Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W Aero 12x Great white critical
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 33



Ahoj, nechám tam oba horší klony, snad se chytnou.

Jinak kořeny zatím moc neporostly, čekal jsem trochu sadu a zatím jenom trochu se vytáhly. Jinak vodu až bude RO, tak naředím pro jistotu, výsledné EC by mělo být potom 0,1 což je pořád vklidu. Jenom není vápník obsažen v mikroprvcích do zálivky? Je třeba skutečně řešit ředění kvůli vápníku?

Old Post 12-03-2017 v 11:16 AM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 34


Ještě jeden dotaz, může dělat problém to, že jsem rostlinky nenechal v košíčkách?

Jsou volně ve vzduchu a celé mokré. minule jsem to měl stejně a šlo to krásně ale teď mi přijde že rostou nějak pomalu.

Old Post 12-03-2017 v 18:13 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 35




Ahoj, tak začínám být trochu rozladeny, květiny jsou trochu zvadle a přitom je držím na ideálních podminkach. Ec 0,7 a PH 5,5 až 5,9 když jsem přišel. Kořeny trochu povyrostly ale jako nasadil jsem ve čtvrtek a čekal bych teda ze se chytnouNohel lépe. Zapl jsem ještě cirkulační větrák a teplota je v noci 20 a přes den 25.

Poraďte pls

Old Post 13-03-2017 v 18:52 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 36

sklidni sa,normalne si doniesol zle prekorenene klocany,tak im to bude trosku trvat,ale daj im cas a uvidis,ze ti to tieto geny vratia,az sa nemozem dockat ked ich prepnes...
este taka otazecka, v prispevku 33,34 vidim ze tam nemas kosicky,to ti tam vysia len tak na tych neoprenovych kruzkoch?

Old Post 13-03-2017 v 19:19 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 37

Jo visí to jen tak. Nahoře jsem se na to ptal, jestli to nevadi a sám nevím.

Old Post 13-03-2017 v 19:44 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 38

To ti v květu propadne tím neoprénovým kroužkem pod tíhou kytky,košíček by to podržel obvodní hranou a myslím že by bylo i vhodnější s keramzitem ať nemáš neustále tak přesáklou rw kostičku.Tenhle systém mě zajímá tak ať se daří

Old Post 14-03-2017 v 07:02 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od sailinder
sklidni sa,normalne si doniesol zle prekorenene klocany,tak im to bude trosku trvat,ale daj im cas a uvidis,ze ti to tieto geny vratia,az sa nemozem dockat ked ich prepnes...
este taka otazecka, v prispevku 33,34 vidim ze tam nemas kosicky,to ti tam vysia len tak na tych neoprenovych kruzkoch?



klony byli dobre prokorenene od uriznuti do zakoreneni jim to trvalo 8-10dni coz je pekny koreni pod 125w cfl nemel jsem jediny problem jak v hydru tak v mediu ale muze se stat jak jsem rikal muminexovi davam na ne zaruku

Old Post 14-03-2017 v 17:51 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 40

No přijde mi, že se dávají dokupy, ale jako žádná sláva, na to, že jsem srazil vstupní vodu na 0 a EC 0,7 a PH 5,8 držím stabilně, max mi to vyletělo na 6,0 a 0,8.

Jedině že ze začátku měli špatnou vodu a nechalo to na nich následky.

Jinak dneska jsem nainstaloval osmózu a docela jsem se s tím najebal, špatně jsem to utáhl a prosakovalo mi to, tka jsem to musel ještě jednou teflonovou páskou omotat pořádně a utáhnout na fest, aby to neteklo a teď už to jede.

Old Post 14-03-2017 v 19:07 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 41

Sorry Muminex, ale najprv tie ubohé klony vyšokuješ a potom chceš aby raketovo vyštartovali??? Okrem toho neviem, že akú tam máš vlhkosť. Pokiaľ tým klonom nenarastú poriadne korene, tak je žiadúce udržovať čo najvačšie vlhko. Pokiaľ tam nemáš poriadne vlhko tak tým ofukom vlastne tie rastliny vysúšaš. Teraz majú fakt iba pidikoreme s ktorými nenasajú dot vlahy a živín.

V predošlých mojich vstupoch som písal, že prečo doporučujem mix vody z osmózy miešať s odstátou vodovodnou- že to okrem možného deficitu bude aj lepšie pufrovať.

Old Post 14-03-2017 v 19:27 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 42

No tak vlhkost mám jenom kolem 40% i se zvlhčovačkou. Právě, nevím, jestli to má cenu jestli se rozjedou až jim trochu narostou kořeny. Ale učím se a postupně to vychytávám.

Jo osmóza EC 0, budu to míchat, stejně RO má docela velký odpad, to jsem nevěděl, tak to budu míchat 4:1

Old Post 14-03-2017 v 19:35 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Muminex
No tak vlhkost mám jenom kolem 40% i se zvlhčovačkou. Právě, nevím, jestli to má cenu jestli se rozjedou až jim trochu narostou kořeny. Ale učím se a postupně to vychytávám.

Jo osmóza EC 0, budu to míchat, stejně RO má docela velký odpad, to jsem nevěděl, tak to budu míchat 4:1



nevice skody pro me ze pak davam dojeb klony ale lidi co pesti si to delaji sami ta vlhkost je ubohost nedivim se ze jdou do haje

Old Post 14-03-2017 v 19:40 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 44

Já jsem neřekl, že klony stály za hovno. Náhodou byly pěkné to jsem neřekl ani půl slova. Takže vlhkost.. no už jsem do toho investoval tak 30 tak pojďme ještě lepší zvlhčovačku =)

Old Post 14-03-2017 v 19:42 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 45

Vlhkost je jak u koho. Je dobrý se pěstitele ptát na jakou vlhkost byly zvyklý ... Měl jsem dřív stálého matkáře, který mi dával klony a těm nevadila vlhkost 40-50% a krásně rostly... Je třeba se zeptat

Old Post 14-03-2017 v 19:47 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 46

Jezisikriste! Veď sám matkár mu píše, že ma slabú vlhkosť! 40 percent je pre klony SaHARA ! Pri takej vlhkosti majú už ľudia v paneláku problém a nie to klony s pidikoreňmi.
Muminex - Ty normálne nečítaš pozorne príspevky!
Veď to postriekaj rozprašovačom s čistou vodou z RO, ale to zase nespál pod lampou, alebo tam niekde hoď mokrú handru a daj iba slabý ofuk.

Old Post 14-03-2017 v 20:25 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 47


Ahoj, tak kytky aktuálně mají 65% vlhkosti a zaručeně jim to prospělo.

Jak jsem řekl nejsem tak zkušený a minulé kolo s jinou genetikou jim to vůbec nevadilo. Kořeny rostou pomalu, ale snad bude kytka teď i více žrát a pojede když tak krásně zazelenala.

Old Post 15-03-2017 v 17:47 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 48

Dáváš jim i kořeňák ?

Old Post 15-03-2017 v 20:47 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0733230 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív