Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Advanced Hydroponics v hlíně?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Hlína Advanced Hydroponics v hlíně? Příspěvek č. 1

Zdar,

nechtěl jsem, ale musim založit holt nový téma, protože mi nikdo ve dvou jiných nedokázal odpovědět. Hledám někoho, kdo má za sebou úspěšný kolo v hlíně s hnojivama AH a jel opravdu jen ty poloviční dávky, jak píšou..?
Nemůžu si pomoct, ale když mám nepředhnojený nebo lehce předhnojený substrát (např teď budu mít CANNA TERRA professional, kde nepíšou nic o hnojivech, jen, že je to dobrý substrát... kokoti), tak se to přece chová skoro jako kokos, ne? Všechny živiny má kytka z hnojiv a když budu dávat jen poloviční dávky, nebude to málo?

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 22-02-2017 v 12:43 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 2

Poznas to na kytkach, ale urcite bych zacal lit polovic nez si zvyknou, jedu jidb a ver ci ne ,ale pokud jedu hlinu, tak zacinam na ec 0.4. Postupne zvedam. Nehledej kolem toho zadnou vedu,kytkam to staci a pokud ne ,tak jim prisolis, mene je nekdy vice. Jinak pokud jedes canna terra ,tak nejjednodušší je lit jim canna terra . Ale jako kokos se to nechova , trochu z casti ,ale kokos je trochu jinej

Old Post 22-02-2017 v 16:06 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 3

Jo, s tim taky nemam problem ji davat min a pak postupne pridavat, ale jak poznam, ze kytky jedou na max a ze je naopak nezpomaluju v rustu a kvetu (kdyz nevykazuji znamky nejaky nedostatku nebo prebytku na listech nebo rustu...) pak maly kvetenstvi muzu davat za vinu genetice a treba je chyba prave v hnojeni :/
Jo, taky jsem si to rikal, ale ja uz mel nakoupeno AH

Old Post 22-02-2017 v 16:38 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 4

A třeba právě ta canna má stejný dávkování jako v cocosu, jen je na obalu hnojiva napsáno terra A pochybuju, že to složení bude o tolik jiný, tak právě se mi nechce hnojit poloviční dávkou, abych se neošidil na výnosu nebo naopak to nepřepálil a opět se neošidil...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 22-02-2017 v 16:39 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 5

No ono to truchu jiny bude , terra muze zas jiny mnozstvi latek a mineralu. Hlavne pomer npk je hidne zavadejici , u vetsiny vyrobcu je to jinak ,ale taky se tam leje jina davka. Jako nevadi kdyz jedes neco jinyho nez terra .
Pokud jedes rezy od solidniho matkare ,tak poznas kde je chyba , nemysli si ze kdyz jim nalejes vetsi ec ze rychlej porostou , pokud budou stradat, tak ti to ukazou listy.
Rychlost rustu se odviji spis od genetiky a slozeni hnojiv ,nez na mnozstvi . nemuzes chtit dostat z kytky maximum, staci kdyz ji budes udrzovat zdravou, krasne zelenou , tepv pak ma potenci ti ukazat co vni je. Zdrava kytka je dulezizejsi nez hodnity co ti litaji na ec a ph metrech.
Treba ja sem zacinal v kvetu na ph 5.8 ,ec stagnovalo, ph se mirne zvedalo az k 6.1 -6.3 . kytky zraly hnojky o poznani lip ,tak sem nemel duvod ho stahovat . tezko rict jestli to bylo tim ph, ale cca tyden sem stim zapasil a pak to bylo ze dne na den. Pokud jedes substrat a budes jim to tam prat ve velkym,tak se priprav ze si to zasolis ,pac ah to umi hodne dobre. A tim padem budes mit hodne nizky ph.
Suma sumarum ,zelenou barvu poznas ne ? tak ji udrzuj na kytkach .
Sakra zase sem se rozepsal sorry
Edit , jen dodam ze vetsina substratu rady terra je predhnojena tak na tyden , osobne bych dal 2x zalivku , upraveny ph, korenak . pak uz muzes zacit na polovicni davce , pokud budou jevit nedostatky, zkontroluj ph a ec vytoku , protoze v nejakch pripadech je nedostatek zapříčiněn tim ze je v pude hodne jine slozky ktera bloku prijem ostatnich . pak uz jen pruplach s treba s tretinovou davkou hnojiv a upraveny ph, u pruplachu bys mek mit prave malou koncentraci hnojiv a to proto ,ze takto se lip prizpusobi substrat zalivce ,kdybys lil jen cistou vodu, tak se voda prizpusobuje substratu a trvalo by ti mnohem byl srovnat hodnoty.
Na vic uz se nevzpomenu ,tak snad sem pomohl

Old Post 22-02-2017 v 17:52 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 6

Chudáku, tak ses rozepsal a snažíš se mi pomoct za to jsem moc ochotnej a jen pro tvoje info, PH, ani EC neměřím, zajímá mě prostě jen, zda mám AH dávat jen půlku dávky jak píšou do substrátu, kterej není předhnojenej, abych kytky nezastavil přehnojenim...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 22-02-2017 v 18:38 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 7

Jo, ze startu polovicka staci. V mineralech bys aspon ph mohl merit to uz zrovna muzes jet biobizz nebo jinou organiku.

Old Post 22-02-2017 v 21:26 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 8

Ty mě asi porad nechápeš a nebo se špatně vyjadřuju Oni píšou, že standardní dávka hnojiv na substrát je poloviční jak do hydra apod... A já se ptám právě, jestli to stačí, protože mně osobně a pocitově to přijde málo, když nemám předhnojený substrát, který funguje skoro jak kokos a když canna má stejný dávkování jak pro terra tak pro kokos. (Sice má proto special hnojiva, ale složení bude obdobný, na to vsadim krk).

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 22-02-2017 v 22:07 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 9

Sak sem psal hned v prvnim prispevku ze zacinam na ec 0.4 a postupne zvysuju. Hele nic proti,ale mineralni hnojiva se do pudy nelejou v danym mnozstvi protoze to pise vyrobce. To muzes lit organiku ,ale mineralni hnojiva se chovaj trochu jinak . Jeden ti rekne v pohode, ja tam lil plnou palbu a nic jim nebylo , ty to udelas a spalis je na popel.
Chapes co tim myslim? Ta kytka to to ukaze sama jestli ma neceho nedostatek a proto sem psal ze nedostazek muze byt zapricinenej tim ze tam toho mas moc. A nepoznas to jinak nez ec metrem.
Mineral funguje na bazi soli ,proto se to meri ,moc soli ,velky ec ,silna vyziva a to i v kvetinaci a poznas to az bude kyka v hajzlu a ty nebudes vedet proc .
Kdybys jel organiku, tak muzes s prehledem zacit na tabulkovych hodnotach a stejne to tezko prehnojis, s mineralem ti jednou ujede ruka kdyz bude kytka mala a zaseknes ji, nebo prehnojis .
Kdyz jedu pudu, tak ec mert nijak extra nepouzivam,ale jedu stejny hnojiva, stejnej substrat a vim co to dela.
Tak sorry ze sem se rozepsal ,ale takhle zacina tema v threadu problemy s listy

Edit, jidb udava polovicni davku v pude pri prihnojovani, az se mi spotrebovaly ziviny tak sem lil ec 2.0 coz je plna davka,ale to sem byl uz 40 den na kvetu. Pokid jim napalis na rustu plnou palbu ,tak je zcela jiste prehnojis .

Old Post 22-02-2017 v 22:32 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 10

Hele ok, méně je někdy více, pojedu tabulkovou hodnotu, snad vědí, co dělají... I když substrát není předhnojený...
EC metr nepoužívám a doufám, že ani nebudu muset

Díky za odpovědi

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 23-02-2017 v 14:30 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-07-2021 - advanced hydroponics - zkušenosti - 10 odpovědí
03-05-2017 - Advanced Hydroponics of Holland - 12 odpovědí
04-09-2012 - Advanced Hydroponics - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3848880 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív