Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Poradíte s mým boxíkem? :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hinkyč
Nový Člen

Karma uživatele Hinkyč - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Obecné Poradíte s mým boxíkem? :) Příspěvek č. 1



Dobrý den, mám 600w MH a cool tube, i tak mi teploty hrozně lítají nahoru a vlhkost je hrozně nízká. Když zapnu velký větrák tak se vlhkost hrozně sníží a teplota vzrůstá... ( při vypnutém větráku kdy pára jde přes kytky tak okolní teplota je i 25 ) myslíte že je možné že stačí použít klipsový větrák co má menší výkon a bude po problému? ppř jestli vidíte z fotky nějaké věci které bych mohl udělat jinak, tak budu rád za rady děkuju . Hnojiva mám od plagronu alga bloom a alga grow zatím nehnojím. hlína je taky plagron batmix . Průměrná teplota v boxu je 28-29 a vlhkost 32% (( box má rozměry cca Š120xD150xV200 odpařovač je na 20m2

Hinkyč, jméno mé.

Naposledy upravil Hinkyč 25-02-2017 v 09:45 AM

Old Post 25-02-2017 v 09:16 AM
Hinkyč je offline   Profil uživatele Hinkyč   Find more posts by Hinkyč   Foto galerie člena Hinkyč   Click here to Send Hinkyč a Private Message   Add Hinkyč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Odkud taháš vzduch a čím, jakej to má výkon? Mám na 6kilo ufo 480m3/h a takové teploty mám tak v létě. Mám box z DTD dvě vrstvy a 10cm izolace pod střechou, kde je v létě tak 40stupňů, přítah pasiv 200mm flexi z obytných prostor a odtah 150mm přes sputnika. Při největších vedrech jsem na tom jako ty teď.

Naposledy upravil L1st3r 25-02-2017 v 10:02 AM

Old Post 25-02-2017 v 09:51 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hinkyč
Nový Člen

Karma uživatele Hinkyč - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

přítah mám pasivní. Odtah - ( VENTILÁTOR TT 100, 145/187M3/H )

Hinkyč, jméno mé.

Old Post 25-02-2017 v 10:09 AM
Hinkyč je offline   Profil uživatele Hinkyč   Find more posts by Hinkyč   Foto galerie člena Hinkyč   Click here to Send Hinkyč a Private Message   Add Hinkyč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 4

No tak tě asi zklamu, ale hoď to TTčko na bazar a utíkej pro novej odtah. Měl jsem ten samej problém a to pod ledkama. Prej to netopí , tak jsem taky koupil přesně toto a teplota v létě 37. Na 6kilo je to moc málo, zvlhčovačka je dobrá na sražení teploty, ale je to v rámci pár stupňů a asi ji tam nebudeš mít v květu. Jinak osobně bych dal víc květníků, ať si můžou kytky udělat vlastní klima. Jak tam dáš silnějsí odtah, tak to stejně ta zvlhčovačka nedá a ty bys to nemusel mít v CT, ale třeba winga. Koupil jsem teď winga a taplota je zatím OK, uvidím v létě. Třeba už se ke sputnikovi nebudu muset vracet.

Old Post 25-02-2017 v 10:20 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hinkyč
Nový Člen

Karma uživatele Hinkyč - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 5

Ok a co mohu dělat do doby než koupím větší odtah? nějaké doporučení který koupit?

Hinkyč, jméno mé.

Old Post 25-02-2017 v 10:30 AM
Hinkyč je offline   Profil uživatele Hinkyč   Find more posts by Hinkyč   Foto galerie člena Hinkyč   Click here to Send Hinkyč a Private Message   Add Hinkyč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 6

No záleží co máš za předřadník, pokud digitál, tak můžeš snížit výkon. Ono pálit 6kil na 4 květníky je celkem velký mrhání prachama. Já dávám 250w tak na první čtyři dny, jak se chytnou zvýším na 400w a při přepnutí zapnu 600w. Jinak ono těch 29 je tam během světla (předpokládám) a nemáš hydro, takže by ta teplota neměla bejt extra problém. V hydru bys měl problém s vodou. Ve fóliáku máš ještě vyšší teploty a roste to v pohodě. Já kupoval prima klimu, páč nejsem žádnej boháč sáhl jsem po verzi bez regulace, pokud s lovama nemáš problém vzal bych co nejvýkonější s regulací.

Old Post 25-02-2017 v 10:41 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hinkyč
Nový Člen

Karma uživatele Hinkyč - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7

Dobře, mockrát děkuju udělám to dle rad a dám když tak vědět na kolik kč tak výjde 600w při svícení 18/6 ? Ještě jednou děkuji :3

Hinkyč, jméno mé.

Old Post 25-02-2017 v 10:48 AM
Hinkyč je offline   Profil uživatele Hinkyč   Find more posts by Hinkyč   Foto galerie člena Hinkyč   Click here to Send Hinkyč a Private Message   Add Hinkyč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hinkyč
Nový Člen

Karma uživatele Hinkyč - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 8

A jinak bohužel mám klasický předřadník a souhlasím že jsem měl zasadit víc.. vyčerpal jsem skoro veškeré finance na ten box už mám ještě 3 semínka ale nemám peníze navíc abych koupil hlínu a květníky... :/ a ano ta teplota je tam během svícení teď je tam zas 21 :/ ( když je zhasnuto a mám 80%vlhkost teď

Hinkyč, jméno mé.

Old Post 25-02-2017 v 10:55 AM
Hinkyč je offline   Profil uživatele Hinkyč   Find more posts by Hinkyč   Foto galerie člena Hinkyč   Click here to Send Hinkyč a Private Message   Add Hinkyč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 9

No ono hodně záleží jakej máš tarif na elektřinu, mě vychází v průměru cca na 3,50/Kw, ale můžeš to mít i mnohem víc. Pokud máš třeba 5,-/Kw jseš za měsíc na 16kilech. Mohls dát aspoň 9 květníků. Květník 9x30,- , kvalitní substrát i s perlitem 300,-, a 10 šniclů 1300,-, měl bys to za necelých 1900,- a už by se to vyplatilo. Jinak pálit na něco co tam ještě není je hloupost mrskni to zatím někam na okno, bo tam dej jen nějakou úsporku. A teplota odkud taháš vzuch je v cajku, silnější odtah bude řešení.

Old Post 25-02-2017 v 11:13 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hinkyč
Nový Člen

Karma uživatele Hinkyč - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 10

No já měl v záměru udělat 4 velké kytky místo 9 malých strašně si mi pomohl... moc děkuji

Hinkyč, jméno mé.

Old Post 25-02-2017 v 11:34 AM
Hinkyč je offline   Profil uživatele Hinkyč   Find more posts by Hinkyč   Foto galerie člena Hinkyč   Click here to Send Hinkyč a Private Message   Add Hinkyč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 11


Mám podobnej box do velikosti co ty, 110x180x180cm a mám jich tam 12ks na ploše cca. 110x110. Do velkých kytek narveš podle mě víc financí a ještě k tomu ze semínek. Než začnou pořádně kořenit cca. 14dní, než ti narostou do požadované velikosti další cirka měsíc, plus dva měsíce květu. Když si koupíš klony můžeš po týdnu max. 14 dnech přepínat, ušetříš měsíc elektřiny. Plus lepší práce s menšíma kytkama a myslím si, že výnosově to bude spíš o tvé šikovnosti. Mrkni na Kvakosuv box, ten tam má pod 6kulí okolo 800g. Já skončil zatím nejlíp 500g pod 6kilem. Toto je 23.den květu, tak jsem zvědav jak to tentokrát dopadne

Old Post 25-02-2017 v 12:37 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hinkyč
Nový Člen

Karma uživatele Hinkyč - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 12

to máš pravdu a máš krásný moře :3 a díky za tip! a držím palce!

Hinkyč, jméno mé.

Old Post 25-02-2017 v 12:43 PM
Hinkyč je offline   Profil uživatele Hinkyč   Find more posts by Hinkyč   Foto galerie člena Hinkyč   Click here to Send Hinkyč a Private Message   Add Hinkyč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 13

Nápodobně, ale pořád to není podle mých představ. Snad příští kolo. Měl bych asi konečně udělat report z těch mých tragických pěstů, ale nějak není pořádně čas ani nálada

Old Post 25-02-2017 v 12:47 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 14

Ahoj. Opovaž se foukat na malý kytky tim velkým fukarem. Teď jim foukat ještě nemusíš. I odtah by být nemusel. Vyhoď to 6kilo a kup si nějaký CFL 250 na rozjezd. Nebudeš mít problémy s teplotou, vlhkostí a budeš mít malou spotřebu. To 6kilo bych tam dal tak po 14. dnech až kytky trochu zesílí .. to pak snesou i větší teploty i nižší vlhkost. Květníky bych dal mnohem větší, když chceš jet jen 4 kytky pod 600w. No .. asi bych ti poradil studovat zde na groweru ;-) ale zas .. praxe je praxe .. taky jsem dělal chyby .. tim se člověk učí. Hodně štěstí.

Thomas V.

Old Post 25-02-2017 v 18:20 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hinkyč
Nový Člen

Karma uživatele Hinkyč - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 15

děkuju a vím že se mám co učit a ještě mnoho let mít co učit budu rad si vážím

Hinkyč, jméno mé.

Old Post 25-02-2017 v 18:35 PM
Hinkyč je offline   Profil uživatele Hinkyč   Find more posts by Hinkyč   Foto galerie člena Hinkyč   Click here to Send Hinkyč a Private Message   Add Hinkyč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajin
Stálý Člen

Karma uživatele pajin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 16

a prosim vas, pri vero 29 gen7 , ve stanu 1,977m3 kolik budu potrebovat odtah ? nejak se nedokazu shodnout? diky

vrgul

Old Post 07-05-2017 v 21:47 PM
pajin je offline   Profil uživatele pajin   Find more posts by pajin   Foto galerie člena pajin   Click here to Send pajin a Private Message   Add pajin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4649250 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív