Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » DIY Vaporizer
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Nápad DIY Vaporizer Příspěvek č. 1

Ahoj všem,

chci si udělat domácí velký vaporizer založený na halogenové žárovce. Chtěl bych to defakto udělat stejným principem jako v tomto odkazu.

Halogenovou žárovku použiju 12V/60W což bude na zahřívání více než dostatečné. Zkoušel jsem 55W/12V halogenku na 4V a vaporizace fungovala ale né na 100%. Plánuju přenosný vapík kdy 55W budu mít na 8V a to bude dostatečné. 12V bude až moc bych řekl.

No o co mi jde. Jde mi o to, kde sehnat nějaký ten skleněný blbinec co je tam uprostřed. Našel jsem na ebayi totok. Ale obávám se, že hrdlo na umístění sítka bude dosti malé.

Nenapadá někoho něco podobného, co by se na to dalo použít?

Old Post 01-03-2017 v 11:43 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-07-2017 - Vaporizer PAX 3 - 1 odpovědí
07-11-2018 - Náplň do vaporizéru - 5 odpovědí
17-02-2017 - Koupě vaporizeru - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0223980 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív