Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Moc vzduchu ve stanu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Chiraq
Stálý Člen

Karma uživatele Chiraq - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 34 

Palec nahoru Moc vzduchu ve stanu Příspěvek č. 1

Ahoj,
mam taky menší dotaz ... ve stanu 1x1m mam naky odtah tt125 a nove jsem ted pridal naky menší počítačový 2 vetračky (každej 12v (trafo 12v jedno) ) jako přítah (dosud jsem mel passivní)
A jde o to že se mi stan vyloženě nafoukne .... je to problém ? dekuji

Naposledy upravil Chiraq 21-02-2017 v 19:42 PM

Old Post 21-02-2017 v 19:17 PM
Chiraq je offline   Profil uživatele Chiraq   Find more posts by Chiraq   Foto galerie člena Chiraq   Click here to Send Chiraq a Private Message   Add Chiraq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

je, protoze pak ti smrad unika ze stanu, zatimco to pri podtlaku nehrozi.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 21-02-2017 v 19:32 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chiraq
Stálý Člen

Karma uživatele Chiraq - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 3

sakra tto je fakt ...diky

Old Post 21-02-2017 v 19:40 PM
Chiraq je offline   Profil uživatele Chiraq   Find more posts by Chiraq   Foto galerie člena Chiraq   Click here to Send Chiraq a Private Message   Add Chiraq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 4

pořid regulovatelný trafo (do 200kč) 3-12 V, vychytej si to. taky to tak mám, chladím 2x pc ventakama vybojku. měl jsem je předtim i na přítah,prostě jsem je dal na míň voltů, smrad nebyl.nebo dražší řešení je pořídit ufo ventas, to se ti pak ten stan nebude tolik nafukovat jako spíš vcucávat, těma pc ventakama to můžeš vyrovnat.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 21-02-2017 v 19:50 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 5

sorry ale nechápu, že dva nějaký pc mrzáčci nafoukaj víc než je schopný TT125 odtáhnout... nemáš to ttčko otočený?

Old Post 26-02-2017 v 11:10 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chiraq
Stálý Člen

Karma uživatele Chiraq - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 6

no jeden byl mrzzaček ale ten druhej byl tak aspon 10cm v prumeru ..... n otočeny ne ale byl na ty rychlosti 1. ....dal jsem ho na 2. nechal tam pasiv pritah a stacito tak uz to neresim...ale jinak diky moc !

Old Post 01-03-2017 v 22:24 PM
Chiraq je offline   Profil uživatele Chiraq   Find more posts by Chiraq   Foto galerie člena Chiraq   Click here to Send Chiraq a Private Message   Add Chiraq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2019 - Cirkulace vzduchu v pokoji se stanem - 12 odpovědí
23-01-2003 - cirkulace vzduchu v panelaku - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6597160 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív