Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 65


Organiku si chci držet v hlíně... určitě po tom jdu dál jako pitbull ale v hydru asi organiku hned nepojedu .. myslím že organika v hydru bude na začátečníka Linče asi moc ! ... každopádně spíš než ten Hesi zkusím Canna Aqua vypadá to lákavě a ja jsem s cannou spokojen co se týče předchozího kol... jinak v hlíně se to s tím Ph projevuje.. u takhle mladých Kytí taky rychle... během tří dní rozpoznán problém ( malé Ph) zvednuto a už se to chová jak má .. Ted mám ale na Listech malou památku ( 1x danceWorld na na jednom Listu Díry ) ale už to zase roste v pohodě

Old Post 07-04-2017 v 09:51 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 66

Souhlasim ,drz se Canny ,mas uz s ni zkusenosti.
Alespon budes moci posoudit ten rozdil.
Uz se tesim.

Old Post 07-04-2017 v 10:03 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 67

jojo... určitě do toho půjdu .. Příští týden kolem čtvrtka už by si měli holky hovět v lázni... každopádně... nějaké tipy.. ? jak připravit NFT správně.. nerad bych hned vyhodil takové krásky jen proto že jsem se nepřiravil dostatečně.. něco už jsem nastudoval .. a něco budu studovat ještě celý zbytek týdne + pondělí než dojde výplata na učet a béém letím pro výbavičku tzn. utery to mám doma +/- 2 dny na přípravu a už budou i řezy

Old Post 07-04-2017 v 10:33 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 68


Já jsem hroznej zastánce Canny Nevím proč... Zkoušel jsem Hesi a Plagron ještě (Plagron u mě dopadl asi nejhůř, kromě Algra Grow)

A pak už jenom Canna, hlavně proto, že jsem jel hodně v kokosu od Canny a když jsem teď přešel na hydro tak furt držím Canna Aqua + doplńky a je to fakt paráda... Připravíš vodu, dáš tam hnojky od canny necháš to 24 hodin, srovná ti to PH na požadovanou hodnotu, pokud nemáš tvrdou vodu.

Kytkám myslím, že taky prospívá. Tady máš 2x Mazar a 2x Big Bud v 16 dni růstu na Canna Aqua A+B

Old Post 07-04-2017 v 12:16 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 69

mě příjde přijemný už jen název te značky.. Canna prostě mě dostali .. navíc web maj skvělej .. a hnojky taky cosi dokažou .. a není to tak drahý si myslím ne ?

Old Post 07-04-2017 v 22:14 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 70

Za mě je poměr cena/kvalita hodně luxusní Možná ten Rhizotonic je trochu předraženej (oproti Hesi Root, nebo Root Juice BioBizz) je to stejný

Old Post 07-04-2017 v 22:23 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 71




tak a každodenní Update... Udělal jsem malou upravu .. seřadil jsem 3DW a 4ME pěkně do řady abych je neměl přeházený ! musím říct.. ten mazar odpouští víc chyb takže za mě doporučím mazar extra začatečníkům ten DW je citlivej to je děs.. každopádně update .. Ph už je v normě.. zítra zase trošičku zaleju .. tentokrát přidám i krměníčko jen zlehoučka..

1. Celek jako vždy
2. špatné ph dále spraveno .. tahle vypadá DW po dvou dnech se správným Ph
3. špatně zaštípnutý DW hold sem amatér..

ještě před pár týdny to bylo prázdné .. achjo .. to je závislost větší než to kouřit..
Musím na sebe prásknout.. že občas po práci když příjdu domů.. Odpálím Bong a sedím u průhlednýho okýnka na boxu a čumím jak se hezky houpou ve větru Klipsňáků .. a těším se až je budu kouřit.. sakra... někdy s holkama i mluvím .. a celkově myslím že maj víc lasky než moje přítelkyně

Old Post 07-04-2017 v 22:30 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 72

Rhizotonic je sice drahej, ale je to ukrutne vsemocna voda . Muzes to pouzit jak do pudy ,hydra, tak na list , koreny po tom rostou dobre ,je to vyzivny a tusim ze se stim da i zvedat ph .
Hlavne cena komplet canna aqua je dobra . Kazdopadne to taky prubnu a uvidim jestli mi vic sedi advanced nutrient nebo canna.
Lincolne ,drzim palce ,jde videt ze te to bavi a nebojis se toho.

Old Post 07-04-2017 v 22:46 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 73

Bitire... jsem posranej až za ušima.. Nájem 1+1 přítekyně pes kočka dva herní PC 700W a 500W zdroje.. do toho box cca 300W .. nejde o výkon ale o dobu provozu a dejme tomu že týdně hraju asi tolik co to v boxu svítí co nestíhám přes týden doháním o víkendu .. a do toho všeho ted přidám ještě NFT.. Musím si pořídit takový ten gumový koberec pod pračku akorát teda pod box ( vibrace z NFT +Dva Klipsnáky.. docela to rezonuje ale hluk to není uvažuju že dám malé rádio ( tím přebyju hluk i kdyby dal někdo ucho na dveře pokoje.. ale asi sem jen trošku schýzař .. ale opatrnosti není nikdy dost.. jinak jestli si myslel že se nebojím toho pěstu a té vědy.. tak to ne.. to ja se v tom našel... tohle je muj druhý koníček.. který zustane už napořád.. !!!! je lepší mít pro co žít.. než jen chodit jak ovca do práce a z práce.. vychovat dva smrady a pak chcípnout ne ? DD ( berte mě s nadhledem měl sem těžký den v práci .. ) dále jsem se rozhodl opustit sociální sít Facebook páč me sralo kolik času a soukromí to zabíjí takový život offline v online světě je sranda čumět na ty lidi s telefonama přilepenýma na ksichtu nonstop života

Ale to už otevíram téma do kanálu ne

Old Post 07-04-2017 v 22:53 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 74

hrozně suché to máš zalij to pořádně at se můžou kořeny pořádně rozrust do suché hlíny se jim nechce . .jestli jsou to šestky aspon 0.7l vody

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 07-04-2017 v 23:35 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 75

jsou to 11 L a dneska ráno dostali pořádně nalito jinak díky
prvně trochu vody aby to zvlhlooo pak krmeníčko a pak ještě dolito vodou
Ph zvedám protože na začátku lít do hlíny 5,8 byl blbej nápad.. naštěstí sem to hned napravil ještě že ten Soil odpouští chyby

Naposledy upravil LinChi 08-04-2017 v 07:00 AM

Old Post 08-04-2017 v 06:31 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 76

Jeste bych te za sebe doporucil tu RO , fakt to nema chybu a kytky dostanou tu nejlepsi kvalitu vody bez spatnych mineralu. (A voda je zaklad) A co jsem zjistl tak ph je mnohem stabilnejs pokud si s tim pohrajes a zjistis ten spravny pomer jak redit s kohoutkovou. Na kytkach je to ihned znat!
Hlavne ti to doporucuju na tu organiku.
O Hydru toho moc nevim, jeste jsem to nejel protoze je to pro me drahy ale mozna ze i v Hydru se ta RO da taky dobre pouzit.

Tady je nejlevnejsi RO co jsem nasel, mam podobnou.

https://www.rostlinna-akvaria.cz/es...ust-m-ro3-75gpd

Old Post 08-04-2017 v 17:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 77

nějak doufám že RO použít nebudu muset a že to pujde i bez toho snad modlím se za to upřímě si moc neumím představit jak ji mám doma.. snad to pujde bez ní

Old Post 09-04-2017 v 16:46 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 78

Jo, jasne ze to pujde i bez ni.
Je to jen zmekceni a vycisteni- zkvalitneni vody , jelikoz tam nezustane tolik mineralu a dalsiho svinsta co obsahuje kohoutkova voda
a po namichani s hnojivy tam mas presne to co kyticka potrebuje.

Old Post 09-04-2017 v 18:14 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 79

tak je to tady zítra pojedu pro GroTank GT 205 je to nejmenší hydro system pokud se osvědší koupím druhý . .a pojedu pak dva modely každý zvlášt ve smvém hydro systemu navíc 20 litrů se líp hlída než 45 ?D navíc rozměry Vs moje situace mi dovolují pouze ten menší tak nevadí ! zítra to budem skládat už se těším

Old Post 10-04-2017 v 18:36 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 80

Cetl jsem opacny nazor ze vic litru se lip uhlida protoze je stabilnejsi, je to jako s malym a obrovskym kvetinacem.
Jinak, mas jeste doma misto na spani?

Old Post 10-04-2017 v 19:25 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9028460 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív