Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » skleník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Obecné skleník Příspěvek č. 1

Zdravím
Pěstování ve skleníku,jako pěstování v čemkoliv jiným má svoje pravidla,nástrahy,uskalí výhody a nevýhody.Bylo by dobrý tuhle oblast tady nějak sjednotit,ucelit.
Zveřejním tady můj letošní pěst,a vy sem dávejte svoje zkušenosti,rady,nápady....Tak i dotazy všeho druhu.Nakonec by se to mohlo šikovně promazat a vzniknul by takovej jako návod na pěstování ve skleníku.Návody na jeho postavení,údržbu vítány.
Ve skleníku pěstuju od roku 2009 tak začátečníkům snad poradím a zároveň doufám že i já se dozvím něco novýho.
Je ještě hodně brzo,ale já už se nemůžu dočkat no tak ať nám to tady šlape.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 06-03-2017 v 03:11 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 2


Zdravím
A ať to tady nezeje prázdnotou,přihodím něco z let minulích.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 06-03-2017 v 03:15 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 3


.

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 06-03-2017 v 03:19 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 4






Zdravím
A ještě něco.....

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 06-03-2017 v 13:35 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 5





a ještě...

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 06-03-2017 v 13:42 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 6

mas to opravdu moc pekny.a mam na tebe hned otazecku...vim ze je to hodne do tmy pac kazdej model se chova jinak atd ale kdy davas kytky do zeme aby ti neprerostly sklenik?dik

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 06-03-2017 v 18:39 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 7

Zdravím
Přerůstání jeden z nejčastějších problémú hlavně u nováčků,ale dokáže zaskočit i zkušeného growra.
Tento problém je způsobem hlavně nedočkavostí a brzským sázaním.No je to těžký když už ostatní dávno klíčej,někteří kámoši se chlubí jak jim to roste a jaký že to už mají kytky a my skleníkáři ještě nic.To se pak člověk nechá zvyklat a zasadí brzo.Já říkám nespěchat,počkat.
Semínka dávám klíčit nejdřív první týden v květnu-nejdřív!!!Potom je držím v kelímkách od jogurtu nebo nějakých menších květináčích max. 3litry.A na finální flek dávám 1 nebo 2 týden v červnu,to už podle oka podle toho jak moc je kytka vitální jak moc se jí chce.Taky na počasí se dívám jinak to roste když zrovna týden prší a jinak když sou tropy.To už je ten outdoor,to už člověk musí sledovat a včas reagovat.
Potom ve skleníku pěstuju zásadně ve 20 litrových kýblech což ti taky omezí výšku rostlin.Mám to odskoušeno těch 20L je ideal.
Zaštipování,ohýbání a roztahování do stran je samozdřejmost.
Snad to stačí takhle.....
Zdárek


A teď si říkám člověk s takovou karmou.....Ty mě zkoušíš??

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Naposledy upravil bruno.kudrna 07-03-2017 v 06:27 AM

Old Post 07-03-2017 v 05:51 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 8

dik moc dobrych rad neni nikdy malo at se dari.urco zkusim dat do tech 20l kbeliku ja jsem jel vzdycky v 11l kvetnikach a v cervnu/cervenci na ferovku do zeme ale co ti budu povidat at jsem delal co jsem delal tak z toho ve finale byla jungle,splet provazku z prava do leva ve spoda nahoru a ve finale stejne museli prijit na scenu nuzky a nadherny vrchololvi vetve museli jit ze sceny pryc...takze tak

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 07-03-2017 v 08:41 AM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 9

Nazdar, je vidět že ses to už dobře naučil ve skleníku:-) já letos pojedu pár folíáků light dep a zajímalo by mě jaké rozměry má kytka v 20l kýblu, hlavně mě zajímá půdorys a taky výška čistě té kytky, abych zhruba věděl jak je rozmístit.. no a taky kolik ti to dává v průměru těch 20l hlíny a nezkoušel jsi je někdy pěstovat čistě v kokosu?

Old Post 07-03-2017 v 16:28 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 10

Zdravím
Já nevím jak velká je kytka ve 20litrovým kýblu.Já ty kytky i tak musím zastříhávat ohýbat,tvarovat aby se mi to tam vlezlo.Kolik mi zabere jedna kytka vážně nevím.Ale vím určitě že tři kytky mi v půdorysu zabírají 1,2mx5m.To je půlka mýho skleníku.Kdybych měl víc místa zaplním ho v těch 20l kýblech těma třema kytkama taky....
Prostě tam vyplňuju prostor jako u indooru v boxu no a na plochu 1,2mx5m se mi osvědčily 3 kytky...Na výšku tam mám něco přes 2m nevím přesně.Ale ty kytky jak je ohýbám mají ve finále víc.Tak snad to stačí takhle..
K tomu výnosu,záleží na modelu,na počasí na tvém know-how.Za sebe můžu říct takovej průměr 350g na kytku.Ale fakt jak kdy jednou sem měl kytku s bídou 200g ale taky nabušenej super skunk s parádníma 600g...Fakt jak kdy.Ale neboj bude toho dost
Zdárek

Ty hmotnosti sou orientační.Přesně vážím jen když dělám mast celkovou váhu pak odhaduju podle toho.....

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 08-03-2017 v 07:06 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 11


Zdravím
Tak vám představím letošní pěst co,jak a tak dále.
Hned ze začátku vám musím říct že letos to bude probíhat trochu jinak než sem zvyklej,takže sem sám zvědavej jaký to nakonec bude.Normálně mám ve skleníku 6 klasických fotoperiodických feminizovaných rostlin a ktomu v květináčích nějaký ty AF.Klasiky ve 20l kýblech,af 6l-8l květináče.
Letos to bude tak,že budu mít na polovině skleníku 3 klasický feminizovaný fotoperiodický rostliny.A na té druhé půlce 11 samonakvítacích(AF)rostlin.Pokud teda všechny vyrostou
Poďme se na to podívat víc zblízka.
Fotoperiodické-feminizované:
Kalashnikov Seeds-Bajkal Express-2ks.Tenhle model sem ještě nikdy neměl a sem moc zvědavej.Jestli má někdo zkušenost sem s ní.
Sweet Seeds-Big Devil Fast Verzion-1ks. Tohle je taky premiéra je to tu na foru celkem vychvalovaný tak sem se nechal zlákat,uvidíme...
Samonakvítací(AF) feminizované:
Buddha seeds-Syrup-3ks
Bomb seeds-THC Bomb Auto-5ks
Sweet seeds-Devil Cream Auto-3ks
Klasiky porostou teda jak už bylo zmíněno ve 20l kýblech.Jako medium sem zvolil substrát Guanokalong complete mix a hnojivo taky guanokalong grow+bloom.Nemám vyzkoušeno letos poprvé jak substrát tak hnojky.Ti všímavější si všimnou že hnojiva mají pouze N/K sám tomu nerozumím.Třeba má někdo zkušenosti nebo ví a vysvětlí..Snad nebudu muset přihnojovat ještě něčím abych doplnil P.
AF porostou ve volné zemi.Půda z předchozích pěstů smíchaná s trochou dřevěnýho popela a koňskýho hnoje.Pokud bude potřeba přihnojit udělám to guanokalongem jako klasiky...
Snad sem na nic nezapoměl,snad sem to moc nezamotal a je vám vše jasný.Já osobně se už nemůžu dočkat.Vy se mějte a ať se vám daří...
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 13-03-2017 v 18:58 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 12

Tak ten fast devil jsem mel minule a byl jsem hodne prekvapenej.byl hotovej 3 tejden v zari a byli to kameny jako pest.jen musim rict ze AF verze ma lepsi chut ale FAST zase vetsi graaady a o sklizni nemuzu ani mluvit je toho hromada.a u dark devila taky muzu rict jen chvalu jel jsem ho volne v zemi taky ve foliaku.dozraval o dost dyl nez pisou ale na kazdy kytce bylo v prumeru 80g a hlavne ta temna barva a super sladoucka chut maj za nasledek to ze toho muze bejt kolik chce ale zadny mnozstvi neni dost velky aby to stacilo preju at se dari a bacha na tu potvoru plisen.peace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 14-03-2017 v 18:39 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mongoose
Stálý Člen

Karma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 13

Zdar, ten GKmix je dost ostrý - na malé sazeničky doporučuju smíchat s nějakým lightmixem nebo kokosem, pak při přesazení klidně čistý.

jsme jen kapkou v moři času...

qík <(°@°)> )~

OUTdoor

INdoor

Promyka venkovská 2018

Old Post 14-03-2017 v 19:12 PM
mongoose je offline   Profil uživatele mongoose   Find more posts by mongoose   Foto galerie člena mongoose   Click here to Send mongoose a Private Message   Add mongoose to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 14

Zdravím
@jdam-Díky za info...,už se těším
mongoose-Díky za upozornění.Jak sem psal letos to budu zkoušet poprvé.Tvoje doporučení beru na vědomí.Díky...
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 15-03-2017 v 03:31 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dawed
Stálý Člen

Karma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% PěstitelskáKarma uživatele dawed - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 15

Čau, opravdu pěkný kytky.Letos budu kupovat skleník,tak se těším,jak malej kluk...
Zajímá me ,jak řešíš ventilaci?Vzhledem k vlhkosti vzduchu ve skleníku,kdy v růstu je vše ideální, ale v květu to může být problém a dost lidí pak půlku úrody vyhodí kvuli plísni.
Budu mít 2okna,který se otviraji samy podle teploty(je tam olej ,kterej se nahřeje) ale nevim jestli to bude stačit, od kdy používáš větráky?a kolik jich tam máš?

balkón 08

Bio Jungle outdoor "Murthau and RiX"

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51986[/url]

Old Post 15-03-2017 v 07:58 AM
dawed je offline   Profil uživatele dawed   Find more posts by dawed   Foto galerie člena dawed   Click here to Send dawed a Private Message   Add dawed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 16

Zdravím
Díky za uznání každé pochvaly si vážím,sem rád že se vám líbí.
K té ventilaci.Hned ze začátku tě musím vyvést z omylu.V růstu sou podmínky ve skleníku všechno možný jen ne ideální.V růstu tam ta vlhkost není.Květen,Červen,Červenec venku vedro,někdy tropy.Ve skleníku se v tuto dobu motají teploty okolo 50 stupňu,jeden rok byl extrém a atakovalo to 60.To už sem musel zakrývat plachtou atd.Prostě v takových podmínkách tam vlhkost není a seš bez šance ji tam dostat a udržet.Zkoušel sem to-vzdal sem to.Takže v růstu,jaro-léto okna dveře otevřený,okna mám 3 dvě ve střeše jedno ve stěně.... Frčí dva větráky ať je tam co největší průvan ať to chladí.Když má pršet ty střešní okna přivírám jen na škvíru aby tam nepršelo.
V květu od konce srpna až vlastně do konce pěstu je tam naopak vlhkosti habaděj a nastávají strachy z plísní...Přes noc mám skleník úplně zavřenej aby se mi dovnitř dostalo co nejmíň vlhkosti.Přes den reaguju podle počasí,prší střešní okna zavřený,nebo jen pootevřený podle toho jak prší.Když je pěkně otevřený....Podle počasí otevírám a zavíram i dveře a to 3 okno....Asi chápeš jak to myslím.V tuto dobu jedou větráky non-stop.V růstu je na noc vypínám...
Taky bacha s výběrem modelu ty co maj v popisu náchylnější na plíseň neber ani náhodou,prostě ber ty odolnější modely.Tak snad sem zase trochu pomohl a je vám to takhle jasný....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 15-03-2017 v 09:54 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2019 - Skleník 2019 - 27 odpovědí
10-07-2017 - Skleniček - 29 odpovědí
10-05-2016 - Skleník 2016 - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2809170 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív