Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 17

K tomu "wingu",mas pravdu kolego,on vice sviti do kraju,i bez toho stitu,ten jsem vyhodil hned,me se zdalo,ze,kdyz ho sevres,tak sviti vice do stredu,ale ja ho treba musim mit otevreny naplno. Mas to pekny,at se dari.

alpine

Old Post 28-02-2017 v 02:28 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 18

Zdarec všem, tak nějak se pomalu blíží kosa a s ní i upgrade boxu. V rámci toho chci vybudovat takovou menší matkárnu a řízkovnu. Otázka zní, jaké použít osvětlení. Již jsem to lehce řešil v jiném vláknu, ale nebylo to úplně jednoznačné. Matkárna bude cca. v100-120 x š 120 x h 50cm. V plánu mám asi 2 maminy a řízky, které by zde kořenily a následovně byly přesazeny do velkých RW kostek a odtud šli pod lampu již na co nejkratší růstovou dobu. MH zavrhuji a jako adepti zůstávají zářivky ( asi 4x 18W 6500k 60cm) a nebo vero29 ( 2 x 38W 5000k s pasivním chlazením). Pod zářivkama se pěkně větví, ale jak pod verem nemám zkušenost, na druhou stranu si říkám, když budou pod verem, tak budou lépe připraveny na 400kilo posléze na 6kilo HPS. Cenově vychází vero o něco dráž, ale na druhou stranu má dvojnásobný světelný výkon při stejném příkonu. Za každou radu budu vděčný. Díky

Old Post 04-03-2017 v 16:03 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 19

Pod verem to taky krasne roste , bavil sem se s ledideal a na rust pry maj nejlepsi vysledky s 4000k . no matky na takove plose pod 70w se mi zda malo. Jako idealni se mi zda ten jejich malej panel 242w. Stim ze to trochu stahnes na vykonu. Ja mam v planu jet matky v boxu 90x90 na cca 300w. Zalezi jak casto chces rezat , oodke toho vol vykon svetla . ale pocitej stim ze zarivky sou dobry na rizky, k matkam bych je asi nedaval.

Edit, nahod fotky jak to ubtebe vypada

Old Post 04-03-2017 v 16:39 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 20

Chci řízky jen pro sebe, takže nechci žádný extrémy. A s tím samozřejmě souvisí, že nechci propalovat víc než je nutný. Zářivky co jsem koukal maj při těch cca. 80w necelých 6000lm, kdežto vero by mělo mít přes 7000lm na čip. Při dvou čipech je to skoro 150w MHčko. Půjdu mrknout jak to vypadá a něco nahodím .

Old Post 04-03-2017 v 17:29 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 21




33. den květu

Tak nějak se nic závratnýho neděje, bambule nabírají na objemu, i když teď poněkud pomaleji než ze začátku. Vůně celkem masakr, mám bohužel slabší pácháč a už to úplně nedává. EC jsem drobet přešvihl 2,2 tak jsem srážel na 1,6 a je to vidět na listech, ale žádná katastrofa. Ph jsem zvedl z 5,9 na 6,1-6,2 a podával jsem jim trošku vyšší dávku květové složky, protože se začal na listech projevovat deficit fosforu.

Foto1: celkový pohled

Foto2: critical jack, pálky začínají houstnout, ale jsou to takový zdechlinky vytahaný. Vůně ovocná, hodně do citrusů (citron, limeta) jsem na něj hodně zvědavej a doufám, že ještě pořádně nabyde.

Foto3: big bud, pálky jsou pěkně macatý a vytahují se ještě pěkně dovrchu. Tento gen jsem již měl, takže se na něj těším, fajn se na něm gejmí na xboxu. Jak velký paldy budou netuším, protože minulé kolo jsem ho zmrzačil a nebyly ty paldy ani takový jaký je mám teď. Vůně taky pěkně ovocná, citrusová, ale o dost sladší než CJ.

Old Post 04-03-2017 v 18:24 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 22

Tak to jo, ale i tak bych na tu plochu sel aspon do dvou cipu vero29. Podivej se na alucraft ,tam maji dvou cipovy panely. Jinak to vypada hodne krasne a celkove celej thread ma hlavu a patu a bude dost prinosnej pro dost groweru.
K+

Old Post 04-03-2017 v 18:56 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 23

THX
Jinak na alucraft jsem se právě díval, od nich bych to kupoval. A chci tam dva čipy, tos asi přehlídl . Původně jsem chtěl komplet i do boxu.Věřím, že je to budoucnost a má to potenciál, ale HPS je pořád sázka na jistotu. Už jsem chtěl panel stavět, ale po měsíci jednání ohledně komponentů, mi borec napsal, že s tím končí, já místo toho objednal sodu a zatím nelituju.

Old Post 04-03-2017 v 19:54 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 24

Soda je paradni na zacatek , ledky ve velkym stylu sou uz spis ze chces zkouset novinky a jiny ptakoviny abys neco u sebe zmenil .jako verim ze nahrada to proste je ,ale to spis ten panel co chci ja a ten vyjde na ultra mastnych 30 tisic. Ale bude to na plochu 2x2 metry max. Pokud nebude vyuziti ,tak pujde do dilny .
A kdyby byly malo dva cipy, tak muzes kdykoliv prikoupit .

Old Post 04-03-2017 v 21:10 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 25





34. DEN KVĚTU

Dnes jsem měl víc času, tak jsem to nafotil bez HPSky. Zde je vidět, že mám stále problémy s výživou a nevím kde je zakopanej pes. Přismahl jsem to vysokým EC to vím, ale proč tak nějak divně žloutnou listy nevím. Ph držím celej pěst 5,9 ( výtok býval 6,2) nyní jsem zvedal na 6,2 (výtok 6,2), EC jsem minulej týden přešvihl na 2,2 nyní jsem na 1,6 (výtok 2,0 a postupně klesá). Přemýšlel jsem nad průplachem, ale je to celkem dost kanystrů a já jsem zhnilá veš

Old Post 05-03-2017 v 18:39 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 26

Mas to hezky, vic si hlidej ty hnojky ,snad se to spravi . nemas to zas tak zluty, muze to byt nasledek toho zes je trochu prepalil ,nebo tim ze trochu lita ph. Kvet vypada dobre a jsi za pulkou , ja jsem treba hovado a neresil jestli zloutne list ,nebo ma nejakou tecku ci co. Pokud by kytka stradala ,tak se to na ni projevi celkove , vetsinou mam teda kytky zdravy ,ale kdyz se neco takovyho objevi tak sleduju jestli se to zhorsuje nebo ne. Ale dost mozny je ze ve druhe fazy kvetu muzou jevit deficit dusiku ,ale to je oodke me normalni. Snad ti k tomu nekdo neco napise .

Old Post 05-03-2017 v 20:02 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 27




41. DEN KVĚTU

Tak nějak strádají, ale pálky tvrdnou a stále nabívají, takže pro toto kolo už to řešit nebudu. Snižuju EC 1.5 Ph 6.0 a postupně během tohoto týdne půjdu dolů a od příštího týdne jen čistá voda. S tím hnojením jsem stále na štíru, ale věřím, že se to podá. Otočil jsem lampu, aby se zase grilovaly kytičky které byly trochu pod menší intenzitou, tak snad to ještě dotáhnou. Co se trichomů týče, většina zatím čirá sem tam zakalenej. Toť ode mě asi vše. Zdar všem

Old Post 12-03-2017 v 18:15 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 28

pekny clovece, moc pekny, jedna palka vedle druhy, tak se mi to libi....

Old Post 13-03-2017 v 10:45 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 29

Nádhernej progres , oproti prvnímu koli (y) moc pěkny at to kvete

Old Post 13-03-2017 v 11:07 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 30




55. DEN KVĚTU

Pomalu budu u konce, vzhledem k trichomům, kdy je ještě dost čirých, nechávám kosu na háku a vytasím ji za tejden v den D 60. Zatím nechávám jen na upravené čisté vodě. Vzhledem k deficitům vypadají listy docela tragicky, ale paldy ve většině případů jak šutr a s minimem listí, takže tentokrát stříhání nebude takovej porod jak minule. Trochu mě mrzí, že jsem prostor nevyužil jak by se slušelo, ale i tak si myslím(doufám), že to bude osobní rekord.

Old Post 26-03-2017 v 20:37 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 31

Woow , super, myslim si ze budes hodne prekvapenej . nahodou perfektne zaplnenej prostor . i kdyz si mel problem na listech, ocividne to kytkam moc nevadilo . K+

Old Post 26-03-2017 v 20:42 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 32

Ono na té fotce to vypadá trochu jinak, než ve skutečnosti. Nedostal jsem se tam za tmy a nechtělo se mě zbytečně zhasínat kvůli fotce. Ale jsou tam místa díky slabým kouskům, který mohly být mnohem líp vyplněný. Proto už teď vím, že tam mohlo být tak o nejméně 15% víc. Každopádně díky vám a groweru to vypadá tak jak to vypadá.

Old Post 26-03-2017 v 20:55 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2954170 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív