proces stihnu za týden maximálně dvakrát
zalevám velice málo

3.týden sem se naštval a přesadil do největších květníku 11l některý holky by chtěli ještě týden v kalímku ale život je boj Vlhkost 80% ph 6,0 tady už zvyšuju koncentraci hnojiv na 75%

4.týden hnojiva pdole tabulky ph 6,0 jednou voda jednou voda s hnojivy

5.týden Stále jedu podle tabulky na vegetační fázi Ph 6,5 zvedáme a pořádně prolijeme kvetináč

6.týden ph6,5 hnojky podle tabulky jednou voda jednou voda hnojky

7.týden ph 6,5 tabulky BioCanna / to sem nevěděl že vegetační fazi mám v hlíně tak dlouho

8. týden pak ještě naposled hnojím BioVega pak do konce týdne až k přepnutí jen čistá voda

CELOU DOBU VEGETAČNÍ FÁZE ROSÍM ČISTOU ODSTATOU VODOU NEMILOSRDNĚ HODNĚ ČASTO CO NEJVÍC TO JDE !

čas Přepnout na 12/12 aneb Květová Fáze

1.týden první zalivka čistá voda ke konci týdne už přidávám hnojky zase podle tabulek(květová fáze) uprava Podmínek v Boxu Vlhkost nemilosrdně co nejníž cca 40%

2.týden jedu pořád stejně podle tabulek střídám zalivku stále 1 voda 1 voda + hnojky

3.-4.týden pořád stejně v tohle období se holky nejvíc táhli do výšky

5. týden začínáme hnojiva Od Canny maličko přestřelovat ( + 25% koncentrace hnojiv v zálivce ) Sleduj barvu listů zelená má mnoho odstínů podle mě zelenější takové víc šťavnaté a tmavé jsou víc ohnojené dokud nemaj deficity tak sem valil !

6 týden zase zvyšuju koncentraci hnojiv BioBoost A Bio FLores tentokrát už o 50%

7. týden sem canny přidal do zalivky 2x tolik a stále žádne deficity..

8. týden už pojedeme jen čistou vodu bez hnojiv až do kosy od tehle doby už pozoruju pozorně paličky pod mikroskopem a hlídam si aby mi trichomes pěkně zmléčněli a začali trošičku rezavět tak 10% rezavých a už to kosím

9.týden vychází na 48hodin tmy a pak kosu

Vyčeprávající ale kdyby byl někdo co by chtěl něco doplnit nebo se zeptat nebo cokoliv ochotně odpovídam jak na zpravy tak na otazky ve foru

No a ted NFT ( hydro-počin)
Rozhodl jsem se pro minerální hnojiva tzn. už není Bio protože prostě hydro je takový vesmírny styl pěstu pro mě a tak proč nezaexperimentovat

Předem všeho Chci říct že u hydra je oproti hlíně vše naopak Cannu sem mohl Lít hnojiva třeba i v koncentraci 200% a kytka to brala v pohodě
AdvancedNutrients mají na stránkach taky tabulky no bohužel jejich poměry mi nesedí a tak sem si vymyslel vlastní plán který se od officiální tabulky liší tím že všechno je /2 tzn. 50% a i to je stále hodně

každopádně jel jsem takhle Každý Týden Poctivě vyměním kopletně roztok v nádrži
Poskládal sem nakonec Takový Hobby Level :

Connoisseur a+b Květ i Růst (základ hnojiv )
VoodooJuice parádní kořenáč
BigBud větší paličky
b52 krmení a vitamíny
overdrive další krmení do pozdní fáze květu (aby byly ještě větší )
BudCandy na to aby paličky měli hezký cukřík
čím víc z té sady koupíš tím asi líp .. nejlíp kompletní sadu ale to je moc drahý )

takže Vegetační fáze HYDRA

ph 5,5 Ec 2,0 Hnojiva dávám 1ml/1l vlhkost 80% teplota 26
Vegetační fáze v nft je velice krátká takže týden max dva ale spíš méně ! zaleží na pěstu ja měl vegetaci ty bláho dva tejdny taky mě to přerostlo i v hlíně bych mohl klidně o týden ubrat
Prvních 5 dní 1ml/1l druhý týden 2ml/1l

Přepnutí na květ 12/12

NFT Jedu striktně podle tabulek na 9 týdnů koncentraci hnojiv mám stále naprosto stejnou co dva dny kotroluju hodnoty PH a EC a udržuji v normě.. když kytky hodně pijou a málo jí tak jim většinou uprostřed týdne doleju tak 8 litrů jen odstáte vody a znovu doupravím Ph

Celou dobu dávkuju hnojiva 50% oproti dávkovaní na officialních stránkach tedy 2ml/1l Connoisseur a+b Bloom
1ml/1l Všech doplnkových hnojiv
Ec vždy 2,1 ph snižuju od oka takže to furt líta někde kolem 5,5 (5,2 minimum 6,2maximum) občas se stalo že jsem naměřil v nadrži i 7,0 tak jsem to jen srazil a dál neřešil

všechny Týdny jsou stejné jako v tabulce akorát ta koncentrace hnojiv je u mě prostě tak jak píšu výše ! poslední týden pojedme na čisté vodě čekal bych že to bude složité pracné a náročné ale není každý týden poctivě vyměním vodu v nadži ( kýbel hadička na čerpadlu nic složité akorát to chvíli trvá takovýá nedělní rutina vždy namíchám hnojiva do den odstáte vody a pak už jen připravenou dobrotu nakýbluju do nadrže

přiložím fotky tabulek a dám možnost všem kdo chtějí se na cokoliv zeptat napište mi zprávu nebo pište sem do fora



Naposledy upravil LinChi 22-06-2017 v 18:58 PM

Old Post 22-06-2017 v 13:21 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 304

Na 242W je to neuvěřitelné.Já jsem měl 90x90 a to se mi zdálo,že ten prostor je velký.Dobrý.

Old Post 22-06-2017 v 16:32 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8575850 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív